meblobuk

Skórzewo

Opinie o meblobuk

szkoda życia 2012-05-09 21:20:52
(usunięte przez administratora) kto chce tam pracować to powodzenia :-)
jaro64 2012-06-17 09:30:28
Pracowalem jako montarzysta w tej firmie. Zaden montarz nie zakonczyl sie w terminie , zawsze cos brakowalo. A NA KONIEC WSPOLPRACY ZOSTALEM(usunięte przez administratora). Metoda bardzo prosta , metoda spychowa. (usunięte przez administratora)I tak w kolo komina. Dziekuje tobie Meblobuk. MONTARZYSCI I KLIENCI OMIJAJCIE TA FIRME SZEROKIM LUKIEM
Projektant 2013-05-13 21:10:15
Tak, szkoda życia.
R 2013-05-13 23:39:46
Jaki pasterz taka trzoda. Jak pasterz z kijem trzodę przegania z miejsca na miejsce to i bywa wygłupiona. Dobry pasterz dba o swoją trzodę. Tyle o pasterzach i trzodzie.
Jola 2013-05-22 07:30:43
Ja życie dzielę na: przed, w trakcie i po współpracy z firmą. Przed - było normalnie, w trakcie - było zjawiskowo a po jest grobowo.
CV 2013-05-22 11:44:11
Drogi Leonsio.
Piszę do Ciebie z odległej krainy gdyż doszły do mnie słuchy, że masz nowe, kiepskie dziewczyny. Piszę do Ciebie z wygnania gdyż bardzo brakuje mi twego wyznania. Prawdy.
Twoja na zawsze Isaura.
no_yes 2013-06-01 08:41:46
a dlaczego, Wy Dzieciaki, nie pozakładacie własnych firm sprzedających meble, nie pomnę o ich produkcji? Wygląda na to, ze to bułka z masłem :) Jeśli jesteście zmuszani w tej i w jakiejkolwiek firmie -do pracy, to są instytucje dla takich wykorzystywanych-poszkodowanych. (usunięte przez administratora)Po co te kalumnie, miast załatwić sprawy rzeczowo i dorośle? Jesteście zwykłą bandą z przedszkola0 imać się pracy w MEBLOBUK? ...so sad... Polska, żyję w Polsce /kazik/, he he he
Melinda 2014-03-20 08:40:12
a próbowałeś na ich facebooku zapytać? https://pl-pl.facebook.com/Meblobuk.kuchnie.na.wymiar jest na bieżącą prowadzony, może tam Ci wyjaśnią
Nubira 2014-04-05 06:57:50
Nie wiem jak to wszystko wygląda od środka ale z punktu widzenia klienta prezentują się całkiem konkretnie, ktoś miał okazję od nich wykańczać kuchnie?
pulpet 2014-05-14 20:42:08
jeżeli wygląda z zewnątrz to powinno i od środka. w końcu to zadowolony pracownik wykonuje swoją pracę dobrze; )
Adam Buk. 2014-06-30 11:29:54
Witam Panią,

Nie będę rzucał może nazwiskami chociaż doskonale wiem o kogo tutaj chodzi.Proszę Pani,rozumiem rozgoryczenie,że została Pani wyrzucona z pracy z powodów dyscyplinarnych.Nie będę się tutaj rozpisywał z jakich dokładniej.Ale pisanie kłamstw wyssanych z palca kobiety,które nie ma bladego pojęcia o strukturze,zarządzaniu i finansami firmy jest co najmniej karygodne.Jak można pisać o rzeczach o których się kompletnie nic nie wie ? Osoba która nazywa Pani "starą kobietą" dała Pani pracę i co najważniejsze,zaufała Pani.Chciałbym również na koniec dodać,że właśni ta osoba o której tak pięknie rozpisuje Pani wyżej wyrzuciła właśnie tą osobę.Oczywiści sprawę nie pozostawię własnemu losowi.

Adam B.
Adam B. 2014-06-30 11:53:34
Firma Meblobuk jest polską firmą istniejącą na rynku już od 25 lat.Nie tylko handlujemy towarem(kuchniami) ale również jesteśmy producentami tych mebli.Dlatego produkt znajduje się u nas od samego początku do samego końca,co powoduje,że kupiona przez państwa kuchnia nie przechodzi przez inne firmy jak to wygląda w większości firm.Kuchnia realizowana jest w terminie od 4 do 6 tygodni a montaż odbywa się w przeciągu 1/2 dni na terenie całej Polski.

Jeśli chodzi o rekrutacje do firmy,prosił bym wysyłać swoje CV na adres firmowy.Zostanie on dalej przekazany do zarządu gdzie będzie rozpatrywany.

