Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

lady

Nie tylko w magazynie...

antykryzys

Jaki KRYZYS?? Weź się solidnie do pracy - kryzysu nie widać.

re Agent

no tak... ale biorąc pod uwagę fakt kryzysu co wg Was może zmienić obecną sytuację w Firmie ??? Czy nasz Dyrektor moze cos sensownego wymyslic ??? a może... no właśnie co on może ??? :):):)

Agent - były

ktos - 2013-04-16 09:30:20 no wlasnie nikt nic nie robi !!! i to jest najgorsze :(Jak to co robią ???????? Przecież to p. Prezes i p. Dyrektor wprowadzają te zmiany.... na gorsze. Trzeba umieć wychować sobie niewolników ;) Najpierw przyjmowli w nieskończoność nowych "agentów"... dzielili regiony a teraz okazało się że jest za dużo przedstawicieli. GRATULACJE,

Przedstawiciel Handlowy

x

x

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
ktos

no wlasnie nikt nic nie robi !!! i to jest najgorsze :(

pytanie

a co robi faktycznie Prezes oraz Dyrektor z tym faktem ???

smr

jak na razie to są w tej firmie wprowadzane zmiany ale na gorsze niestety. najlepsze lata płacy skończyły się jeśli chodzi o magazyn w 2009 roku.

Ogórek

Wesołych i radosnych świąt wielkanocnych dla pracowników i kadry kierowniczej oraz zarządu życzy zmian M.P

agent007

Ludzie co wy opowiadacie za głupoty. Moja wypowiedź dotyczy tutaj oczerniania ww p. Wojtka, jak to nazwaliście: pożal się Boże "dyrektora" regionu śląskiego. Otóż nie wiem co wam ten człowiek uczyniła złego, ale moja współpraca była z nim wyśmienita. A jestem właśnie agentem w tym regionie i podlegałem pod tego lidera. Nic nie robił? Absurd! To wręcz pracoholik. Ciekawe skąd w ogóle macie takie informacje o jakiejś kochance. Zatrudnia kogo chce. To pewnie Ci co tak piszą byli bandą nierobów i oczekiwali cudów siedząc i pierdząc w fotele samochodu....

ABC

Obecnie mało mnie interesuje ta firma. Dużo w niej ignorantów z prostackim wykształceniem i leniwych, nieudolnych kierowników poszczególnych regionów. Niektórzy z nich, a w szczególności jeden, nie mają zielonego pojęcia o zarządzaniu zespołem. Próbują skłócać handlowców i za wszelką cenę wzbudzić chęć rywalizacji, co ma zaowocować wynikiem sprzedaży. Nie pracują w terenie, bo nie mają pojęcia jak się do tego zabrać. W głowie pustka a jedyna technika jaką znają to przekupstwo pracowników sklepów, które na zajutrz sprowadza się do szantarzu za popyt pod stołem. Żelazny argument, to odurzenie alkoholowe właścicieli i wpółprzytomnym wręczabnie blankietów zamówwień do podpisu. Znają też spotkania robocze, za które oczekują wdzięczności. Na szczęście, kiedy kryzys zapukał do okien, Niektórzy panowie punktów sprzedaży, poszli po rozum do głowy i coraz ciężej jest ich namówić na takie promocje. Ale innym musi bieda zapukać do drzwi by to pojęli. Na tych właśnie klientach nieudolni liderzy robią pieniądze. Co do presesów i dyrektorów, to szkoda gadać. Choć mądrzy i charyzmatyczni, oddają pole liderom a ci partolom co można jeszcze zepsuć. I tak dobrzy i najlepsi odchodzą a zostają durnie i ich podopieczni, którzy z czegoś muszą żyć.

Ziółek

Ja tam jestem zadowolony z pracy w Profixie, premie też niczego sobie choć mogły by być większe no cóż takie czasy. Ogólnie kierownicy spoko i z Dyrektorem da się wytrzymać ( spoko gość ) . To by było na tyle , pozdrawiam ludzi z magazynu .

Daro

Witam. Pracowałem na magazynie. Jedyne plusy są takie że płacą na czas i póki co płacą za nadgodziny. Innych plusów niema Premia 104 zł na 3 miesiące Wszyscy na magazynie chodzą tak aby nie podpaść kierownikowi. Wiadomo jest kilku kierowników ale jeden kierownik jest ponad wszystkich kierowników ,ma on bardzo często FOCHY Takie jak ma panna przed wydaniem. Prócz tego niema za grosz wychowania. Podawanie ręki prawej przez lewe ramie,rozmowa z osobą a zarazem patrząc w komputer to tylko niektóre z umiejętności kierownika. No chyba że pierwsza zmiana w piątek no wtedy kierownik przesypuje drobne z kieszeni do kieszeni no wtedy ma lekki humorek. Ogólnie jak by zmienił kadrę zarządzająca to było by ok. Magazyn czysty,nowoczesny itd. Ale kierownicy,brygadziści u szkoda gadać. Jak chcesz z kierownikiem dobrze to musisz na rybki pomykać. Auto chwalić lub lubić wiocha.pl .No motory też musisz chwalić No cóż tak to jest w tej firmie. A więc jak uważasz że cię przyjęli do pracy to niby złapałeś kogoś za pięty to się dużo mylisz. A jeżeli uważasz że coś przebarwiłem to popracuj 2 góra 3 miesiące i wtedy pogadamy. Pozdrawiam.

baranek
@Daro

Skarbowy powinien sié zajac tá firma dajá lewe umowy. Jak sié zatrudnia pozal sié Boze Burdzego (mlodego) to tak potem jest. Donosi do prezesa !

