Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

brombrał

Jasne, że wpłynęło. Zarobki są coraz niższe, ale żeby było uczciwie, to trzeba dopowiedzieć, że zatrudnienie na etat to większe koszty dla pracodawcy, a u nich kasa się musi zgadzać :)

moon

Pseudo dyrektorzyny ćwoki na ciepłych etatach szukają frajerów do zatrudnienia na działalność gospodarczą, których nie muszą nawet zwalniać, wystarczy gdy nie zapłacą im faktur. Każda firma zmuszająca pracownika do zakładania działalności to szmaciarnia.

@moon

Kiedyś tak było, że tylko na działalności. Dziś coraz więcej jest etatów. Warunki nie takie najgorsze, ale fakt jest że zapier..... trzeba. A i kasa coraz mniejsza.

mucha

Czy dalej w Profixie na stanowiskach handlowców pracuje się na własnej działalności ?

stivi
@mucha

tak na dziłalnosci mistrzu.

zero

nie polecam tam pracować jest tam tylko wyzysk i poganianie batem (a zapłata to symboliczna miska ryżu)

mlody

odnośnie zarobków jak będziesz robił max nadgodzin(32 w miesiącu) + soboty to może z 2200 do ręki wyciągniesz, na początek 1500 do ręki i obiecują złote góry a jak popracujesz z 10 lat to może będziesz miał 1900 podstawy :P

Przedstawiciel Handlowy

x

x

fibor

czy przyjmują do pracy w magazynie ? obecnie szukam pracy, napiszcie czy warto w tym okrasie się zatrudniać ?

bolo

szkoda czasu na ta firme . Do grudnia pociapią chlopaki potym kolejna zmiana warunków i 2000 mniej jak co rok. Tylko w takim tempie za rok bedą co niektórzy dopłacać haha

mlody

(usunięte przez administratora) W czasie rekrutacji na nowe stanowiska w pierwszej kolejności bierze pod uwagę kandydatury wewnętrzne. Fajne zdanie, szkoda że nieprawdziwe :P

mlody

trochę oszukałem, na brygadzistów biorą największych nierobów, (usunięte przez administratora)

johny

jakie regiony/województwa czy same miasta wg Was byłych handlowców są najlepsze sprzedażowo/potencjał/normalny lider... ?

potencjalny pracownik

witam , znalazłem ogłoszenie , że szukają kierownika magazynu w firmie Profilex , czy warto szukać tam pracy na magazynie , czy lepiej sobie odpuścić ?

AN

Cześć, Wystarczy że zadzwonisz do kadr w Profixie, wytłumaczysz problem i powinni to wyprostować

koordynator 13
@AN

Już to zrobiłem. Dzięki

koordynator 13

Witam Szukam osób które pracowały w 2004 roku w Profxie na 3/4 etatu z pensją 800 zł. Mam za ten okres problemy z opłatami składek ZUS. Czy ktoś z Was też miał za ten okres problemy.Proszę o odpowiedź regionalnych koordynatorów sprzedaży pracujących w tamtym czasie. pozdrawiam

łebski harry

taaaa zadupcają ze sprzedażą ąż furcy... I grubego zatrudnili.

gruby

Jakieś nowości coś się dzieje ciekawego we FIRMNIE ?

JASIEK - MAGAZYNIER

Mi tam ta praca si (usunięte przez administratora) podoba

były

Kiedyś było lepiej. Ciężko się pracowało ale przynajmniej na koniec miesiąca jak przyszła wypłata to było wiadomo za co. Teraz pracy jest tyle samo a nawet więcej a na nowych warunkach jako handlowiec zarobisz 2500 netto za cały dzień po za domem. Premie za plany można powiedzieć, że są już nierealne. Kosmiczne braki towarowe więc dopóki dyrekcja nie przejrzy na oczy to nie polecam.

Kowal

Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku. Szelestu w kieszeni, i słońca promieni oraz by rok cały 2014 , po prostu był wspaniały.

BIDON
@Kowal

Kowalu czy ci nie żal ? Zatrzesz się w Profixie.

Zdradzony Brygadzista

Stało się czystki na magazynie , szkoda tylko że wzięli się za porządnych ludzi . Może tak za akwarium się weźmiecie bo Prezes na abonament internetowy nie zarobi.

maestro

Słuchajcie wszyscy!!! Pracowałem w tej firmie kiedyś 4 lata sam odszedłem bo czułem pismo nosem budowałem mocne filary wraz z innymi i teraz jestem w szoku co tam się dzieje to po prostu koszmar !!! Z ludzi co budowali kapitał tej firmy została garstka resztę zwolnili lub sami odeszli (usunięte przez administratora) wylew z przepracowanie w tej firmie, dział zakupów odszedł product menadżerowie odeszli do konkurencji i to wyobraźcie sobie że konkurencja zapłaciła Profixowi za ich lojalki szef serwisu zarabia grosze zresztą wszyscy zarabiają teraz grosze oczywiście oprócz kadry zarządzającej Dyrektor od Dyrektora zero szans z niższego stanowiska na awans jak był jeszcze prezes (usunięte przez administratora) to szanował ludzi a teraz wyobraźcie sobie że nikt ale to nikt z okolicy nie chce pracować nawet na magazynie za żadne skarby hehe widać jak władza uderzy do łba to swoje frustracje wyładowują na obecnych ludziach porządni handlowcy przeszli do konkurencji i rozwijają rynki i z nimi trzeba trzymać ale to dobrze tak trzymać konkurencja się cieszy :)))))))) pozdrawiam cały Profix ale obawiam się że tam już nie ma nikogo kto budował tą markę i firmę mam nadzieję że upadniecie jak coval hehehehhehehe

yaco

Nie polecam firmy. Pracowałem jako handlowiec, ze strony firmy nic tylko ciągła presja na wynik i zero wsparcia w pacy w terenie.(usunięte przez administratora) - człowiek który chyba już przed kim tylko można zrobił sobie z twarzy (usunięte przez administratora) Cóż żeby przekonać się w jakim jest się szambie najpierw trzeba w nie wpaść.

stivi
@yaco

witaj napisz na jakich zasadach byles zatrudniony,(umowa ,czy działalnosc) ,jaki region miałes,jaki był poziom twojej decyzyjnosci,jak ze wsparciem technika w terenie i logistyka towaru do klienta.jaka służbówka.pozdr

yaco
@stivi

Region : Polska pn, wsparcia = zero, samochód, skoda fabia/toyota yaris. Jeżeli szukasz stałej pracy to odpuść sobie, szkoda, czasu, nerwów i starań.

lolo
@yaco

słuchaj kolego a jako to firma zapłAciła za profixowskie lojalki?

Patryk

To daj im lepszą kasę a nie za grosze każesz zasuwać :P Z pozdrowieniami dla wszystkich co jeszcze nie przejrzeli na oczy i nadal tam pracują. Pozdrowienia dla (usunięte przez administratora), który mnie zwolnił, dzięki niemu mam wreszcie szanse na rozwój w lepszej firmie. W Profixie bym tej szansy najzwyczajniej w świecie nie miał ;)

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)