Opinie o ANOVO Polska Sp. z o.o.

Wiktor

Ogloszenie pracy na magazynie anovo,podpowie ktos ile mogę zarobić,jakie są warunki atmosfera przełożeni?

Aksik

Oferta raczej uboga. Karta multisport? To moze choc dodajcie miske ryżu!

SOLUTIONS FOUND • PROMISES KEPT

ANOVO POLSKA  Spółka z o.o - jesteśmy firmą, która zajmujemy się serwisowaniem sprzętu elektronicznego.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:

- OPERATOR SERWISU – SERWIS TELEFONÓW

- OPERATOR SERWISU – SERWIS DEKODERÓW

Co wyróżnia naszą firmę wśród innych pracodawców:

- Umowa o prace, po upływie 15 miesięcy – umowa na czas nieokreślony,

- Praca w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (WOLNE WEEKENDY),

- Wiek nie ma znaczenia,

- System szkoleń – profesjonalnie przygotujemy Ciebie do nowych obowiązków,

- Ścieżka rozwoju i awansu - przygotowana indywidualnie dla każdego pracownika

- Cenne doświadczenie - u Nas możesz je zdobyć i odkryć swoje umiejętności

- Atmosfera - jest dla Nas ważna, dbamy o nią organizując miedzy innymi spotkania      integracyjne,

- Doceniamy Twoja lojalność względem firmy – premia za staż pracy

- Dbamy o Twoją sprawność fizyczną – Karta MultiSport

- Dbamy o Twoje zdrowie – Opieka Medyczna ENEL-MED

Jeśli zainteresowała Cię Nasza oferta skontaktuj się z nami:

Tel: 0713161818

E-mail: rekrutacja@anovo.com

Tradycyjna poczta/osobiscie: Pietrzykowice, ul. Fabryczna 20C, 55-080 Kąty Wrocławskie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku (Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

czlowiek

Traktujecie ludzi jak śmieci, nie przestrzegacie Prawa Pracy i płacicie takie grosze, że ledwo można z tego wyżyć. Ch. wam w D.

aksik

Bardzo ladna reklama. Kiedys widzialem podobna. Amber-gold z nami zbudujesz przyszlosc.

ola

witam prosze o informacje na czym polega praca w anovo

Axik
@ola 23.08.2017 22:19
witam prosze o informacje na czym polega praca w anovo

Ola. Wystarczy przeczytac w opiniach. Pytanie jakie masz aspiracje. Jesli wystarcza ci srednio 1800zl na reke,zachwycaja cie bony na swieta i uwazasz ze nic juz wiecej nie chcesz osiagnac to jest to firma dla ciebie. Lecz jesli myslisz powaznie o swojej przyszlosci i chciala byc cos osiagnac to nie marnuj czasu,mlodosc nie trwa wiecznie.

ola

na czym polega praca w anovo

@ola 23.08.2017 17:51
na czym polega praca w anovo

Zapraszamy do kontaktu rekrutacja@anovo.com tel.7131618181. Wszelkich informacji udzielamy na rozmowie rekrutacyjnej!

pracodawca

Firma Anovo specjalizuje się w dostawach usług związanych z przedłużaniem cyklu życia zaawansowanych technologicznie produktów oraz rozwiązań logistycznych optymalizujących czas i koszty ich dostaw.

Świadczymy usługi zarówno dla globalnych producentów poszukujących partnera, który zagwarantuje użytkownikom najwyższy poziom usług posprzedażowych jak również pomagamy indywidualnym konsumentom przywrócić do życia wadliwe produkty.

Projekty serwisowe oraz logistyczne związane z branżą elektroniczną to nasza specjalność!

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że ANOVO to:

A – jak akceptacja – szanujemy, iż Twoje potrzeby są najważniejsze!

N – jak  nowości – nie są nam obce!

O – organizacja – zgrany zespół ekspertów gotowych podjąć każde wyzwanie!

V – jak VIP – każdy klient jest wyjątkowy!

O - jak orientacja na klienta – indywidualne podejście w wyborze optymalnego rozwiązania dla klienta!

