Opinie o Persyl w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Persyl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Persyl o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Persyl w Łódź

Ina

Miałam przyjemność wątpliwą pracować w tej firmie, i odradzam, nie jestem osobą która by się bała pracy ale to co tam się działo to był jeden wielki wyzysk, na początku nikt nie poinformował że jest to raca na Akort, i jak była praca to ok ale gdy robiło się mniej to staży pracownicy zabierali pracę a młodzi (stażem) musieli sobie jakoś radzić i zostawali z najniższa krajową pomimo szczerych chęci pracy. Kolejna rzecz, rzucanie pracownika na nowe stanowisko i od dnia gdzie jeszcze nie ogarniał dobrze wszystkiego naliczanie pracy akordowej i szefowa robiła jeszcze łaskę że nawet tej najnirzszej nie wypracowałam i ona jeszcze musiała dołożyć.aAke przecież to było nie możliwe jak się stało na nowym stanowisku pracy. No i kadrowa Pani Ela, to była porażka. To było kilka lat temu kiedy tam pracowałam, ale jak widzę ciągle pojawiające się ogłoszenia to mam wrażenie że chyba zbyt wiele się nie zmieniło.

@Ina

Dokładnie również pracowałam tam kilka lat temu przez dwa lata. Pieniądze nie sowadczą i klasie niestety słoma z butów i chamstwo . Kadrowa dokładnie , porażka donosi i wymyśla bajki , bo siedzisz a przecież masz przerwę i nic jej do tego . Dzięki temu zostałam zwolniona . I bardzo za to dziękuję dzisiaj . (usunięte przez administratora) z metrem mułu , a ha i nie jesteśmy plebsem jak raczy się wyrażać o pracownikach córeczka szefostwa .

Tu coś negatywnie pisali kiedyś o atmosferze i ogólnych warunkach a mnie pokazała się dawniejsza oferta od nich dla specjalisty ds. sprzedaży. mam doświadczenie ale czy warto teraz aplikować?

Ina Nowy wpis

Andzia Nowy wpis
@Ina

Na jakie benefity można liczyć w Persyl?

Max123

Witam , jak wygląda praca na dziale utrzymania ruchu ?

Marzena
@Max123

No właśnie z tego co tu czytam to atmosfera nie jest za wesoła :P Ale chyba trzeba samemu zweryfikować.. wysyłałeś moze juz CV na to stanowisko? Jak poszło?

Nikt
@Marzena

Poszlam na rozmowe o prace. Zaczeto sie ze mnie wysmiewac i dostałam porady gdzie moge znalesc prace bo napewno nie u nich bo sie nie nadaje. Jak jest tak na wstepie to jak jest potem.

Dominika
@Nikt

Jak to, ale czemu mieliby się śmiać? Możesz powiedzieć, co się dokładnie stało? Oszczędzisz innym ewentualnego ośmieszenia :(

Firma Persyl poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Antena

Zamówiłam zamki na zamówienie, które musiałam reklamować, bo po tygodniu użytkowania dostawałam reklamacje od klientów, że zamek się starł, w innym odpadł ząbek. Byłam zareklamować zamki, zostałam olana przez współwłaścielkę. Przykre, że w tych czasach tak jeszcze można traktować ludzi, zupełnie kobieta udawała, że nie widzi problemu, że to niemożliwe, i że to nie ich problem. Totalna ignorancja i brak wzięcia odpowiedzialności. Skoro tak zachowuje się szefowa, jak będę zachowywać się pracownicy? Nie polecam. Utopiłam tysiąc złotych. Lepiej zamówić zamki w IKK, profesjonalna obsługa i najwyższa jakość zamków.

Izabela
@Antena

A jest pewność, że ci klienci właściwie je użytkowali? Bo po tygodniu to aż dziwne chyba, żeby takie rzeczy się działy, no bo ile to trzeba byłoby zapinać, żeby się starł od razu?

Mirek

Pracować trzeba wszędzie i robi się, to dla pieniędzy. Atmosfera w pracy również jest bardzo ważna ale tutaj jest (nie chcę pisać niecenzuralnych słów) daje wiele do życzenia...

Teresa
@Mirek

Opowiedz o tej atmosferze... W jakiś delikatny sposób w takim razie.

