Opinie o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Manuli Hydraulics Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Manuli Hydraulics Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manuli Hydraulics Polska S.A. w

Realistaz

Widzę że ludziska chcą rzeczowej informacje o procesie rekrutacji pracowałem tam dawno i nie wiem czy coś się zmieniło na taplach gadasz z lokatym który ocenia czy jesteś kozak czy pipka jak pipka to cię nie przyjmie bo w jego ocenie jesteś za miękki na tacan gadasz z Krzysiem daje 2300 na start w obu przypadkach nic umieć nie musisz (brak ludzi) w personalnym negocjacje płacowe to magia możesz dostać nawet mniej niż płacą minimalna określoną przez państwo panie są tak kreatywne że przy podwyżkach trzeba pamiętać netto brutto bo czasami czary Mary i podwyżka maleje ale nie ma ich co oceniać negatywnie w razie reklamacji usłyszycie że każdy może się pomylić to samo bywa z nadgodzinami☺️ każdy może się pomylić problemy z matematyką na wszystkich działach remont to inna para kaloszy tu jest różnie stawki bywają naprawdę różne jak nie podejmujesz negocjacji to są wstanie wrabac ci umowę operatora grupa zaszeregowania h czyli najniższą tu musisz coś wiedzieć z wykształceniem różnie pamiętam pewnego Szymona który nie miał nawet zawodówki a jego awanse były porywająco szybkie czego o pracy nie można powiedzieć pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych niewolników

M.

Dodam swoje 3 grosze po 9 latach w tej firmie (Na cnc) -gdyby nie stan maszyn i grafik pracowalbym dalej - operator ma ciężko na początku (Jak w większości firm) - ustawiacz też się na denerwuje (stan maszyn), niestety "gora" nie widzi problemu w maszynach, bo lecą a tak naprawdę są łatane na sztukę bo nie ma części ani ludzi na "remoncie" (bardziej to utrzymanie ruchu) - co do zarobków to mogłyby być większe (po tylu latach miałem prawie tyle co w DE dostają na start(oczywiście przelicznik zł-€) - socjal jakiś jest (premie, bony, paczki i bony na święta ) - starzy pracownicy są spoko (zgrana ekipa), tylko nowi robią wielkie bum itp

Edward
@M.

Fajnie, że atmosferę i wynagrodzenie uważasz za zadowalające. Opinia osoby, która spędziła w firmie dziewięć lat jest bardzo istotna. Czy stan maszyn był na tyle zły, że mógł zagrażać bezpieczeństwu? Takie sytuacje należy zgłaszać przełożonemu i nawet jeśli jak piszesz nie widzi problemu, powinno to być odnotowane w razie jakichś niedogodności z przyszłości. Zgodzisz się ze mną?

Yhy

Nikt nie chce pary puścić z gęby a wszyscy szemrają że zakład sprzedany . Lokaty oczywiście zapewniał że nic takiego nie ma miejsca że właściciele poszukują tylko inwestorów ile w tym prawdy? Czy ktoś wie coś więcej? Czy może Polaczki z biura są tak samo doinformowani jak robole z dołu?

rzouniesz wyklenty
@Yhy

Czy dla stada (usunięte przez administratora)pracujących w tej firmie ma znaczenie kto jest ich właścicielem ? Przecież durne owce potrafią tylko stękać po kątach,żalić się na goworku i pyskować gdy nikt nie słyszy. Jak przyjdzie co do czego, to o mało sobie nóg nie połamią by siorbnąć komu trzeba. Wygląda na to ,że pracownicy o mentalności podstarzałych i tanich panienek na telefon idealnie pasują do tego bu...u. Więc o co kaman ? Czy dla pana/panienki za pieniądze ma znaczenie kto był/jest właścicielem agencji towarzyskiej ? Psy gończe się nie zmienią więc zamknijcie gęby i bierzcie co dają bo na więcej nie zasługujecie. Jakbyście nie zatrybili, to owce właśnie dlatego są owcami ,że można je bezkarnie strzyc,doić i "tylko nie mów nikomu" wykorzystywać ...

