Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

kasia

AS - 2012-02-16 15:48:23 Wg mnie z tego pisma wynika, że mamy im zwrócić kasy fiskalne, ale przecież to było już wiadome od początku i jest zawarte w umowie. Po co te pisma? Każdy z nach chyba chce oddać te wszystkie ich rzeczy. Ja np. bardzo się do tej kasy przywiązałam. Śpię z nią kiedy jest mi źle, wyprowadzam na spacer, karmię ją. O NIE! Nie oddam za nic na świecie.

AS

rozliczony bez pieniedzy

Masakra... z tego pisma co podesłałeś nie wynika nic, oni są niepoważni [usunięte przez moderatora]. A jakby tak po otrzymaniu tego sie wybrał ktoś z 2 końca polski? Jakim cudem oni tyle lat działali, ja (usunięte przez administratora) e. Jak jest tu ktoś z poznania to prosze niech sie tam kopsnie zobaczyć jeszcze raz w poniedziałek. Może [usunięte przez moderatora]pracowników na urlop na tydzień żeby ogarnąć sie troche. A i tam w tym budynku u góry na piętrze jest (bynajmniej była) druga firma kontrolowana przez tych samych ludzi. Może tam wiedzą o [usunięte przez moderatora]chodzi.

Damian Legionowo

jezeli my sie za nich nie wezmiemy, to oni wezma sie za nas. nie dadza sobie krzywdy zrobic.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
jacek

Panowie spokojnie Jeśli chodzi o PIT to w/g mnie podstawą do rozliczenia jest wystawiony RA (usunięte przez administratora) NEK który jest integralną częścią umowy jeżeli takowy nie został wystawiony a chyba w większości przypadków nie, to nie ma przychodu i nie ma się z czego rozliczać ani z US ani z ZUS, kolega który jest na zasiłku lub był w czasie wykonywania zlecenia lepiej niech będzie CICHO, niczego co Wam zostało/sprzęt ,kasy, itp/ nikomu pod żadnym pozorem nie oddawajcie , prawdopodobnie zajmie się sprawą TVP ale jeszcze nie wiem. Piszcie do mnie jacekvitpol1@tlen.pl pozdrawiam

aaa

rozliczony bez pieniedzy - 2012-02-16 14:48:12 Ja wam powiem panowie tak, skoro takie pismo wam przysłali bez adresów i dat to miałbym serdecznie (usunięte przez administratora) na to. Chyba, że oni dalej robią pod tym adresem a tu na forum ktoś poleciał w ciula. Wtedy w razie [usunięte przez moderatora]może być problem bo na bank nie będą mieli skrupułów was do sądu podać. Byłem w tym tygodniu w siedzibie i nikogo tam nie ma. Proponuję jak kolega wyżej napisać w takim przypadku maila do firmy, żeby wyznaczyli konkretny termin w którym będziemy mogli się rozliczyć, odebrać pieniądze za umowy zlecenie i przy okazji oddać kasy fiskalne i inny sprzęt należący do firmy. Bo tak wynika z umowy, którą z nimi podpisaliśmy. Można zrobić dopisek, że kopię maila zostawiasz, jako dowód dobrej woli z Twojej strony i chęć załatwienia sprawy nie wypłaconej gotówki polubownie. Takie oficjalne maile też są dowodem w sądzie w razie czego.

pismo w oryginale wygląda tak: http://imageshack.us/f/46/beznazwy1jw.jpg/

rozliczony bez pieniedzy

i po 2 Pan W[usunięte przez moderatora] to ponoć bardzo dobry prawnik więc nie będzie miał problemu z udowodnieniem tego że nie musieli podawać adresów bo wszyscy zainteresowani go znają i po 2 nie będzie usprawiedliwieniem to, że ktoś jakąś plotke puścił..... tym bardziej że to by sie odbywało na jego boisku a kumpli to on tam w sądach na bank ma.

kuba

pyt - 2012-02-16 14:22:53 Na jaki adres masz tą kase zwrócić?napisałem cały tekst jaki jest zawarty w piśmie. najlepiej zrobić tak jak napisał kolega powyżej. wysłałem tylko maila do firmy że żadnej kasy nie zwracam dopóki nie wezwą mnie na rozliczenie

aaa

kuba - 2012-02-16 14:11:54 w związku z zakończeniem sprzedaży choinek na placu (tutaj nr placu i miejscowość) wzywamy pana do zwrotu spółce powierzonej panu przy zawarciu umowy kasy fiskalnej wraz z książeczką serwisową, zasilaczem oraz rolkami fiskalnymi, która do dziś znajduje się w pana posiadaniu. na końcu tylko pieczątka firmy z parafką niewiadomo kogo Czyli co? Mam tą kasę im przed pustym biurem położyć? Śmieszni są. Myślą, że to my ich będziemy teraz w stra (usunięte przez administratora) szukać, że nas przestraszą czy co? Hahahah przed siedzibą firmy trzeba zawiesić kartkę "Tu była kasa fiskalna, ale sobie ją zabraliśmy, bo była bardzo samotna - Pozdrawiamy Chłopaki z Osiedla"

pyt

Na jaki adres masz tą kase zwrócić?

AAA

kuba - 2012-02-16 13:34:07 Starogard Gd. jak i inne miasta również oszukany. Dziś odebrałem pismo z EGT że wzywają mnie do zwrotu kasy fiskalnej. Nic nie oddaje dopóty dopóki nie dostanę wynagrodzenia w gotówce.napiszcie mi co konkretnie jest w tym piśmie? Gdzie te kasy mamy oddać? Kiedy? Kto w ogóle to pismo wysłał? Jakiś adres coś, żeby do nich zadzwonić.

Fuzonka

Za wynajem przyczep kempingowych też nie zapłacili; wciąż dobijamy się o zapłatę za usługę ale od kilku dni ich telefony milczą, potwierdzamy, że słyszeliśmy o upadłości ale nie mamy tego potwierdzonego żadnym dokumentem; jesteśmy zdecydowani wystąpić do sądu o nakaz zapłaty, bo na wezwania do zapłaty nie było reakcji; jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do działań w celu odzyskania swoich pieniędzy, prosimy pisać na mail: poczta@przyczepycampingowe.com.pl Mogło to być było celowe działanie, tzn. ogłoszenie upadłości zaraz po sezonie choinkowym! Jeśli ktoś ma na ten temat jakieś informacje, niech je ujawni!

tt

To co tam było konkretnie napisane w tym wezwaniu, gdzie masz oggać ten cały (usunięte przez administratora) nik? Btw, rozmawiałem z bernardem przez telefon to powiedział że cały zarząd jak i firma dalej działają i niby rozliczenia trwają, osobiście jestem po więc mam czekać. Oczywiście nic konkretnego poza tym nie powiedział bo dla niego to jest tylko jeden z [usunięte przez moderatora]wie ilu podmiotów. Teraz tu sie nic nie zgadadza bo on mówi jedno a co innego tutaj sie można doczytać. komu [usunięte przez moderatora]wierzyć?

marek

Panowie my juz jesteśmy prawie miesiąc po rozliczeniu ,a również jak wy jeszcze pieniędzy nie widzieliśmy !!Trzeba coś z tym zrobić przecież pracowaliśmy w Polsce a nie na syberii w jakimś obozie ,,PIENIĄDZE SIĘ NAM NALEŻĄ ZA wykonaną robotę tym bardziej że przyszło nam sprzedawać takie marne choinki.Zarobiliśmy z chłopakami dla ever green 78 tys a oni mówią że nie mają dla nas pieniędzy ,Śmiech na sali !!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O