JWW INVEST S.A.

Opinie o JWW INVEST S.A.

@Karo Twoja wypowiedź zawiera jedynie negatywne określenia. Czy mógłbyś na ich dowód przytoczyć konkretne sytuacje z pracy? Może udało Ci się dostrzec jakieś plusy w tej pracy? Niektórzy z Was na forum wspomnieli o nieregularnych wypłatach. Czy ktoś z aktualnych pracowników zgadza się z tymi opiniami?

Karo
@Karolina

Tak mogę, moja poprzednia wypowiedź dotyczy Opola

Olek

Sporo dobrego słyszałem o firmie i mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jakieś wskazówki.

@Olek

byle nie na Opole pod ten nadzór jaki jest

meteoryt
@pracownik

zdecydowanie masz rację, sami siebie wygryzają

Karo
@Olek

to prawda, nepotyzm, nepotyzm, nepotyzm - hipokryzja

Noname

Witam, a jak wygląda praca na eksporcie? Jakie stawki dla spawaczy?

kierownik-emeryt
@Noname

eksport pada w tej firmie, bo z fanatyzmem idą na polski rynek. Ludzie którzy przyjęli się pod warunkiem pracy na eksporcie byli zmuszani do pracy w kraju, więc zwolnili się. Jeszcze w zeszłym roku był tam fajny szef eksportu, ale zwolnił się bo najpierw naobiecywał niemieckim klientom ludzi na prace, a potem zarząd go oszukał i zostawił go na lodzie bez ludzi. Teraz mu jeszcze (usunięte przez administratora) obrabiają - co za chamstwo... nie polecam tej firmy. Jeden wielki chaos i jedna wielka improwizacja...

To ja!!

Jak w jww? Coś się polepszyło pracowałem w Bełchatowie bloki 9 10 była tam przecudowna bhpowka, pani moniczka pracuje jeszcze??? Został skład bełchatowski? Zwolniłem się i do Anglii pojechałem zastanawiam się nad powrotem bo dobrze się robilo

sawacz

muszę cie zmartwić Pani Monika K. już nie pracuje zmieniła firmę

To ja!!
@sawacz

Monika K? Chyba nie ta sama. Inne nazwisko pani miała tak kojarzę. Btw. Dowiadywałem się o powrót jedynie co mi proponują to monter w jaworznie, może ktoś coś podpowiedzieć w tym temacie? Pracuje ktoś tam

@To ja!!

miała inne bo wyszła za mąż

zawiedziony
@To ja!!

Płacą coraz mniej w wymagają coraz więcej tyle napisze.

Janusz

Widziałem ofertę pracy dla inżyniera. Podpowiedzcie cos w temacie.

polaś

Woytek W nieudacznik.

Wacek

Bogatynia

Podsumowania .

Jednym słowem _Jeśli chcesz się (usunięte przez administratora)ta firma spełnia te wszystkie kryteria ..

@Podsumowania .

Jesli chodzi o zarobki to faktycznie szalu nie bylo. A z tym urobieniem to lekka przesada. To nie robota przy tasnie z pralkami ,gdzie naprawde musisz sie napierd... a (usunięte przez administratora) zarobisz.

Anty wazelina .
@Beck`s

No tak zgadza się _Przy montażu pralek _na taśmie _jest _lżej .

@Anty wazelina .

No tak robiles tam i wiesz, a teraz jestes super monterem i dajcie mi 20€ na godzine.

Anty wazelina .
@Beck`s

A ty jesteś tak oddany firmie że mógłbyś robić za darmo bez zjazdu do domu _Bo ta firma uratował Ci życie i poza to firmo nic więcej nie ma dla Ciebie .

@Anty wazelina .

Nie bylem oddany tej firmie. Ale pracowalem tam i wiem jak to wyglada. Kasa i podejscie do czlowieka jest (usunięte przez administratora) ale ze jest kurw... orka jaka mieli murzyni przy zbiorze bawelny ,to juz lekka przesada.

@Beck`s

Miałbym wiel wątpliwości i zastrzeżeń w temacie podejścia do człowieka i kasy _nie rozwiać tematu _Nie jest dobre ..a kasa tez słaba _za Orkie _bo tak tam jest _prawie dobrze to określiłeś _nie bójmy się tego nazwać po imieniu ....Ale niestety lub stet , to tylko wyłącznie wina ludzi ...Że się godzą ..na wiele ...

@Beck's, odnośnie pracy w JWW i to o czym pisaliśmy powyżej, podzielam Twoje zdanie, że często wielu pracowników narzeka, a tak naprawdę nie ma na co. Ale chodzi też w tym wszystkim o to, żeby jednak pracodawca wywiązywał się z wcześniejszych obietnic, czy tutaj tak było?

@Karolina

Powiem tak. Ilu ludzi tyle interpretacji słowa Bank Godzin. Wedlug mnie tak jak mowili tak bylo. Wiem ze mozna pracowac w innych firmach w takich panstwach za wieksza kase. Ale trzeba dokonac konkretnego wybory. A nie zgadzac sie na jakies warunki a pozniej plakac.

