Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ludzie nie musicie się bać że wezmą kasy i was (usunięte przez administratora) przecież to takie proste rozliczacie się pojedyńczo i dopuki pierwsza osoba nie otrzyma gotówki pozostali swoich kas nie oddają.

kuba

skąd ta informacja?

bast

uwarzajcie od wtorku ever green sie rozlicza . ale niewiadomo czy nas niewydymaja ,wezma kasy fiskalne a pieniedzy nie dostaniemy .

jan - 2012-02-18 16:57:04 MOŻE NAPISZE KTOŚ KTO SIĘ ROZLICZYŁ W CAŁOŚCI/ODDAŁ KASĘ,FAKTURY, I INNE DOKUMENTY/ I ODEBRAŁ W CAŁOŚCI PIENIĄDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chyba nie ma takiej osoby :P

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
jan

olek

we wtorek, a co do innej wypowiedzi zamieszczonej pózniej: wcale nie muszę niczego oddawać, rozliczenia przesłane zostały już w grudniu przecież chyba wypełniałeś tabelki rozliczeniowe/wpłaty.zaliczki, itp/ na tej podstawie mogą wyliczyć wynagrodzenie, wystawiasz ra (usunięte przez administratora) nek bo to jedyna forma rozliczenia, dostajesz pieniądze, oddajesz sprzęt. Proste?

Oskar

do końca lutego chyba a nie marca. Może coś sie ruszy w przyszłym tygodniu ale sobie tego nie wyobrażam jak oni chcą to w chwile ogarnąć bo jak moja "zmiana" była sie rozliczać to nas może z 12 było i cały dzień sie [usunięte przez moderatora]... tylko to już wyłącznie ich wina, sami sobie tego bata nakręcili. Jeszcze jest kwestia taka że ktoś wspominał że tych z biura też [usunięte przez moderatora]także jeśli to prawda to ciekawe kto by te rozliczenia miał robić i ktoś tu też wspominał że rozmawiał z właścicielem budyku i umowe najmu też wypowiedzieli czyli [usunięte przez moderatora]chyba na chodniku będą je robić. Lub ktoś tu (usunięte przez administratora) i żeby zamieszanie zrobić... w to już nie wnikam.

damian

co Ty gadasz, ze najpierw pieniadze do reki. kilka osob bylo juz na "rozliczeniu" i dostali kwitek z srodkowym palcem, ze kase wplaca na konto dnia nastepnego, a kasy nawet po miesiacu nie ma. spieszy im sie, bo do konca marca musza sie rozliczyc. nawet gdybym dostal wiad. ze mam jechac i oddac sprzet, to mi zaplaca, to uwierz.. albo wyszedlbym z kasa, albo znow z ich sprzetem i paragonami. ratuja tylek przed fiskusem, jak tylko moga, tylko, ze jak oddacie im sprzet, to kasy potem juz nie zobaczycie, a oni wyjda na swoje. jeszcze troche i spale caly ten syf, bo nie jestem jakims smieciem, zeby (usunięte przez administratora) tanczyc, jak oni mi zagraja.

przechuj

kto ci o tym zaproszeniu powiedział i kiedy masz tam podjechać?

olek

pieniądze podobną są, najpierw pieniądze do ręki lub na konto potem przekazanie sprzętu po otrzymaniu gotówki

przechuj

olek - 2012-02-18 12:24:28 czy ktoś z Was dostał zaproszenie na rozliczenie bo ja takDostałeś zaproszenie na rozliczenie czy tylko oddanie kasy jak wielu innych?

egtposzkodowani@op.pl

Witam jestem już rozliczony ale kasy nie dostałem mieli problem i dostałem dokument że przeleją mi na konto kase ale poki co nie ma i chyba nie będzie. Zamiast pisania na forum zakładam skrzynke meilową egtposzkodowani@op.pl dajcie namiary na siebie to bedzie nam łatwiej stworzyć grupę. Czekam na wasze meile tylko dane do kontaktu np. nr tel i imie albo meila

olek

czy ktoś z Was dostał zaproszenie na rozliczenie bo ja tak

mariano - 2012-02-17 20:44:52 Niewiem czy sobie zdajecie sprawę, ale jeśli firma ogłosi upadłość, to szanse na dochodzenie roszczeń przed indywidualne osoby są praktycznie zerowe. Syndyk dogada się z przedsiębiorstwami a prezes z kolegami za rok nazwą firmę CHOINKI EVER GREEN HEHE - na cześć tego jak Nas wydymali i będą bezkarnie sobie sprzedawać wszystko zgodnie z literą prawa. Kasy sprzedajcie, papiery wyrzućcie a rękawiczki dajcie sobie do ogródka. Farelka w sam raz na zimowe wieczory. KASY NIE ZOBACZY Z NAS N I K T. Pozew i tak nie ma sensu. Dobrze wiecie jak wszyscy lecieli w kulki na promocjach. Rozliczone jest Zabrze i jeszcze jeden region więc powiedzmy nie więcej niż 50 osob. Na miejscu tych cwaniaków, którzy już robią po kilka lat i nie dość, że na promocjach przyrobili kilka tysięcy to jeszcze wzieli wszystkie wyplaty i np 6 tys tak, o. jak się uda to się uda - może nie będą kazali oddawać. ONI NIE MAJA POTRZEBY ZGŁASZAĆ SIĘ DO SĄDU BO NIE DOŚĆ, ŻE ZAROBILI JUŻ SWOJE I WZIELI TO JESZCZE MAJĄ HAJS ZA TOWAR, KTÓRY CHCIELI ODDAĆ NA ROZLICZENIU. TERAZ PIENIĄŻKI SĄ ICH I BĘDĄ SIEDZIEĆ CICHO. Powodzenia ale nie liczyłbym na nic i szukał nowej roboty :)Z tymi promocjami to trochę cię poniosło, kiedyś jak one były naprawdę ładne to można było parę stówek przyciąć w zależności ile się ich dostało ale w tym sezonie to był najgorszy syf i żadna sztuka nie była warta swojej ceny więc gdzie ten zarobek \" kilku tysięcy\" zejdź na ziemię człowieku.

