Opinie o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ingram Micro Services Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ingram Micro Services Sp. z o.o. w Pietrzykowice

Czy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

A co ci z paczekzek i bonów przecież to tylko raz lub dwa do roku ?

Tak, Nasi Pracownicy otrzymują bony podarunkowe z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Wielkanocy. Mikołajkowe paczki otrzymują dzieci Naszych Pracowników. Twój HR

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

simple

Oczywiście że TAK

Obserwator

Gratuluję Panie Bogusławie ostatniej "operacji"(usunięte przez administratora)

@Obserwator

Pan Bogusław jest codziennie w pracy, więc nic nie stoi na przeszkodzie by złożyć gratulacje osobiście, serdecznie zaprasza! :) Dalsza część komentarza została zablokowana do publikacji z uwagi na dobro spółki oraz danych osobowych osób w nim wymienionych. Każda próba naruszenia dóbr osobistych naszych pracowników oraz ujawnienia informacji naruszających dobro spółki będzie blokowana. Pozdrawiam Serdecznie i Miłego Dnia życzę. Twój HR

Ziemowit

Witam. Jak wygląda praca na serwisie? Może ktoś powiedzieć jaka jest atmosfera w firmie? Idzie zarobic jako młodszy serwisant?

Xyz
@Ziemowit

No idzie zarobić ..... najniższą krajową

@Xyz

XYZ rozumiem że pracujesz w naszej firmie na stanowisku młodszego serwisanta?, jeżeli otrzymałeś wynagrodzenie z najniższą krajową zapraszam do działu personalnego w celu wyjaśnienia tej kwestii. Pozdrawiam Twój HR

@Ziemowit

Ziemowit zakończyliśmy rekrutację na stanowisko młodszego serwisanta. Zapraszam do śledzenia naszego profilu, gdy tylko będą wakaty, oferty pracy zostaną opublikowane. Pozdrawiam Twój HR

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Moni

Ta firma to same (usunięte przez administratora) Polaków traktują jak najgorzej placa Najnizsza nie zależy im na pracownikach

Alicja
@Moni

Ukraińców i Białorusinów traktują w Anovo lepiej? Mają lepsze warunki zatrudnienia? Czy chodzi o szacunek??

Noname

Mnie zastanawia czy dalej jest takie (usunięte przez administratora) na magazynie zewnętrznym. Podobno każdy tam che robić bo można z paczek wyjąć niezłą kasę. To jest oczywiście plotka ale zawsze w każdej jest odrobina prawdy.

Art

Pytanko. Kiedys pracowalem w tej firmie ,bylo raczej dziadowsko. Pytanko na teraz jak sie ksztaltuja place w chwili obecnej na serwisie drukarek?

Do art
@Art

Jeśli masz nadzieję że coś się zmieniło to się grubo mylisz szukaj pracy gdzie indziej tu jest najniższa krajowa i dalej samo (usunięte przez administratora) i tragedia tu pracują sami desperaci

art
@Do art

Wiem zarobki to zawsze byly marne,bardziej odpowiadaja mi godziny pracy

Jacek

Czy ktoś wypisze plusy i minusy pracy ? Bardzo proszę.

Abc
@Jacek

Plusy to to że jest jedna zmiana i na tym koniec !

Po pracy już jakiś czas temu nie jestem w stanie niestety znaleźć w tej firmie jakiekolwiek plusy .. Zmuszanie do nadgodzin z zagrożeniem że jeśli nie to traktują to jak porzucenie pracy, więc nawet jeśli masz dziecko w przedszkolu albo lekarza to ich to g obchodzi. Atmosfera tragiczna - obgadywanie, donoszenie, robienie na złość, krzywe miny, wyzwiska i zdarzały się nawet problemy z samochodami pozostawionymi na parkingu. Większość Pań sobie chodzi między stanowiskami i popycha ploty obijając się przy tym i udając że pracuje jak kierownik przechodzi albo biega co chwilę na fajkę lub do wc. Przenosiny na inny dział czy też stanowisko to wielki problem i kombinacje, w skrócie nie masz znajomości to g załatwisz. Niestety po kilku interwencjach i zgłoszeniach problemów pracowniczych zero reakcji i na całej hali to samo. Wtedy brygadzista R. nie wiem jak teraz ale niedyskretny i niekompetentny, podchodzisz z problemem to odpowiada na cały regulator tak że wszyscy dookoła słyszą wątek i sobie dopowiadają kolejne historie .. Praca z silnymi środkami chemicznymi, niezdrowymi do wdychania a pryska się ich tonę! Panie w HR tak samo chętne do pracy jak i do pomocy .. ich miny gdy po wielu interwencjach przyniosłam wypowiedzenie - bezcenne. Płaca to najniższa krajowa z lekką nawiązką .. Gdy nadchodzi czas zmiany ustawowo najniższej krajowej to wciskają kit że doceniają pracownika i dają podwyżki a tak naprawdę wynika to z przepisów .. Jednym słowem TRAGEDIA ... Powinni dawać nagrodę za tak długi okres pracy jaki tam wytrzymałam ..

