Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Joker

Witam, może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku Przedstawiciel Handlowy na Podkarpacie, szczególnie Rzeszów i okolice?

@Joker

Też jestem ciekawy, bo widzę ogłoszenie

Joker

Nikt nic nie wie?

Jokerka
@Joker

Pracowalam tam, szkoda twojego zdrowia nie Idz tam to firma rodziny ustawia tylko czlonkow rodzin nepotyzm jakiego nigdzie w takiej skali nie widzialam pomimo 25 lat pracy. Szuka pracownika za jak najmnieksza kasę. Szkoda twojego czasu

Jan Rodzyn

Profix zniszczył mi kręgosłup. Co prawda nie pracuje już tam od kilku lat ale do tej pory mam problemy. Byłem młody, chętny do uczciwej i ciężkiej pracy, ale bez przesady. Brygadzista ganiał po magazynie, nie przestrzegali BHP, jak by miał bicz to by napierdalał po plecach jak (usunięte przez administratora) Rozumiem ze na magazynie się dźwiga ciężkie rzeczy, ale robi się to w swoim tępie. Przez te poganianie dorobiłem się przepukliny kręgosłupa. Kierownicy pilnują Ciebie co do minuty, nawet w spokoju się nie wysrasz. Bramki na wejściu,jak na lotniku. Co ja im wyniosę z tego magazynu? Kluczyk za 5 zł? Marne płace, Panowie w garniturach na wyższych szczeblach nawet nie spojrzą na magazyniera, nie odpowie zwykłego „dzień dobry”. Koledzy z pracy donoszą na siebie nawzajem, myśląc ze dostaną podwyżkę. Odradzam te firmę i te chińskie, słabej jakości produkty.

Jjoo2

słaba firma ekassa - komentarze na forum, ocena. http://lista-firm.com.pl/opinie/ekassa

krajan

Daj spokój ludzie odpowiadają to co czują ,a ty kto jesteś by odpowiadać negatywnie na opinie, szefowa marketingu na wypowiedzeniu czy co.Daj spokój ludziom mają prawo pisać co ich ze strony firmy spotkało ,ja chociaż miałem do czynienia tylko z jednym z waszych bossów mam bardzo złe skojarzenia ,ale ich nie ujawniam na razie,co potem czas pokaże ,a Pani ,Pani Bożeno niech nie trzyma strony szefostwa bo to zła polityka {ja to wiem na pewno}

@krajan

Oczywiście - wszyscy mają tu prawo do opisania tego, co ich spotkało ze strony tego pracodawcy. Ale dobrze byłoby, jakby każdy to robił w sposób merytoryczny, a post użytkownika @Jjoo2 nie był taki. Skupmy się jednak już na Tobie. Na początek chcę Cię zapytać - bo nie wynika to bezpośrednio z Twojego poprzedniego wpisu - czy kiedykolwiek byłeś pracownikiem firmy Profix?

lock

Nie wato sobie głowy zawracać i wchodzić w jakieś linki bo nie ma sensu ponieważ firma jest po (usunięte przez administratora) jak tak sama zachęcasz to w niej pracuj i zwerbuj swoją rodzinę szczególnie na magazynie. Niech sobie popracują i zobaczą jaka to świetna firma, a jak się miesiąc skończy to na pewno będą zadowoleni jak zobaczą wypłatę...:) ŻENADA!!!

Albert

Jaja sobie robisz ?? Rekrutuje a kto tam chce pracować. Wystarczy sprawdzić jaką opinię ma Profix wśród pracowników. Trzeba być mocno zdesperowanym żeby chcieć tam pracować. Niech sobie członkowie rodzin teraz tam pracują Ukraińcy się zwijają więc będzie ciekawie może wreszcie forma padnie.

Jaka jest kultura pracy w Profix? Obowiązuje typowy dress code?

Shakira

Kultury brak - nawet "dzień dobry" nie potrafią odpowiedzieć pracownicy - (usunięte przez administratora) i arogancja A dres code? - Jest oczywiście, chodzi się w dresach i adidasach albo w dwóch sukienkach granatowej i czarnej - trend mody księgowości

Przedstawiciel Handlowy

x

x

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
Były

Pracowalem tam w 2005 roku i dziwie się że ta firma jesze dyszy... Fenomen!

