Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Była

Istotne jest również to, że w Manuli na montażu urlop wypoczynkowy jest zależny od tego, czy robisz nadgodziny. Nie robisz nadgodzin= masz problem z wybraniem urlopu w terminie kiedy musisz coś załatwić. Wtedy tylko urlop na żądanie. Nadmieniam, że nie ma czegoś takiego jak planowanie urlopu ( wyjątek, to okres przestoju w zakładzie)

Cgj
@Była

Ale na Taplach jest tak samo

Nudny
@Cgj

Jak jest wszędzie

Mehehe

Dobrze że nie powiedziałem w domu że będą rozdawane słodkie niespodzianki z okazji dnia dziecka:-) bo był by wstyd straszny. Pogratulować pomysłu:-D:-D:-D

jajeczko
@Mehehe

Wyszło niecałe euro na dzieciaka. Normalnie szał,firma się postarała. Gdyby nie te jajeczka,to dzieciaki chodziłyby do końca czerwca smutne.

ChybaTy
@Mehehe

Porażka totalna, na więcej ich nie stać

taktoja

16 maja rozpoczął się proces sądowy o mobbing przeciwko Manuli Hydraulics Polska S.A. Nie narzekajcie jeżeli nic nie robicie.

Franrk
@taktoja

Kto kogo i dlaczego ?jakieś szczegóły

Zmiany są potrzebne

Wyrzeczenia są bolesne. Zmiana jest bolesna. Ale nic nie jest tak bolesne jak bycie w miejscu w którym nie chce się być! Panowie pomyślcie o tym????

Edwodd
@Zmiany są potrzebne

Co za brednie

Takie tam
@Zmiany są potrzebne

Na to jest tylko jedna rada - trzeba odejść

PR80
@Takie tam

Żeby odejść to trzeba mieć jaja. Najlepiej wylewać żale na forum. A teraz po podwyżkach to wszyscy kochają firmę. Jak tam panienki?? Kasa się zgadza? Żal mi was. Sami nie wiecie czego chcecie.

Kaczka
@PR80

Te podwyżki są uwłaczające. Nie ma za co kochać.

PR80
@Kaczka

Jeżeli tak negatywnie poruszyła cię podwyżka to trzeba było odmówić jej przyjęcia. Unieść się swoją dumą i zaprotestować. Ale do tego trzeba jaj...

dziwaczka
@PR80

rozumie że ty masz jaja i już się zwolniłeś ?...., jak nie to zrób to natychmiast , jak tak to zostaw ludzi w spokoju .......

Agnieszka
@dziwaczka

Nalegam, abyście zwracali dużą większą uwagę na to, jakim słownictwem się tu posługujecie. Odsyłam Was do regulaminu GoWork.pl, z którym powinniście się zapoznać: https://www.gowork.pl/regulamin @dziwaczka, rozumiem, że nadal pracujesz w MAnuli Hydraulics Polska - a czym konkretnie się tam zajmujesz? Wiemy już, iż tamtejsze wynagrodzenie nie spełnia stawianych przez Ciebie oczekiwań. A jak przedstawia się kwestia umów? Od razu podpisuje się umowę o pracę, czy dopiero po okresie próbnym?

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Leszno
Quwa mac

Kierowniku a podwyżki to bydom??

Re
@Quwa mac

Były dzisiaj od 60 do 240 zł brutto

Pgg
@Re

Ło matko bosko sosnowiecka! Kierowniku to zaś bydom się wypowiedzenia sypać!

Robol
@Re

Ciekawe kaj? chyba nie na produkcji bo nie wołoł!

Tak
@Robol

Nie będzie podwyżek podobno w czerwcu zamykają taple tylko transfery i CNC zostają tak że na innych działach będzie redukcja zatrudnienia z powodu małej produkcji..

edo
@Tak

czemu takie ploty siejecie ? , nie ładnie tak ludzi straszyć , oj nie ładnie ...........

NiktWazny
@Tak

Potwierdzona informacja czy znów plotki ?

Tak
@NiktWazny

Żarty.. nikogo nie chciałem straszyć jestem etatowym producentem kitu..

olo lolo

Te bo wolo

Grill
@Quwa mac

Taple podwyżki dostały to teraz spokojnie w sobotę do pracy. Acha i te wypowiedzenia wycofać. Kasa wpadła to proszę już nie szemrać.