Lokaty
@Yhy

Zakład prowadzi rozmowy sprzedaż tego złomu bliska żadnych inwestycji tylko sprzedaż całej dywizji łącznie z wężami i magazynami w Lesku J Est 3 klientów jednego to nie interesuje drugiemu to zwisa tylko jeden podjął rozmowy Chodzi o dofinansowanie innych dywizji manuli

Zenek gwiazda disco

Cóż to za zmiany w KRS ?ciekawe czasy nadeszły ...........

@Zenek gwiazda disco

Jakie zmiany??

ttam
@?

sprawdź , to chyba nie lot na marsa

@ttam

Jaki burak. Chyba ze Sosnowca....

Katarzyna
@?

Super, że tu dyskutujecie - na pewno sporo wiedzie o MAnuli Hydraulics Polska, dlatego może zechcecie mi udzielić pewnych informacji. Widziałam, iż firma właśnie poszukuje (oczywiście między innymi) Pracowników magazynowych. Podobno oferują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. A podpowiedzcie, czy jest to umowa na czas określony czy na niekreślony?

Operator Cnc

Rozmowa przeprowadzana przez kierownika który sprawdza znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się suwmiarką cyfrową

Określenie skoku gwintu (z rysunku technicznego) który podany jest w calach.

Siedzieje....

Wy tu gadu gadu a na zakładzie bunt. Ustawiacze się zbuntowali i chcą pieniędzy bo inaczej składają wypowiedzenia. Ciekawe co dalej??

@Siedzieje....

Jaki bunt?? O czym mówisz?? Nic nie słychać.

@?

Ja tez chciałbym dowiedzieć się o jakim buncie mowa? Przedmówca pisze, że powodem są zbyt niskie zarobki. Czy do momentu kiedy pisałeś post coś się zmieniło i udało się wywalczyć obietnicę podwyżki? Czekam na Twoje informacje.

obiektywny

Polsko-włoska mentalność (usunięte przez administratora). tylko dla desperatów i kastratów.

Zwyczajny robol
@obiektywny

Czyli jesteś zdesperowanym kastratem?

Kierownik

Z bardzo dobrego źródła usłyszałem ze w tym miesiącu kolejne wysokie podwyżki !!!

Pm37
@Kierownik

Az tyle wypowiedzen sie posypalo?

@Kierownik

Czy to potwierdzona informacja? Na pewno ucieszy pracowników. Jak procentowo to będzie wyglądać i czy wszyscy je dostaną. Napisz coś więcej na ten temat, bo wysokość wynagrodzenia na pewno zainteresuje osoby szukające pracy.

Misza
@Karol

To pewna informacja,ale podwyżki będą w formie punktowanych bonusów. Po zakładzie będzie chodził Benicio Del Toro.Jak na kogoś nie wydrze mordy (nic innego nie umie robić ) to tak jakby pracownik 5000 punktów dostał. Jeśli nie zostaniesz wezwany na przesłuchanie do boxu jest równoznaczne z 2000 punktami. Jeśli koordynator nie będzie miał zastrzeżeń to tak jakby 1000 punktów wpadło. Jeśli pracownik podczas 8 godzin pracy ani razu nie skorzysta z toalety ,zrezygnuje z papierosa i przerwy śniadaniowej 500 punktów. Miesięcznie można będzie maksymalnie zarobić do 10000 wirtualnych punktów zakładowych. Wszyscy pracownicy,którzy nazbierają ponad 100000 punktów w ciągu roku dostaną specjalną premię roczną od kierownictwa - jedno zaproszenie na piknik rodzinny na parkingu zakładowym albo możliwość posmakowania rowka kogoś z kierownictwa.

