Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

...

Dostał już ktoś przelew z tych co byli wcześniej rozliczani?

pacior

ja jestem z mazowieckiego nie wziąłem zaliczki ani nie wypłaciłem jej pracownikowi, obaj nie dostaliśmy jeszcze nic poza pismem dotyczącym zwrotu kasy fiskalnej. można by im troszkę zaszkodzić, z tego co wiem (źródła nieoficjalne) to nie złożyli rocznego sprawozdania za rok 2010. Ostatnie złożyli 15.10.2010 i dotyczyło roku 2009. może by tak zalać sąd donosem o tym. z tego co wiem to jest to karalne nawet pozbawieniem wolności Adres odpowiedniej placówki: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VII Gospodarczy Rejestru i Zastawów 61-752 Poznań, ul. Grochowe Łąki 6 Co Wy na to? Z tego co wiem to wszyscy mamy też umowy zlecenie. Potwierdzę to ale tego typu umowy można "podpiąć" pod zwykłą umowę o pracę wtedy mamy do dyspozycji PIP

nie jestem przemo ale dzisiaj tam byłem i faktycznie kase wypłacali ale juz ktoś pisze że dwaj nie dostali , więc nie wiem jak to było tam do końca.ja nie byłem odnośnie rozliczenia. ale mi też wiszą sporo kasy za niezapłacone faktury. jak nie masz daleko do Poznania to warto jechać może spróbuj rano to będą mieli kase.

oskar

Przemo ty mówisz poważnie? Jak naprawde wypłacają rozliczonym pieniądze to (usunięte przez administratora) jutro tam pojade

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
choineczka

Ciesz się że dostałeś kasę ja jestem przewoźnikiem, który woził te badyle i nadal nic nie mam z p. prezesem [usunięte przez moderatora] nie idzie rozmawiać bo gada jak nakręcony o upadłości której jeszcze nie ogłosili. Wszyscy przewoźnicy którzy jeździli dla nich proponuję też udać się na konopnickiej im częściej będziemy tam zaglądać i mędzić tym lepiej dla nas. A co do pana [usunięte przez moderatora]to taki sam krętacz jak [usunięte przez moderatora] , reszta nie wiem jaka jest bo nie miałem okazji poznać. Wciskają gatkę o upadłości żebyśmy dali im spokój, jak narazie taki wniosek do sądu nie wpłynął. ta cała sytuacja wygląda na celową , ale w przyszłym roku też będą chcieli sprzedawać a opinia poszła w świat, myślę że w Poznaniu już są spaleni. Pozdrawiam wszystkich tel [usunięte przez moderatora], uwaga bo cierpi na amnezję jednodniową ponieważ codziennie zmienia wersję swojej gadki.

mmx

kasa juz zostala wyczerpana. juz dwie ostatnie osoby z krakowa posiedzialy caly dzien i nic nie dostaly. afera trwa. nie wierzcie w to tu pisza.

!

murzyn od zamiatania - 2012-02-21 20:45:19 wie ktoś może co z regionem Wrocław ,a przede wszystkim kiedy rozliczenie Ja jestesm z regionu wrocław i czekam na odpowiedz od koordynatora w tym tygodniu ma dać znać. Wcześniejsza informację dostałeś?

Przemo

Jestem z regionu Poznań, rozliczony na poczatku stycznia. bylem dzisiaj na konopnickiej i trwały rozliczenia regionu kraków. zagadałem z Pania [usunięte przez moderatora]i dostałem wszystkie zaległe pieniądze od Pana Prezesa co już niby nie pracuje. Aż nie mogłem w to uwierzyć że tak sobie przyszedłem i dostałem kase po tych wszystkich przygodach. Powodzenia wszystkim!

a jest ktoś z mazowieckiego?

murzyn od zamiatania

wie ktoś może co z regionem Wrocław ,a przede wszystkim kiedy rozliczenie

pp

jestem rozliczony i jutro jade do poznania i jak kasy niedostane . to ten (usunięte przez moderatora) dostanie po mordzie

Wezmie Pani te obsypaną choinke za 210 - 2012-02-21 19:39:45 Wszystkim czekającym na przelewy polecam metodę opisaną przez kolegę powyżej, jeśli oczywiście nie trzeba pół kraju przejechać. Dzisiaj przy rozliczeniu dawali kasę na rękę, więc coś się ruszyło jeśli chodzi o płacenie. Ważna sprawa: przeliczajcie ich wyliczenia po kilka razy bo chcą naciąć na byle czym ,a potem się tłumaczą że nie wiedzieli bo chaos w firmie i przy następnym rozliczanym próbują to samo. Powodzenia przyszłym rozliczonym ! Nie wracam już nigdy - starczy tego wszystkiego !a na co cię naciagali ? jak liczyles stan to mialeś wszystko ok ?

Wezmie Pani te obsypaną choinke za 210

bbb

ja jestem juz rozliczony i niebede czekal na przelew jutro jade tam po swoje pieniadze .daja gotowke na reke to trzeba brac . przelewu potem mozna niezobaczyc. wiec ci ktorzy sie rozliczyli i czekaja na kase niech jada

PITBULL

a tak wogóle to te rozliczenie jest na ul.KONOPNICKIEJ 16 tak jak było zawsze czy jak

PITBULL

to podaj mi do niego do tego całego (usunięte przez moderatora) numer tele

oskar

Ej chłopaki to powiedzcie prosze(usunięte przez moderatora) żeby też zrobił przelewy tym ludziom co są rozliczeni. Ta, (usunięte przez moderatora) to właściciel tego całego (usunięte przez administratora)

PITBULL

ty a ten (usunięte przez moderatora) to jest cały szef czy kto taki

szczecin

jedziemy, jedziemy ze Szczecina wlasnie skonczylem gadac z chlopakami z Krakowa - (usunięte przez moderatora) placi gotowka mam nadzieje,ze do jutra kasy Im starczy :-)

paweł

czy ktos jedzie ze szczecina jutro????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O