Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

su

@rj a dlaczego tak bardzo sugerujesz mi ucieczkę? masz w tej kwestii jakiekolwiek argumenty? a poza tym nadal zastanawiam się i tak nad podjęciem w tej pracy zatrudnienie jako przedstawiciel handlowy - kwestia tylko czy system prowizyjny będzie konkurencyjny

RJ

Uciekajcie jak najdalej :-)) Pracowałem

grum
@RJ

Inicjały dosyć ciekawe... Jak pracowałeś i Ci nie pasowało to znaczy, że cienki Bolek jesteś. Ja też pracowałem, do dzisiaj mam tam sporo kumpli i firmę oceniam bardzo pozytywnie. Z perspektywy czasu nie żałuję że zmieniłem pracę, ale kiedyś na pewno fajnie by było do nich wrócić. Ludzie w PROFIX w większości to ciekawa ekipa. Zarząd - pełna PROFESKA!!! A niezadowolonych leni śmierdzących nigdzie nie brakuje.

jou

jaki region ?

zagadka

Jeżeli Madzik pracował pół roku i co dwa tygodnie chodził na zwolnienie to jaki z Niego pracownik pytam się ?

Przedstawiciel Handlowy

x

x

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
Madzik Czarodziej

Firma spoko,tylko na zwolnienia chodzić nie dają.Jak ciebie nie ma w robocie to lecisz tak jak Ja no nic szkoda bo robota dobra jak coś to polecam.

Mika

2100 podstawy, premii to 300zl Będziesz miał jak spoko miesiąc. No chyba że otrzymasz rejon który robi ok. 200k obrotu miesięcznie to jakieś 2800 góra 3000 wpadnie. Chociaż jak ktoś ma taki rejon to się z niego nie rusza więc bym nie liczył na "kokosy"

robo

Widzę że firma poszukuje handlowca na regon Bielsko Bała. Na jakie zarobki można liczyć ?

Mika
@robo

Jeżeli satysfakcjonuje Cie wynagrodzenie na poziomie 2100 do 2400 (przy dobrych wiatrach) netto to śmiało aplikuj.

Yeti

"Świetna praca ,super ludzie ,miła atmosfera no i zarobki w porządku." - na pewno nie jako PH. Zarobki w porządku pod warunkiem że Masz ściągalność conajmniej na poziomie 150k mies. Wtedy przy odrobinie szczęścia można liczyć na ok 3k netto - co obecnie jest już bezproblemowym standardem w innych firmach. Tutaj dla takich pieniędzy musisz mieć na prawdę dobry rejon bo premia jest tylko od obrotu a nie założonego targetu. Atmosfera może i bywa miła ale do momentu jak trzeba coś załatwić z centralą :)

Niedzwiadek Gryzli

Świetna praca ,super ludzie ,miła atmosfera no i zarobki w porządku.

A

Jeśli nawet szukają to daj sobie spokój, jedno wielkie (usunięte przez administratora)

interesant

Ja widziałem ogłoszenie na region Śląska - Częstochowa kiedyś rozmawiałem z Panem z Profixu co był z Kłobuck to sobie chwalił, nie mowił ile zarabia ale widać było że nie mało, może ktos poradzić czy warto i jaka kasa

były

Na PH dają podstawę 3000 brutto na umowę o pracę, lub 3000 netto na własnej działalności. Dodatkowo prowizje od sprzedaży, rozliczane w momencie spływu należności. Póki co płacą wszystko, nawet spóźnione faktury, ale w granicach rozsądku. Prowizje wyższe są na własnej działalności. Dodatkowo w zależności od poziomu sprzedaży i realizacji planu premia kwartalna. Faktem jest, żeby zarabiać trzeba sprzedawać. Jaki region??

madrala

150 tys to jest obrót miesięczny, w firmie liczy się spływ czyli ile klienci Ci zapłacą i wtedy spływ rzedu 200 tys może ci zagwarantować rozsądna wypłatę, jesli masz kiepski rynek to zapomnij o takim spływie, pytanie tez jakie wynagrodzenie cie interesuje bo jesli 2000 - 2500 max 3000 to profix jest dla ciebie

Ktoś

Czy może ktoś przybliżyć jakie są warunki pracy dla PH. Prosił bym tylko o szczere i konkretne odpowiedzi.... takie bez wylewania jadu którego niestety pełno na tego typu forach :)

Koziołek Matołek

Pracuje w PROFIXIE... tutaj nie ma radości...nie ma żartów... nie ma nadziei.''

a
@Koziołek Matołek

No to chłopie grubo, jak tak piszesz, że nie ma nadziei. Nie piszcie proszę tylko złych opini bo da się pracować w całkiem komfortowych warunkach. Firma się rozwija, a co za tym idzie można coraz więcej sprzedawać i wbijać się na kolejne półki. Oczywiście nigdzie nie jest łatwo i idąc do kolejnej firmy trzeba jeszcze więcej pracować. Początki zawsze są trudne i to wszędzie. Trzeba swoje przepracować aby potem normalnie sprzedawać i żyć. Da się jeśli ktoś chce - wiem to...

on

kangur daj sobie spokoj..

@on

co tak źle ?? patrzac ze sie pojawiły oferty na 3 rejony to dobrze nie wróży ale kiedys gadałem z jednym kolesiem z profixu to jakoś nie narzekal

kangur

Na pracuj.pl pojawily sie nowe oferty pracy dla ph na slask, Warto ? Moze ktos cos podpowiedzieć

kangur

Profix - Firma jest ... fakt daje zarobic bo jak masz dobry teren to kase zarobisz fajna ale co sie na wkurwia,,,, z baranami z z Centrali to juz twoje, obecnie w ciul ludzi ucieka z tej firmy .... z roku na roku plany wieksze a kasa coraz to mniejsza

BOLO

Praca w magazynie to totalny wyzysk. Nie szukają ludzi do pracy , tylko wołów roboczych.

rip

Hetmuś czy to Ty???

Hetman

Ogólnie jak startujesz to na początek możesz liczyć na 2000 do 2.2000 brutto, po okresie próbnym jak się sprawdzisz to możesz liczyć od 200 do 300 pln podwyżki a potem nadgodziny i premie to w sumie daje jakieś 3000 pln brutto.

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)