Roman
@Kierownik

Czy chodzi o to że(usunięte przez administratora)załatwia kasę dla wszystkich?

@Misza

Wydaje mi się, że Twoja wypowiedź jest nieco ironiczna i nic takiego nie będzie miało miejsca. Tego typu żarty mogą zmylić osoby zastanawiające się nad aplikowaniem do pracy w firmie MAnuli Hydraulics Polska. Mógłby ktoś poważnie napisać, jak wygląda sprawa z tymi rzekomymi podwyżkami? Naprawdę się szykują?

ChybaTy

Tak jest! Pracownicy z Ukrainy na nadgodzinach praktycznie codziennie i wszystkie grafiki ich, gratulacje oby tak dalej,a my będziemy rypac za grosze. A druga sprawa, ktoś ogarnia nowy kodeks pracy zakładowy? Coś w nim nowego?

Prokurator

Serdeczne pozdrowienia dla kierownika produkcji pomocniczej:)

NiktWazny
@Prokurator

Dzieje się coraz gorzej . Ludzi zwalniają, dają miesięczne wypowiedzenie i nie pozwalają przychodzić do pracy . Patologia jednym słowem. Coraz gorzej się dzieje . Tylko czekać aż zrownają to z ziemią .

Zuzanna
@Prokurator

Jeśli Kierownik Produkcji bywa czasami na forum GoWork.pl, to na pewno podziękuje Ci za pozdrowienia. Tymczasem lepiej byłoby, jakbyś postarał się skupić na nieco innych kwestiach - takich, które są ściśle związane ze specyfiką pracy w MAnuli Hydraulics Polska. Przeglądałam ostatnio oferty pracy od firmy i zauważyłam, iż wszystkim pracownikom - niezależnie od obejmowanego stanowiska - oferują umowę o pracę. Czy taka umowa obowiązuje już od pierwszego dnia czy jednak jest jakiś okres próbny? Sprecyzuj ten aspekt.

Żenująca Zuzanna
@Zuzanna

Byłoby lepiej jakbyś nie komentowała postów w taki sposób. A jeszcze lepiej zatrudnij się u nas i poczuj na własnej skórze czym jest dobra praca.

ChybaTy

I się zaczelo z dzwonieniem po pogotowie..Dziś najwiecej stopni, będziemy zdychać jeden po drugim. Nie ma słów by opisać szanownych tych nad nami, żeby coś zrobili. Więcej przerw, skrócić godziny pracy .

Jaworz gorolec

Czy musi dojść do tragedii zeby ta banda włoskich ignorantów zrozumiała ze w takie upały potrzebne sa skrocone godziny pracy lub dłuzsze przerwy? Rozumiem ze czekamy na pierwsze wezwania pogotowia oraz ewentualne interwencje pip-u?

bhp jakie bhp?
@Jaworz gorolec

" .. zgodnie z zasadami bhp temperatura nie powinna przekraczać 30 stopni przy pracy biurowej. W przypadku pracy fizycznej w hali jest to 28 stopni i 26 stopni w warunkach szczególnych. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić odpowiednią do rodzaju wykonywanej pracy. Powinien on dołożyć wszelkich starań, aby zapobiec zbyt wysokim temperaturom poprzez zainstalowanie klimatyzacji lub nowoczesne systemy wentylacyjne.. mowa tutaj o temperaturze wewnątrz. Prawo pozwala również na opuszczenie firmy w dowolnym momencie, jeżeli temperatura nadmiernie wzrośnie. Co ważne, to pracownik ocenia skalę zagrożenia i podejmuje decyzję o odmowie wykonywania pracy w niebezpiecznych warunkach. Spory w tej kwestii rozwiązuje sąd pracy. Jeżeli temperatura przekroczy 25 stopni na zewnątrz lub 28 w budynku, pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikom napoje zawierające odpowiednią dawkę soli mineralnych." Na taplach z dala od maszyn jest 32 do 34.. przy maszynach sobie wyobrażacie ile jest. To jak z hałasem - zawsze normy były przekraczane, wyniki pomiarów fałszowane, dopiero teraz przyznali się do tego i kupili słuchawki..

