Opinie o w-Support.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie w-Support.Pl Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w w-Support.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o w-Support.Pl Sp. z o.o. w Wrocław

Tadzik

Wie ktoś jakie są warunki finansowe i jak wygląda praca na stanowisku: specjalista ds. przyjęć? Z góry wlk. dzięki za wszelkie informacje :D

woody

ciągle praca na ilość, ciągłe tylko słyszysz szybciej, szybciej, rób więcej, a za swoje zaangażowanie, chęć pomocy innym nawet jednego słowa "dziękuje" od tych na stołkach z góry nie usłyszysz. podwyżka, premia? -zapomnij, masz być wdzięczny, że możesz w tej firmie tyrać jak wół,dosłownie tyrać, bo wszystkie soboty są pracujące.praca dla tych którzy nie mają życia poza firmą. Zero szkoleń, radź sobie sam, poradzisz sobie, spoko, dowalą Ci tyle roboty, że po (usunięte przez administratora) nie będziesz miał się kiedy podrapać, nie poradzisz to sam się zwolnisz bo nie ogarniesz tej presji na wynik. I uważaj na kolegów dookoła, podpierdzielaczy, którzy włażą w (usunięte przez administratora) swoim przełożonym ,by tylko coś więcej osiągnąc. żenada

wacek
@woody

Pracowałem, zgadza się, nic dodać nic ująć

robol

3 tys. na rękę tak bo zmuszają do pracy 6 dni w tygodniu - pracujesz w wszystkie soboty, teraz nawet po 8h na, oczywiście na 2 zmiany. Daje to 4 niedziele wolne przez cały miesiąc! Można zwariować i śmiało zapomnieć na cały rok o planowaniu jakiegokolwiek weekendu. Wielu pracowników ma dosyć, ale siedzą cicho bo się boją, a reszta to centusie, którzy i tak nie mają nic do roboty w soboty poza pracą albo spłacają kredyt. Ciągnie się to w nieskończoność. Jeśli nie masz życia osobistego to zapraszam do tej patologii. Zarząd się chyba nie przejmuje, rozkłada ręce i mówi, że jak się nie podoba to droga wolna. Mocno rozbudowany socjal? Każdy normalny pracodawca jako minimum oferuje pakiet medyczny, kartę benefit i bony na święta, które i tak są z pieniędzy pracowników więc nie wiem co jest w tym "mocno rozbudowanego". Atmosfera? W hali naprawczej jest taki hałas, powodowany głównie przez pracowników z objawami ADHD, że ból głowy po pracy gwarantowany.

olka90

hej, ktos wie ile zarabia sie na stanowisku operator urzadzen testujacych? na poczatku nie chodzi mi o stawki np po pol roku tylko ile mam zagwarantowane od poczatku i czy to praca na akord jest czy normalnie stawka za godzine wieksza niz najnizsza krajowa i premia?

Serwisant

Bardzo przyjemny kontakt. Zadzwonili, zaprosili. Rozmowa w miłej atmosferze z Panią z kadr i jakimś specjalistą z serwisu. Najpierw zwykłe pytania, później zadanie praktyczne. Dostalem telefon do naprawy :-) Na początku stres, że nie podałam. Potem okazało się że mam do dyspozycji instrukcję. Każdy kto choć trochę umie posługiwać się narzędziami takimi jak śrubokręt da sobie radę. Najważniejsze to sie nie denerwować i czytać to co napisali. Reszta jakoś idzie. Wiem, łatwo się mówi, ale naprawdę to nie jest trudne.

Standardowe pytania o doświadczenie, zadania w poprzedniej pracy, powód zmiany pracy, wykształcenie. Poten praktyczne zadanie.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Specjalista ds. IT
Jelenia Góra
KCM Clinic S.A.
....

Najgorszy serwis na jaki trafiłem, odsyłaja tel nie naprawione, nie uznają gwarancji,

karola
@....

a kogo to obchodzi, trzeba bylo naprawic sobie w domu. nie wiem czy wiesz głąbie, że jest to portal do oceny pracodawcy,a nie Twojego pier**

saaandra

witam, a moze ktos cos powiedzieć o dziale wysyłek?

mifr
@saaandra

Fajnie tam jest ;-) mili ludzie, w szczególności rozgadany Adrian :-). Miła kierowniczka, z którą idzie się dogadać :) atmosfera akurat tam na dziale jest fajna.

