Opinie o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) w Grodków

grum

Awanse są jak najbardziej możliwe. Ilu z aktualnych liderów to byli handlowcy??

Łukasz
@grum

Żaden

@Łukasz

AAAA i (usunięte przez administratora) łosiu bo 4. I to wszystko porządne ludzie są.

Joanna

Ze strony internetowej Profix dowiedziałam się, że firma prowadzi bezpłatne kursy języka angielskiego dla swoich pracowników. Pracodawca oferuje im również zapomogi i pożyczki w sytuacjach kryzysowych. Czy ktoś z Was korzystał z tych możliwości? Czy taką pożyczkę spłaca się na preferencyjnych warunkach?

gość

hi hi hi

MUZA
@Joanna

Angielski jest, korzystam od dawna. Pożyczki, jest taka możliwość i firma idzie na rękę.

Łukasz
@MUZA

Jak znajdziesz 2 Jeleni co ci podpiszą kwit to może ale z naciskiem MOŻĘ ją dostaniesz , nie piszcie bzdur na temat Angielskiego bo nic takiego tam nie ma.

Feliks

Dobrzy pracownicy nie narzekają na prace w firmie?

Dobry pracownik
@Feliks

Narzekają, płace są śmieszne premie niegodziwe żeby zarobić cokolwiek trzeba robić masy nadgodziny których już też nie ma bo lepiej wziąć Ukraińskiego Pracownika bo "TAŃSZY" i niech robi po 15godzin a ty nie masz możliwości zarobić.

Joanna

@praca w IT, jak długo już czekasz na wyniki rekrutacji, w której wziąłeś udział w Profix? Rozumiem, że jesteś już zniecierpliwiony tym oczekiwaniem. Czy jednak mógłbyś kilka słów na tym forum pozostawić w kwestii przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie pytania zostały Ci na niej zadane? Zainteresujesz swoją wypowiedzią osoby, które planują w najbliższym czasie aplikowanie do tego pracodawcy.

benek

logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Spawacz TIG
Arcon Personalservice GmbH
logo firmy Projektant Konstrukcji Stalowych (Fotowoltaika)
Amiston Sp. z o.o.
przekupień 2018

Zarobki niewspółmierne do wkładu wkładanej pracy. Na każdym kroku lizusostwo i donosicielstwo jeden na drugiego. Brak perspektyw na jakiekolwiek awans zero inwestowania w pracownika .Ludzie przychodzą i odchodzą ,pracują osoby które się zasiedziały lub z małym IQ albo Ukraińcy którzy nic nie mówią po Polsku. Nie polecam szkoda czasu i nerwów. A dodam że tyczy się to pracy na magazynie.

Mikołaj
@przekupień 2018

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Pracowałem i wiem jak jest

Joanna

@Muza, mogłabyś opisać przebieg przykładowych zajęć, w których bierzesz lub brałaś udział, organizowanych przez Profix ? Są to głównie konwersacje czy również ćwiczenia pisemne?

Joanna

@MUZA, jak oceniasz poziom kursu, z którego korzystasz? Czy pracodawca, oprócz pożyczek jeszcze w jakiś inny sposób wspiera swoich pracowników? @Tantal, jeżeli nie zgadzasz się z tą opinią, to proszę wypowiedz się na temat pracy w Profix, odnosząc się do swojego doświadczenia. Każda merytoryczna wypowiedź będzie cennym źródłem informacji dla osób, które w przyszłości planują rozpocząć współpracę z tą firmą.

Tantal
@Joanna

Do której opinii mam się odnieść ??? ...... Merytorycznie, to jak wszędzie, wszystko zależy od ludzi. Napewno warto popracować nad wewnętrzną komunikacją z nastawieniem na "klienta wewnętrznego" .....

Muza
@Joanna

W zależności od Twojego poziomu znajomości języka trafiasz do grupy. Maksymalnie 5-6 osoba w grupie. Lektorzy ok, choć mogłoby być więcej NS

Midas

Duży minus tej Firmy to brak możliwości rozwoju i awansu zawodowego . Niskie zarobki w stosunku do firm na tym samym poziomie .

lop

Witam, czy orientujecie się może jakie są auta dla przedstawicieli oraz czy są gps?

Twardy Bot

Tu się zgodzę Profix nie nawet z dużej NIE dla nierobów ....

ph

Witam a jakie auta sa w profixie ?

Nidhögg

Do Kadry Kierowniczej Magazynu Profixu . Nie zabierajcie Magazynierom premii. Ostatniego co motywuje ludzi do pracy ,bo wtedy nie ma się już nic do stracenia i jest się zdolnym do wszystkiego . Patrz post wyżej .

Były Pracownik

Firma nie dająca żadnych perspektyw na rozwój, przychodzi pracownik i odchodzi pensje marne. Mimo wkładania dużego wysiłku nie otrzymujesz należytej premii , kolesiostwo na każdym kroku. Dyrektor podczas rozmów o pracę obiecuje gruszki na wierzbie a rzeczywistość z jakąś się spotykasz i obserwujesz pracujących tam ludzi jest inna. Atmosfera pracy głównie przez osoby nadzorującego szczebla Kierownik/Brygadzista leży po całości służbiści którzy gnębią szarego pracownika. Mnóstwo Ukraińskich pracowników którzy ściemniają na każdym kroku i zabierają Polakom miejsca pracy . Polecam nie zatrudniać się w firmię i zwolnić się jak najprędzej tak jak zrobiłem to ja.

Joanna

@Ktosczyli w Twoim przypadku warunki przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie były zgodne z rzeczywistością? Mógłbyś powiedzieć co Cię zaskoczyło po rozpoczęciu pracy?

Szakal

Coraz mniej lubię tą robotę .

grum

Widzę że opinia o leniu śmierdzącym została usunięta... A leń dalej jest leniem. Tylko już teraz bez nazwiska :)

Joanna

@Móha a jakie doświadczenie oraz dodatkowe kwalifikacje mogą zdobyć pracownicy Profix? Czy firma dba o rozwój swoich pracowników? @Niezadowolony klient Możliwe, że wątek ten jest obserwowany przez firmę Profix jednak w razie nieprawidłowości w pracy konkretnego pracownika, takie informacje warto zgłaszać bezpośrednio do firmy. Wątek z opiniami o pracy w firmie nie jest dobrym miejscem na wyszczególnianie konkretnych pracowników.

Joanna

Pracujesz w Profix? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

MIKOŁAJ

Praca w dziale logistyki na dłuższą metę to strata czasu. Żadnej przyszłości. Wiem coś na ten temat bo pracowałem.

zero

O firmie można dużo mówić , natomiast o kierownikach jeszcze więcej.Jest świństwem to iż od pracownikó w wymagają pełnego zaangażowania ,przychodzenia na nad godziny a sami nie potrafią na czas wypłacić pieniędzy za nadgodziny, a premie zabierają za byle co.Nawet teraz w przedświątecznym czasie mają w (usunięte przez administratora) to czy pracownicy chcą wcześniej zrobić zakupy na święta. Taka sytuacja powtarza się od paru ładnych miesięcy. Dziękujemy kadrze kierowniczej. Wesołych Swiąt życzą murzyni.

MIKOŁAJ
@zero

zawsze można się zwolnić.

RJ

Pracuję. Jak najdalej daleko.

RJ
@RJ

To się przedstaw :)

• Jak się pracuje w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Zobacz opinie na temat firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)?

Kandydaci do pracy w Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)
2.1/5 Na podstawie 250 ocen.
  • Grodków
  • NIP: 7471641920 REGON: 531620065 KRS: 0000033808

Profix Sp. z o.o. (zakończona działalność)