ok i fajnie
@bhp jakie bhp?

to moze sie na tych taplach postawicie w koncu a niedajecie sie ruhac ciagle hahahaha taple taple taple taple maja zle najgozej buahahah

bhp jakie bhp
@ok i fajnie

Opowiedz jak ty się "postawiłeś" i komu.. Może to komuś pomoże w podjęciu decyzji, co zrobić.. Albo czego nie robić... Tak, na taplach jest najgorzej. (usunięte przez administratora)

falafel
@Jaworz gorolec

Niestety czekamy, aż robolom urosną jaja .Ponieważ wszyscy wiedzą,że ten moment nigdy nie nastąpi pasterze zdychają ze śmiechu nad bydlęcym losem w klimatyzowanych biurach. Przecież nie tak dawno wymyślili,że pracownikom nie wolno pić na hali produkcyjnej.Nikt nie protestował.Jeśli przyjdzie im do głowy żart by zabronić bydłu oddychać pod karą nagany podejrzewam,że dojdzie do masowych zgonów odważnych pracowników.

Zuzanna
@bhp jakie bhp

Przypominam, że na forum GoWork.pl należy zawsze wypowiadać się stosownym językiem, pozbawionym wulgaryzmów. Po za tym - Twoja powyższa wypowiedzieć raczej w niewielkim stopniu pomoże osobom, które szukają tu konkretnych informacji odnośnie warunków zatrudnienia w MAnuli Hydraulics Polska. Może chociaż powiesz nam, jak mnie więcej kształtują się zarobki w tej firmie? Zachęcam.

ChybaTy

No ładna saunę juz mamy..Z roku na rok to samo, porażka jest to że nic z tym nie robią, ani dodatkowej przerwy,ani skróconych godzin pracy. Może pisemko do pipu? ;-D

Krzysztof
@ChybaTy

Pracodawca nie zapewnia odpowiednich warunków w trakcie ciepłych dni? Skoro rzekomo tak to wygląda, to zastanawia mnie, czy próbowaliście może rozmawiać z szefostwem firmy na ten temat? Temperatury na dworze są teraz wysokie, dlatego na pewno mają wpływ na jakość Waszej pracy.

@Krzysztof

Próbowaliśmy i co powiedział szanowny kierownik N.? To,że jest gorąco na gali dla niego to jest normalne..tyle w temacie, nie ma raczej sensu gadać bo dla niego licza się sztuki wyrobione,a nie zdychający człowiek. Na pomocniczej tak jak i na taplach jest to samo, +34 stopnie..mowa o piecach, na wyginarkach ciut chłodniej.

Arachnofob
@Krzysztof

Krzyśku, nie "rzekomo", a tak naprawdę jest. Wielkie blaszane hale, dziesiątki maszyn, mgła olejowa w powietrzu i wysokie temperatury to takie same warunki jak w szczelnie zamkniętym aucie na parkingu z dodatkowo włączonym ogrzewaniem i podłym jakościowo wunderbaumem. Nie ma w tym absolutnie żadnej przyjemności, tylko czysta fizjologia jak to mawiał klasyk.

Tak trza zrobić ;O

Nicki

Ja mam takie pytanko z innej beczki . Nocoń już wytrzeźwiał czy dalej w transie ?

Okey
@Nicki

Jeszcze śpi bo go nie widać

Marek Ja To Potrafię
@Nicki

Szanuj kierownika swego możesz mieć gorszego

Mikołaj .p
@Nicki

Zbysiu trzeźwy ale jego pan caly czas na haju☺

ChybaTy

Czy to ploty,czy znów jest nowy prezes od 3.06? Nie nadążam. Znów zapisy na niedzielę i oburzenie,że ktoś ma długi weekend i nie chce przyjść. No chory zakład, po to zrobili taki grafik by chociaż jeden cały weekend mieć dla siebie,to po co, za dużo wolnego przecież..