Kaczka

Jaki podwyżki będą na górze

stekacz
@Kaczka

będą tylko nie wiem kiedy i jakie ........

Pietrek

Panowie nie ma co przeżywać zakład jest zarządzany tak a nie inaczej Jeśli naprawdę chcecie polepszyć swoją sytuację to proponuję zmienić zakład.. popatrzcie wstecz czy przez ten czas jaki tu pracujecie coś się zmieniło na lepsze?

Wickman
@Pietrek

Oczywiście że się zmieniło, ale na gorsze. Odkąd są Ukraińcy i nowa dyrekcja. Nie było rewelacji ale tak źle jeszcze nie było.

Pietrek
@Wickman

Ale to bzdura żeby wszystkim obarczyć "nowych" u góry Jest kiepsko bo wiele lat zaniedbań daje taki efekt a nie inny Pisanie czyja to wina itd na tym etapie nic nie da Na taplach każdy wie jakie kity musi pociskac nasz kierownik by utrzymywać się na stołku tym bardziej teraz Ale tak chyba jest na każdym dziale

Edo
@Pietrek

Ale gledzicie jak.stare baby aż żal to czytać ,producenci kitu.

Obserwatorzy

Co zostało zobaczone już się nie ozdobaczy ???? link jest dostępny..

Ciekawy
@Obserwatorzy

Jaki artykuł ,gdzie jest link?

Edo

Kupe kasy taka gotówkę to chyba tylko Chińczycy mogli by wyłożyć ,z drugiej strony nie jest to sektor wysokich technologii więc tak naprawdę to jest kasa za udział w rynku ......

Ratunku

Hehe

Żenada
@Edo

Ten zakład to na serio dno dna i metr mułu. Nie dziwię się że nawet Ukraina stąd ucieka.

Po co usuwac
@Obserwatorzy

Manuli for sale wpisz w google i pierwsza strona jaka się pojawia

Jajo wielkanocne
@Obserwatorzy

Przygotujcie się na pracę 2 i 4 maja. MANULI choć pada jeszcze się nie poddaje i choć trochę chce polepszyć byt zwoim pracownikom.

Nilan
@Jajo wielkanocne

Wolny jest 1 i 3 więc o co chodzi?

Jajo wielkanocne
@Nilan

Te dni są wolne. Natomiast 2 i 4 do pracy. Także nici z długiego weekendu.

Firma w ogłoszeniu na magazyniera i operatora wózka oferuje 2400 brutto to są chyba jakieś żarty, gdyż w innych firmach 2400 ale netto to jest standard na podobnym stanowisku

@Marcin

To idź tam gdzie płacą 2400 netto , proste .Zaraz wpadnę na mój sklepik osiedlowy i zrobię awanture ze masło po 7 zł ....albo nie lepiej skocze do biedronki i kupie w promocji po 3,99 ....tak to działa .....

@edo jato

Nie to nie to samo bo jak się komuś opłaca to sprzedaje to masło po 3,99 a jak ktoś płaci 2400 brutto za robotę to znaczy ze jest to wyzysk ale dzięki takim frajerom jak edo takie firmy zbijają kase

@Lolo

dlaczego obrażasz mnie od frajerów ....chciałem tylko subtelnie powiedzieć ze trzeba szukać lepszych pracodawców .........i tyle ...... jezeli wg ciebie należy kogoś zmuszać zeby płacił wiecej to gratuluje .. jest coś takiego jak rynek i to on reguluje wszystko co jest powyżej płacy minimalnej , jezeli kotoś ma chętnych któzy chcą pracować za 2400 brutto to jego sprawa , jezeli nie bedzie chętnych do pracy za 2400 brutto bedzie musiał zapłacić 2400 netto , to chyba logiczne i nie trudne do zrozumienia , ale jeżeli tego nie jesteś wstanie zrozumieć to twoja frustracja dla mnie jest logiczna ......ps zrób coś (podnieś kwalifikacje , zostań wybitnym specjalistą )tak żeby pracodawca chciał ci zapłacić 10 000 netto ( z doświadczenia wiem ze to nie lot w kosmos i jest to możliwe --powodzenia )

@edo jato

Możliwości są dwie albo ktoś ci płaci za wypisywanie tych głupot albo masz 20 25 lat i nie bardzo wiesz jak ten świat się kreci To dzięki takiej poddańczej postawie jak twoja firmy pokroju manuli funkcjonują na rynku i nie musza płacić więcej niż 2400. Co do kwalifikacji.Moich czy twoich .Jak już dorośniesz w sensie mentalnym to zrozumiesz ze nie maja one wiele wspólnego z zarobkami.Ale to jak już dorośniesz.Sprobuj za te 2400 brutto zabrać raz w roku żonę i dzieci 2razy w roku zabrać na wczasy gdzieś dalej niż do Wisły .Aha i polecam słownik ortograficzny.