Justynx

Pracowałam, widziałam, wiem. :-) pozdrawiam ludzi, z którymi pracowało mi się najlepiej. Marlena, Asia, Kamila, Iza, Natalia, Ania, Sandra. Jesteście najlepsze! Trzymajcie sie tam.. :-) odwiedzę Was któregoś dnia po 17 ;)

Józek

Wiem, wiem nie chce wygórowanych zarobków typu 3 k na rękę. Lubię majsterkowac sam naprawiam telefony na własną rękę. Dlatego wolę zapytać bo lubię taka prace. Wysłałem Cv zobaczyny jaka będzie odpowiedz. Mniej więcej po jakim czasie się do was odezwali?

technik
@Józek

Akurat 3k na rękę jest osiągalne pracując w w-support na dziale napraw. A tym bardziej jak wprowadzili teraz nowy system premiowy. Ogólnie pracę oceniam dobrze, miła atmosfera, fajni ludzie i dość mocno rozbudowany socjal. To prawda, że ludzie którzy są 2-3 stanowiska nad Tobą traktują Cię tylko jak słupek, ale to normalne - tak jest w każdej dużej firmie/korpo. Największa grupa pracowników to ludzie

telewizor

Wykształcenie może być nawet zawodowe ale pamiętaj, że mile widziane "zamiłowanie do majsterkowania". Koleś to jest W-support ,a nie korpo z drogą kariery

Józek

Z Jakim wykształceniem zatrudniają? Czy z wykształceniem technik informatyk zatrudnia mnie w firmie? Ktoś był po takiej szkole?

zdegustowany

Co to za dziecinna wypowiedź? Za halasowanie Ci płacą? Też jestem technikiem i mi np przeszkadzają głośne, chamskie odzywki. Po 8h łeb pęka jak po dobrej bibie. Jak by wszyscy siedzieli na tyłku i pracowali jak nalezy to by się nikt nie czepial. A jak Ci nie pasuje to nie mecz innych i idź pracować na budowę, tam na pewno odpoczniesz.

Technik ;)

Aha, ten co się podaje za SeOka chyba go nie zna osobiście. Seok NIGDY by nie napisał, że przyjechał z Rosji. On jest z Kazachstanu i na każdym kroku to podkreśla, gdy się go o to zapyta.

Technik ;)

Praca monotonna, nacisk na sztuki. "Awans" zazwyczaj dostają technicy nie radzący sobie w obecnej sytuacji sic! Każdy team to autonomiczny twór ze swoimi zasadami, jedni mogą hałasować innym się ty wypomina na każdym kroku. No i te przymusowe soboty, teraz po 8h. Chore 6 dni po 8h.

w-swaport

Jak nie musicie to nie zaczynajcie tam pracy. Słupki to jedyne co liczy się dla waszych przełożonych. Szczególne pozdro dla 2 kierowniczków D i P

MW

Seok jest niereformowalny i tyle :) Praca jest monotonna i mało rozwiająca (jak już ktoś napisał rozwój polega jedynie na nauce naprawy nowych modeli), do tego płatna tak sobie. Gdy jeszcze tam pracowałem można było wykręcić, 2 tysie, ale nie bez nadodzin a i "sztuk" trzeba było trochę nakręcić. Dla osoby bez żadnego kredytu, mieszkającej z rodzicami, dojeżdżającej do pracy MPK taka wypłata jest OK. Kierownictwo (PNap i ruda) niepotrzebnie wprowadzali niezdrową atmosferę. Praca na dwie zmiany na dłuższą metę również jest męcząca, albo chodzi się niewyspanym albo ma się z głowy w zasadzie cały dzień gdy ma się drugą zmianę. Teraz pracuję w sektorze ściśle związanym z przemysłem i zarabiam dwa razy więcej niż w WSP bez żadnych nagodzin i bez większej spiny plus premię w stylu 13stki. Głupią paczkę z allegro też mogę sobie na firmę zaadresować, co było bardzo krzywo widziane w WSP. Gdybym mógł to chętnie wziąłbym do nowej firmy całą starą ekipę bo pracowało mi się z Wami super :)

