SICO POLSKA

Opinie o SICO POLSKA

anonim 2009-05-06 22:50:01
Szefostwo jezdzi wypasionymi furami ;-)))) chyba wiadomo już że zarobki kiepskie. A jak chcą to Cię wyrzucą bez zmrużenia okiem..
Anonim 2009-07-24 11:23:56
Firma zatrudnia pracowników tylko na jakis czas, później wyrzuca jak mają coś do powiedzenia. Proponuje podstawę i różne dodatki, które zabiera po krótkim czasie pracy tłumacząć się kryzysem, a w międzyczasie handlowcy otrzymują nowe super fury i otwierają nowe oddziały. Oskarżają bez podstaw i nie szanują pracowników. Uważajcie na tę firmę. Na początku są piękne słowa, a później całkowita olewka.
Animka 2009-07-24 11:27:20
To żart, a nie firma, mają jeden wielki burdel. Zatrudnili mnie na umowę o pracę, a dzień później otrzymałam wymówienie. Sami oceńcie. Szkoda tracić swój czas.
były pracownik 2009-07-24 19:22:44
drodzy czytelnicy
w/w firma dziala na zasadzie oszukac wszystkich...polega to na tym ze oszukuja na kazdym kroku,bez skrupulow.obiecuja zlote gory a potem wbijaja noz w plecy.wszystko robi sie na gebe bez poparcia w mailach badz poleceniach sluzbowych a potem jak jest cos nie tak to maja pretensje i tlumacza sie ze nie pamietaja zeby cos takiego mowili...ogolnie tragedia.( usunięte przez administratora )racowalem krotko ale duzo widzialem,nie polecam
Nigdy więcej 2009-07-24 19:43:20
Traktują ludzi jak ograniczonych i dają bardzo jasno do zrozumienia, że nic nie znaczysz.Pięknie proszą jak trzeba zostać po godzinach, ale jak człowiek pójdzie po należną podwyżkę, to już nie jest tak pięknie.
J. 2009-07-27 09:33:28
Firma ma kilka oddziałów w różnych miastach. Najgorszy jest w Warszawie. Przed Klientem zastaw sie a postaw się, a dla pracowników wieczny kryzys.
Piotr 2009-07-28 12:38:57
Pracowałem w tej firmie dosyć długo i dosyć dawno, ale popieram przedmówców. Widzę, że nic się nie zmianiło. Polecenia odgórne są głupie i nieprzemyślane, ale jak prezes chce tak ma. Później natomiast dziwi się co za [usunięte przez moderatora] to wymyslił:)))))) i czyja to wina? Przecież nie prezesa. I po premii.....
Wyciągnijcie wnioski.
nieznośna atmosfera 2009-07-31 15:05:26
Od zarządu można tylko usłyszeć: źle, za mało, nic nie można na to poradzić, to nie ode mnie zależne. Płace są stanowczo za niskie jak na rodzaj pracy!
Patryk 2009-07-31 21:22:44
Jakiś czas temu starałem się o pracę na magazynie w Warszawie. W porównaniu do innych podobnych magazynów proponują śmieszną płacę. Szkoda czasu.
K. 2009-08-11 11:16:26
DUZO PRACY, MAŁA KASA. NIE POLECAM.
Kolejarz 2009-08-13 14:50:58
Prezesi kłamią w żywe oczy. Zgadzam się z poprzednikami jesli chodzi o kasę. Jak się zaczyna prace to jest nie najgorzej natomiast bardzo szybko zabierają pod pretekstem kryzysu, którego uwierzcie mi wcale tam nie widać. Zamówień jest więcej niż w poprzednim roku, a prezesi maja nowe bryki.
Były pracownik 2009-09-01 12:38:09
Nie mi oceniać właścicieli ale hasła powtarzające się tam dosyć często gdy padały tematy pensji, premi itp.. Mi osobiście nie podpasowały, oto z najczęstsze:
"Nie spinamy się"
"Nie tak się umawialiśmy"

Pracownicy też się NIE spinali i faktycznie NIE tak się umawiali !!