Wrocławianin

A to jeszcze ta firma istnieje ?? Liveboxy jeszcze ktoś naprawia ??? Ta maszyna do BGA jeszcze żyje ?? Bo procki nie chciały startować. na tej prostej Wellerce szły elegancko. (usunięte przez administratora) Firma to dobra praktyka dla elektronika ale tylko aby się nauczyć i iść dalej. Tak jak Pan Rysiu ja i inni. Najbardziej mnie wk..... kasperski na komputerze , trzebabyło botować się z hirensa aby dziada wywalić. Nie szło pracowac na kompie. I ten kolorowy Imanager , takiego brzydkiego programu nigdzie wiecej nie widzialem Pozdro z nieistniejącej już chyba linii Liveboxów

pracodawca

Firma ANOVO umożliwia swoim pracownikom naukę języka angielskiego poprzez platformę e-learningową. Zapraszamy do nauki języka:)

Anovo123+

Ludzie ogarnijcie się, potraficie tylko narzekać.. wszystko zależy od tego jak kto podchodzi do pracy. Ja osobiście na prace w anovo nie narzekam, pracowałam w innych firmach i uwierzcie, ze tak kolorowo tez nie jest, zarobki nie są złe w porównaniu do wykonywanej pracy. U mnie na dziale (STB) atmosfera zajeista, zawsze we wszystkim można się dogadać. Wiadomo kiedy jest potrzeba trzeba przycisnąć, a możliwości awansu tez są szerokie nawet bez znajomosci, tylko trzeba chcieć ;) ja prace polecam zaznaczając ze na STB bo hp to porażka

Aksik
@Anovo123+ 30.06.2017 15:00

Pewnie i praca lekka, tyle ze lata leca nikt nie mlodnieje a z wyplaty w anovo mozna sie spodziewac max 500zl emerytury na starosc. Wiec jest to truchtanie w miejscu i marnowanie swojej przyszlosci.

junior

Kasiu to te ciebie przekwalfikowali na operatora serwisu z twoim doswiadczeniem beznadziejnym

sYLWIa_bURCZYMUCHa
@junior 07.06.2017 20:11

zostaw kasie to kobieta ktora zadnej pracy sie nie boi* podpierdalanie trzeba miec w krwi albo sie z nim urodzic, to kobieta na odpowiednim stanowisku w firmie ANOVO , w biedronce by sie nie nadala ZE SWOIMI UMIEJETNOSCIAMI

@sYLWIa_bURCZYMUCHa 07.06.2017 21:47

Co sie czepiacie kasi, tam na serwisie czy magazynie kolega podpierdala kolege kolezanka kolezanke. To jest chyba motto pracownikow anovo. A swoja droga skoro jest tam tak zle to czemu sie tak kurczowo trzymacie tej maloplatnej pracy skoro w firmach osciennych mozna spokojnie zarobic 2,5 a z nadgodzinami spokojnie 3 tys. Zasiedzenie czy nieudolnosc w szukaniu lepiej platnej pracy?

Dorotka i Zenon

dzial HP dla jasnosci , W Biurze kolesie Igorek z wojtusiem NIEROBY od nich az kipi * (Niie zyby sie niemyli )zeby wpiedolic mojej kolezance nagane z wpisem do akt z byle powodu, a szef ma chyba klapki na oczach

@Dorotka i Zenon 01.05.2017 20:25

Co sie zalisz, masz ( usunięte przez administratoragrosze i tyle,a jak ci tak bardzo nie pasuje to zmien prace,

Hanna

@lola zastanawiasz się, jak wygląda praca w A Novo Polska. A jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od konkretnego stanowiska.