Fabian Delmorski

Ludzie uciekajcie stamtąd jak najdalej się da, to chory zakład pracowałem tam dziesięć lat i dalej nic się nie zmieniło, poniewieraja pracownikami jak śmieciami, jesteś chłopcem a oni Panami na wlosciach. Jeśli macie szacunek do samego siebie nie idzie tam. Zresztą maja długi ogromne i długo już nie pociągna już druga dyrektorke wyrobali. Buble produkują bo przyjmują Ukraińców że wsi, a klienci się odwraca ja do nich (usunięte przez administratora)

Syn Jarnot-rawny
@Fabian Delmorski

Panowie naprawdę długie lata tutaj nic się nie zmieniło ale teraz obiecuję wam serio nie na żarty wszystko się zmieni. Powinniście dostrzegać już zmiany Sami widzicie że pojawiły się nowe możliwości i np.możecie pracować więcej a zarabiać mniej. Dla pracujących na taplachh jest możliwość przejścia w dzień wolny na piece lub wyginarki może kiedyś na montaż.. Wymyśliłem jeszcze coś takiego by nie było takich strat w oleju to każdy operator który pracuje na maszynie która ma wyraźne niedomagania hydrauliki i wszystko wylewa się na podłogę dostanie wyciskarkę wolnoobrotową do wyciskania oleju z trocin. Aż sam się sobie dziwię że nie wymyśliłem tego wcześniej przecież dzięki temu będzie podwójna korzyść nie będziemy zużywać trocin i całkowicie zlikwidujemy ponadnormatywne zużycie oleju hydraulicznego. Myślę też że trzeba by jeszcze częściej wyłączać odciągi korzyści będzie kilka zaoszczędzimy kasę za prąd nie będziemy wywalać oleju poza teren zakładu w postaci chmury olejowej no i dzięki temu że "powietrze" na halach zgęstnieje maszyny będą smarowane z powietrza.. a remont nie będzie tracił czasu na naprawy jakichś durnych układów smarowaniaB-) Co do urlopów to tak naprawdę stańcie przed lustrem i szczerze zróbcie rachunek sumienia czy wam się te urlopy należą za taką pracę? Wypłaty macie zawsze na czas i przerwę 15minut czego więcej chcecie? Napewno na innych zakładach jest gorzej..dobra bierzcie się do roboty bo trza co nowego w leasingu wsiąść bo już chyba z 2miesiace "Fapio" nic nie zamawiał..

Hehe
@Syn Jarnot-rawny

Z uśmiechem ale bardzo celnie!!

Jonki
@Hehe

Czytam wasze wywnętrzenia z humorem i nostalgia .....praca w tej firmie to były czasy ......i nie było tak strasznie jak piszecie

Aneta
@Jonki

To napisz nam jak Ty wspominasz pracę w MAnuli Hydraulics. Wnioskuję z Twojej wypowiedzi, że dobrze Ci się współpracowało z tą firmą. Wymień, proszę jakie argumenty przemawiają za tym, aby aplikować.

ChybaTy

Czy na innych działach też można przychodzić wcześniej bądź zostawać dłużej na nadgodziny w tygodniu, oczywiście oprócz wolnego grafikowego? Czy tylko na pomocniczej to głupi wymysł kierownika?Ciekawe czy wogole wrócą normalne nadgodziny 100%...

Bez ciśnienia
@ChybaTy

Jeśli ci zależy na nadgodzinach to niestety muszę cię zmartwić ale nie wrócą takie w dni wolne. Nie wiem czy to faktycznie jest tylko wymysł zarządu czy nagle zaczęli stosować się do przepisów prawa pracy by nie płacić kar

Obłęd

Na 8 godzin pracy przypada pani/ panu 15 minit "przerwy" przy ktorej na czas musicie zjeść sniadanie i biegiem na swoje stanowisko pracy zwrócić to co smacznego zjedliście.

