Opinie o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Ever-Green Sp. z o.o. to firma z 12-letnim doświadczeniem, zajmująca się produkcją i importem r

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ever-Green Trade Sp. Z O.O w

Pracuś

To co w końcu pozew zbiorowy czy każdy sobie robi co chce ?!!! może jakiś kordynator by coś zadecydował w końcu to oni od kilku lat działają z tą firmą, a z tego co wiem też nie otrzymali pieniędzy. Zorganizował by jakąś akcje lub w jakiś sposób załagodził napięcie. Chyba że to same zgredy i nie wiedza jak sie za to zabrać !!!

nick

dami3n - 2012-02-17 12:58:55 mi wyszlo, ze sprzedalem towar za 26 tys. a wplacilem im poprzez konwoj 30 tys. czyli wychodzi na to, ze sa mi winni 4 tys zl. dla pewnosci liczylem 4 razy, bo w sumie sam w to nie wierzylem..Co może powiesz że pojechałeś na choinki ze swoimi 4 tyś w kieszeni i przez pomyłke je wpłaciłeś ha ha ha. Jest wiele powodów dlaczego tak ci wyszło najprawdopodobniej żle to obliczyłeś bo nie uwzględniłeś wyniku zwózki, lub takie wałki trzaskałeś że sam się pogubiłeś tak czy inaczej jest to superata i na zwrot nie masz co liczyć.

dami3n

jacek

Ja dzisiaj dostałem pisemko o zwrot kasy ale skoro firmy nie ma to komu ją oddać, żadne telefony nie działają.Może ktos z Poznania zobaczyłby co się dzieje na Konopnickiej.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ever-Green Trade Sp. Z O.O się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
hmm...

No dobra ale firma oglosiła upadłość i nie istnieje a moje stoisko wyszło na minus wg nich! to co ktoś mnie będzie scigał ze mam oddać kase czy jak juz nie istnieją to nic mnie z nimi nie łączy!

dami3n

ogolnie co roku na rozliczeniach masa osob musi doplacac do tego ich "interesu" i to nie sa male pieniadze. poczytajcie opinie o tej firmie. 2 - 3 - 4 czy 5 tysiecy niby masz dlugu za cos o co nigdy Ci do glowy nie przyszlo. ludzie chca uczciwie zarobic troche kasy, nabyc doswiadczenia, a na koniec wychodzi, ze musisz im doplacic 5 tys zl. u mnie wygladalo to tak. praca 14 h dziennie. kaufland. ponad tydzien poza domem, czyli powinno dojsc wynagrodzenie delegacyjne. 24 h czuwania, poniewaz co jak co, ale odpowiadalismy za ten bajzel. dziesiatki smsow z pogrozkami (musisz zrobic, to bo jak nie to stanie sie to) ciagle tylko (wplac kase, wystaw choinki!) a gdzie cokolwiek o wyplacie ?? do tego co roku towar jechal od razu do Poznania, a teraz do okolicznych magazynow, przez co sporo osob nie zdazylo nawet na wigilie, bo musialo tam (usunięte przez administratora) i rozladowywac te choinki. sprawa musi ruszyc ogolnie, bo pojedynczo, to nas rozlicza i ustawia do konca zycia.

kuba

Dzwoniłem dziś do kolesia, który prowadził sklep internetowy z naszymi "nieszczęśliwymi" choinkami (http://www.choinkiswiateczne.pl/index.html?kat=0) i powiedział mi to czego się spodziewałem, a mianowicie, że już nie współpracuje z EGT. Też go wydymali na kasę podejrzwam

Oszukany

kuba - 2012-02-16 14:11:54 w związku z zakończeniem sprzedaży choinek na placu (tutaj nr placu i miejscowość) wzywamy pana do zwrotu spółce powierzonej panu przy zawarciu umowy kasy fiskalnej wraz z książeczką serwisową, zasilaczem oraz rolkami fiskalnymi, która do dziś znajduje się w pana posiadaniu. na końcu tylko pieczątka firmy z parafką niewiadomo kogoCo to za bzdury przecież umowy wysyłali nam pocztą a kasy fiskalne po tygodniu albo i dłużej już na plac przywióz koordynator. A po kolejnym tygodniu przyjechał z papierami i spisał zawartość torby startowej i sprzętu jaki dostałem i ja się pod tym podpisałem że mam to na stanie. I tu fajna sprawa bo mój koordynator też został wyrąbany na kasę i powiedział że do puki mu nie wypłacą wynagrodzenia nie odda im laptopa i telefonu jaki otrzymał oraz dokumentów tych które podpisywaliśmy. Więc skoro ever green nie ma papieru z moim podpisem że otrzymałem kasę fiskalną to mogą mnie [usunięte przez moderatora]. Zadzwońcie do swojego koordynatora i dowiedzcie się na czym stoicie.