nie_polecam
@Hanna 28.04.2017 12:06

Nic bardziej obłudnego, "że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od konkretnego stanowiska". Jeżeli obowiązują, narzucone przez kierownictwo ANOVO , nieprzychylne pracownikom standardy pracy, to dotyczy to każdego stanowiska na produkcji. Pracownik w tej firmie jest traktowany jak bezmyślny robol, który ma akceptować każdą głupotę zarządzających. Ma nie myśleć, a jedynie produkować w ilościach, które nie mają nic wspólnego z rzetelnymi przeliczeniami, a tylko z normami wyssanymi z palca przez bezmyślnych i leniwych inżynierów. W trakcie audytów wydajność spada drastycznie, bo brygadziści i kierownik nakazuje produkcji pracować zgodnie z zaleceniami klienta. Czy takie podejście do businessu daje gwarancję, że na jakimś konkretnym stanowisku będzie inaczej niż opisałem?

nie_polecam

Jeśli chcesz pracować w firmie, w której będziesz bogiem, tzn. będziesz musiał produkować i wykonywać targety z niczego, bo głównych części zamiennych zaopatrzenie nie zamawia. Jeśli chcesz poczuć się ważny, bo inżynierowie wiedzą mniej o produkcie od monterów. Jeśli chcesz, aby kierowali Tobą ludzie bez przygotowania zawodowego i testowali na Tobie swoją głupotę. Jeśli chcesz słuchać, jak złotousty dyrektor jednego dnia mówi, że jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a drugiego zwolni Cię i dwudziestu innych pracowników. Jeśli chcesz zarabiać mniej niż w innych firmach w regionie, na podobnych stanowiskach. Jeśli chcesz ponosić winę za wszystkie błędy swoich przełożonych i ich odrealnione decyzje. To ta praca jest idealna dla Ciebie.

dżiowaniwiskonti

Siedzą sobie w biurze kolesie po znajomości i tylko zwalają winę na zwykłych ludzi, a sami palcem nie kiwną żeby coś polepszyć. Jedyne co potrafią to zainstalować nowe kamery, znaleźć nowe powody, żeby zgnoić ludzi i zabrać premię. Brak części nie jest dla nich powodem dla niewykonania targetu i cwaniakują zza biurka. Każdego traktują równo, tzn. jako kogoś kto celowo nie wykonuje ich poleceń z kosmosu. Kadra zarządzająca niekompetentna, inżynierowie z przypadku, a wina zawsze po stronie zwykłych ludzi z linki bo oni uważają się za świętych i nigdy nie przyznają się do błędu. Nie szanują w ogóle pracowników, nawet jak ktoś pracuje dłużej to będą gadać, że rynek pracy pozwala im na ciągłe zmiany. A prawda taka, że już nawet ludzie z Nysy nie chcą tutaj pracować, Ukraińców też coraz mniej. Obiecali jedną zmianę od marca i jak zwykle słowa nie dotrzymali wycierając sobie mordy ludźmi z linki, że oni są wszystkiemu winni.

@dżiowaniwiskonti 06.04.2017 11:57

W biurze siedza moze i kolesie ale przynajmniej nie kapuja jeden na drugiego tak jak ci na lince. Juz nawet na zebraniu brygadzistka wam powiedziala ze donosicie jeden na drugiego, z reszta jak awansowala na brygadziste to tez jej d.... obrobilo 3/4 linki i latalo z petycjami. A jak nie pomoglo to nagle zaczeli udawac wielkich kolegow. Zawisc ,zlosliwosc i kapowanie jeden na drugiego. Glowne cechy pracownika anovo Na szacun to trzeba zasluzyc a falszywcow nikt nie bedzie szanowal

lola

Jak wygląda praca czy może ktoś napisać?

Hanna

@osto, a na jakim stanowisku pracowałeś w A Novo Polska? @pracująco-leżący, podsumowując poleciłbyś pracę w tej firmie innym?

pracująco-leżący

Mi się od zawsze podobały stwierdzenia że firma się ciągle rozwija, widomo nie od dzis ze prawdziwy biznes to nie tylko kasa ale też pewne umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach 70% firm dotyka problem braku dobrych ludzi do pracy lecz tylko w anovo szukają bo sie ciągle rozwijają :) jedyna firma na świecie ktora nie ma problemów kadrowych a nadgodziny i pogonie za dopięciem wysyłki prawie co czwartek to sa robione dla zabawy :) Firma strukturę i pomysł na biznes ma ale zarządzający niestety się lekko pogubili wiele nietrafionych decyzji przy awansach lub awanse po koleżeńsku sprawily ze tam sie zrobiła taka atmosfera jak w patologicznej rodzinie stad w ogłoszeniach wzmianka o rodzinnej atmosferze zapewne...

