Opinie o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Uniapol jest firmą działającą na rynku od 2005 roku.Działamy profesjonalnie i skutecznie w Polsce oraz na rynku międzynarodowym dając zatrudnienie i zapewniając pracowników we wszystkich gałęziach gospodarki. Nasze standardy gwarantują precyzyjny dobór, elastyczność współpracy oraz oszczędność czasu i wydatków. Posiadamy biura w Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AP Uniapol Development Sp. z o.o. w Poznań

Odradzam(UNIKAĆ)

Dzień dobry, czy ktoś z byłych pracowników również nie otrzymał Pit-11 i w jaki sposób załatwił tą sprawę? Pozdrawiam.

gość
@Odradzam(UNIKAĆ)

Również nie dostałam PIT-11, telefony nie odpowiadają, na maile nie odpisują. Pozostaje nam czekać.

Paulina

@Odradzam(UNIKAĆ) Pracodawca musi dostarczyć pit swoim pracownikom do końca dzisiejszego dnia. Jeszcze jest szansa, że do końca dnia AP Uniapol Development je Wam przekaże, więc może nie ma co się martwić.

Paulina

@tchibo czyli w sumie to partnerzy tych kobiet mają możliwość im pomagać w pracy, skoro jest nazwana dla par? Czy nie ma na to czasu, by jeden mężczyzna robił swoje obowiązki i pomagał swojej partnerce. @były pracownik i zamierzasz zapłacić te pieniądze firmie AP Uniapol Development?

Oszukany?

Witam, wspólnie z dziewczyną pracowaliśmy w Tchibo 2 tygodnie czerwca tego roku.Jednak ze względu na to że trzeba tam przerzucać około 8-10 ton dziennie (o czym oczywiście nie zostaliśmy poinformowani)zrezygnowaliśmy. Kilka dni temu wpłynęła do nas nota księgowa za rzekome rozliczenie podatku dochodowego za miesiąc czerwiec w wysokości 100,05eur. bez terminu płatności. Czy ktoś z tam pracujących bądź byłych pracowników spotkał się z czymś takim? Jak się do tego ustosunkować? Osobiście wygląda mi to na oszustwo. Zarobiliśmy tam po koło 500euro przeznaczając na koszty dojazdów w Polsce do biura w Krakowie i do Niemiec około 1000zł. Czy takie nadużycia i kradzież czyjegoś czasu nie powinno się gdzieś zgłaszać?

@Oszukany?

hej, do mnie rownież przyszedł list z kwotą do zapłaty za notę księgową i również sądze ,że to jest oszustwo i przekręt. Nie warto w ogóle pracować z tą agencją, jest jedną z najgorszych, pomimo tego, że na początku wygląda wszystko super. A poźniej się okazuje jak jest na miejscu i na odcinku wypłaty. Zarobek-śmiech na sali.Dobre dla tych co mają za dużo wolnego czasu i sporo kasy, bo z tą agencją to strata czasu , pieniędzy i nerwów.

Leszno
Paulina

@była-pracownica czy firma nie powiedziała Ci przed rozpoczęciem pracy, że to praca ciężka i że raczej jest to coś co powinien wykonywać mężczyzna? @Tchibo wiesz czemu kobiety się zgłaszają do tej pracy? Piszesz, że firma zapewnia Wam darmowy nocleg? Czyli nic nie jest odejmowane z pensji jak to w innych agencjach bywa?

tchibo
@Paulina

Kobiety zgłaszają się, bo oferty napisane są 'dla par' co jest rzadkością w pracy na magazynie i wygląda to super. Przez 6 msc nie było nic odjęte, poza kaucją 2*250 zł, ale byliśmy o tym uprzedzeni i kaucja została zwrócona.