@edo jato

Ps.Z doświadczenia wiem ze bez podnoszenia kwalifikacji można zarabiać 15 000 netto wystarczy trochę pomyśleć ale u kogoś kto wypisuje takie brednie to z myśleniem raczej ciezko

@Marcin

wykozystaj swoje doświadczenie i zarabiaj 15 tys, manuli zostaw innym ps nikt mi za te wpisy nie płaci ,nie bronie ich uwazam ze tylko kazdy ma wolny wybor ,nie chcesz pracowac w manuli bo za malo placa -szukaj innego pracodawcy ,manuli jako firma tez ma wolny wybor moze np zatrudnic w twoje miejsce kogos innego albo otworzyc zaklad w innym kraju .Manuli nie jest twoja własnościa ty tam tylko pracujesz ,jest własnoscia kogoś innego, rodziny Manuli .........i oni podobnie jak ty maja wolny wybor co zrobia ich sprawa moga np podejmowac zle decyzje biznesowe i strategiczne i firma sie skonczy ale to sa ich decyzje nie twoje i oni ponosza za to konsekwencje nie ty

@Marcin

Tak pracuje za dużo wyższe pieniądze, jeżeli firma płaci takie grosze to ma za nic pracowników

zgadza sie

Toitoi
@Lolo

Bez kwalifikacji 15tys. Niezle. Chyba będę wchodził do szafy nie tylko w czwartki.Ciekawe ile wtedy wyciagne????

Maruda
@Marcin

Znam w tej firmie takich co już od 10lat powtarzają w innych firmach płacą 2400 netto a wy brutto kto będzie dla was pracował za te pieniądze właśnie mi się wydaje że chyba ty i będziesz to powtarzał jeszcze przez następne 10 lat jak ci się praca nie podoba uważasz że pieniądze są za małe zwolnij się nie upszykszaj życia innym

Anonim.

Radzę się pakować(usunięte przez administratora)

Zarząd
@Anonim.

Spokojnie. Bać to powinni się ci którzy powinni. Jest opcja wymiany kadry zarządzającej tak więc wszystko w swoim czasie. Bardzo dużo pieniędzy rozchodzi się na kontraktach - fakturach z firmami zewnętrznymi. I wierzcie mi szeregowi pracownicy nie mają się czego bać.

Takie tam
@Zarząd

Radzę wyraźnie przeczytać artykuł mowa w nim o sprzedaży firmy więc co ma do tego wymiana kadry zarządzającej??? No chyba, że już przez nowego właściciela, a to inna bajka.

malibu

Przed chwilą podano informację ,że z powodu strajku nauczycieli część firm pozwoli pracownikom przyprowadzić swoje dzieci do pracy ! To byłby wspaniały pomysł by dzieci zobaczyły jak są traktowani ich rodzice w naszej,wspaniałej firmie. Jest też minus tego pomysłu - przez następne lata edukacji dzieci nie odpalą komputera ani nie wyjdą na podwórko tylko będą się uczyć i uczyć. Wszystko po to by NIE wylądować tutaj w roli taniego,sfrustrowanego i zastraszonego bydła roboczego jak ich starsi.

Lolo

A jak na remoncie? Widzialem oferte pracy i zastanawiam sie nad zatrudnieniem? Dzieki za info Pozdrawiam

Lololo
@Lolo

Gdybyś faktycznie szukał pracy napisał byś na utrzymaniu ruchu a nie na remoncie ..........i tyle w temacie ,jesteś swojak a nie żaden nowy ,a co do remontu to zawsze był spoko.....

Zatroskany
@Lolo

Poszukaj jednak lepszej oferty...

remont
@Lololo

Widać ewidentnie, że "remont" wyjątkowo aktywny na forum, ale jak już wcześniej pisali tylko siedzą (bo nie potrafią nic naprawić), więc logiczne, że mają czas na forum.