konin

mariano - 2012-02-17 20:44:52 Niewiem czy sobie zdajecie sprawę, ale jeśli firma ogłosi upadłość, to szanse na dochodzenie roszczeń przed indywidualne osoby są praktycznie zerowe. Syndyk dogada się z przedsiębiorstwami a prezes z kolegami za rok nazwą firmę CHOINKI EVER GREEN HEHE - na cześć tego jak Nas wydymali i będą bezkarnie sobie sprzedawać wszystko zgodnie z literą prawa. Kasy sprzedajcie, papiery wyrzućcie a rękawiczki dajcie sobie do ogródka. Farelka w sam raz na zimowe wieczory. KASY NIE ZOBACZY Z NAS N I K T. Pozew i tak nie ma sensu. Dobrze wiecie jak wszyscy lecieli w kulki na promocjach. Rozliczone jest Zabrze i jeszcze jeden region więc powiedzmy nie więcej niż 50 osob. Na miejscu tych cwaniaków, którzy już robią po kilka lat i nie dość, że na promocjach przyrobili kilka tysięcy to jeszcze wzieli wszystkie wyplaty i np 6 tys tak, o. jak się uda to się uda - może nie będą kazali oddawać. ONI NIE MAJA POTRZEBY ZGŁASZAĆ SIĘ DO SĄDU BO NIE DOŚĆ, ŻE ZAROBILI JUŻ SWOJE I WZIELI TO JESZCZE MAJĄ HAJS ZA TOWAR, KTÓRY CHCIELI ODDAĆ NA ROZLICZENIU. TERAZ PIENIĄŻKI SĄ ICH I BĘDĄ SIEDZIEĆ CICHO. Powodzenia ale nie liczyłbym na nic i szukał nowej roboty :)Może ktoś tam okantował Ever Green (te osoby mam głęboko w nosie), ale jest duże grono osób, które uczciwie pracowało na umowę zlecenie, za która należy się wynagrodzenie w gotówce - bo tak określa umowa. Co do sytuacji upadłości- radze poczytać wcześniejsze posty, gdzie jest napisane jak w takiej sytuacji postępować. Zgłoszenie wierzytelności nie jest takie trudne jak napisałeś. Kasy zatrzymajcie, bo to własność firmy, ale dopóki Sąd nie zażąda ich zwrotu, trzymamy je w domu.

mariano

skarbowyjohny

proponuje wszystkim dobic dzis na fiskalnych drukarkach sprzedaz za 40tys zl i oddamy kasy;) niech placą podatek zróbmy cos dla Państwa Polskiego;)

pracownik placu p2xx

za ogrodzenia toitoi\'owi wiszą prawie 450tys zł fakture mieli do 14stycznia i niezaplacili są podani do sądu informacja od pracownika toitoi ja zgłaszam sprawe do skarbówki ze cały czas kazali mi sprzedawac bez kasy fiskalnej;) niech udowodnią ze nieee uuuu skarbówka

KALINA

witam wszystkich oszukanych:( heh, nic dodać nic ująć. Tak jak i was zrobili także mnie w balona. Byłam kierownikiem punktu a koleżanka pracownikiem- o tyle dobrze że wzięłam trochę kasy ale i tak sporo mi wiszą. 2dni tema i do mnie przysłali pismo o zwrot kasy. dziś rozmawiałam z koordynatorem a ten powiedział że ogłosili upadłość i żeby nie oddawać im żadnych kas i dokumentów dopóki coś się nie wyjaśni z naszymi pieniążkami. Kurcze- pasowało by to jakoś ogarnąć razem ale jak. Do Poznania jak na razie również się nie wybieram bo z tego co piszecie tu wszyscy nie ma najmniejszego sensu tracić jeszcze na nich dodatkowych pieniędzy na darmo. region-gdańsk.

dami3n

nie. powiem, ze mam wszystko co i ile dokladnie spisane na papierach, liczylem 4 razy i.. wychodzilo mi tyle. tak wiec, albo cennik mieli (usunięte przez administratora) , albo u mnie zaszla ogromna pomylka. z reszta.. ja zaliczke wzialem sobie, ale warto byloby odzyskac reszte wyplaty. na wlasna reke, to ja spotykam sie z prawnikiem i zapytam, co w takiej sytuacji moge zrobic majac umowe na zlecenie, ich paragony, ale nie uzyskawszy wyplaty. proste. ale proponuje tez pozew zbiorowy zrobic i to naglosnic.

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O