Business Partners Excellence Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Business Partners Excellence Sp. z o.o.

arwer

Amicis' podejrzewam,że najlepiej zrobisz jak pojdziesz do nich i umówisz się z kimś kompetentnym na rozmowę, to nic zobowiazujacego po prostu będziesz lepiej poinformowany tutaj raczej ludzie są na stanowiskach wiec nie wiem cyz ktos udzieli ci info o praktykach

Amicis

Witam, czy ktos może powiedzieć mi więcej o Business Partners eXcellence ? Jestem osoba już rok po studiach, pracuje ale chciałbym się przebranżowić. Oczywiscie wiem że muszę zacząć od praktyk, ale mam parę pytań. 1) Czy faktycznie po praktykach oferują pracę ? 2) Czy faktycznie na praktykach można się dużo nauczyć ? 3) Czy praktyki/staż jest płatny, oraz ile netto może liczyć osoba po przejscu praktyk i zaczynająca pracę w tej firmie. 4) Ostatnie, ale nie mniej ważne pytanie, czy człowiek który ma doświadczenie w IT, jednak nie w SAPie ma szansę żeby się tam dostać na praktyki. Bardzo bede wdzięczny za odpowiedzi.

calle2

Rozwijac raczej sie nie rozwijaja ;)

Zostaw opinię o Business Partners Excellence Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Partners Excellence Sp. z o.o.