Opinie o Meblobuk sp.j. w Skórzewo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Meblobuk sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Meblobuk sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblobuk sp.j. w Skórzewo

Maleus

Przestrzegam przed tą firmą. Jeszcze nie spotkałem tak niekompetentnej i niemiłej obsługi. (usunięte przez administratora) Po zamontowaniu blatów okazuje się że odległość od ściany jest za duża ( z jednej strony ponad centymetr z drugiej 7 mm co powoduje że szyba nie pokryje tego i pozostanie szpara). Grubość szyby 4mm – bez komentarza. Wykończenie zewnętrzne jest bardzo złej jakości. Pytanie dlaczego ta część blatu który jest zamawiany nie jest obrobiona fabrycznie. (usunięte przez administratora) Chodzi o zakrycie kolanka od okapu. (różnica 9.5 cm). Jaki sens jest chować okap w meblach kiedy wystaje kolanko? Źle spasowane drzwiczki szafki- Do regulacji. Osadzenie zlewu też pozostawia wiele do życzenia. Nie podłączyli mi kuchenki gazowej(usunięte przez administratora)zostawili kuchenkę gazową bez podłączonej wtyczki elektrycznej nawet o tym nie informując. Poza tym przywieźli listwę ledową używaną i nie działającą. Obecnie walczę o łaskawą wymianę blatów. (usunięte przez administratora).

Wanda
@Maleus

Jak świat światem, montażyści nie podłączają płyty gazowej i nie muszą posiadać uprawnień. To montażyści MEBLOWI!!!!!!

Monika G.

Spędziłam w tej firmie 2 lata. Zyskałam bardzo duże doświadczenie, ale też poznałam wspaniałych ludzi. Robiliśmy razem ciekawe projekty, nauczyli mnie indywidualnego podejścia do klienta, ale też zaciskania zębów w trudnych chwilach. Bardzo dziękuje za tę lekcję i idę dalej! Lubię atmosferę w Meblobuk sp.j. za: atmosfera i profesjonalizm

Mateusz
@Monika G.

Pani Monika ma rację. Fajna firma, fajni Szefowie, wszystko ok.

Jagna

Miałam okazję współpracować z zespołem Meblobuku i wspominam to jako świetną przygodę. Jeśli ktoś jest ambitny i wie czego chce, w tej firmie jest w stanie dużo pozyskać. Pozdrawiam

Mateusz
@Jagna

Dokładnie tak. Dla ludzi z pasją, zaangażowaniem, ambicjami jest to idealne miejsce. Obiboki z negatywnymi opiniami zawsze będą niezadowoleni. Pozdrawiam, Mateusz

Krzyś Nowy wpis

Zakup mebli od Meblobuku to decyzja, którą podjąłem z pełnym przekonaniem, polecony przez własną rodzinę. Widząc, jak moje rodzeństwo cieszy się ze swoich mebli kuchennych od tego producenta, postanowiłem pójść ich śladem. I nie zawiodłem się! Pewność, jakość wykonania i funkcjonalność, które znam z doświadczenia moich bliskich, zdecydowanie przekonały mnie do wyboru Meblobuka. Teraz, korzystając z własnych mebli, mogę śmiało polecić ich produkty dla wszystkich poszukujących trwałych, estetycznych i funkcjonalnych rozwiązań do domu. Polecam bardzo serdecznie ☺️

Jagna

Mateusz Nowy wpis
@Jagna

Monika G.

Dominika
@Monika G.

Wiele młodych osób - które posiadają niezbędne kompetencje, jednak nie mają dużego doświadczenia - planuje podjąć pracę w firmie. Czy Twoim zdaniem praca w Meblobuku jest dla takich osób odpowiednia? Mogą się oni tutaj wiele nauczyć?

Weronika
@Dominika

Uważam, że jak najbardziej jest to dobra decyzja aby podjąć pracę w Meblobuku. Przede wszystkim można zdobyć doświadczenie, praca jest przyjemna, nie ma nerwówki, wszyscy są uprzejmi i skorzy do dzielenia się wiedzą.

