Opinie o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy DECOSTAYLE Pro. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w DECOSTAYLE Pro o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż dywanów i chodników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DECOSTAYLE Pro w Toruń

Ryszard

W tym roku praktycznie nie wypowiadacie się na temat pracy w tej firmie, a aktualna opinia byłaby użyteczna dla zainteresowanych pracą w Decostayle. Czy może ktoś, napisać coć o warunkach pracy?

Blond

Ja bardzo polecam prace w Deco. Jak szłam do pracy to sugerowalam sie komentarzami na gowork, niepotrzebnie. Piszą to albo zwolnieni albo Ci którzy myślą że przyjdą do pracy i będę siedzieć i nic nie robić. Ludzie jak cos Wam sie nie podoba albo macie problem w tej pracy to idźcie to komuś powiedzieć. Tam wyżej pracują też ludzie którzy sa otwarci na problemy pracowników. Dla mnie jako nowy pracownik wszystko było nowe, nieznane, ale jak czegoś nie wiedziałam to po prostu pytałam innych. Nie było sytuacji żeby ktoś mnie olał. Każdy kto tam dłużej pracuje doskonale pamięta jak to bylo jak on zaczynał, jak mu nie wychodziło na początku. Nikt nie jest od razu mistrzem. Pozdrawiam

@Blond

Cóż, komentarze z forum potrafią być dużą podpowiedzią i zdecydowanie mogą pomóc nakreślić sytuację w firmie. Warto jednak samodzielnie podjąć decyzje dotyczącą aplikowania do DECOSTAYLE Pro. Jak rozumiem, Ty wybrałaś pracę w firmie. Czy chcesz przez to powiedzieć, że kierownictwo i współpracownicy są pomocni dla nowo zatrudnionych osób?

Blond
@Agata

Moim zdaniem tak :)

@Blond

Bardzo dziękuje za odpowiedź. To zdecydowanie dobra informacja dla osób, które planują podjąć prace w firmie. Co jeszcze możesz powiedzieć osobom, które zaczynają swoją karierę w DECOSTAYLE Pro? Może masz dla nich konkretne wskazówki?

Agata

@Dejw, każdy taki przypadek jest indywidualny i być może pracodawca miał wobec Ciebie inne plany. Czy, jeśli chodzi o DECOSTAYLE Pro zamierzasz udać się na rozmowę w firmie? Jak rozumiem jesteś zainteresowany oferowanym stanowiskiem? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Kamil

Dobry pracownik zawsze jest zadowolony z pracy w przeciwieństwie do tych z dwoma lewymi rękoma.

kiki
@Kamil

pisze się- "dwiema lewymi rękami " :D

Dejw
@Kamil

Haha tak dobry pracownik jest zawsze zadowolony haha, jakoś w bylej firmie robiłem nad to i co? Podziękowali wypowiedzeniem bo szedłem do kumpla na ślub w sobotę a nie do pracy, więc Twoje stwierdzenie jest mylne. A co do decostyle dostałem zaproszenie na rozmowę jako operator maszyny i myślę czy iść.

Logistyk

Pani wymaglowała mnie strasznie, ale rozmowa była prowadzona w miłej atmosferze. Wyczułem jakiś straszny problem w tym że wlazłem innymi drzwiami, którymi należy wchodzić, ale nie wiem czemu jest to tam poczytane za zbrodnię :) Pracy nie otrzymałem. Zostałem o tym poinformowany następnego dnia.

...

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Agata

@Denaturath, czy jesteś pracownikiem DECOSTAYLE Pro? Możesz powiedzieć nam jak się pracuje w firmie? Czekamy na Twoją odpowiedź. @Ciakawy, planujesz wysłać swoje CV do DECOSTAYLE Pro? Jeśli tak, co wpłynęło na Twoją decyzje o aplikowaniu właśnie do tej firmy?

Ciakawy

Czy firma decostayle ma jakies powiazania z firma packson ?

Denaturath
@Ciakawy

Właściciel firmy packson to były właściciel/ dyrektor decostayle.

