Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Rysiek wózkowy

Dobrą wypłatę mają tylko kierownicy i brygadziści.Dodatki ,premie i full social.

MLODY

po pierwsze nie zawsze są nadgodziny, po drugie jak już są to oczywiście za nie normalnie płacą, bez nadgodzin raczej z wypłaty nie będziesz zadowolony.

atywiesz

a jak na pozostałych stanowiskach? export, finanse, administracja, import, itp.

MLODY

nie musisz pracować po 12 godzin, tylko 40 tygodniowo + 8 "dobrowolnych nadgodzin" i oczywiście sobota dodatkowa, "nie obowiązkowa"

Przedstawiciel Handlowy

x

x

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
glos prawdy

do kolo Pajacyku to jest podstawa 3000 zł jak jestes kumaty to spokojnie drugie tyle zarobisz prowizji

kolo
@glos prawdy

Czarnuszku, jak ktoś jest kumaty to nie musi tyrać w Profi po 12 godzin dziennie, tylko pracuje 8 jak biały człowiek w EU za przyzwoite pieniądze i z płatnym urlopem.

Móha
@kolo

Tak to raczej pracują osoby, które same nigdy do niczego nie dojdą i wolą odbębnić godziny, wziąć kasę i wyjść. Osoby ambitne wkładają więcej energii, uczą się, zdobywają doświadczenie, a jak dodatkowo nie są leniwe zakładają własną działalność/firmę nie pracując dla jakiegoś "Andrzeja" tylko dla siebie. Pozdro!

kolo

Tak jest zajefajnie na działalności, brak płatnego urlopu, brak wysługi lat, brak bezrobocia w razie czego. Super chłopie "głos prawdy" a brutto 3000 zł to jedynie 2200 netto m/c moc kasy hahahaha

glos prawdy

na działalności masz 3000 netto a na umowie o prace 3000 brutto, prowizje sie róznie troszke i nie ma co ukrywac na działalności jest finansowo lepiej. ale podkresle jeszcze raz trzeba (usunięte przez administratora) zeby zarobic dobre pieniądze

głos prawdy

Suchać ludziska i ty konkur w Profixie mozesz pracować albo na działalności albo jako pracownik twoj wybór. w obu przypadkach jest podstawa i to nie mała 3000 brutto + prowizjam dodatkowo premia kwartalne tez dobre pieniadze, wszytsko zalezy od rejonu. Pracować trzeba i to nie po 8 h, ja srednio zapylam 10 - 11 h ale sa tez dnie kiedy jestem 5 h w pracy. Jak jezdzisz i masz wynik nikt sie nie czepia. są istaty w tej firmie co irytuja ludzi i mega wkurzaja ale to chyba w kazdej firmie sa takie czarne owce.

midas

Jak widać głupich nie brakuje, to robota dla takich jak ty. Jesteś wymarzonym materiałem na frajera i pracownika Profi - we wszystko wierzysz. Tacy jak ty są niezbędni tej firmie w dużych ilościach

roxi
@midas

konkur- aż wieje głupotą co ty piszesz za farmazony,jaka opieka medyczna! jakie talony! wezme to jako żart jak i ciebie nieudaczniku

Tygrys

Pitu pitu wyleciałem z Profixiku.Pozdro chłopaki....

smok

Olałem was ciepłym strumieniem moczu, otworzyłem własny sklep a ty zostaniesz parobkiem bo do niczego innego się nie nadajesz.

smok

Szmaciarska firma, zaprasza na rozmowy, człowiek jedzie kilkaset kilometrów, a na koniec rozmowy dowiaduje się, że musi otworzyć działalność gospodarczą. Dramat, ludzie nie dajcie się nabrać cwaniakom !

tesc
@smok

smok wypadles z obiegu bo byles kiepski, opusc juz I nie pisz glupot ...

brombrał

Czika napisz w jakim regionie i na jakie stanowisko chcesz aplikować to przekażę Ci więcej informacji co i jak. Znam ja dobrze tę firmę i wszystkie zady i walety.

Matrix

Love you Profix :-)))

W Biedronkach i Żabkach jest też pełna obsada

roxi
@smok

myśle ,że jak dobrze się zakręcisz to w biedronce masz szanse na wakat..na ćwierć etatu

levi

no wlasnie handlowiec moze wybrac umowe o prace lub na dzialalnosc

rambo
@levi

kontaktowałem się .lecz warunkiem jest założenie działalnsci gospodarczej wiec chyba cos nie tak z tymi informacjami ...

@rambo

zmien zrodlo informacji, jest tak jak ci napisalem.

Georg
@levi

Obszczymur menagerek z Profixa ściemnia bo już wstyd się przyznać do takiego wyzysku i murzyńskości w tej firmie.Naganiacz czarnuchów i niewolników bez prawa do urlopu i bez prawa do wysługi lat.Śmieciowe zasady w śmieciowej firmie !

grek
@levi

..tak czy owak mają pełną obsade handlowców na tą chwilę więc bez zbędnych emocji

rob
@Georg

Georg nie pisz głupot jak tematu nie znasz , zatrudniałem w |Regionie handlowca w tym roku i jest na umowie o pracę bo tak chciał , coraz więcej jest na umowie własny wybór

rambo

ale w przypadku handlowców tez jest mozliwa umowa o prace.!czy nie,,dzieki za informacje

levi

możesz na umowę o pracę. nawet możesz sobie wybrać albo to albo to. jest dobrze, polecam

stivi

slyszal ktos o wolnym wakcie na handlowca w profixie moze....

rob
@stivi

gdzie mieszkasz region

brombrał
@rob

Rob przestań się udzielać, bo nietrudno się domyśleć kim jesteś. Wszyscy zainteresowani wiedzą o Tobie i nie potrzebujesz już więcej rozgłosu walcząc i napinając się na forum internetowym. Lepiej weź się i ogarnij, poczytaj trochę o relacjach międzyludzkich, znajdź hobby jakieś albo dziewczynę. 30 lat doświadczenia w handlu to nie wszystko!!! :)

smolar

Większe koszty dla pracodawcy, czyli mniejszy zysk. Wy w tej frajerskiej firmie potrzebujecie tylko czarnuchów do tyrania, a nie świadomych i szanowanych pracowników, którym zapewniacie godziwe warunki. Tak też jak czarnuchów traktujecie ludzi. Zamiast Gazeli powinniście dostać Hienę Biznesu

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)