były pracownik 2

Ta firma po nie całych 2 latach już miała problemy z płynością finansową i została sprzedana. Kupił ich Ingram i się chwalą jakie to plecy mają. Prawda jest taka, że (usunięte przez administratora) mają i mogą w każdej chwili zostać zwykłym magazynem z ciuchami, który nazwą e-comerce :) Barak z śmierdzącą kanalizacją w który nikt od lat nie inwestował, zero automatyzacji serwisu, na drukarkach dalej deski zamiast linii automaycznej. Kierownictwo banda idiotów, marionetki dyrektora "złoto ustnego" do sterowana. Normalni ludzie już dawno po uciekali. Zostały (usunięte przez administratora) i cipowłazy..

Mirosław
@były pracownik 2

Skoro rzekomo doszło do zakupu udziałów firmy ANOVO Polska to ciekawi mnie, czy po zrealizowaniu zakupu tej firmy doszło do zmian w strukturach zatrudnienia? Dotychczasowo pracujące osoby utrzymały swoje stanowiska, czy może wszyscy zostali zwolnieni? Wyjaśnij, proszę, jak to wyglądało.

Aasz

JA NIE WIEM JAK TEN BARAK MOZE ISTNIEĆ NA TEJ PLANECIE TO JAKIS KOSZMAR TAKIE DUZE FIRMY CZASEM ZAMYKAJA A TEN BARAK SMUERDZACY NIE

Mirosław
@Aasz

Dlaczego w taki sposób określasz firmę ANOVO Polska? Przypuszczam, że masz jakieś doświadczenia związane z tym miejscem pracy. Mógłbyś się nimi podzielić w tym wątku? Może dzięki Tobie dowiem się czegoś nowego o tym pracodawcy.

Asz
@Mirosław

A co chcesz tam podjąć pracę?? Mam doświadczenia przykre

Alicja
@Asz

Jakie dokładnie masz doświadczenia z ANOVO? Mnie najbardziej ciekawi to czy oprócz podstawy są jakieś premie lub benefity. Nic o tym nie piszecie.

Monia

Szczera prawda

ktoś

Czy ktoś coś wie o tej integracji??

Były B

No i HPek się skończył :D

byly pracownik
@Były B

co to znaczy? zamylają projekt?

ksk
@Były B

Tak, do końca grudnia jeszcze będą walczyli z drukarkami i koniec z HP.

Pietruszka
@ksk

Radzę umyć uszy przed następnym zebraniem z Dyrektorem, bo najwidoczniej masz złe informacje ;) było wyraźnie powiedziane, ze plany są ustalone do konca grudnia a nad dalszymi będą dogadywac się z klientem odnośnie cen itd. Jeśli nie jesteś poinformowany to zdradzie Ci sekret, ze HP ma juz nowy plan podany do kwietnia 2019. Nienawidze takich co g....usłyszą a ploty pierwsi sieją.

były
@Były B

jak to skończył a gdzie jest naj...lepszy manager z HP K. K ?