Zacisk
@Lololo

To my mamy remont!?!? Buahaha????

Af owy
@Zacisk

Na pewno jest kilku bardzo dobrych fachowców może nawet więcej jak kilku tylko pan tadzio i sposób zarządzania nie pozwala się wykazać

Edwodd
@Af owy

Znam Tadzia 20 lat i generalnie to moglibyście za nim nosić torbę z narzędziami co najwyżej ....w mojej ocenie to to genialny mechanik ...a narzekają na niego raczej ci którym się nie chce albo nie potrafią .....

@Lolo

Brud (usunięte przez administratora) i kiła pozdro zapraszamy wszystkich wykształcenie nie ma znaczenia góra go nie ma tak że ok

znajomy

buahaha slyszalem ze grubo po nocnej zmianie w noc przestawiania czasu?! czesc zalogi pracowala do 6ej a czesc zostala do 7mej? ale fajny bourdel

J23
@znajomy

To mieliśmy do 7 pracować?pierwsze słyszę. Nic nie pisało, nic nie mówili, czeski film.

Pik
@znajomy

Czesc i chwala tym ktorzy pracowali do 6tej. W koncu maja jaja chlopaki.(brak oficjalnego pisam o czasie pracy do 7mej w tym dniu) Powiemy im ze maja robic do 7mej to beda robic , a tu taki zong, czas sie zbudzic ze snu ludzie znow sie zbuntuja i powiedza DOŚĆ.A pracownik TAPL wcale nie szuka pracy jako ustawiacz czy operator nawt kasa moze byc mniejsza byle byla praca spokojniejsza wiec myslenie że My niemamy gdzie isc jest mylne Pozostali żal ???? wstyd.

PrimaSort
@Pik

No to nie obiecujcie tylko się zwalniajcie i szukajcie lepszej roboty bo to wasze życie i wasze decyzję mają wpływ na to jak ono będzie wyglądać.A jeśli myślicie że ktokolwiek z "góry" będzie błagał żebyście zostali to jesteście w błędzie.. Chcecie pieniędzy i szacunku to pokażcie że jesteście tego warci ale nie przed kierownikiem tylko przed samym sobą.. I najlepiej w innej pracy bo tu na pieniądze i szacunek nie macie co liczyć!!

Xxxxx

No i prawidłowo!

Jestęmajstrę:)
@Pik

Może i macie jaja w waszym mniemaniu ale rozumku to chyba nie? Powinniście przepracować fizyczne 8h jeśli wyszliście o 6 to będziecie mieć wpisane 7h i tak zapłacone

PGG
@Jestęmajstrę:)

Chyba Cie dre,poczytaj glabie a dowiesz się że pracujemy 7 a zapłacą za 8.

Wickman
@Jestęmajstrę:)

(usunięte przez administratora)poczytaj kodeks pracy.

Fe
@J23

No

Fe
@Fe

No

Taaa
@PrimaSort

Zgadzam się, nie narzekać tylko walczyć o swoje, "góra" nie będzie dziękować za to, że ktoś chodzi do pracy, za to dostaje pensję, a pracownik pracujący na 120% normy może sobie to co najwyżej napisać na czole, żadnych premii, nagród, nie będzie

Taaa

Ewentualnym kandydatom polecam zapoznanie się z komentarzami poniżej dotyczy zarówno biur jak i produkcji, a ilość oraz treść komentarzy powinna dać do myślenia.... Sam już nie pracuję, ale nie będę nikogo zniechęcal

Wkurzona

Podobno znów 15 Ukraińców przyjechało i od przyszłego tygodnia mają pracować. Zaniedlugo nie będzie ani jednego Polaka, bo Ukraina przejmie Manuli....

@Wkurzona

Niech przejmują ,to i tak już dlugo nie pociągnie.

sisi
@69

Tu trzeba jak najszybciej sprowadzić uczciwych fachowców od zarządzania bez feudalnej mentalności .Mogą być nawet z Ukrainy.Obecne kierownictwo jest doszczętnie skompromitowane doprowadzeniem zakładu na skraj przepaści . Jeszcze trochę i na jakikolwiek ratunek będzie za późno.