XYZ

A ja z niecierpliwością czekam na możliwość powrotu do pracy.To wspaniała firma .Szefostwo szanuje ludzi,mlil,uśmiechnięci,zawsze idą ,,na rękę,,, ,jeżeli pracownik w potrzebie.Nigdy nie pracowałam(em) w tak przychylnej ludziom firmie.A ,że kogoś stać na samochody to dlatego,że poświęcili firmie pół życia i nie pracowali jak my po osiem godzin tylko wiele więcej.Ja każdemu polecam pracę w Persylu.

Lolo

Żałosna firma. To tyle w temacie.

Dominik

@persyl No to przegiąłeś z taka opinią. idealnie nigdzie nie jest ,ale ja nie narzekam i nie tylko ja.

Jak zachowują się włodarze firmy wobec pracowników w czasie dzisiejszej pandemii ?

Jakie są mocne strony pracodawcy Persyl?

persyl

Mocne strony firmy Persyl jest dużo np. obelgi,krzyki właścicieli na pracowników ,wyśmiewanie się i kpiny z ludzi :/ z klienta i pracownika/ dla nich liczy się tylko kasa i fury najnowsze tj najmocniejsza strona pracodawcy.Boga nie ma oni są wieczni,Reszta to robactwo ..... i niech robią na ich majątek i bogactwo.

Ola

@Andzia naprawdę żadnych awansów w tej firmie?

@Ola

Naprawdę!!!

Lonia
@Ola

Naprawdę NIEMA żadnej drogi służbowej i żadnych awansów jest tylko kolesiostwo oraz znajomości w biurze u nowego dyrektorka pajacyka parcianego ,który stanowiska obsadza swoimi znajomymi lub opieprz od szefowej,że za wolno lub znów nie to co trzeba bo klient czeka....?,a magazyn nie wydał surowca bo po co ??/?,(usunięte przez administratora) robimy to co mamy lub patrzymy się w okna na lepsze jutro...?, nie mamy z czego robić droga szefowo???? ,pracuję co prawda w tej "wspaniałej " firmie chyba przyzwyczajenia lub mam wspaniałe koleżanki , na innym dziale ale z tego co widzę co się dzieje w firmie PERSYL to polecam szybką ewakuację pod groźbą trwałego uszczerbku na zdrowiu lub trwałą chorobą depresyjną.

zołza
@Lonia

Nie ma piszemy osobno,chyba,że mamy na myśli osobę niemą.Wtedy piszemy łącznie.Analfabeci nie awansują,droga pani.Sposób wypowiedzi,słów jakich się używa łatwo rozszyfrowują osobę,ponieważ się znamy.W pani wypadku to chyba ten awans jednak wyszedł,pomino braku zasad polszczyzny.

Andzia

Dlaczego nie ma pozytywnej opinii???? Dziwne

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Persyl?

Tam nie ma awansów!!!!

Lonia

Właściciele to dno traktują pracowników jak chłopów folwarcznych a pensje najlepiej za darmo i jeszcze po rekach ich calowac ze dali Ci pracę.zero szacunku dla ludzi .wielkie mi państwo z koziej wolki. .

Sobota
@Lonia

Droga Pani Loniu. Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, a nie w osiemnastym czy dziewiętnastym wieku. Dlatego nie ma u nas chłopów pańszczyźnianych. Mamy wolny rynek - odnosi się to również do pracowników. Bezrobocie jest na poziomie 5,7%. U nas wynagrodzenie nie jest na poziomie minimalnym. Nikt nie zmusza pracownika, żeby kogoś całował po rękach. Nie wiem, czy osoba, która to pisała pracuje u nas czy nie, ale nie powinna oczerniać firmy i jej właścicieli. Może znaleźć sobie inną pracę i odejść. Proszę pamiętać, że o każdym człowieku można powiedzieć dużo dobrego lub złego. Wszystko zależy od osoby, która to mówi. Życzę Pani więcej optymizmu.

Romuald

Pracy w biurze tez nie polecam zwłaszcza handlowca. Właścicielka mogła by zagrać hrabinę Cosel tak sie wysoko nosi a ludzie sa dla niej robakami. Masz własne zdanie hm ale tu nie wolno go mieć, masz mieć takie same. Tu zdanie zmienia sie szybko włącznie z obietnicami. A nadgodziny pro publico bono.