Tchibo

Muszę przyznać, że powrót na to forum wywołał niemały uśmiech - komentarze ciągle pisane przez te same osoby, narzekanie na to samo, przerzucanie się wyzwiskami i jeszcze raz narzekanie. Jest to świetny przykład tego, co dzieje się w magazynie. Najczęściej za plecami, bo prosto w twarz nikt nie odważy się nic powiedzieć. Samo słodzenie, a po przejściu na inną zonę zaczyna się zabawa - głuchy telefon (jak ktoś tu ładnie nazwał) to ulubione zajęcie Tchibosków. Jeśli kichniesz na jednym końcu, możesz być pewny, że drugi koniec już o tym wie. Mało tego ! Oni już wiedzą gdzie się przeziębiłeś i u którego lekarza się leczysz ;) Praca lekka nie jest, szczególnie dla kobiet, ale da się przyzwyczaić. Nowi narzekają, bo w błąd wprowadza ich biuro mówiąc o skarpetkach - owszem są, ale między tym też kawa, ciężarki, patelnie, kurtki, pudła itd. Narzekają, bo przyjechali i myślą że wszystko dostaną za darmo i się im należy. I narzekają bo uczą się tego od stałych pracowników, a przecież każdy chce być tak fajni jak oni. Ironia w tym, że najwięcej narzekają ci co są najdłużej. Kontakt z biurem i koordynatorami do łatwych nie należy, ale ostatecznie da się dogadać. Warunki mieszkaniowe to często porażka, ale to zależy czego oczekuje się po darmowej kwaterze i gdzie się wyląduje. Mimo wszystko można spotkać fajnych ludzi, ale ci szybko uciekają. Tym życzę znalezienia pracy w której traktuje się z szacunkiem i równo, a nie jak kolejny numerek na (dłuuugiej już) liście. I współpracowników, którzy mają swoje życie poza pracą. Reszcie - miłej zmiany, faza sama się nie zapakuje ;)

Nieinteresujsie

Czy ktoś mi udzieli informacji jak wygląda praca na magazynie z kawa i odzieżą okolice Norymbergi,i jak wyglądają warunki mieszkalne? Będę wdzięczna o udzieleniu inf na e-mail . anula4500@wp.pl

była-pracownica
@Nieinteresujsie

Warunki mieszkalne w porządku, samą pracę jednak odradzam. Chyba, że masz kręgosłup ze stali lub brak wyobraźni jak skutkuje codzienne dźwiganie wielu kilogramów. W przeliczeniu, gdzie norma jest ok. 120 produktów na godzinę, a średnia waga produktu do przerzucenia z palety do koszyka to ok. 8 kg (a zdarzają się i po 13kg) 120*8kg=960 kg/h (oczywiście na początku normy nie wyrobisz, ale załóżmy że wyrobisz 70produktów/h - gdzie po dwóch tygodniach wg pracodawcy jest za mało i jest lament). W sumie po 8h się pracuje. Licząc, że normy nie wyrabiasz, codziennie przerzucasz: (70produktów*8kg)*8h pracy=4480 kg -czyli około 4,5 t. Gdy normę wyrabiasz to ok. 8t dziennie, pięć/sześć razy w tygodniu. Ja wytrzymałam dwa tygodnie i nigdy więcej. Jestem kobietą i nie powinnam tyle dźwigać, oczywiście poszła na to skarga do UniaPol, ale nie wiem jak się ustosunkowali bo już zrezygnowałam z bycia ich pracownicą. Pozdrawiam!

Paulina

@Oszukany. myślisz, że ktoś wiedząc, że nie powinien nic opłacać, gdy zobaczył takie pismo byłby w stanie zapłacić? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś tak po prostu zapłaciłby 100 euro bez sprawdzenia tego. Może to jednak coś innego i warto byłoby to wyjaśnić?

Paulina

@Oszukany? a kontaktowałeś się z agencją AP Uniapol Development na temat tego powiadomienia? Zawsze warto wysłuchać jak oni się do tego ustosunkują i dowiedzieć się czy to nie jest przypadkiem pomyłka, a potem dopiero obrażać firmę. @Były pracownik a co dokładnie nie zgadzało się z umową?

Oszukany.
@Paulina

To nie pomyłka, prawda jest taka ze Pośrednik ma problemy finansowe i szuka jeleni którzy widząc takie pismo zapłacą. Kilka osób z którymi rozmawiałem dostało takie samo pismo. Jednak oczywiście można zadzwonić i usłyszeć ze to pomyłka, brak słów..