Agata

@Xxxxgg, jeśli pewne aspekty pracy odbiegają od normy czy zgłaszałeś ten fakt kierownictwu? Pracownik powinien mieć zapewniony komfort pracy w możliwie sprzyjających warunkach. Jednakże wiele zależy także od wykonywanej pracy i miejsca zatrudnienia. W obu przypadkach jednak warto rozmawiać jeśli mamy jakiś problem. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że na forum nikt nie będzie w stanie wpłynąć na poprawę sytuacji lub całkowicie rozwiązać problemu, o którym piszesz.

Xxxxgg

Tragedia ... (usunięte przez administratora) A biuro dumnie siedzi i nic nie robi

Agata

Na oficjalnej stronie firmy znalazłam kilka aktualnych ofert pracy. Czy ktoś ostatnimi czasy aplikował do DECOSTAYLE Pro? Dla zainteresowanych podjęciem zatrudnienia wysyłam link: https://decostayle.com/pl/kariera/ @anonymous, dysponujesz informacjami w tym temacie? Może powiesz nam coś więcej na temat obecnej sytuacji w firmie? Każda wartościowa i merytoryczna opinia jest istotna dla użytkowników forum.

Abcd
@Agata

Agato! Gdybys nie usuwala komentarzy mialabys nakreslony pelny obraz firmy. Pozdrawiam.

coś wtym jest

Agata

@pracownica, nie mogłam znaleźć potwierdzenia tych informacji w Internecie. Może nie warto zakładać czarnego scenariusza i myśleć pozytywnie? Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu?

Agata

@anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w tym miejscu? Jak wygląda kwestia szkoleń i kursów? Czy takowe są organizowane dla pracowników w celu podnoszenia ich kwalifikacji? Podziel się z nami swoją opinią.

Jak najbardziej sama prawda.

Agata

@Knur, usuwane są tylko te komentarze, które łamią regulamin forum: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli komentarz jest negatywny, ale zgodny z regulaminem to zostaje na stronie.

Agata

@JohnDeer, Twój komentarz nie mówi nic o pracy w DECOSTAYLE Pro. Może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Osoby zainteresowane pracą w tej firmie na pewno są ciekawe jaka atmosfera pracy panuje w firmie.

Agata

@Pozdro, mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w DECOSTAYLE Pro? Jaka atmosfera panuje w tej firmie? Jakie są warunki zatrudnienia? @anonymous, może mógłbyś powiedzieć coś jeszcze na temat pracy w tej firmie? Te informacje będą pomocne dla osób które są zainteresowane pracą w tej firmie.

Gutek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Agata

@Bambi, rozumiem, że pracujesz w DECOSTAYLE Pro. Jak oceniasz tego pracodawcę oraz warunki, które oferuje? @Sam, o co Ci dokładnie chodzi? Mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w DECOSTAYLE Pro? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Bambi

Jak to jest w tej firmie bo zapomniałam czy sama mam zgłosić do urzędu pracy zatrudnienie czy kadrowa sama zgłasza

@Bambi

pracuj i nie zgłaszaj , urząd pracy sam się do Ciebie zgłosi :)

pojawilo się ogłoszenie na planistę produkcji? ktoś może coś podpowiedzieć jaka tam atmosfera i warunki

@anonymous

Proszę spróbować ;) wkrótce wystawisz negatywną opinię na gowork :)

@anonymous

Jeżeli masz złą opinie o firmie to po co w niej siedzisz? A jeżeli już w niej nie pracujesz to po co obserwujesz?

Po345

Bo lubię meeee

Zostaw merytoryczną opinię o DECOSTAYLE Pro - Toruń

• Jak się pracuje w DECOSTAYLE Pro?

Zobacz opinie na temat firmy DECOSTAYLE Pro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DECOSTAYLE Pro?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DECOSTAYLE Pro?

Kandydaci do pracy w DECOSTAYLE Pro napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DECOSTAYLE Pro
  • Polna 129 lok. 5