osto

Firma, niepoważna i niestabilna już któryś raz po 15 miesiącach zamiast przedłużyć umowę na czas nieokreślony to wywalają ludzi. Miałem okazję tam pracować zasiedziałem się trochę i dopiero wychodząc na rynek pracy zobaczyłem jak bardzo się marnowałem, zarabiałem 1700-2000 na rękę i zmieniłem na 5200-5500 na rękę (po okresie próbnym) co prawda inna branża, ale nie posiadam bóg wie jakiego wykształcenia więc uważam że to duża zmiana. Co do atmosfery to źle nie jest, też zależy też czy ktoś idzie do pracy przyjaciół szukać czy po prostu robić swoje i do domu. Co do awansów i możliwości rozwoju to nie ma absolutnie żadnych żadnych. Jest operator i monter a teraz chyba wszyscy robią jako monter. Co do podwyżek to nie ma żadnych, jak kwota najniższa krajowa się podnosi to oni wyrównują do najniższej krajowej ale wtenczas obcinają premię (np. było 1850 + 20% premii jest 2000 + 12% premii) a oczywiście otrąbione zostały WIELKIE PODWYŻKI :) Tak samo jak podnosili targety, ktoś tu już to dobrze opisał że na starych modelach obniżyli dużo a na innych podnieśli ale w ogólnym rozrachunku była obniżka, to coś jak promocja w markecie i naklejka że przecena z 1000 zł na 850 a pod tą naklejką jest stara z ceną 750 :) po prostu zatrudniają ludzi i myślą że mają do czynienia z naiwnymi. Znałem i obecnych inżynierów i brygadzistów i tych którzy zostali brygadzistami i inżynierami, personalnie fajne chłopaki ale w pracy mocno niektórym poodbijało, po prostu niektórzy nie nadają się do rządzenia a rombek jakiejś władzy zmienia człowieka o 180 stopni i niestety tutaj mamy w 95% przypadków taki model, że najpierw jest kolega, gadki itp a gdy dostaje jakąś funkcję już wyżej s.ra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma. Z drugiej strony co do niektórych to jedyne co ich w życiu dobrego spotkało to awans w anovo (bo jakby nie było kilka osób awanse dostało) i praca za lekko więcej niż najniższa krajowa to i od razu sodówa do głowy uderza. Jeszcze bym podokładał kilku osobom ale mi się nie chce rąk do g.... wkładać :)

rr

komuś chyba na tym zależy aby ta firmę zniszczyć ............komu?

były pracownik

Nie mam pojęcia jak można pracować w takiej firmie. Jawne robienie ludzi w ch.... Ale jak sobie tak pozwalają to proszę bardzo. Wynagrodzenie na linii to 1850 brutto plus 20 % premii co daje 2220 brutto. Od stycznia jest podniesione wynagrodzenie zasadnicze do 2000 brutto. Ale co z tego jak dają aneksy do podpisania nowe gdzie premii jest już 12 %. Czyli 2000 brutto + 12% daje 2240 brutto. Czyli tak naprawdę 20 złotych brutto podwyżki. Nie dziwie się ludziom, że spierdzielają z tej firmy drucik. Spuszczają się ktoś wpada na audyt a tak naprawdę to same prostaki. Myślą, ze ludzie liczyć nie umieją. Niech nikt nie czyta i nie wierzy tym ogłoszeniom np na pracuj.pl. Już lepiej pracować w jakimś markecie bo i tu się trzeba nadźwigać drukarek itp. A i jeszcze jedno. W lidlu na starcie jest już 3000 brutto. Zostawcie tę gównianą robotę niech sami zapierdzielają albo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do swojego kraju. Mam nadzieję, że to będzie twardy brexit i zawiną się do siebie gdzie już nikt nie będzie chciał dla nich pracować. HEHEH Pzdr