AgentosTerenos

Nie ma co się oszukiwać, dopóki kolesiostwo będzie od góry i były dyrektor a obecny wiceprezes będzie zatrudniał swoich ziomków ludzi którzy nie maja zielonego pojęcia a tylko grzeją stołki to jak ma być dobrze.....po drugie w biurowcu sami dyrektorzy jeden drugiemu drzwi otwiera i zwala robotę na trzeciego....firma schodzi na psy i z dnia na dzień jest coraz gorzej(usunięte przez administratora)

sisi

(usunięte przez administratora) , brak premi brak perspektyw - wymagania z pupy a pomoc w ich realizacji zerowa - jedyne doczego sa zdolni to do podnoszenia marzy i cen klientom. Ludzie nie pchajcie sie w ten (usunięte przez administratora) niedosc ze nic nie zarobicie niczego sie nie nauczycie(usunięte przez administratora)

FiFi

Niestety rok 2019 był bardzo marny jeżeli chodzi o premie i ogólne działanie firmy. Premie kwartalne baaardzo małe 500 - 1000 zł gdzie przy poprzednim zarządzie było 3 razy tyle. Ogólnie sytuacja jest średnia i nie widać perspektyw na lepsze jutro ...... nie polecam....

bzyku

po okresie probnym jest jakas podwyżka?

@bzyku

@bzyku Jesteś właśnie na okresie próbnym w Profix? Jaką stawkę otrzymałeś na samym początku zatrudnienia? Odpisz pliss.

były
@bzyku

wymagań :)

Czy warto szukać tu pracy? Może coś podpowiecie?

@Zainteresowany

Nie warto szkoda czasu

Jan
@Marcin

Dlaczego tak uważasz? Osoby odwiedzające ten wątek chciałyby dowiedzieć się, co wpłynęło na to, iż twierdzisz, że nie warto jest szukać pracy w firmie Profix. Mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć swoją opinię.

Jak najdalej stąd
@Jan

A chociażby dlatego ze pracownik traktowany jest jak kolejna tabelka w excelu. Szkolenia i rozwój pracownika to fikcja chyba ze jesteś z rodziny udziałowców których tam jest dużo. Pensje sa bardzo marne no chyba ze masz wtyki na gorze 2200 stawka wyjściowa magazyn. Pomysły pracownika szeregowego zawsze sa złe i niedobre ale jak to samo przedstawi dyrektor bądź kierownik to już jest super. Z tego co się orientuje zmienił się od stycznia zarząd i robią teraz czystkę z pracownikami z którymi mieli problem....

Ktoś
@Jak najdalej stąd

Słabo im to idzie bo nadal tam jestem :)

Zippy
@Jak najdalej stąd

Prawda .... ktoś w końcu napisał prawdę .... brawo za odwagę ....

praca w IT

nie informują o wynikach rekrutacji!

@praca w IT

Zgadzam się też czekałem bardzo długo na odpowiedź jak już się doczekałem to zaproponowana oferta przez tą firmę była nie do przyjęcia no takich słabych pieniędzy to jeszcze nikt mi nie oferował na tym stanowisku.

Bogdan
@Marek

To może niech któryś z członków rodzin przekwalifikuje się i zostanie informatykiem oni tam mają o sobie bardzo wysokie mniemanie :) Jaki szanujący się informatyk będzie w Profixie pracował to już lepiej zatrudnić się w budżetówce na rok gdzie masz 13 stkę, wczasy pod gruszą, lux med i podyplomówkę w 70 % zwrot kosztów, pełen ZUS, szkolenia i nikt Cię nie zwolni i fochów nie będzie strzelał.

Tantal

Batman ..... Tobie sie chyba lekko pomieszało i widać święta Ci zaszkodziły ????. Pisać każdy może, ale zanim napiszesz kolejną bzdurę to sprawdź info, bo z MC to Ty napewno nie pracowałeś.

NIKT

GUPI TO TY BO MOŻE MYŚLISZ {NAPISZĘ DOBRZE TO MNIE POCHWALĄ}ŻYCZĘ POWODZENIA D....L....POZDRAWIAM

Były lider
@NIKT

Nie pracuje tam juz od kilku lat. Teraz jestem ich klientem i mam ciągły kontakt z bazą. Jeszcze raz powtórzę ogarnij się bo głupoty piszesz i tyle. Jak Ci nie pasuje to zmień robotę przecież jesteś świetnym fachowcem i każdy Cię przyjmie z otwartymi ramionami ????

dago

Jak Ty jesteś taki kozak to zobaczymy co zrobi Profix jak Ukraińcy wyjadą ??? he he https://www.money.pl/gospodarka/ukraincy-z-polski-chca-wyjezdzac-wybiora-albo-powrot-do-kraju-albo-zarobki-w-niemczech-6396781894817921a.html

