Opinie o Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. w Wrocław

Na jakie wsparcie w Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Proxsima Wroclaw Nowy wpis

Witam serdecznie chce uzyskac informacje na temat dewidentow ktore wykupilem jako pracownik .Czy nadal wyplacae sa pieniadze ,moje nazwisko Zurawski Robert pracowalem 15kat jako mechanik samochodowym moj gmail to rzurawski56@gmail,com Prosze o odpowiedz .dziekuje i pozdrawiam caly personel

Klient Nowy wpis

Pani w sekretariacie pozjadała wszystkie rozumy. Pierwszy raz spotkałam się z tym aby do potencjalnego klienta powiedzieć ,że jest śmieszny i rzucić telefon. Jeżeli tak traktuję się klienta w Państwa firmie pozostawia to wiele do życzenia. Proponuje przeszkolić Panią bo chyba z racji zasiedzenia Pani na danym stanowisku, Pani zapomniała o dobrym wychowaniu.

Obserwator

PROXIMA osiągnęła dno. Wielomilionowe dywidendy i wieloletnie braki premii źle wyglądają. Były prezes, przy pomocy podróżnika, Pana Długopisa doprowadził firmę do braku konkurencyjności i perspektyw. Kompetencji brak. Kadra... jaka kadra? Pozostały nieliczne żółtodzioby. Główni akcjonariusze nie powiedzieli jednak ostatniego słowa, pozostało jeszcze nieco majątku do spieniężenia...

były_kierownik
@Obserwator

Z przykrością zgadzam się i podpisuję pod powyższą wypowiedzią. "Prezes Andrzej" na zarządzaniu się nie znał, ale wiedział jak odbierać swoim pracownikom i świadomie doprowadzał do upadku firmy, aby powoli spieniężać aktywa, które "sponsorowali" przed laty pracownicy. Dziwię się, że "pomysłowość" jego i "głównej księgowej" nigdy nie trafiła do Sądu.

Paulina Nowy wpis
@Obserwator

Witaj @Obserwator, piszesz o braku premii. Masz na myśli, że Proxima jej nie wypłaca, czy że takowych nie ma? Na jakim stanowisku pracujesz?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. na stanowisko Geolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
hela

Z wielkiego biurowca przedsiębiorstwo Proxima skurczyło się do zaledwie kilku pokoi. Reszta budynku poszła pod wynajem. A to oznacza jedno - zwijamy się! Była księgowa została prezesem zarządu i spienięża, co się da. Ten statek idzie na (usunięte przez administratora)

Dokładnie hehe :) pupa nie zna granic !! Powodzenia młodym

Joanna
@hela

Czy według Ciebie warto w takiej sytuacji składać mimo wszystko CV do firmy czy jednak nie? Może jest to po prostu przejściowy gorszy okres firmy i za jakiś czas wszystko wróci do normy. Jak myślisz?

Paulina
@hela

Cześć @hela, jak rozwinęła się sytuacja w Proximie przez te trzy miesiące? Czy faktycznie nastąpiły zwolnienia? Być może część zespołu pracuje zdalnie? Liczę na odpowiedź.

Paulina

Hej, czy jako osoba świeżo po studiach powinnam się interesować pracą w Proxima? Jak przełożeni traktują nowych pracowników, czy można się tam czegoś nauczyć?