@sisi

Coś mi się zdaje że już jest za późno, codzień ktoś się zwalnia i to są ludzie którzy pracowali tu lata ale już mają dość a na horyzoncie widać kolejne zwolnienia,firma śpi jak zawsze

@69

I bardzo dobrze, zamknąć to i będzie spokój.

Alibaba

Kierownictwo ma pracowników z Polski głęboko gdzieś, zakochani po uszy w ukrainie, bo nimi można manipulować, ale to też nie potrwa długo, uciekajcie stąd póki można, nie maciej naprawde nic do stracenia! Tam potrzeba zmian u 'góry'

Okej

Robi się tu co raz gorzej szkoda marnować czas i zdrowie. Chciałem też zakomunikować że za wyłączanie odciągów w czasie wekkendu będe informował PIP mam dowody

Czesiu
@Okej

Skarżypyta ...........

Kukuk
@Czesiu

Moze tak cos zrobic a nie narzekac ja juz szukam mimo dlugiego stazu chetnie sie przebranzowie

PizzaFan

Chodzą plotki o przymiarkach do wprowadzenia czterobrygadowego systemu pracy. Koledzy jak zapatrujecie się na tą zmianę ? Wysyłacie CV, szukacie innej pracy ?

Wiórek
@PizzaFan

Jak tylko to wprowadzą to pierwsze co zrobię to L4 a drugie zwalniam się. Nawet bez wypowiedzenia. Wisi mi to!!!!

Oprawka

Ludzie narzekają i będą narzekać. Zrobili sobie z tego forum miejsce do wylewania żali. Nie dziwię się że narzekacie na kontrolę jakości, skoro puszczacie maszynę i 8 godzin siedzicie w telefonie, z przerwą na wymianę pręta. Pamiętacie jak się jeszcze suwmiarki używa ? Kontrolerzy dają zatrzymania bo taka ich praca. Pewnie powiecie że maszyny są zepsute i tworzą braki. Ale kontrolerzy też dobrze o tym wiedzą i idzie się z nimi w tej kwestii dogadać. Na CNC jakoś nie ma tylu zatrzymań, a maszyny są w stanie agonalnym. Zatrzymania dostają w głównej mierze osoby które mają na tą pracę wywalone. Jak ktoś regularnie mierzy detale, to ciężko jest mi wpisać zatrzymanie. Wielu porządnych operatorów z CNC od dłuższego czasu nie dostało zatrzymania, bo po prostu się starają. A teksty typu że kobietą z kontroli można wcisnąć każdy kit, tylko pokazują że mało was obchodzi jakoś produktu, który produkujecie. Jest jak jest nie ma kolorowo, ale osoba która ma chęci, w krótkim czasie jest w stanie zdobyć ogromną wiedzę. W której firmie operator guzikowiec może się nauczyć programowania, dobierania odpowiednich parametrów obróbki, wymiany zacisków, oprawek z narzędzi. Do tego dochodzi sama nauka obsługi maszyn. Mamy różne rodzaje maszyn na których możemy zdobyć porządną wiedzę. Polityka samego zakładu nie zawsze mi się podoba, ale spójrzmy prawdzie w oczy - w tym kraju wiele podobnych firm, działa podobnie. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A gdyby Manuli było na skraju upadku, to by nie było tylu zleceń.

Końcówka
@Oprawka

CNC w stanie agonalnym ? To co powiesz o automatach na Taplach ,które są w wieku twoich rodziców lub dziadków ? Masz niewielkie pojęcie o tym co tam leci więc nie mędrkuj zbyt dużo. Żaden operator nie jest w stanie sprawdzić 100 % detali.Kiedyś trafiały się randomiczne braki. Teraz bywa ,że dobry detal niekiedy spadnie. Porównywanie CNC i konwencjonalnych obrabiarek to jak porównanie zaprzęgów konnych do samochodów. Nauka obsługi CNC ma jeszcze jakiś sens choć nawet niewielkie firemki mają o wiele nowocześniejszy sprzęt niż w tej firmie.Nauka czegokolwiek na wielowrzecionówkach to jak szkolenie na woźnicę dorożki o napędzie dwukonnym. Bez problemu za to można nauczyć się kłamania w żywe oczy,cwaniactwa,wchodzenia bez mydła,chamstwa i innych ekstremalnych sportów. Co do kontroli i zbyt częstej zabawy pracowników smartfonami pełna zgoda.

Nowa

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.