A niektórzy już NIE pracuję i napewno NIE żałują.
za mało 2009-09-08 12:59:53
Pensja bardzo niska. Ok. 1500 zł na rękę za naprawdę ciężką pracę.
XXX 2009-10-14 17:58:04
Dobrze wiedzieć, widziałem ostatnio ich oferty pracy i na pewno nie skorzystam!
nickt ważny 2009-12-17 22:27:16
myślę, że każdy ma możliwość wyboru. i tego się trzymajmy. pozdrowienia dla wszystkich obecnych i byłych pracowników SICO.
jednodniowy 2010-01-20 14:26:33
Dokładnie i dlatego już tam nie wrócę. Byłem tam jeden dzień z agencji i był to najgorszy dzień pracy w porównaniu do innych firm do których mnie wysyłano.Bardzo ciężko i niebezpiecznie, pieniądze marne. Ludzie z którymi pracowałem jacyś niezadowoleni z życia, jedynie kiero był całkiem ok.
Gucio 2010-05-01 17:32:18
Haha porażka nie firma! Nie wypłacają kasy, nie wywiązują się z umowy.Kultura osobista zarządzających -brak.
cahill 2014-03-03 09:29:25
dla samej firmy chyba lepsza jest cisza, niż jeżeli każdy objeżdża ją codziennie wchodząc na to forum
Antek 2014-03-10 15:51:35
Może i tak, ale o wiele lepsze byłyby jakieś dobre bądź chociaż neutralne komentarze na temat sico, ale widac o takie trudno.
kj 2014-03-10 23:06:29
Sico polska jak na firmę, która dopiero w 2000 roku weszła na polski rynek radzi chyba sobie nie najgorzej. Dostali pare nagród jak gazele biznesu.
meduza 2014-06-18 19:53:13
Nic się w Sico nie zmieniło, nadal handlowcy dostaja nowe fury oczywiście pracują za marną kasę. Żadnych szkoleń.
W jednym z oddziałów zrobili nawet niezły przekręt, że niby zwolnili pracownika on poszedł do konkurencji no i po kilku miesiącach wrócił oczywiście z nowymi kontaktami, które zdobył w tamtej firmie. Jest przez to kochany przez prezesów no i oczywiście zdaje raporty tzn. kabluje wszystko na bieżąco. Nie polecam tej firmy.
nickt ważny 2014-07-05 22:06:51
ale nie piszesz o odziale w Bydgoszczy i o pracowniku który ma na imię PPPPPPPP
welom 2014-11-26 12:01:06
To nie było tak, jak nie wiecie to nie piszcie. Znam sytuacje od góry i sprytu to akurat im najbardziej w tej sytuacji brakowało. Na pewno nie miało to na celu wydobycia bazy danych itp. Naprawdę nie warto się wypowiadać jak się nie wie czegoś na pewno i insynuje się sytuacje, które nie miały miejsca.
nickt ważny 2014-12-21 21:15:00
Oj, oj. Chyba komuś nerwy puściły. Ważne są fakty a te same mówią za siebie. Kłamczuszku.
korin 2015-01-31 18:13:01
prrzyszedlem uspokoic sytucje tutaj w tym temacie - moze powiecie mi teraz czy po tych klotniach moze jakies miesjce do rpacy sie zwolnilo dla kogos kto chetnie podejmie sie pracy w SICO bardzo mi zalezy na uzyskaniu takich informacji mam nadzieje, ze sie uda. pozdarawiam wszystkich ktorzy maja takie informacje.
abc 2015-01-31 19:31:27
Jak widać większość wypowiedzi to sfrustrowani byli pracownicy co im w życiu się nie ułożyło. LOL
lolek 2015-01-31 19:33:32
HAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAH

Dobre. Tyle tylko że nikogo kto poszedł do konkurencji nie zwolnili. Nie ma to jak minąć się z prawdą. I to o szerokość autobusu. Co do reszty wypowiedzi to nie bedę komentować bo brak słów....
gość 2015-04-06 23:44:01
i co tam się u was ciekawego dzieje?
truman 2016-05-15 16:11:24
a teraz jeszcze szukają handlowców wewnętrznych w bydgoszczy
Zostaw swoją opinię o SICO POLSKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SICO POLSKA