Opinie o SICO POLSKA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SICO POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SICO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SICO POLSKA w Warszawa

cahill

dla samej firmy chyba lepsza jest cisza, niż jeżeli każdy objeżdża ją codziennie wchodząc na to forum

Gucio

Haha porażka nie firma! Nie wypłacają kasy, nie wywiązują się z umowy.Kultura osobista zarządzających -brak.

jednodniowy

Dokładnie i dlatego już tam nie wrócę. Byłem tam jeden dzień z agencji i był to najgorszy dzień pracy w porównaniu do innych firm do których mnie wysyłano.Bardzo ciężko i niebezpiecznie, pieniądze marne. Ludzie z którymi pracowałem jacyś niezadowoleni z życia, jedynie kiero był całkiem ok.

nickt ważny

myślę, że każdy ma możliwość wyboru. i tego się trzymajmy. pozdrowienia dla wszystkich obecnych i byłych pracowników SICO.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SICO POLSKA kandydat na stanowisko Sekretarka / Sekretarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
XXX

Dobrze wiedzieć, widziałem ostatnio ich oferty pracy i na pewno nie skorzystam!

za mało

Pensja bardzo niska. Ok. 1500 zł na rękę za naprawdę ciężką pracę.

Nie mi oceniać właścicieli ale hasła powtarzające się tam dosyć często gdy padały tematy pensji, premi itp.. Mi osobiście nie podpasowały, oto z najczęstsze: "Nie spinamy się" "Nie tak się umawialiśmy" Pracownicy też się NIE spinali i faktycznie NIE tak się umawiali !! A niektórzy już NIE pracuję i napewno NIE żałują.

Kolejarz

Prezesi kłamią w żywe oczy. Zgadzam się z poprzednikami jesli chodzi o kasę. Jak się zaczyna prace to jest nie najgorzej natomiast bardzo szybko zabierają pod pretekstem kryzysu, którego uwierzcie mi wcale tam nie widać. Zamówień jest więcej niż w poprzednim roku, a prezesi maja nowe bryki.

K.

DUZO PRACY, MAŁA KASA. NIE POLECAM.

Patryk

Jakiś czas temu starałem się o pracę na magazynie w Warszawie. W porównaniu do innych podobnych magazynów proponują śmieszną płacę. Szkoda czasu.

nieznośna atmosfera

Od zarządu można tylko usłyszeć: źle, za mało, nic nie można na to poradzić, to nie ode mnie zależne. Płace są stanowczo za niskie jak na rodzaj pracy!

Pracowałem w tej firmie dosyć długo i dosyć dawno, ale popieram przedmówców. Widzę, że nic się nie zmianiło. Polecenia odgórne są głupie i nieprzemyślane, ale jak prezes chce tak ma. Później natomiast dziwi się co za [usunięte przez moderatora] to wymyslił:)))))) i czyja to wina? Przecież nie prezesa. I po premii..... Wyciągnijcie wnioski.

J.

Firma ma kilka oddziałów w różnych miastach. Najgorszy jest w Warszawie. Przed Klientem zastaw sie a postaw się, a dla pracowników wieczny kryzys.

Nigdy więcej

Traktują ludzi jak ograniczonych i dają bardzo jasno do zrozumienia, że nic nie znaczysz.Pięknie proszą jak trzeba zostać po godzinach, ale jak człowiek pójdzie po należną podwyżkę, to już nie jest tak pięknie.

drodzy czytelnicy w/w firma dziala na zasadzie oszukac wszystkich...polega to na tym ze oszukuja na kazdym kroku,bez skrupulow.obiecuja zlote gory a potem wbijaja noz w plecy.wszystko robi sie na gebe bez poparcia w mailach badz poleceniach sluzbowych a potem jak jest cos nie tak to maja pretensje i tlumacza sie ze nie pamietaja zeby cos takiego mowili...ogolnie tragedia.(usunięte przez administratora)racowalem krotko ale duzo widzialem,nie polecam

Animka

To żart, a nie firma, mają jeden wielki burdel. Zatrudnili mnie na umowę o pracę, a dzień później otrzymałam wymówienie. Sami oceńcie. Szkoda tracić swój czas.

Firma zatrudnia pracowników tylko na jakis czas, później wyrzuca jak mają coś do powiedzenia. Proponuje podstawę i różne dodatki, które zabiera po krótkim czasie pracy tłumacząć się kryzysem, a w międzyczasie handlowcy otrzymują nowe super fury i otwierają nowe oddziały. Oskarżają bez podstaw i nie szanują pracowników. Uważajcie na tę firmę. Na początku są piękne słowa, a później całkowita olewka.

Szefostwo jezdzi wypasionymi furami ;-)))) chyba wiadomo już że zarobki kiepskie. A jak chcą to Cię wyrzucą bez zmrużenia okiem..

Zostaw merytoryczną opinię o SICO POLSKA - Warszawa

• Jak się pracuje w SICO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SICO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SICO POLSKA?

SICO POLSKA