Talar

Czyli że niby co?? Podoba Ci się w Profixie?? Nie szukasz pracy?? Nie wierzę :) Jestem klientem profixu ze Śląska od dobrych 10 lat, w tym czasie obsługiwało mnie 6 przedstawicieli, w tym 4 w ostatnich dwóch latach.... i wszystko na temat....firma miała potencjał tylko wg mnie zamiast dalej inwestować w ludzi (przedstawicieli) poszli inną drogą. Co chwilę wylatywał kolejny lub odchodził sam do innej firmy.

Cool

Jaki 3 handlowiec?? To co Was jest tylko trzech w profixie? Coś kolego kręcisz albo źle Cię zrozumiałem.....

cenoley

Witam Ten 3 handlowiec to wlasnie JA pewnie czesc tych opini to racja, czesc to sciema robie tu rok i jest ok moze kasa troch sie slaba robie ale nie jest zle jak robisz swoje to nikt sie nie czepia Pozdrawiam

Dziadek

Witam, ten dziadek to niby ja? Rzeczywiście jestem już dziadkiem bo mam wnuka, ale zawodowo czuję się jeszcze czynny. A teraz do rzeczy: w. Profixie pracowałem niecały rok... I jak dla mnie to czas stracony, mam bardzo duże doświadczenie zawodowe, pracowałem w wielu firmach, ale takiego burdelu, takiej niekompetencji w żadnej z firm nie doświadczyłem. Totalny brak kadry menadżerskiej, dyrekcja ( dyrektor) bojący podjąć jakiejkolwiek decyzji, zwalajacy odpowiedzialność na tzw. lidera ( szefa regionu). No cóż ale ja w regionie Śląsk trafiłem na lidera który niestety wykazywał totalną ignorancję w każdej sprawie, nie przypominam sobie żeby mógł pomóc mi w jakiejkolwiek sprawie. To to człowiek skrajnie nieodpowiedzialny, mający na celu tylko i wyłącznie na celu skłócenie zespołu oraz wprowadzenie swoich przy (usunięte przez administratora) asów z poprzedniej firmy z której notabene go wyrzucili razem z jedna z pracownic która okazała się jego kochanką..... O pracy ten koleś nie ma pojęcia bo dla niego praca ogranicza się do wysłania maila że \\\"jest kiepsko, musimy przycisnąć\\\". Koleś wymienił pół ekipy w swoim zespole, wyrzucił doświadczonych handlowców a przyjął swoich kumpli i \\\"przyjaciółkę\\\" z poprzedniej firmy - efekt: zespół robi 50% planu sprzedaży. Gratulacje \\\"dyrektorze\\\" (usunięte przez administratora), tak trzymaj, twoje niepowodzenia dla mnie w mojej obecnej pracy to tylko powód do zadowolenia.

Pit/45

Dziadka już nie ma, też go już wyautowali.... w ciągu niecałych dwóch miesięcy jest trzeci przedstawiciel... Ciekawe jak długo... A tak na marginesie dziadek miał dużą wiedzę techniczną tylko trixhę niecierpliwy jak odbierał reklamacje

potencjalny klient

Witam jestem potencjalnym klientem tej firmy. Skoro wszyscy sa tutaj tacy mądrzy to napiszcie czy to prawda. mam duzy sklep na slasku. Podobno jeździ tu jakiś stary dziadek jako przedstawiciel. Mówiono mi że trzeba uważać żeby nie zszedł zanim coś uda się u niego zamowić. ktoś potwierdza tą opinie?

doro
@potencjalny klient

Napiszcie coś o rodzince szanownego prezesostwa. To jest dopiero temat rzeka tej firmy ....

doro buro
@doro

ciekawe jak by twój stary miał taką firmę to gdzie byś ty pracował?? Nie czepiaj się ogółu bo chłopaki dobrze zasuwają poza jednym (usunięte przez administratora) zatrudnionym kiedyś jako świetny prezenter :)

Pro

Powyższa opinia w 100% prawdziwa. Kolega trafił w 10tkę. Nic dodać nic ująć.

Tales

Ta firma to banda (usunięte przez administratora), co innego obiecują na rozmowie, a co innego masz na umowie do podpisania.... Stado \"liderów\" - darmozjadów, NIC nierobiących, tylko od Ciebie wymaga wzrostu sprzedaży, a sami płaszczą tyłki w domach zamiast pomagać... lub jeżdżą w czasie pracy z żonkami na zakupy... oglądają mieszkania... niektórzy \"liderzy\" szumnie nazywają się (usunięte przez administratora) (ha, ha, ha), przoduje w tym \"lider\" ze (usunięte przez administratora)....pożal się Boże były \"derektor\' z konkurencyjnej firmy, z której go z hukiem wywalili...

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)