Yzskrx

Napisze ktoś jak wygląda praca co trzeba robic i czy jest ciężko?

zal

Przykre to jest jak się patrzę co się dzieje w tej firmie. Zamiast się rozwijać to wszystko się cofa. Ludzie mają już dość,przez co większość przezimuje i podziękuje.

eKERT
@zal 04.01.2017 16:46

dziwne co piszesz firma super presperuje, a ludzie sa tam bardzo mili i przyjaznie nastawienie obowiazuje na HP, dobrze zgrany zakład , TYLKO POZAZDROSCIC INNYM FIRMOM TAKIEJ ATMOSFERY JAKA TUTAJ PANUJE

Ajza
@eKERT 04.01.2017 20:32

Może Ci się pomyliło i pracujesz na jakimś innym HaPeku? Pozdrawiam Cię serdecznie i oby to miejsce, o którym piszesz wciąż miało tak świetną atmosferę itp.

yzskrx

@yzskrx 28.12.2016 18:13
Witam ile w tej firmie się zarabia jako monter/serwisant drukarek ? bo chciałbym tam pujsc z kolegą ?...

ja dostaje 1900 a z nadgodzinami wiecej

Axe
@pracownik 29.12.2016 08:43
ja dostaje 1900 a z nadgodzinami wiecej

Chyba w snach.

gfbfbeferwfwe

nie ten brodaty, taki inny co kiedyś pracował chyba 3 lata temu - ale on jest spoko a przynajmniej kiedyś był

Joanire

a ja bym chciała popracować w święta, mogli by cos takiego zrobić dla chętnych, bo nie każdy ma święta. Na pewno znalazło by się parę osób, którzy chętnie by dorobili do pensji , mogli by wyjść z taką inicjatywą dla pracowników.

gfbfb

Ponoć ten słodziak z jakości wrócił i został brygadzistą na hp ?

Anonim
@gfbfb 21.12.2016 22:29
Ponoć ten słodziak z jakości wrócił i został brygadzistą na hp ?

Który słodziak z jakości? Ten kapuś z brodą?

Anonim

Kompletny brak możliwości rozwoju. Awansują kapusie i lizusy.

Heheh

Weźcie się za robte a nie piszecie głupoty na temat kogoś kogo wogole nie znacie

nn

Zieje ogniem na nierobów ;) Kontroluje ludzi - normalne zachowanie osoby zarządzającej.

KALI

powiedzcie mi czemu ten mały karakan z bródką , na HP co tak chodzi po hali , jest taki nieprzyjemny, tak patrzy na wszystkich pracowników jakby pożerał ich mózgi w tym momencie , a z oczu widać jak by ział ogniem bardzo gorącym , proszę zróbcie cos z nim.

qwek
@KALI 02.12.2016 15:25

Jeżeli chodzi Ci o tego zielonego grubaska, to ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po prostu uważa się za kogoś ważniejszego od Ciebie (bo wylizał sobie awans w d**e kierownika), widać to jak prosisz go o jakąś pomoc. Leń i gnida . Zrobić nic z nim nie zrobią bo kierownik nie popełnia błędów ;).

Buu
@KALI 02.12.2016 15:25

Uwaza się za niewiadomo kogo. Nie wie co należy do jego obowiązków. Len i obibok. Osoba idealnie pasująca do kadry zarządzającej.

art

Chciałbym aplikować tam na stanowisko IT. Ktoś coś może powiedzieć więcej na temat stanowiska informatyka lub jakiegoś podobnego stanowiska w tej firmie?