Bum-buum

Książkowy przykład tego jak nie zarządzać firmą. Trójosobowy zarząd reprezentowany przez jedną osobę czyli Święta Trójca siłą swojego intelektu zadecydowała, że wraz z przeprowadzeniem się z ze starego budynku przy ulicy Wierzbowej do budżetowego budynku w najtańszym stylu, wraz z tym nowym (który w swojej percepcji rada postrzegała zapewne jako tak zwany nowoczesny budynek i jednocześnie krok milowy w dziejach firmy) , że siłą rzeczy wraz zasiedleniem nowego miejsca - owego nowoczesnego miejsca - firma stanie się tak jak to nowe miejsce nowoczesna. Nic bardziej mylnego. Po przeprowadzce trójosobowy zarząd niczym Święta Trójca reprezentowany przez jej jedynego namacalnego dla pracowników przedstawiciela (zbawiciela) Andrzeja Ł. rozpoczęła swoje działania od lekcji dobrego wychowania, danej w pakiecie obowiązkowym pracownikom firmy. Podczas tej lekcji dowiedzieliśmy się jak w pokojach powinny być ustawione biurka lub też zostaliśmy skarceni jeżeli nasze biurka były ustawione w sposób niewłaściwy. Do podobnych czynności sprawdzała się rewolucjaw dziedzinie kształtowania " właściwych postaw u pracowników". Ta sytuacja ma jedynie zobrazować dwie kwestie: stosunki w firmie na linii pracownik-kadra zarządzająca wyższego szczebla, oraz wizję rozwojową firmy. Zabiegi "unowocześniajace" okazały się mało skuteczne. W tym miejscu trzeba napisać, że na obecnej sytuacji firmy w dużej mierze zaważyły personalne problemy z komunikacją pomiędzy przedstawicielem rady nadzorczej a dyrektorem (pierwszym i drugim) . To tyle odnośnie możliwych do uniknięcia czynników obecnej niezbyt ciekawej sytuacji firmy. Powody obiektywne obecnej sytuacji : znaczne obniżenie finansowania prywatnych firm geologicznych "post państwowych" przez dopływ środków ze skarbu państwa. A teraz - czas gasić światło. Który geolog jako ostatni przekroczy próg "Kwidzyńskiej"?

geol

Najnowsza zmiana na stanowisku prezesa wskazuje, że właściciele firmy przestali się oszukiwać co do jakiejkolwiek przyszłości przedsiębiorstwa w branży geologicznej. Pozostało dokończenie (przy dużej porcji szczęścia się to uda) rozpoczętych prac i niezbyt długie zarządzanie=wynajem posiadanych pomieszczeń. W tej organizacji nie istniało i nie istnieje coś takiego jak wizja rozwoju lub choćby poprawnego funkcjonowania firmy na rynku. Przy braku dopływu funduszy z ministerstwa ("darowanych" kiedyś lekką ręką) - finał firmy może być tylko jeden, co możemy zresztą teraz zaobserwować.

były_pracownik

Nie polecam, stary nieudolny zarząd doprowadził firmę do ruiny i zostawił z niekompetentnym prezesem na czele. Jakość usług na niskim poziomie, nigdy nie na czas. Zarobki w firmie na równi z kadrą sprzątającą. Obietnice bez pokrycia oraz premie, których nikt nie zobaczył. Krótko i na temat. Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Geologiczne PROXIMA SA.: Traktować pracowników z szacunkiem. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić Zarząd.

geolog

Firma prowadzi działalność w zakresie geologii złożowej, hydrogeologii, geologii inżynierskiej, ochrony środowiska w aspekcie eksploatacji kopalin, badań laboratoryjnych wody i skał. Są tutaj realizowane zarówno "duże" projekty o zasięgu regionalnym, jak i krótkoterminowe, małe zlecenia. Odbiorcami "dużych" zleceń są między innymi: Ministerstwo Środowiska, Państwowy Instytut Geologiczny, kopalnie, KGHM, zakłady wodociągowe, urzędy marszałkowskie. Firma przyjmuje (w razie zapotrzebowania) stażystów, nie zawsze staż gwarantuje zatrudnienie na dłużej, po stażu. Jeżeli jednak ktoś nowy jest zatrudniany na dłużej, to w większości przypadków zatrudnienie poprzedza staż. Praca, jak to praca geologa, odbywa się zarówno w terenie, jak i na miejscu. Zarobki określił bym jako średnie w stosunku do innych firm geologicznych. Pracodawca płaci zawsze na czas. Praca w firmie daje możliwość: uzyskania uprawnień geologicznych, doświadczenia w pracy terenowej, obsługi programów do edycji map.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A.
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Kwidzyńska 71
    51-415 Wrocław

Przedsiębiorstwo Geologiczne We Wrocławiu Proxima S.A.