Opinie o Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony w Skierniewice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony w Skierniewice

Dorota A Nowy wpis

Firma godna polecenia, rzetelna, żadnych problemów, wszystko wykonane na najwyższym poziomie. Wiedza P. Tomasza robi ogromne wrażenie. Pan Tomasz nie zna słowa "nie da się, nie zrobimy tego" Zawsze znajdzie wyjście z danej sytuacji. Polecam z czystym sumieniem firmom, którzy chcą organizować bezpieczne imprezy. Firma ASTREA najlepsza na rynku !

Jacenty Nowy wpis

Firma godna polecenia .Robota zawsze dobrze zrobiona .Polecam

Klim.Ad.2023 Nowy wpis

Życzę wszystkim agencjom ochrony w Polsce aby brali przykład z tej firmy. Gratuluję dobrego podejścia do Klienta i pracownika. Wynagrodzenie znacznie przewyższa oferowane na rynku stawki. A i wynagrodzenie zawsze na czas. Daję 5 * i życzę samych sukcesów.

Mirko Nowy wpis

Firma godna polecenia.Robota dobrze wykonana .Panowie młodzi i sprawni .Polecam z czystym sumieniem ????????????

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Praca na Imprezach dla Panów, Praca w Ochronie?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Organizator

Z racji tego że organizujemy sporo imprez przerobiliśmy kilka firm z branży.Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić Astrea Biuro Ochrony. Pan Tomek zawsze szczegółowo i profesjonalnie omawia kolejne zlecenie.Pracownicy uważnie słuchają odprawy a w trakcie imprezy angażują się aby uczestnicy koncertu czy innego wydażenia czuli się bezpiecznie.Są przy tym kulturalni ale kiedy trzeba stanowczy.Przy nich naprawdę czujemy się bezpieczni.Są zawsze tam gdzie trzeba razem z panem Tomkiem.Polecam bo warto !

Joanna

Firma godna polecenia .Współpracujemy razem od lat.Wysoki poziom wykonywanych usług.Młodzi panowie z kulturką .Serdecznie polecam .

Agata

ASTREA Biuro Ochrony to firma solidna i profesjonalna. Ochroniarze są kulturalni, podchodzą rzetelnie do swoich obowiązków i potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji. I co najważniejsze - zapewnią bezpieczeństwo! Pracownicy godni zaufania. Polecam serdecznie.

Oby upadli.

Ten gru... w okularach to jakiś zakompleksiony i beszczelny typ. Nie da się dogadać w żadnej kwestii, bardzo problematyczna firma.

Gruby w okularach
@Oby upadli.

Szkoda ,że potrafisz tylko dodać fejk komentarz z z anonimowego konta no cóż to Twoje zdanie . Ja polecam firmę oraz szefa równy gość dogadać się można z nim jak i z innymi chłopakami .Usługi na wysokim poziomie co jest poświadczone referencjami na stronie .

Wiselka

Polecam. Byłam na kilku imprezach,gdzie obstawali Panowie z Astrea Biuro Ochrony. Zawsze kompetentni,pomocni i empatyczni,elegancko wyglądający. Wbrew pozorom czasem mogłoby się wydawać,że "gburowaci". Ale nic bardziej mylnego. Człowiek czuje się bezpieczny.

Marek P.

Astrea jest dobrą firmą w branży ochrony. Jeżeli jesteś dobry i masz wszystkie uprawnienia to zarabiasz kasę. Tutaj liczy się jakość. Nie ma miejsca na partactwo. Tak było w tej firmie od zawsze. Polecam tą firmę ochrony głównie organizatorom imprez. Korzystając z usług firmy Astrea nie zawiedziecie się.

D

Amatorszczyzna jakich mało. Nawet nie chcę mi się komentować co tam się dzieje. Omijać szerokim łukiem!

@D

No tak... A może nie chce Ci się komentować, bo właściwie nie masz niczego im do zarzucenia? ;p No chyba, że źle podejrzewam to śmiało mnie naprostuj

Renata

Co takiego jest profesjonalnego tak dokładniej?

Piotrek Lipkowski

Profesjonalne podejście do każdego Klienta, świetna analiza zlecenia przed jego rozpoczęciem, wszystko jasno wytłumaczone i profesjonalnie wykonane. Ofertę znalazłem w internecie na stronie www.astrea-ochrona.pl , po spotkaniu z przedstawicielami firmy podjąłem decyzję o współpracy. Polecam tą firmę wszystkim organizatorom imprez masowych.

Kamillo

Bardzo dobra kadra szkoleniowa. Profesjonalne wykonanie zleceń ochrony. Konkretni pracownicy, polecam.

@Kamillo

A czego konkretnie dotyczyły te szkolenia, skoro kadra aż tak chwalona jest?

Przemysław

Czy firma przyjmuje również osoby bez doświadczenia? Ktoś pisał, że firma szkoli. Na jakiej umowie się pracuje i jaka jest stawka dla początkującego?

Pablo

Polecam wszystkim Agencje Ochronyh Astrea. Bardzo profesjonalne podejście do każdego klienta. Pracownicy bardzo dobrze wyselekcjonowani. Współpraca z tą firmą to przyjemność.

Remek

Bardzo dobre opinie o firmie. Może ktoś mi podpowie czy rekrutują aktualnie?

Tomasz
@Remek

Przyjmują do pracy z wpisem na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej oraz zaświadczeniem o ukończeniu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych.

Rafał M.

Polecam wszystkim organizatorom imprez. Konkretna firma.

klimad

Najlepsza agencja ochrony gorąco polecam

Dominik R.

Firma godna polecenia, reprezentująca wysoki poziom, wypłaty na czas, usługi profesjonalnie wykonywane, bez zastrzeżeń. Realizacja ochrony imprez szczegółowo omówiona i opracowana przed przystąpieniem do pracy. Wszystko jasne, no i jest z kim pracować. Dobry skład.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony - Skierniewice

• Jak się pracuje w Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony?

Tomasz Jędrzejewski Astrea Biuro Ochrony
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Jagiellońska 29 lok. 303
    96-100 Skierniewice