Adrian
@Romuald

Ja bylem na rozmowie kwalifikacyjnej i miałem takie same odczucia. Pani WŁAŚCICIELKA rzeczywiste nosi sie jak hrabina Cosel. Jak ODWAŻYŁEM sie mieć własne zdanie ( młody człowieku czy nikt nie uczył pana.....) Aha zauważyłem brak oznak podstawowej kultury typu dzien dobry odwidzenia - Ni proszę PANI takiego chamstwa w domu nikt mnie nie uczył.

Weronika
@Adrian

Jeżeli miałeś zastrzeżenia co do zachowania opisanej osoby, zwróciłeś jej uwagę? Warto rozmawiać, jeśli dana sytuacja nam nie odpowiada. Czy podpowiesz, jakie pytania zostały Ci zadane na rozmowie kwalifikacyjnej do firmy Persyl? To będzie ważna informacja dla potencjalnych kandydatów.

KB
@Adrian

Panie Adrianie o ile ktoś się wykazał brakiem kultury to właśnie Pan. Na rozmowę kwalifikacyjną przyszedł Pan rozczochrany i niechlujnie ubrany, warunkiem zatrudnienia była dobra znajomość języka angielskiego a tej umiejętności Pan nie posiadał. Szefowa firmy powiedziała,że nie spełnia Pan naszych oczekiwań,wstała i podała Panu rękę i życzyła powodzenia. Gdzie tu jest brak kultury???,byłem świadkiem tej rozmowy,odprowadziłem pana do wyjścia to Pan się nie porzegnał.

Janusz
@KB

chłopie kup sobie słownik ortograficzny

Tak dobrze się pracuje, że przestaliście być aktywni na forum?

Bogdan

@Pracus, dlaczego masz dobre wspomnienia z firmy? Co oceniasz pozytywnie? Jeśli dodasz do Twojego komentarza więcej konkretów będzie on znacznie bardziej użyteczny dla użytkowników szukających opinii na tym forum. @Gutek, a Ty pracujesz w Persyl? Po komentarzu wnoszę że tak. Dlaczego firma ma dobrą opinię jako pracodawca? Czy obecnie są przyjęcia? Nie udało mi się znaleźć żadnych ofert pracy w internecie.

Pracus
@Bogdan

Pracowalem na magazynku razem z panem Jarkiem rok 2016 .Bardzo sympatyczny czlowiek . Co do pracy tez nie spotkalo mnie nic zlego , Pieniadze na czas .Nikt nie wymagal nadgodzin . Podwyzke dostalem po krotkim czasie, bez proszenia sie . Zrezygnowalem z pracy z powodow zrowotnych . (Nie ukrywam ze nie byl to szczyt moich aspiracij a jedynie pewnego rodzaju przystanek) , Jesli chodzi o szefostwo to nie interesuje mnie to jak kto sie nosi .Wazne ze nie spotkalem sie w tej firmie z brakiem szacunku .Zaznaczam ze jest to moje odczucie.

Bogdan

@Romuald, @Helga, jeśli mieliście zastrzeżenia co do zachowania szefostwa czy ktokolwiek zgłaszał zastrzeżenia? Pamiętajcie, że niepochlebne opinie na temat osób trzecich mogą przynieść więcej szkód niż korzyści. Warto zastanowić się kilka razy nad tym, czy aby na pewno nasza surowa ocena nie wpłynie negatywnie na inne osoby. Na forum GoWork.pl warto skupić się na opiniach na temat warunków pracy niż na obrażaniu osób trzecich. Merytoryczne informacje są w stanie bardzo pomóc osobom planującym podjąć zatrudnienie w firmie.

Kurier

Nie polecam tej firmy nikomu, jeśli ktoś chce się przekonać polecam krótka rozmowę z "szefowa" baba nie ma grama kultury. Serdecznie nie polecam !

Helga
@Kurier

Zgadzam sie Ze pani Krysia nosi sie jak hrabina i z pospólstwem nie będzie rozmawiała, przecież ludzie sa jak trawa zdepta się ich a na wiosnę wyrośnie nowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Persyl - Łódź

• Jak się pracuje w Persyl?

Zobacz opinie na temat firmy Persyl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Persyl?

Persyl
3.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Al.j. Piłsudskiego 143
    92-236 Łódź