Rafał
@Obłęd

W wielu firmach obowiązuje taki grafik. Przerwa na lunch często w ogóle nie jest wliczona do czasu pracy i pracownicy pracują wtedy pół godziny dłużej. A inne aspekty zatrudnienia? Mam na myśli atmosferę lub wynagrodzenie. Czy mógłbyś podzielić się tymi informacjami?

Obłęd
@Rafał

Praca jest w miarę spokojna i mogloby być gorzej, jedyne co daje sie we znaki i jest widoczne na pierwszy rzut oka to toksyczne podejscie kierownictwa do pracownikow i olbrzymie braki kadrowe zapychane pracownikami z Ukrainy ktorzy czasami nawet nie rozumieja Polskiej mowy. Miedzy pracownikami panuje raczej przyjazna atmosfera wyjatkami sa donosiciele potrzebujący uznania. Na te czasy latwiej jest znaleźć lepsza prace na tych samych lub moze i nawet lepszych warunkach. Bo płace tez nie zadowalają. Na szczęście wkrótce prace bede mial za sobą.

Śrubek
@Obłęd

Już chcą pracować w Boże Ciało. Co to za firma?!? Nie dość że pracujemy w grafiku który jest bez sensu to jeszcze w święta będę dymał na włoskich panów. Święta i wolne spędzam z rodziną. Może biurowiec przyjdzie dla odmiany w te święto do pracy??

Zenek
@Rafał

Przyjmują Ukraińców za małe pieniądze i wypłata jest kiepska bo konkurencja duża.

Romek
@Rafał

Pracownicy z Ukrainy zaniżają poziom płac i przez to my zarabiamy kiepsko. Ja bym to zmienił.

ChybaTy

Dlatego,że ponoć przekroczyliśmy normę nadgodzin i za kare nie ma hehehwh

Była
@ChybaTy

To co ? W tygodniu i niedzielę można, a w sobotę nie ?

@Była

Nie wiadomo tak do końca,bo pierw mówią że zakaz nadgodzin 100%,później że w tygodniu można zostawać, później że jednak nie bo tylko Ukraina może i tak nas robią w bambuko . Nigdy prawdy się nie dowiesz, były "super podwyżki" to po co nadgodziny ludzia dawać..

Była

A czy ktoś wie dlaczego nie ma nadgodzin w soboty ?

ChybaTy

To już naprawdę żenada, ktoś chętny na seans filmowy? Zapraszamy na produkcję pomocnicza, gdzie będziecie mogli zobaczyć jak się robi PM..nie wiem czemu ten film ma służyć, ale ręce opadają. Co do urlopu to tu wiecznie jest problem, przecież wziąć dwa dni to za dużo, bo nie ma kto robić. Nasi "wspaniali koordynatorzy" też nie mają pojęcia co się dzieje na hali, nie wspomnę o kierowniku N. Nie masz prawa wyrazić swojego zdania,bo za chwilę wymyśli Ci karę..jak w przedszkolu. Co tu dużo pisać, ludzie niekompetentni wykonujący swoją"pracę". Czekamy aż będzie informacja odnośnie postoju, bo przecież znów będzie zamieszanie że za dużo ludzi poszło w jednym terminie na urlop..I jeszcze jedno, co to ma być że w wolne grafikowe nie można zrobić nadgodzin,za to w niedzielę można przyjść . Żenada.

Zostaw merytoryczną opinię o Manuli Hydraulics Polska S.A.

• Jak się pracuje w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Manuli Hydraulics Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 268.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 220, z czego 68 to opinie pozytywne, 60 to opinie negatywne, a 92 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Manuli Hydraulics Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Manuli Hydraulics Polska S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Manuli Hydraulics Polska S.A.