Mateusz Nowy wpis
@Monika G.

Pani Monika ma rację. Fajna firma, fajni Szefowie, wszystko ok.

Czy w Meblobuk sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

@pracownik Nowy wpis

Owszem, obecnie część pracowników w stolarni to pracownicy zza granicy. Również jedna z projektantek.

Przedstawiciel Handlowy

Witam.Oczywiście Pani która dodała post wyżej została wyrzucona z pracy dlatego też muszę sam o tym napisać. Oczywiście,kompletnym kłamstwem jest,że mi nie przejmujemy nikogo do pracy.Przeciwnie,szukamy ludzi z zapałem i chęcią do pracy.Wystarczy wysłać CV na e-mail firmowy i zostanie on rozpatrzony pozytywnie,bądź negatywnie.

Maleus

Wanda
@Maleus

Jan

26 kwietnia informuję Firmę mejlowo, że rozwarstwiła się płyta kuchenna. Reakcja - zero. Telefonuję, raz,dwa, pięć-nikt nie odpowiada. w końcu rozmawiam z recepcją. Pani Aleksandra prosi o podanie rozmiaru płyty. Podaję niezwłocznie. 4 maja Pani Ola pisze: przekazuję informację na produkcję. Jak tylko wycenią płytę z montażem będę się kontaktować. Minęły przeszło dwa tygodnie - cisza. W firmie Meblobuk zostawiłem kilkadziesiąt tysięcy złotych (dwie kuchnie), ale to nic nie znaczy. Dodam: od zakupu ostatniej kuchni minęły cztery lata. Gwarancja, jak się okazuje, to dwa lata. Inne firmy np. Komandor, Ikea dają gwarancje na 5-15 lat. Dodam: płyta o której mowa ma niewielkie rozmiary, to raczej półka 78x28 cm. Dla Meblobuku widocznie się nie opłaca zawracać głowy.

Coben

Potwierdzam wpis poprzednika! Duża część wpisów jest fikcyjna. Sam otrzymałem prośbę od właścicielki o dodanie pozytywnej opinii, nie zareagowałem. Miałem okazję pracować w firmie Meblobuk i niestety nie polecam tego pracodawcy. W mojej ocenie aktualnym problemem z którym zmaga się firma, to próba przejęcia działalności przez młode pokolenie. Starsze prowadzi firmę według swoich przyzwyczajeń, bez polotu i innowacji, a młode pokolenie nie do końca wie jak prowadzi się firmę. Wprowadza to codzienny chaos, poczucie braku stabilizacji firmy, ciągłe zmiany podjętych decyzji, brak spójności i frustrację pracowników. Nie wiadomo kto tak naprawdę zarządza firmą i kto jest osobą decyzyjną, bo co chwilę następują w tej kwestii zmiany. Pracownicy, poddawani są nieustannym symulacją i zmianą, które dezorganizują pracę. Dla mnie osoba zarządzająca, przełożony, kierownik, właściciel firmy powinien być autorytetem. Osobą, która budzi respekt, szacunek i posiada niezbędne kompetencje i wiedzę do prowadzenia działalności. Niestety w firmie Meblobuk często można zauważyć brak tych wartości oraz brak taktu względem pracowników czy kontrahentów. Bez takich podstaw, które są fundamentem przedsiębiorstw wróże tylko katastrofę. Kolejna kwestią jest zakres wypełnianych obowiązków, który z tygodnia na tydzień ewaluuje – mijając się z ustaleniami na rozmowie kwalifikacyjnej. Nie chcę nikomu ubliżać i obrażać, zwyczajnie lata świetności ta firma według mnie ma już za sobą. Bez zmiany podejścia do pracowników i struktury organizacji firmy lepiej nie będzie. W dzisiejszych czasach pracownik to partner, a nie niewolnik harujący dla swojego PANA.