@Hanna albo Pani E. albo A. z kadr, od upominania to jest administrator na goworku, szkoda że w firmie sama tak nie zauważasz łamania kodeksu pracy, bhp, itp. wiecznie na wszystko ślepe i głuche panie z kadr, a jak ktoś już się z jakąś trudną dla pracodawcy sprawą zgłośi to spławiacie i mówicie że ludzie nie wiedzą co to mobbing i że to mocne słowo haha i taka osoba nagle dostaje wypowiedzenie!!! ogarnijcie się, na liniach pracują ludzie po studiach co olej w głowie mają same takimi tekstami robicie z siebie juz nie powiemem kogo... i za co ? za tą jałmużne co miesiąc i poklepanie po plecach żenada totalny brak profesionalizmu. Firma porażka poprostu.

bedziedobrze

W tej firmie nie ma się do kogo zgłosić jeśli chodzi o złe traktowanie pracownika. Jak już coś powiesz komuś wyżej,to jesteś na świeczniku i szukają byle jakiego powodu,by CIĘ zwolnic (przecież nie wiesz co to jest mobbing). Taka jest polityka tego zakładu. Siedź lepiej cicho i uśmiechaj się,że wszystko jest ok. Najgorzej,że TWOJE zdrowie na tym ucierpi. Ludzie praca to nie wszystko. Myślcie o sobie!!!!! Macie rodziny i dzieci,jest dla kogo żyć. Zdrowie ma się jedno. POWODZENIA

Stary pracownik

to jak HP się skończy to jak będą funkcjonować co z ludźmi?

obecny
@Stary pracownik

nowy projekt

@Stary pracownik

Wtedy wszyscy zostaniecie,brygadzistami,kierownikami,dostaniecie podwyzki za nic nierobienie. To sa firmowe priorytety.

Były

Najgorszy (usunięte przez administratora) na strefie, beznadziejne kierownictwo z tendencją do wyzyskiwania + najgorsze zarobki. Firma krzak po prostu. Ja nie wiem jak oni dalej maja tak powaznych klientow jak HP, chyba tylko dlatego, ze zadna powazna firma nie zgodzila by sie za tak smieszne pieniadze obslugiwac projekt. Mam nadzieje ze upadna bo wyzyskuja ludzi. Nie polecam.

Była pracownica

Pracowałam wraz z narzeczonym w Anovo 5 miesięcy i przyznam, że o 5 miesięcy za długo. Kiedy po raz pierwszy przyjechałam do tej firmy (rozmowa rekrutacyjna), to moim pierwszym odruchem była...ucieczka. Niezbyt ciekawie prezentujący się budynek, wyglądem przypominający baraki. Wewnątrz całkiem przyzwoity. Pani ochroniarz to przesympatyczna kobieta. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła pomyślnie, pani dyrektor ds. personalnych to również bardzo miła osoba. Przedstawiła firmę w samych superlatywach. Zostałam zatrudniona "na" dziale NC+, gdzie do moich zadań należała renowacja dekoderów, czyli z polskiego na nasze: czyszczenie środkami chemicznymi plus drobne naprawy, wymiana obudowy, itp. Plusem jest praca siedząca. Atmosfera w miarę przyjazna, 1/4 pracowników przypadła mi do gustu. Nie wypowiem się na temat 75% pracownic (tak, pracownic...w tym trzech liderek), ponieważ moja wypowiedz wzbudziłaby zapewne kontrowersje i najprawdopodobniej zostałabym oskarżona o zniesławienie. W tym miejscu pragnę je "serdecznie" pozdrowić i życzyć samych sukcesów. Jeżeli chodzi o szkolenie pracowników, to w moim przypadku wyglądało ono tak: liderka zaprowadziła mnie na stanowisko do pakowania dekoderów, wszystko w miarę dokładnie wytłumaczyła i praca szła mi całkiem dobrze. Po kilku dniach zostałam przeniesiona na renowację, na której pracownik powinien być PROFESJONALNIE przeszkolony, wszystko powinno być wytłumaczone od A do Z, przez lidera/brygadzistę. Niestety techniki czyszczenia dekoderów zostały mi zaprezentowane przez zwykłe pracownice, przy czym każda z nich wtrąciła swoje przysłowiowe trzy grosze co do wykonywanej przeze mnie pracy, i żeby było ciekawiej, każda mówiła zupełnie co innego o czyszczeniu. Zero zgodności, zero synchronizacji. Na szczęście po jakimś czasie sama znalazłam wygodny dla mnie sposób czyszczenia dekoderów. Moja przygoda z tą firmą na szczęście się skończyła. Obecnie pracuję z bardzo fajnymi ludźmi, na fajnym stanowisku i zarabiam konkretne pieniądze, nie to co w Anovo. Niestety nie mogę napisać, ile dokładnie tam zarabiałam, ale możecie się domyślić, że nie były to wielkie pieniądze. Więcej tam straciłam, niż zyskałam. Miałam troszkę daleko do pracy, w związku z czym wydawałam dużo na paliwo. Po pierwszym miesiącu zaczęłam też tracić cierpliwość do niektórych osób, które denerwowały mnie na każdym kroku, ale trzymałam swoje nerwy na wodzy. Pewien mądry człowiek powiedział mi kiedyś, że inteligentna osoba milczy podczas gdy dziesięć innych będzie "kłapać" buzią na lewo i prawo. Obgadywanie i donoszenie są tu na porządku dziennym. To niestety kropla w morzu tego, co mam do powiedzenia na temat Anovo, ale myślę, że to co napisałam w zupełności wystarczy. Gwoli ścisłości: odradzam pracę w tej firmie. POZDRAWIAM