Ale tej firmy już nie ma? Skąd wiecie, że ma inną nazwę - szukałem i w rejestrze normalnie jest jeszcze?

Odradzam tą firmę. Przy podpisywaniu umowy mówią co innego a tak na prawdę jest co innego. Mieszkanie jest w miarę ok to żalezy na jakich ludzi Się trafi. Z jednego domku dojazd do pracy 30 km, niby

Dobrze-radze

@Jarosław najlepiej to się wyślij i idź na rozmowę do biura - zobaczysz jak to wygląda. Też szukałem po forach informacji o nich, ale wszędzie tylko szczekanie pracowników fizycznych z wyjazdów za granicę, jakieś magazyny, czy co to jest. Praca biurowa na miejscu to inna bajka, bo i inne wymagania i środowisko.

Tchibo
@Dobrze-radze

Chłopie to jest porażka ta firma ,o jakich warunkach piszesz i ludzi na koszta narażasz.pieniedzy tam nie zarobią,a tylko koszta poniosą.odradzam wszystkim tę firmę.

byly pracownik
@Tchibo

podpisuje sie pod tym 2-ma rekoma

Jarek

Czy jesteście pewni, że nie można napisać cos pozytywnego o AP Uniapol Development ? Może zdarzyć się w każdej firmie jakaś wpadka ale to jeszcze nie dowód.

Patryk

@Margaret Pewnie słyszałaś, że gdzieś dzwonią? AP Uniapol Development to spoko firma , dobrze zorganizowana ale sądzę, że niestety nie pilnujesz swoich spraw i zaskakują Cię sytuacje. Mogę ich polecić.

Paulina

@dffd dziękuję za odpowiedź. Czy w innych przypadkach pracownicy też co innego usłyszeli w biurze a co innego było na miejscu? @Kunamissala to nie miejsce na pisanie o pracownikach w sposób wulgarny. Zabrania tego regulamin forum: http://www.gowork.pl/regulamin. Takie wpisy jak Twój administrator ma prawo usunąć. Czy ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć na temat pracy w AP Uniapol Development? To zainteresuje osoby starające się o pracę.

Jarosław

Interesuje mnie praca rekrutera ze znajomością francuskiego. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji w tym temacie? Będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Paulina

@dffd rozumiem. A co na przykład było w ogłoszeniu i później okazało się nie zgodne z prawdą? Myślę, że jak powiesz dokładnie o co chodzi to bardzo to się przyda osobom, które myślą o współpracy z AP Uniapol Development Sp. z o.o.

dffd
@Paulina

wszystko zaczynając od wynagrodzenia , postojowego , czasu pracy , ilości godzin , dopłaty do paliwa , dopłaty do mieszkań , nic się nie zgadza , w ogłoszeniu pisze że przez 6 miesięcy za darmo a potem po 100 euro a teraz już że od 10 miesięcy po 200 , mam wymieniać więcej , proszę bardzo w rekrutacji pani mówi praca lekka i wgl mieszkania ekstra że nie może się nachwalić a tu nic się nie zgadza ale taki to los z Axialusem ...

Grzesiek

Nie polecam pracy pakowanie kawy i odzieży Tchibo Neumarkt i.d.Opf. Porażka, i uwaga na ja ja Janasa donosi na lewo i prawo, jednego dnia wyzywa kune młoda od najgorszych,,,,,, a za dwa dni wchodzi jej w tyłek i tak do każdego uwaga na niego!!!

Paulina

@Cenzorka czemu fajna i czemu nie dla wszystkich? Mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź na temat agencji AP Uniapol Development? Bo w tym momencie twoja wypowiedź nie mówi za wiele dla innych użytkowników o tej firmie.

dffd
@Paulina

najgorsza agencja z jaką miałem do czynienia nic nie da się załatwić , co innego pisza w ogłoszeniu a co innego w rzeczywistości odradzam , strata czau i pieniędzy

Cenzorka

AP Uniapol Development fajna firma ale nie dla wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o AP Uniapol Development Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AP Uniapol Development Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w AP Uniapol Development Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AP Uniapol Development Sp. z o.o.