Dami3n

Ogolnie ja z Warszawy nie mam zamiaru zapieprzac do samego Poznania po to, by zostawic ich caly pierdzielnik i wrocic bez kasy. Jak bylo w umowie. Okres rozliczeniowy, zwracamy sprzet, otrzymujemy wynagrodzenia. Innego wyjscia nie przewiduje. Zachowuje sie zgodnie z prawem. Nikt nie poinformowal mnie kiedy mam odebrac wynagrodzenie (a obiecywali, ze poinformuja), ja sie nie ruszam. Chyba, ze jeszcze bardziej mnie[usunięte przez moderatora] to osobscie pojade do domu tego typa, i sam sie rozlicze, a niechcialby tego..

kolejny bez kasy

Jeżeli mówimy już o próbie nagłośnienia sprawy w mediach to może warto zacząć tutaj: http://uwaga.tvn.pl/kontakt.html Prawo, prawem, niestety może się okazać że nic nie osiągniemy nawet drogą sądową i ci sami ludzie tylko już jako stary ever green w grudniu wrócą do biznesu. Artykuł w TV pokazujący sprawę w szerszym świetle, ludzi którzy za tym stoją, ich majątki i to że właściwie bezkarnie dalej prowadzą ten sam biznes, mógłby odnieść większy skutek.

wejdzcie na strony gazet i opisujcie problem, im więcej takich informacji dla opini publicznej tym lepiej. nie można tego tak zostawić

barabara

W razie reportażu w telewizji, pamiętajcie że pokrzywdzeni są także przewoźnicy którzy wozili te badyle po całej Polsce i też zostali wysłani w kosmos. Pozdrawiam

anon

Pracownicy z Konopnickiej dostali wypowiedzenia i to jest absolutna prawda - dziewczyna która pracowała tam kilka lat wypruwając sobie żyły została potraktowana jak pracownik tymczasowy - nikt z nią nie gada i ma sobie roboty szukać. Informacje o zwinięciu biznesu z Konopnickiej mam od właściciela kamienicy - on im wynajmował biura od wielu lat.

Wezmie Pani te obsypaną choinke za 210

A czy tutaj musisz się rejestrować ? Przy 2 postach dziennie możesz wpisać tokeny , powyżej dałeś radę. Piszmy tu , nie rozpraszajmy sie po forach.

Oskar

Porozsyłajcie je wszystkim zainteresowanym. W kupie może coś wykombinujemy konkretnego.

Oskar

Panowie, postawiłem na szybko forum.. proponuje się tam przenieść dla większej wygody. Ustawiłem je tak, że nie trzeba się rejestrować i pieprzyć z tokenami. www.evergreentrade.fora.pl

zainteresowany

Wezmie Pani te obsypaną choinke za 210 - 2012-02-16 16:12:00 Ja proponuję tak zrobić: Odesłać im list z tekstem ,że nie stać mnie na odesłanie paczki do siedziby firmy z powodu nie rozliczenia mnie. Proszę o przesłanie pieniędzy należnych mi za pracę + ~20 pln na paczkę pocztową to wyślę kasę fiskalną. Co do upadłości to takie teksty chodziły już od ok. 5 XII więc to było zaplanowane ale mało kto wierzył bo co roku zarabiali wielkie pieniądze. Telewizja jak najbardziej, tylko z warunkiem ,że dokręcą drugi odcinek w grudniu 2012 gdy B.Sz. rozpocznie kolejny sezon choinkowy ale zapewne jako inna firma. Jakby firma która wisi kasę tylu ludziom ogłosiła upadłość to nie chcę prorokować ale właściciel, prezes i świta miała by minimum zawiasy jak nie przytulne cztery kąty. Jeszcze sprawa od przyczepowców - dajcie znać za jakiś czas czy ktoś się do Was zgłosił bo jak się uzbiera kilka osób i się to ogłosi to pewnie i reszta ruszy tyłki.jak już pisałem wcześniej w grudniu 2012 firma zwać się będzie "Ali Baba i 40 rozbójników" a ich hasłem reklamowym będzie "Kto was tak urządził?"

alucard

Panowie, nie oddajemy niczego ! Firma nie wywiązała się z umowy, pieniądze do ręki na rozliczeniu. Będzie rozliczenie, będzie wypłata, wtedy będzie kasa i papiery - proste.Może jeszcze sądem postraszą ? Dobrze by było przynajmniej nie musielibyśmy się fatygować.

Wezmie Pani te obsypaną choinke za 210

zainteresowany

Wszystkich potraktowano jak psy, może nawet gorzej. Żadnego kontaktu z kierownikami placów, żadnych sensownych odpowiedzi, bądź ich całkowity brak, jeszcze tupet, żeby kasy im zwrócić, bo fiskus tuż tuż. Dlaczego informacja o upadłości była tak długo skrywana? Bo już na początku sezonu wiedzieli, że tak się stanie(to moja własna opinia). Panowie i panie to wszystko jest grubymi nićmi szyte. Moje pytanie brzmi: Czy już ktoś kontaktował się z syndykiem zajmującym się tą sprawą? P.S. Przychylam się do pomysłu, żeby jakaś telewizja zajęła się tym. Za dużo jest oszukanych osób >500 może

Zostaw merytoryczną opinię o Ever-Green Trade Sp. Z O.O

Ever-Green Trade Sp. Z O.O