@Była pracownica

Zgadzam się w 100% z Tobą .Można by dużo pisać o tej Firmie tylko że same wady z zalet to to że praca siedząca nic skomplikowanego do zrobienia .Mnie co bardzo raziło w tej firmie to to że kierownictwo bez pojęcia o kierowaniu zarządzaniu .Zero przestrzegania przepisów BHp jak i polityki jakości i środowiska.np.Pomieszczenie sanitarne dla Pań w ogóle nie spełnia roli ,służy jako pomieszczenie gospodarcze dla personelu sprzątającego suszarki ,ściereczki ,myjka która wiecznie stoi w damskiej toalecie no i Pan który bardzo lubi przebywać w damskiej toalecie i jak wziąć prysznic odświeżyć się w taki upalny dzień.Nie ma szans .Jestem ciekawa czy w ogóle mają pojęcie o liście ppoż która powinna być robiona codziennie ,dystrybutory jak pracowałam nie widziałam ani razu aby były czyszczone a gluty pływają fuj.Ochrona środowiska taaa kubełki na całym zakładzie z opisem ODPAD OGÓLNY gdzie produkowane są różne odpady,szkolenia ludzie w ogóle nie mają pojęcia co to jest ,co to jest karta zagrożenia na ich stanowisku .Dużo by pisać ,Pozdrawiam wytrwałych

szyszka

Nie cieszcie się za bardzo, bo jeszcze wam każą oddać. Jaka jest stawka teraz na magazynie?

ksk
@szyszka

Stawka? nieopłacalna, 3x więcej roboty za 2250 brutto jeszcze i tak Ci powiedzą że mało zrobiłeś.

@ksk

Czyli standard w tej firmie,choc tak naprawde to nadgorliwi pracownicy nauczyli takich zachowan swoich szefow. Kto wam kaze sie spinac i robic dwa etaty w pojedynczej placy? Brak ludzi to problem firmy i kierownictwa nie pracownika. Robisz swoja robote w normalnym tempie ,podziel sobie prace na 8 godzin i tyle . A nie jak to jest przyjete w firmie rozpakowanie na wariata ,wozenie na wariata bo trzeba ogarnac. Pracuj normalnie a to ze sie reszta sypie bo nie ma ludzi to nie pracownika zmartwienie,niech sie kierownik martwi. Bo jak sie za mocno wykazesz to na koncu moze sie okazac ze na przyklad,na magazynie wystarczy jeden pracownik. W mysl zasady po co placic pieciu pracownikom skoro jeden tez ogarnie.

Zwyciezca

3 miesiące bez chorobowego i w nagrodę dostaliśmy...uwaga fanfary.....koc xDDDDD. Wskazowka licznika poziomu absurdu i żenady przekroczyła skale xD

Plebs
@Zwyciezca

Koc wart 30 zł i jeszcze Ci zabiorą podatek od nagrody 10 zł, moja cierpliwość w tej firmie się skończyła, już lepiej iść na kasę do biedronki niż dawać się tak poniżać, mam nadzieję że ludzie przejrzą na oczy i będą odchodzić z tej bieda firmy bo to co tam się dzieje to kabaret.

Hanna

@Ktoś Pamiętaj, że na forum publicznym nie wolno używać nawet inicjałów swoich współpracowników. Skoro pracowałeś w firmie ANOVO Polska, to może napisałbyś coś odnośnie samej specyfiki pracy tam? Na pewno w ten sposób pomógłbyś osobom szczególnie zainteresowanym tym pracodawcą.

