Przedsiębiorstwo Geologiczne PROXIMA SA.

Wrocław

Opinie o Przedsiębiorstwo Geologiczne PROXIMA SA.

geolog 2014-10-30 12:43:06
Firma prowadzi działalność w zakresie geologii złożowej, hydrogeologii, geologii inżynierskiej, ochrony środowiska w aspekcie eksploatacji kopalin, badań laboratoryjnych wody i skał. Są tutaj realizowane zarówno "duże" projekty o zasięgu regionalnym, jak i krótkoterminowe, małe zlecenia. Odbiorcami "dużych" zleceń są między innymi: Ministerstwo Środowiska, Państwowy Instytut Geologiczny, kopalnie, KGHM, zakłady wodociągowe, urzędy marszałkowskie. Firma przyjmuje (w razie zapotrzebowania) stażystów, nie zawsze staż gwarantuje zatrudnienie na dłużej, po stażu. Jeżeli jednak ktoś nowy jest zatrudniany na dłużej, to w większości przypadków zatrudnienie poprzedza staż. Praca, jak to praca geologa, odbywa się zarówno w terenie, jak i na miejscu. Zarobki określił bym jako średnie w stosunku do innych firm geologicznych. Pracodawca płaci zawsze na czas. Praca w firmie daje możliwość: uzyskania uprawnień geologicznych, doświadczenia w pracy terenowej, obsługi programów do edycji map.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Geologiczne PROXIMA SA. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Geologiczne PROXIMA SA.