Opinie o A-NOVO Polska

Zuzanna

Pracujesz w A-NOVO Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie pracownicy?

kot

dla odmiany, teraz szukają operatora wózka widłowego. Wydaje mi się, że oferta jest zbliżona do tej, którą wspomniałaś @ewa. Zastanawiam się, czy firma ma częste rotacje na stanowiskach wspomnianych. :) W sumie taki operator musi mieć uprawnienia, to na pewno podnosi zarobki

nowy1

cześć wszystkim, SZUKAM PRACY, znam się na naprawach drukarek bo lubię majsterkować nieraz znajomym naprawiam, i słyszałem że właśnie w Anovo jest dział który zajmuje się naprawami drukarek, wiecie co chciałbym się dowiedzieć tak orientacyjnie jakie tam się drukarki naprawia i jakie są normy dzienne bo nie wiem czy dam sobie radę.

jogi

atmosfera fajna - zajebista zwłaszcza na zebraniach

klemens

o A-Novo z Pietrzykowic chodzą słuchy , że jest to firma bardzo niestabilna, nieustanne zamykanie i otwieranie projektów , a co za ty idzie zwalnianie pracowników to dla nich chuba chleb powszedni bo robią to niezwykle często jak na tego typu firme. Myślę , że nad tym własnie aspektem działalności powinni popracować

Monika

Pracowałam na Wólczyńskiej,niech się ktoś odezwie,pozdrawiam Monika

tomek20

czy zdaża się że firma najpierw robi pracującą sobote a potem ją odwołuje

Rafał B

Pracowałem jeszcze dwa lata temu .... wspominam dobrze, ale z biegiem czasu stwierdzam że siedziałem tam za długo. Atmosfera trochę ... szkolna ... dziwne zasady. Pozdrawiam Cyfrę :)

goscie

Pracowałam tam jeszcze na Wołczyńskiej , (usunięte przez administratora)

Może dlatego po naprawie, po 1/2 roku znowu mój laptop był niesprawny.

ktoś

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami ta firma to totalne dno .Pracuję w niej dalej tylko dla tego że nie chce mi sie szukac innej pracy ale chyba czas to zmienic . Człowieka traktują jak (usunięte przez administratora) .Kierownik ciągle opcina premie pomimo małych płac poprostu paranoja .Na chali brudno śmierdzi i mało miejsca .Nawet nie wolno się ruszyć z miejsca rozprostować nóg a przerwa krótka . powodzenia przyszłym pracownikom

Kellu

Nie życzę nikomu by do tego serwisu trafił jego laptop, nie wiem kto kieruje szeregowymi pracownikami ale sporo karygodnych fuszerek jest już opisanych w internecie. Szukam życzliwych osób które pomogą w walce o naprawę zepsutego w serwisie laptopa. (usunięte przez administratora)

teraz wcale nie jest lepiej zatrudnili (usunięte przez administratora) ktorym jest osoba nie potrafiąca nawet obiektywnie oceniac sytuacji i rozmawiac ze swoimi podwładnymi do tego uważa że pozjadała wszystkie rozumy a wybrańców ma za nic, ale nie mozna się jej sprzeciwidz bo leci na skarge do (usunięte przez administratora) która zawsze jest za nią.Nie polecam

a

to prawda, (usunięte przez administratora)jest nie odpowiednia osoba na stanowisko które zajmuje, nie szanuje innych ludzi i nie jest obiektywna potrafi jedynie pokazywac swoje fochy i dawac do zrozumienia pracownikom ze nic dla niej nie znaczą.Szkoda gadac

o prawda.(usunięte przez administratora) jest niesprawiedliwa i nie obcina tylko premii tym ktorzy dadza sobie na głowe wejsc

Kamil - 2010-06-10 20:51:48 nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi:) na hali w lato 35*C! , woda daleko, zarobki 1400netto, brak klimatyzacji, nie ma wywiewu czy nawiewu, hala blaszana, kierownictwo bez wykształcenia elektronicznego! jak by im dał oscyloskop i hot aira to by nie wiedzieli co do czego!!!!!! a pozatym normy zawyżone!! 8 h z 30 minutową przerwą!!! trzeba 14-15 komputerów naprawić !!! paranoja, gdzie jest testowanie? nie ma czasu , wymieniasz i wysyłasz! A novo to nir firma tylko (usunięte przez administratora) Twoja opinia jest dla mnie cenna z powoda oddania do nich laptopa - mam problem. Mozesz sie skontaktowac (usunięte przez administratora)

Kamil - 2010-06-10 20:51:48 nie polecam nikomu, nawet najgorszemu wrogowi:) na hali w lato 35*C! , woda daleko, zarobki 1400netto, brak klimatyzacji, nie ma wywiewu czy nawiewu, hala blaszana, kierownictwo bez wykształcenia elektronicznego! jak by im dał oscyloskop i hot aira to by nie wiedzieli co do czego!!!!!! a pozatym normy zawyżone!! 8 h z 30 minutową przerwą!!! trzeba 14-15 komputerów naprawić !!! paranoja, gdzie jest testowanie? nie ma czasu , wymieniasz i wysyłasz! A novo to nir firma tylko (usunięte przez administratora) Witam. Czy mówisz o Wołominie?

Kamil

nie warto tam pracować-porażka

Zostaw opinię o A-NOVO Polska - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-NOVO Polska