NIKOŚ
@art 29.11.2016 16:30

przecudowna firma polecam ci na swieta

Nasturcja

Chciałabym się tam zatrudnić, czy ktoś mógłby mi powiedzieć ile zarabia się na początku na rękę.

wiktoria
@Nasturcja 23.11.2016 14:18

dzuo polecam

Xxc
@Nasturcja 23.11.2016 14:18

Okolo 1700zl na poczatek a na koniec ok 1900 z premia, szalu nie ma ale robota tez do ciezkich nie nalezy, gorzej z urlopami bo te sa tylko wtedy jak jest to na reke firmie.

były

A czy Rychu tam jeszcze pracuje?

niebieski

Anovo jak dla mnie zakład pracy "na przezimowanie". Wynagrodzenie żenujące, brak możliwości awansu (no chyba że po znajomości lub przez włażenie w tyłek kogoś wyżej czy podkładanie innym świni). W tym zakładzie nie uświadczysz pomocy ze strony innych, inżynierowie nie mają najmniejszego pojęcia o tym co robią, bardziej utrudnią Ci prace niż w niej pomogą (tych z HP częściej na palarni spotkasz niż na stanowisku pracy), informatycy potrafią problem rozwiązywać cały dzień bo wiecznie czasu nie mają, współpracownicy (jak w postach wyżej) tak Ci pomogą, że tylko czas stracisz. Nie ma żadnej motywacji pracowników do pracy, bo nawet stawka się nie zmienia w stosunku do przepracowanego czasu. Wiecznie zganianie odpowiedzialności za niewykonanie wysyłki na pracowników z najniższego szczebla - bo przecież oni mają stać na rzęsach żeby pomimo braku części/zepsutego sprzętu wykonali normę - bo jak nie to po premii. Podsumują: *stawka stała (z ucinaną premią), *brak awansu na wyższe stanowisko, *brak pomocy z czyjejkolwiek strony, *straszna atmosfera, *100% szansy na zatrudnienie (zatrudnią nawet parapet co nie myśli), *no i jak lubisz kopać pod innymi dołki a samemu się przy tym lenić to praca dla Ciebie.

lol

@David W anovo płacą i nawet nie musisz myśleć, robisz swoje i do domu, tylko atmosfera stresująca.

david
@lol 15.11.2016 16:22

nie patrz na atmosferę, rob swoje, a nie będziesz się przejmowal jakims brodatym który nie umie się wyslowic na zebraniu, a kolo niego stoja ochroniarze

lol

Dlaczego anovo nie przyjmuje byłych pracowników ?

David
@lol 14.11.2016 19:37
Dlaczego anovo nie przyjmuje byłych pracowników ?

bo woli zaplacic więcej nowym pracownikom niż tym bylym za nic nierobienie tylko sciemnianie

Inkwizytor

Nowo zatrudnieni pracownicy, którzy nie mają doświadczenia, dostają większe pieniądze jak Ci co mają 2-5 lat stażu i spore doświadczenie.

Mechanik

Widzę, że większość komentarzy to od ludzi, którzy nie stanęli nogą w anovo i nie wiedzą co tam się robi i jakie warunki panują... to może i Ja dorzucę kilka słów, ale czy dobrych to nie wiem... Generalnie to firma jak i wiele innych ostatnimi czasy boryka się z brakiem ludzi do pracy. Nie dziwię się bo zarobki są słabe względem wykonywanej pracy (czyt. zawodów) jak na te realia i rynek (porównuję z innymi firmami), plus słaby dojazd. Jedyny plus to umowa po roku na czas nieokreślony. Najgorsze w tej firmie jest to, że kierownictwa działów to ludzie po znajomości, którzy nie mają zbytnio pojęcia na temat prowadzenia biznesu. Patrzą się tylko na statystyki i słupki, nie zerkając na fatyczną sytuacje serwisu. Ktoś tam wspomniał że ile się zarabia... a no zarabia się ciągle tyle samo. W ofertach piszą, że możliwości rozwoju, a finał taki, że kierownik przyznaje racje iż nie osiągnie się więcej niż się aktualnie posiada. Ci co pracują 3 miesiące i nie mają doświadczenia, dostają takie same pieniądze jak Ci co mają 5 lat stażu i spore doświadczenie... Ostatnim punktem są ludzie. Ekipa niby zgrana ale wiecznie walki i zgrzyty pomiędzy odmieńcami. Na NC ciągle na siebie kapują do brygadzisty, na HP zaś anomalia, począwszy od muminków którzy wiecznie są niezadowoleni, poprzez niespełnionych poetów, kończąc na pseudo działaczach. Ciągłe obiecanki o poprawę pracy, a dalej co było tak jest. Inżynierowie to też pomyłka firmy... wprowadzenie jakichkolwiek usprawnień oraz rozwiązanie prostych procesów to według nich coś, co zajmuje miesiące, a da się zrobić w tydzień i wielkich obrad nie trzeba prowadzić i każdy inny z ulicy zrobi to bez jakichkolwiek umiejętności. Podsumowując ... hmmm no chyba nie trzeba. Ci co pracują tam sami wiedzą czy faktycznie tam jest, tym co się wybierają to może niech się zastanowią, a tym co byli gratuluję.