Przedstawiciel handlowy firmy Meblobuk
jendrek1 2014-07-05 21:31:03
W tej firmie pracowali dobrzy pracownicy,swoją prace wykonywali dobrze, z pełnym zaangażowaniem,a ich nagrodą było:zmniejszanie pensji,zabieranie premii oraz zabieranie środków socjalnych,oraz okradanie pracowników niepełnosprawnych ze środków im należnych,które trafiały na konto firmy lub,,właścicieli".Pytam,czy to jest przyjazna firma dla pracownika? Chyba nie...Oceńcie sami
Kierownik Salonu 2014-07-07 10:17:40
Witam,
złożyłam wypowiedzenie o pracę z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia.Z powodu rozstroju nerwowego spowodowanego atmosferą w pracy zmuszona byłam poddać się leczeniu u specjalisty i otrzymałam zwolnienie L-4.Zastanawiające jest,co chciała uzyskać i jak bardzo jest zła i mściwa żona Właściciela (on mnie zatrudniał i on mi zaufał), by wysłać pocztą bezpodstawne zwolnienie dyscyplinarne pracownicy po 9 latach wzorowej pracy ? (usunięte przez administratora).Boże chroń wszystkich poszukujących pracy przed skierowaniem swych kroków do Meblobuku.Przyznam,że dosyć mam tej wendety.Szkoda nerwów. Chcę zapomnieć.
Kierownik salonu 2014-07-07 11:18:11
"Pracownik" sam się zwolnił. Nie został "wyrzucony". Matka nakazała synowi napisać kilka słów w jej obronie-ot co!
gnoo 2014-07-07 14:44:47
Również ostrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Pracowałam dla nich parę lat i w mojej opinii są najbardziej absurdalną firmą jaką poznałam. Poza dziwacznym zarządzaniem, najniższymi pensjami, brakiem szacunku dla pracownika spotkałam się z [usunięte przez administratora]
Dla ukrócenia dyskusji - nie zostałam zwolniona dyscyplinarnie.
Kierownik Salonu 2014-07-07 15:00:46
:) Dzięki.W sytuacji ,gdy odczuwam jakiś dziwny rodzaj "nagonki" na moją osobę ze strony właścicieli Meblobuku w związku z rezygnacją z pracy u nich i moim przejściem do NORMALNEJ firmy tej samej branży,każdy głos potwierdzający moje stanowisko jest cenny.
Kierownik salonu 2014-07-07 15:09:52
Tobie również dzięki :)Serdeczne:)Ci co odeszli z Meblobuku wiedzą ,co czuję . Świat jest piękny!!!!:)Życzę wszystkim,którzy lubią pracować i cenią sobie atmosferę w pracy,normalnych pracodawców!
gnoo 2014-07-07 17:08:55
W poprzednim poście napisałam, że spotkałam się z mobbingiem - nie wiem dlaczego administrator postanowił to usunąć. Uważam, że to ważna informacja dla ewentualnych, przyszłych pracowników.
gnoo 2014-07-07 21:06:35
Wydaje mi się, że projektanci mają w tej firmie nieco lepiej niż obsługa sklepów ale zapewniam, że umiejętność zatrucia życia jest tu niezwykła. Naturalnie można wytrzymać różne warunki pracy o ile to się opłaca, ale proponowane stawki były w najlepszym razie przeciętne.
Mac 2014-10-14 13:29:21
Witam!
Dlaczego szukają projektanta do Torunia?
Nowe stanowisk, sam odchodzi czy zwolniony?
Co z umowa o pracę: najniższa i prowizja, premia czy pod stołem?
Jeżeli normalna umowa, to o jakiej kwocie mówimy.
gnoo 2014-10-14 15:25:20
W Toruniu był świetny projektant. Pracował kilka lat ale odszedł do innej firmy w związku z podłą atmosferą w Meblobuku i niskimi zarobkami.
vykl 2015-01-24 00:50:42
interesuje mnie sprawa związana z rekrutacją, tzn.w jaki sposób poszukują nowych pracowników i jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna,która jest dla wielu osób ogromnym stresem i warto sie do niej przygotowac aby wypasc w oczach pracodawcy jako najlepszy pracownik co sądzicie o tej firmie podpoiwe ktoś dziekuje...
maciek 2015-03-25 12:47:11
chyba nie ma jednej zasady na dobra rozmowę rekrutacyjną @vykl z tego co widzę.. poza tym naprawde warto by było być po prostu sobą i zachować kulturę na pewno. Wydaje mi się, że dobrze by było cokolwiek zrobić, zeby dobre wypaść, bo liczy się jakby nie patrzeć pierwsze wrazenie zawsze i o tym warto pamiętać.
biuro 2015-04-15 10:13:56
Prosze wysłac swoje CV na adres biuro@meblobuk.com.pl, jeżeli będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy, skontaktujemy się z Panem.
Pracownik 2015-06-18 07:08:31
Adaś już dorosły? Nie wchodzi już do magic cornera? A to taka dobra kryjówka była.....
Kierownik Salonu 2015-07-15 10:41:55
