Opinie o MARBUD Marcin Kowalczyk w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MARBUD Marcin Kowalczyk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MARBUD Marcin Kowalczyk o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MARBUD Marcin Kowalczyk w Gliwice

xyz Nowy wpis

skad wiecie ze siedzi ? wiadomo za co ?

szalony Nowy wpis

doszły mnie słuchy ze siedzi ten oszust i (usunięte przez administratora) no i dobrze tylko czemu będą go zywić z moich podatków????

szalony Nowy wpis

Dla wyjasnienia p.Kowalczyk załozył nową firmę ,teraz nazywa się MK profi-but .

t1

Tutaj niby treści cały czas są dostępne http://www.marbud-kowalczyk.topfirmy.pl/onas.html Jednak warto się zastanowić nad tymi opiniami z prawej strony. Nie wiem czy to prawda, ale niby w czym firma mogłaby oszukiwać? Czy w długoplanowej pracy taki ruch jest w ogóle opłacalny, bo według mnie jest on pozbawiony najmniejszego sensu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MARBUD Marcin Kowalczyk, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Przyjmę do pracy cieśli, cieśli szalunkowych, brygadę? Podziel się swoimi wrażeniami!
bezprawie

wazelina

grzegorz

sprawe prowadzi ko (usunięte przez administratora) policji Gliwice Łabędy

Barbara

Witam! proszę pisać na adres [usunięte przez moderatora] pozdrawiam

Anna Zielińska

Witam, Proszę o podanie namiarów do Pani. Mój mail [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam.

Barbara

Witam! My również podpisaliśmy umowę na budowę domu z firmą Home up reprezentowaną przez Pana [usunięte przez moderatora] . Do dnia dzisiejszego firma nie wywiązała się z umowy , która obowiązuje do 30.11.2012 po tym terminie zgłaszamy sprawę do prokuratury . Jeżeli Państwo chcecie to możemy wspólnie złożyć wniosek o [usunięte przez moderatora]

Anna Zielińska

Witam, W sierpniu tego roku podpisałam umowę na budowę domu z firmą Home UP, reprezentowaną przez Pana [usunięte przez moderatora]. Wpłaciłam zaliczkę i do dnia dzisiejszego, na Naszej budowie nie dzieje się kompletnie nic, a Pan [usunięte przez moderatora] nie odbiera telefonów. Dziś idę zgłosić sprawę na policję.

galanonim12

Uwaga na tego Pana i jego firmy. Jesteśmy jedną z, wielu, które ten Pan [usunięte przez moderatora]. Można złożyć doniesienie na policję wydział przestępstw gospodarczych o celowej działalności przestępczej Pana Kowalczyka polegającej na zawieraniu umów na wykonanie robót jako podwykonawcy. Z góry zakłada, że nie zapłaci ra (usunięte przez administratora) nku. Ponadto dokładnie ten sam skład kierowniczy z firmy MARBU jest w celowo otwartej firmie HOME-UP sp.z. o.o. więc przestępstwo polegające naciąganiu podwykonawców kwitnie dalej. Panie Kowalczyk ale to już koniec - prokurator się Wami zajmie i nie pomoże nawet intercyza a majątek pójdzie pod młotek. Ludzie składajcie doniesienia do wydziału przestępstw gospodarczych niech w końcu ich zamkną a my odzyskamy ciężko zarobione pieniądze

Nam firma Marbud od ponad roku dłużna jest sporą fakturę, sprawę w sądzie wygraliśmy, komornik zaczął działać ale nie ma z czego ściągać długów a my nie jesteśmy jedyną firmą, która czeka na zaległe pieniądze od Marbudu, Kowalczyk to niezły przekręt-sprzedał wszystko, resztę zapisał żonie a jego cały majątek to stary komputer. Teraz ma firmę Home up(kapitał w spółce 2 tys.zł )i usilnie próbuje wygrywać przetargi fałszując dokumenty-UWAGA na tego [usunięte przez moderatora]!!!!!

MS

Witam, Masz namiary na tych co mogą od tego [usunięte przez moderatora] dług odzyskać? [usunięte przez moderatora]

podwykonawca

Pan Kowalczyk ma tylko mi oddać około 25 tyś. Sprawy do sądu nie ma co kierować bo za długo by na to czekać. Na szczęście są ludzie którzy za część pieniędzy "odzyskają" dług. To już chyba taka swego rodzaju "wojna" nie ja ją zacząłem ale ja ją skończę. Jakby ktoś miał jakieś namiary na Pana Kowalczyka to poproszę napisać w odpowiedzi na komentarz. Z góry dziękuje pozdrawiam i SZCZERZE NIE POLECAM.

szalony

Gdzie kolego góral miałeś te 1000 m.??

góral

Witam.Dzisiaj dostałem do podpisania umowę na tysiące metrów od firmy home-up.Z tego co rozumiem to home-up oraz marbud mają wspólna historię.Napalilem sie na tą robote.W trakcie konwersacji próbowałem starych nasych sztuczek aby ocenić wiarygodność firmy.Pomyslałem poszukam na forach no i proszę SIWY DYM

oszukany

gdzie ten zakład kolego szalony ?

szalony

Panowie już dawno proponowałem żeby się zjednoczyć ,i najlepiej [usunięte przez moderatora] ,a pózniej złozyć zbiorowe doniesienie do prokuratury ,przecież on z góry zakłada ze nie zapłaci.Pana który pisał na forum rydułtowy proszę o kontakt

podwykonawca

Niestety firma Marbud nie jest firmą wirygodną i nie płaci podwykonawcą, jeżeli ktos nie wierzy to prosze spróbowac zadzwonic pod jakis kolwiek nr. firmy-wszystkie niedostepne od dobrego tygodnia, a te pozytywne opinie to pewnie pisze albo sam szef albo ktos podstawiony lub niezle wstawiony. INFORMACJA DLA FIRMY- z powodu braku odzewu na WEZWANIE ZAPLATY (otyczy przedszkola nr 20) sprawe kierujemy w inne ręce.... OBY TAKICH FIRM JAK W.W. BYŁO JAKNAJMNIEJ!!

znajomy.

firma idzie na dno.jak najmniej takich [usunięte przez moderatora].znam ich robote katastrofa.

Zostaw merytoryczną opinię o MARBUD Marcin Kowalczyk - Gliwice

MARBUD Marcin Kowalczyk
1.7/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Horsta Bienka 8B
    44-100 Gliwice