Anovo Polska Sp.z o.o.

Pietrzykowice

Opinie o Anovo Polska Sp.z o.o.

34r5

hej hej widze ze jest nowa oferta na stanowisko montera (serwis drukarek) oferuja stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,umowę o pracę na czas nieokreślony po 15 miesiącach

Tomek

Byłem tam swojego czasu na rozmowie kwalifikacyjnej. Miła atmosfera, ale po zakończeniu oczywiści żadnego feedbacku. Szukali kogoś na stanowisko Specjalisty d.s. Informatyki, zaś w obecnym momencie, ponownie widzę to ogłoszenie. Nie wróży to raczej za dobrze ...

Hania

zarobki w Anovo kształtują się teraz na poziomie 4 -5,5 tys brutto, więc nie jest najgorzej

ja

ktoś może coś powiedziec o tej firmie? jaka atmosfera, możliwości rozwoju, zarobki?

Zostaw opinię o Anovo Polska Sp.z o.o. - Pietrzykowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anovo Polska Sp.z o.o.