@Mechanik 19.10.2016 21:35

Najmniej kompetentny inżynier to ten z brodą konus jeden. Ma się za nie wiadomo kogo, a jest po znajomości i więcej cwaniakuje burak jeden.

Nick
@anonim 21.10.2016 22:30

w koncu kumpel igora :)

kroopka

Znalazłem na OLX ogłoszenia na Operatora, Montera, Pracownika magazynu i Operatora wózka widłowego. Cały czas szukają osób do pracy.

kucharz
@kroopka 13.10.2016 11:21

już tam Lece, patrzcie az mi się wrotki palą do tej firmy, nigdy w życiu, jest dużo ciekawych ofert choćby nawet z wrocka

ja

ja

Tomaszek
@ja 11.10.2016 13:08
czy ta firma jeszcze istnieje?

To [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie firma

fkhj

A ile zarabia kontrola jakości i czy są wolne stanowiska ?

obserwator

A jak z nadgodzinami? Da się słabą pensję nadgonić nadgodzinami, czy raczej na to się nie godzą?

Xyz

Wyżej ktoś wrzucił ofertę pracy Ale to na pewno nie z tej firmy

Kali
@Xyz 30.09.2016 18:57
Wyżej ktoś wrzucił ofertę pracy Ale to na pewno nie z tej firmy

@Xyz była ta oferta wrzucona , ale dzial HR usuwa wszystkie oferty aby ludzie niemieli wyboru znlezc cos lepszego , może ta osoba ponownie wrzuci oferte ta co była , bo wyglądala ciekawie, tyle ze niezapisalam linka

obserwator

A ile zarabiają brygadziści ?

@obserwator 29.09.2016 17:09
A orientujesz się co stało się z poprzednim brygadzistą na serwisie drukarek i czy duża jest rotacja na tym stanowisku? Tzn. cz...

@obserwator: >A orientujesz się co stało się z poprzednim brygadzistą na serwisie drukarek Nie > i czy duża jest rotacja na tym stanowisku? Jak ktoś już ma to stanowisko to trzyma się niego rękoma i nogami >Tzn. czy przedłużają umowy, czy rozwiązują po 15 miesiącach? Raczej nie, na HP brygadzistką jest dziewczyna z NC+ wypromowana/polecona przez kierownika NC+ tego co tylko robi zebrania i na niczym się nie zna, oprócz robienia szumu

Xxx
@obserwator 29.09.2016 16:45
A ile zarabiają brygadziści ?

Malo jak wszyscy

tomasz

to mi się podoba na pewno skorzystam, dobry link Oferujemy: •Stanowisko w dynamicznie rozwijającej się Spółce. •Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku. •Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. •Przyjazną atmosferę pracy. •Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania (początkowy przedział to kwoty pomiędzy 3000 brutto – 3400 brutto). •Podwyżki wynagrodzenia wraz z rozwojem pracownika. •Dofinansowanie do posiłków. •Ubezpieczenie na życie. •Prywatą opieka medyczna. •Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niemieckiego.

ruda
@anonim 26.09.2016 23:23
"kierownik" wraz ze swoimi ziomkami :D na NC+ dalej szaleje? brak słów i ręce opadają..............

W anowo dzieje się to samo co w amazon ludzie powinni wyjść na ulice

Xyz

"Mis"ci nie odposze bo bo to jest pani z HR

Zostaw opinię o ANOVO Polska Sp. z o.o. - Pietrzykowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ANOVO Polska Sp. z o.o.