Stosunki między pracownikami są wspaniałe.Bardzo się kochamy i szanujemy za to,jacy jesteśmy. Wyniszczająca jest atmosfera jaką tworzy Właścicielka Hanna Bukowiec.
Były 2015-09-26 22:26:54
Praca i atmosfera jak wszędzie, normalna. Można jedynie zastanawiać się nad wysokością wynagrodzenia, w końcu chodzi o pieniądze za pracę. Czy jest wystarczająco wysokie wynagrodzenie czy nadal trzeba dopłacać i wspomagać firmę. W każdym razie, tak kiedyś było. Może też zależy od stanowiska w tej firmie, nie wiadomo jak to teraz tam jest.
Kiedyś 2015-09-26 22:50:11
Niektórzy pracowali w firmie między innymi dla satysfakcji z nowo zdobytych doświadczeń zawodowych, dla kontaktów z ludżmi. Nie ma co narzekać. Tak, to dobra praca, a atmosferę tworzą ludzie - jaką stworzą taką mają. Właściciel to człowiek o pogodnym usposobieniu i otwarty na nowe pomysły, natomiast kierownik salonu to wieczny malkontent, którego słuchać nie należy, nic nigdy w firmie panu się nie podobało. Zarobki rzeczywiście były małe niestety. Może się coś zmieniło?
Gość 2015-09-27 10:31:39
Rzecz nie w tym jaka jest atmosfera, czy nas doceniają czy nie, pracownik chce zarabiać i pracować, nie angażować się w sprawy firmy. Nikogo to nie interesuje. Każdy ma swoje prywatne życie a jeśli podejmuje pracę to znaczy, że sytuacja materialna zmusza go do podjęcia pracy. Nikt nie pracuje bez przerwy non stop i nie będzie wysłuchiwał zniewag dla przyjemności. Zawsze, we wszystkim są granice, których się nie przekracza. Choćby pracownik, pracownica wykonywała pracę najmniej szanowaną. Tak jak szkolicie Państwo projektantów, aby podchodzili do każdego klienta z szacunkiem i zrozumieniem,bez względu na zasobność portfela, tak właśnie należy traktować również pracowników. Wszystko działa w obydwie strony. Nasze społeczeństwo dopiero uczy się szacunku dla innych, tak, to trudne. Miło wspominam moich klientów, bardzo dobrze się z nimi pracowało.
Dawny 2015-09-27 19:55:34
Kuki, to, że brak ofert wiedzą wszyscy, ale jeśli chodzi o mnie, jesli będę tylko chciała, to wiesz, wejdę i się sama przyjmę. Pracę w moim przypadku klienci dają, nie Ty Kuki, kimkolwiek byś nie był. Cha, cha.
dawna 2015-10-27 21:44:26
Pracuje się różnie, zależy gdzie znajduje się sklep, jak w Galerii to prawie do nocy, no i w weekendy. Ja samą pracę wspominam dość dobrze,głównie za atmosferę między pracownikami i byłym już dyrektorem P., złą atmosferę wprowadzali właściciele-malkontenci, szukając dziury w całym i wymyślając problemy, gdzie ich nie było, nie doceniając uczciwej pracy, to demotywuje i pracownik "traci serce do pracy". Pozdrawiam "byłych" :)
Gość 2015-11-22 15:46:29
Donosicielstwo, pierdoły, ploty, spiski dziejów, brrrrrr i odwieczne "zwalanie" na projektantów przez pracowników. Pozdrowienia? Nikomu nie potrzebne.
szprota 2016-01-26 17:19:03
Ja również pracowałem dla firmy Meblobuk i jest to firma nierzetelna , nieuczciwa jak choćby fotosy na ich stronie ---- Włodzimierz z Torunia ha ha ha a ja sam tą kuchnie zamontowałem w .......... Malborku ha ha ha do sprawdzenia ....
Nie warto z Meblobukiem mieć nic do czynienia a jakość też woła o pomstę do nieba ....
żle klejone wieńce górne i dolne , fatalnie wykonane fronty lakierowane , i cena z kosmosu ...
Pracuję cały czas jako montażysta dla wielu salonów i jeżeli ktoś chce to znajdzie w Toruniu dobre studio ....
Mam nadzieje że firma zniknie z rynku ....
Kierownik Salonu 2016-03-28 07:36:22
Nie rozumiem ,jakich informacji oczekujesz ? W większości pracownicy źle oceniają pracę w Meblobuku . Jedyne pozytywne opinie na tym portalu zamieszcza syn właścicielki i ona sama . A tak swoja drogą zauważyłam , iż od listopada zeszłego roku " przymierzasz " się do pracy w tej chorej firmie . Pogratulować dynamizmu .... ;)
Kierownik Salonu 2016-05-10 21:32:58
Podam Tobie priv : bardzoradosna@gmail.com . Nie za bardzo rozumiem , po co Ci ta wiedza? Chcesz się tam zatrudnić ???? Jest tyle normalnych firm na rynku pracy...
rfg 2016-06-17 22:42:36
ale nie ma przeciez teraz mozliwosci do tego zeby sie tam zatrudnic bo nie maja zadnych ofert pracy..
Zostaw swoją opinię o meblobuk - Skórzewo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meblobuk