Opinie o A-Novo Polska Sp. z o.o.

hanna

A-Novo poszukuje montera do naprawy sprzętu elektronicznego @karbo oferują nie tylko umowę o pracę ale i bogaty pakiet socjalny (bony świąteczne – 2 razy w roku, dopłaty do wypoczynku, dofinansowanie do karty Multisport, wyjazdy integracyjne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego),

Nie ma co nażekać, umowa o pracę jest od zaraz, po 15 miesiacach jest na nieokreśony. Jeśli robisz swoje nikt nikogo nie zwalnia a firma się ciągle rozwija bo widzę co chwilę nowe twarze. Firma jest bardzo ok dają bony na święta. Dziś była akcja że najlepsi pracownicy dostali gadżety jakieś tam słuchawki, ładowarki do tel.

technik2

Maciek dlaczego ratujesz opinię tej firmie ona jest jak costa concordia, tam nie ma nic przyjemnego i nic dla ludzi, każdy myśli tylko o zmianie pracy.

Technik

Maciek co ty za głupoty opowiadasz :P

Zostaw opinię o A-Novo Polska Sp. z o.o. - Pietrzykowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Novo Polska Sp. z o.o.