@kurier śląski ja nie bronię firmy, nie opowiadam się po żadnej ze stron. Prowokuje pytaniami wprowadzanie do dyskusji więcej konkretnych informacji, które podnoszą merytorykę dyskusji - a tym samym pomagają w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Każda firma zakłada @ślązak maksimum planu, skoro osoby radzą sobie z nim to powinno oznaczać, że nie jest on najgorszy. Więc dlaczego uważasz, że firma to pomyłka? Wiele osób nadal chce wyjechać z nimi więc dokładniejszy opis na pewno się przyda.

Kurier Sląski
@Karolina

Karolinko jeśli tak usilnie bronisz tej Firmy to moze mi powiesz dlaczego miesiąc temu musiało przyjechać na budowę do Islandii dyrekcja JWW _tylko prawdę ..??

alwaro

a jakie stawki dla spawaczy daja w tej islandi ?

Ślązak

W tej całej Islandii _chcą Cie eksploatować na maksa _ Spawacz ze by robił 50 _ 60 cali dziennie i z montera wyciskają ile można ...A wszystkie instalacji trzymają się terminu ...Ta firma to jedna wielka pomyłka ..

Hanek
@Ślązak

Bo JWW to firma nie dla lebrów

W temacie .
@Hanek

Hanek _raczej nie dla lebrów _tylko dla Jeleni i tych co lubią się na robić a gów....zarobić .Ludzie oczarowani hasłem ''ISLANDIA'' jada a tam jest - orka ,gonitwa i plan ..Żywcem z Polskie budowy Normy _Spawacz 60 cali na montażu i to jeszcze jest mało . ..I tak rozbieżność w zarobkach monter _spawacz nawet o 5 Euro .. Jedna przerwa _na 10 godzin ...I wszystko z zegarkiem w ręku . Jak ktoś tu powiedział _Nie te zarobki na Islandię . Chyba tylko wyżywienie jest ok.. Całkiem inne zarobki i zasady panują w Firmie dla której wykonuje robotę czyli BECK .

Hanek
@W temacie .

Teraz mam jasną i klarowną informację o JWW

Z branży

Witam. Z tego co słyszałem w całej tej Islandii _płace śmieszne pieniądze i za nadgodziny NIC ..Ustalasz z nimi stawki a ONI ci jeszcze cos mówią ze odcinają Ci _50 Euro centów za wakacyjne ...Chłopacy z głównej firmy płacone większe stawki i za nadgodziny i przerwy ...Jedyna zaleta _żarcie a tak poza tym nic więcej ...Trzeba się dobrze zastanowić nad wyjazdem do Islandii -bo to nie są takie pieniądze jakie powinno się zarabiać w tym kraju i lub na północy ..

W temacie .
@Z branży

Tak ,to prawda .Ja byłem ale zjechałem ...Szału niema ...To nie są zarobki na te część Europy ...Pracujesz po 10 godz i tylko masz jedna przerwę ...Tak jak wspomniał kolega z''Z branży'' _jedyna zaleta _jedzenie i własny pokój .

Prowadzą rekrutację na więcej niż jedno stanowisko @Big Stach teraz szukają i spawaczy i monterów więc zarobki na pewno są różne

Witam czy powie mi ktoś na jaką stawkę w tej firmie może liczyć spawacz tig w Polsce i za granicą ?

Lukas
@Gość

Na montera na budowie el jaworzno od połowy marca oferowali mi na umowe o prace 14zł brutto i 20% premi

rosądny
@Lukas

jak na montera to trochę za mało ,ale pewnie pseudo prowadzący mają 25-30 na godzinę siedzą w pomieszczeniach socjalnych i popijają kawusie

Global
@rosądny

Zalerzy co on potrafi, bo jak to co połowa nowo przyjętych pracowników to i tak za dużo te 14zł , palcem nie pokażesz to jeden z drugim nie wie co ma robić - tacy monterzy są teraz przyjmowani. Najbardziej boli fakt podniesienia stawki pracownikowi który pracuje kilka lat w tej firmie. Jest odsyłany od osoby do osoby, by na końcu uszłyszeć. MUSI SIĘ PAN WYKAZAĆ. To poprostu jest śmiechu warte. Jeszcze jakieś opinie od kierowników. Smutne to. Coraz gorzej jest w tej firmie tyle powiem.

Big Stach
@Lukas

No i wyjdziesz przy tej ofercie 2600zl miesiecznie.

Global

Jakieś nowe opinię bo chce się zatrudnić w tej firmie dają mi 17zł na start. Jak to wygląda w praktyce.

kris

a do siedziby biura kiepsko się dodzwonić, spróbuj se zadzwonić o 8 do sekretariatu to ci nikt nie odbierze, tam chyba pracują od 9 z łaską potem pani odbiera telefon, pewno tam kawe piją do 9

witam co słychać u tych waszych celebrytów ,ojca dyr . szalonego stacha ,różyczki,michałka.Dalej robią z pomieszczeń socjalnych sobie biura a ludzie jedzą po podestach.

Alan

Wiesz co no co mam Ci powiedzieć, tak to jest już z tymi właśnie wersjami, że każdy ma inną, a tak naprawdę żadna nie jest jakaś sensowna, wiec najlepiej byłoby dać z nimi sobie spokój i jakoś mocno nie naciskać na to, co innego zrobić, jest jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JWW INVEST S.A.