Obecny pracownik

Jestem aktualnym pracownikiem magazynu w firmie Anovo. Powiem dość brutalnie jak wygląda praca i sprawowanie władzy przez naszych przełożonych. Na przykładzie ostatnich 3 tygodni jestem w stanie powiedzieć, że przełożony magazynu jedyne co potrafi, to przyjechać na godzinę, która mu się podoba mimo tego, że niejednokrotnie potrzebny jest od godziny 6 rano, czasami zdarzy mu się poinformować pracowników o tym, ze będzie później. Kiedy już łaskawie pojawi się w pracy, to wpada z wontami dlaczego coś jest "niezrobione" mimo tego, że nawet nie wie dlaczego tak jest, bo skąd ma wiedzieć, kiedy go nie było o rana. Jego jedynym zajęciem przez cały pobyt w pracy jest oglądanie (usunięte przez administratora) i wychodzenie co jakiś czas na papierosa lub małe pogawędki z osobami pracującymi na innym dziale. Kieruje się głównie agresją słowną, różnymi groźbami o przymusowych nadgodzinach za które NIE JEST PŁACONE i ucięciem premii. Potrafi przejść jak tornado przez magazyn, powywalać wszystko z regałów i zrobić sajgon większy niż był, a pracownicy mają zrobić "błyski" bo jak nie to będzie gorzej. I niestety potrafi być gorzej. Na magazynie jest absencja, brakuje nam ludzi by wszystko pięknie grało. Co jakiś czas słyszymy, że jak nam się nie podoba, to ma "ofertę" zatrudnienia w zamian za nas ludzi z Ukrainy, ale podkreśla, że wolałby jednak pracować z obecnym składem. Ludzie niechętnie przychodzą do pracy, jakby nie patrzeć nie ma co się im dziwić, kto chciałby pracować pod dowodzeniem człowieka, któremu sprzeciwienie się powoduje udar i pulsującą żyłę na czole. Mimo tego, że jestem pracownikiem tej firmy, to nie polecam nikomu składania CV, a zwłaszcza na magazyn.

@Obecny pracownik

To nagrajcie tego Pana telefonem jak będzie się tak wypowiadał i zgłoście sprawę do sądu pracy.Ja nie wiem jak można w obecnych czasach na rynku pracownika w ten sposób dać sobą pomiatać. Ja też to słyszałem dlatego się zwolniłem..

@Obecny pracownik

Czy opisujesz działania Adriano Celentano? Zakladowego krasnomowcy gledzacego zawsze o niczym majacego sroga mine ktora glownie straszy jego?

Aksik

A ten to jest prosty jak konstrukcja cepa. Nadaje sie tak do zarzadzania ludzmi jak ja na pilota mysliwca. Kompletne zero pojecia o czymkolwiek od bhp zaczynajac a konczac na mobingu z tym ze on nawet nie jest swiadom ze to robi. W kazdym razie jako pracownik oczekuje ze bede traktowany jak pracownik a nie jak prywatny niewolnik kolka ktoremu funkcja pomieszala we łbie. Krotko tam pracowalem ale wystarczylo aby sie przekonac jakie dno reprezentuje ta firma zaczynajac od placy a na traktowaniu ludzi konczac.

@Obecny pracownik

Kolego, nie ma czegos takiego jak przymusowe nieplatne nadgodziny. Jesli ci to powiedzial np. Twoj przelorzony to masz do czynienia z osoba malo rozgarnieta ktora plecie co mu slina na jezyk przyniesie lub jest to forma zastraszania pracownika, co jest najzwyklejszym mobbingiem.

Ktoś
@Obecny pracownik

Chodzi o pana M.? Rozmawiałem z nim parę razy i wydawał się takim miłym gościem. A nigdy też nie widziałem, żeby się takie rzeczy na magazynie działy. Rok pracowałem i nawet nie wiem, że się takie rzeczy złe tam działy.

Hanna

@Aksik Każde aktualne informacje dotyczące samej firmy ANOVO, jak i pracy tam mogą okazać się przydatne. Zatem zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji. @uwekuztebe Rozumiem, że nie masz dobrych doświadczeń związanych z firmą ANOVO, ale pamiętaj o przestrzeganiu regulaminu Gowork. Jak długo tam pracowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Ingram Micro Services Sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ingram Micro Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ingram Micro Services Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ingram Micro Services Sp. z o.o.