Wladek

Ludzi zrozumcie wreszcie SEOK nie jest ze wschodu jakiś rusek to jest Polak z krwi i kości ,a nawet lepszy od nas bo on coś chociaż zrobił dla Polski bo wrócił po tym jak jego dziadków wywieźli. Ilu z was by się na to odważyło? zostawiając dotychczasowe życie, a pewnie nie było mu łatwo. A wy co, tylko jakby uciec za granice. A to ,że pracuje jakby stało za nim NKWD to już taka jego egzotyka :)

SeOk

cześć, ja pracuję we firmie od kilku lat. Dla mnie to bardzo dobra praca. Przyjechałem z Rosji do Polski. Płaca jest tu bardzo dobra a i nadgodzinki chętnie robię (w miesiącu staram się dobić do 100 nadgodzin). Robię bardzo szybko sztuki, przez tyle lat nauczyłem się jak oszukać system co podmienic i co zakombinowac zeby dostać najwyższą premie. Szkoda ze nie ma systemu trzech zmian i nie mozna pracowac wiecej niz 12 godzin bo moglbym zrobic wiecej dla firmy a jednoczesnie zarobic. Mam troche duzo reklamacji ale i tak mnie nie zwalniaja bo robie prawie 50 telefonow przez 12 godzinek wiec jestem git pracownik.

blackajack

Cyrk na kółkach, a w szczególności dział REGIN....Tam się dzieje żenada,że aż ręce opadają, dzięki dwóm osobom jedna siedzie w centrum , a druga pod oknem. Dla tych osób jesteś nikim bo one są najmądrzejsze....nie wiadomo za kogo się mają, tylko umieją wrzeszczeć na cały REGIN o mały błąd.... i robić z Ciebie pośmiewisko, a same są nie lepsze robią dużo gorsze błędy....cały czas szydzą,śmieją się, pod.... do kierowniczki. one mają kamery w oczach jakie bierzesz telefony czy pojedyńcze czy w kartonach ile bierzesz tych telefonów....a potem jest pier.... o Chopinie. HMMM atmosfera jest do bani przez te 2 osoby.....tzw.kierowniczki...

Vader

Stabilizacji? Można, jak chcesz stać w miejscu i w ogóle się nie rozwijać to firma dla ciebie, zero wyzwań, no chyba, że wyzwaniem nazwiesz naukę nowego modelu, ja się jeszcze na Z1 zatrzymałem, współczuje obecnie tam zatrudnionym bo pewnie te nowe klejone telefony to masakra :) Tak jak pisałem, praca jakaś zła nie jest, bezstresowa - idziesz codziennie i wiesz, że nic ciebie nie zaskoczy, ale dla mało ambitnych lub osób które po prostu mają problemy na rynku pracy. BTW, technologia? Jaka? Śrubokręt, kostka gitarowa i drukarka do etykiet, no i może prasa to najbardziej zaawansowany technicznie sprzęt, naprawy elektroniczne wykonuje lutowniczy więc twoje zadanie to napisanie co jest do wymiany i wrzucenie tego w woreczku do jego skrzynki. Mechanika to zamów odbierz zamontuj na wcisk.

ponadNorrme

Jeżeli to Twoja pasja to dobrze trafiłaś dziewczyny lubią monotonną pracę. Ja podobnie jak Vader jakiś czas temu odszedłem i nie żałuje - jak się ma rodzinę to zarobki stanowczo za małe, a praca co tu dużo mówić nowych umiejętności nie daje jesteś jak Chińczyk i nic więcej. Wyjdziesz taki sam zielony jak przyszedłeś. Jeżeli pracujesz dłużej niż pół roku cofasz się chyba że chcesz się piąć wyżej w ramach serwisu (tu opcja team lider max), przy okazji pozdrowienia dla Dynisa :)

Zostaw merytoryczną opinię o w-Support.Pl Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy w-Support.Pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w w-Support.Pl Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

w-Support.Pl Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Aleja Armii Krajowej 61
    50-541 Wrocław