Z całym szacunkiem, ale wpisy o super atmosferze, świetnych zarobkach oraz zdobytym doświadczeniu aż przykro się czyta gdyż z góry wiadomo, że są napisane przez właścicieli Firmy Meblobuk lub inne poproszone o to osoby. Pracowałam w tej Firmie grubo ponad 10 lat i oprócz wyjątkowych sytuacji przy okazji Świąt i składania sobie życzeń daleko było do rodzinnej, ciepłej, miłej atmosfery... I nie piszę tu tylko o swoich relacjach i spostrzeżeniach. Do dziś pracownicy są zaszczuci przez właścicielkę Firmy, omijają ją szerokim łukiem w miarę możliwości lub zwyczajnie rezygnują z pracy. Wielu fachowców w każdej dziedzinie od pracowników produkcji, technologów, pracowników biurowych, obsługę Salonów oraz projektantów zwyczajnie nie wytrzymało i odeszło. Nikt nie żałuje, wszyscy są ze sobą w kontakcie po wieloletniej współpracy i każdy bez problemu znalazł lepszą pracę, lepsze zarobki i przede wszystkim szacunek!!

Kamila

Oddzwaniają po rozmowie ?

Antek

Firma z bogatym doświadczeniem, z wypracowaną dobrą opinią a przy tym dobry pracodawca!!!

IGOR

Pracowałem i nie polecam .Dość powiedzieć.że cała kadra jest albo wymieniona albo zwolniona.

Luidzi

@Renia mogłabyś dodać informacje o zarobkach i atmosferze w pracy?

Renia

Polecam serdecznie. Dobrze spędzony czas

Jerzy

Bardzo dobrze mi się pracowało przez całe trzy lata. Bardzo miłe chwile. Pozdrawiam

Elżbieta

Z chęcią zarekomenduję tę firmę ponieważ pracowałam tam kilka dobrych lat temu i jak na tamte czasy to firma ta zawsze dbała o pracowników tak samo jak i o klienta.

Dominika
@Elżbieta

Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy Meblobuk z długim stażem? Czy powiesz nam, jakie warunki pracy panowały w firmie w czasie, gdy w niej pracowałaś? Na podstawie Twojej odpowiedzi wiele osób będzie mogło dowiedzieć się jakie zmiany zaszły w tym miejscu pracy.

Bardzo dobrze wspominam współpracę. Polecam młodym osobom które chcą nauczyć się czegoś więcej.

Joasia

Pracowałam co prawda krótki okres czasu ze względu na zmianę prywatnych planów, ale muszę przyznać że zostałam godnie i z uśmiechem na twarzy pożegnana. Myśle, że jeśli któregoś dnia chciałabym wrócić, nie miałabym większych problemów. Wszyscy życzliwi, uprzejmi z troską. Pozdrawiam serdecznie

Jakub K

Jak odchodziłem było mi bardzo szkoda bo spędziłem tam fajne czasy, można by się przyczepić do różnych rzeczy, ale to jak w każdej pracy :) Najbardziej szkoda było mi całego zespołu bo wiele się nauczyłem nie samej wiedzy branżowej ale jak współpracować z różnymi ludźmi o różnych charakterach i możliwościach.

Praca ciekawa, można wiele się nauczyć, zarobki- zależy jaką posiadasz wiedzę. Przełożeni wymagający ale relacje partnerskie ale jeśli ktoś jest nierzetelny i nie przykłada się do pracy to oczywiście są tego konsekwencje. . Jeśli chodzi o fachowców w tej firmie są doceniani i wszyscy ich szanują.

Jerzy

Bardzo dobrze wspominam pracę w tej firmie. Była to dla mnie lekcja potwierdzenia swoich umiejętności. Dużo się nauczyłem i miałem okazję pracować na bardzo fajnych materiałach.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblobuk sp.j. - Skórzewo

• Jak się pracuje w Meblobuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Meblobuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblobuk sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meblobuk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Meblobuk sp.j. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meblobuk sp.j.

Meblobuk sp.j.