Bożena
@dago

To na prawdę super, że dołączyłeś się do tej dyskusji, ale Twój post właściwie niewiele tu wnosi. Pozbawiony jest bowiem rzetelnych informacji na temat interesującego nas pracodawcy. Dowiedziałam się przypadkiem, iż firma Profix stara się aktywnie wspierać rozwój swoich pracowników. Czy oznacza to, iż mogą oni liczyć na cykliczne szkolenia, które przyczyniają się do podnoszenia kwalifikacji? Powiedz coś więcej o tym.

crazyhourse

Niestety po zmianie na górze firma idzie w złym kierunku, pracownicy nie są szanowani, brak rąk do pracy, wieczne pretensje.....brak możliwości rozwoju zawodowego a tym bardziej jakiegokolwiek awansu - oczywiście pomijając udziałowców.

Bożena
@crazyhourse

Czyli zatem - jak zrozumiałem - sytuacja w firmie Profix pogorszyła się nieco zmianach osób na pewnych stanowiskach. A może jest to jeszcze kwestia nieprzyzwyczajenia do owych zmian. Zapewne potrzeba czasu, żeby na nowo się przystosować. Martwi mnie jednak brak możliwości rozwoju zawodowego. Naprawdę w Profix nie macie takiej możliwości? Powiedz nam proszę coś więcej na ten temat, gdyż jest to ciekawa kwestia.

NIKT

Firma bez perspektyw dla ludzi którzy chcą coś osiągnąć,a to tylko dlatego iż dorwał się do władzy ktoś kto był nikim i uważa się za bosa ,bosów ,ale tak naprawdę nie potrafi rządzić jak nasi rządzący

ona
@NIKT

jedna z prawd : tyż prowda

Joanna
@ona

Czy możesz odnieść się do tego, jakie są perspektywy pracownika w Profix? Czy firma zapewnia możliwość udziału w różnych szkoleniach lub kursach podnoszących kwalifikacje? Napisz również, z jakiej perspektywy oceniasz firmę, gdyż użytkownikom da to lepszy obraz sytuacji wewnętrznej Profix.

Ciekawy

Czy może mi ktoś napisać jaka jest podstawa na stanowisku Doradca handlowy ds. kluczowych klientów ?

Cz
@Ciekawy

To zwykły handlowiec który zasuwa po mrowkach

Jou
@Cz

Tak ale ma inne warunki od innych handlowców

Tom

Hej. Chciałbym zapytac o aktualne warunki? Jak podstawa wyglada, samochod sluzbowy itp.? Ponadto widzialem ogloszenie na ph od bhp czy to ten sam ph co jezdzi po sieciach (mrowki itp.)? Z gory dzięki za odp.

Mikrus

Ha troszkę się polepszyło ale to tylko z uwagi na panującą sytuację na rynku z powodu braku siły roboczej no i zmieniło się podejście kadry kierowniczej do pracownika bo to chyba jest najważniejsze.

Michaił
@Mikrus

Nic sie nie polepszyło! Brednie! Kadra kierownicza ma dalej 0 szacunku do zwykłego pracownika! Zarobki w biedronce na kasie są dużo większe niż w tym kołchozie dla Ukraińców. Praca na magazynie tylko dla desperatów na chwile. Nie polecam no chyba że ktoś się chce garba dorobić.

Wiktor

Czy są jakieś szanse na podwyżki, jak to widzicie?

Sławek
@Wiktor

Były!! Przez 5 lat nawet słowa o podwyżkach !!

Bartek

Jaka macie atmosferę? Warto aplikować?

Łukasz
@Bartek

Atmosfera na szczeblu pracownik - pracownik ok gorzej pod względem pracownik-kierownik zero szacunku do pracownika z ich strony . Zarobkowo tragicznie jeżeli to byś chciał wiedzieć w około firmy oferują lepsze warunki. Tyle mogę ci powiedzieć z czasu kiedy miałem nieprzyjemność ram pracować szkoda tylko chłopaków co się tam dalej męczą.

Ktos

Pracuje nadal i nie mogę powiedzieć dobrego słowa o pracy na magazynie. Zapierdalaj jak czarnych za psi (usunięte przez administratora) Wolą Ukraińca zatrudnić niż Polakowi dać więcej. Nie polecam. Pozdrawiam. PS. Dyrektor kłamie na rozmowie kwalifikacyjnej.

Parówa
@Ktos

Oj tam tylko trochę kolorowałem nie przesadzaj ;). Kłamię tylko kiedy muszem

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)