JWW INVEST S.A.

Opinie o JWW INVEST S.A.

13-14 pln/h i bez umow ktore mialy byc a ich nie ma do dzis Do tej pory bylo dobrze tylko i wylacznie dla Pana N i dla Pana W a nie dla pracownikow

robol

już nie polecam tej firmy schodzą na psy zero delegacji a o stawce nie wspomnę,przyjmują ludzi od (usunięte przez administratora) którzy nie potrafią włączyć szlifierki ale cóż tak będzie bo nikt za free nie będzie pracował

@robol

to nie kryzys tylko chęć zarobienia większej kasy, sprawdzają jak nisko mogą zejść na stawkach. Ludzie od Pana N pracują bez umów.

Uwaga nowy nabór pracowników, kolejny blok i stawki w dół, nowych zatrudniają, starych sprawdzonych - droższych spószczają

spawacz

Tak jak narazie są wypłacalni ale jest coraz gorzej na koniec miesiąca aby zaoszczędzić (mają dobre, sprawdzone sposoby) urywają godziny "z jakiegoś ważnego powodu" (temu 6h, tamtemu 8h), a jak się upomnisz (głośniej) to nagle pojawiają się poprawki...

SEBA

A potrzebuja moze spawaczy na 141 ??

Misza

to prawda, wszędzie są problemy, Energomontaż Południe poległ, W Remaku zmienił się zarząd, tam też ludzie narzekają.. JWW przynajmniej jest wypłacalny, a 10 mam wypłatę na koncie

Franek

Ale tylko się rozgląda bo wszędzie jest to samo a może jeszcze gorzej

kociol 11

Firma zaczyna leciec w kulki z wynagrodzeniem na poprzednich kotlach kazdy wiedzial za co pracuje obecnie ludzi jest duzo mniej i robota idzie przed terminem a pieniadze za to coraz mniejsze spore grono fachowców rozglada sie juz za konkretniejszymi ofertami

bełchatów

firma zaczyna leciec w kulki z wynagrodzeniem na poprzednich kotlach kazdy wiedzial za co pracuje obecnie ludzi jest duzo mniej i robota idzie przed terminem a pieniadze za to coraz mniejsze spore grono fachowców rozglada sie juz za konkretniejszymi ofertami

nieznajomy29

Cześć wszystkim zna może ktoś podobne firmy do jww inwest

spawacz111

Czy spawaczy w Bełchatowie może potrzebują? ktoś wie? proszę o info. Chciałbym się zatrudnić do pracy na miejscu.

gener

potwierdzam przedmówce iż jww ciągnie w dół to juz nie to samo...

zainteresowany

jak kształtują się zarobki na Bełchatowie, ludziska zadowoleni?

smerf
@zainteresowany

człowieku ludzie pisza tu teraz o robocie na bełchatowie a ty piszesz o stawkach za granica chyba robisz tu całokształt wszystkich opini.odnosnie bełchatowa to inwest wypioł sie na ludzi którzy już kilkakrotnie u nich robili podobno zjechali ze stawkami brak delegacji chyba inwest ciagnie w dól.pozdro dla wszystkich na bełchatowie szczególnie dla spawaczy i monterów od 0-27 metra.hej

Realista

Czytając te wasze wypociny łącznie z błędami to aż się rzygać chce. Jeżeli chodzi o stawkę na godzinę to masz( macie ) tyle ile wytargujecie w biurze, widziałem i znam ludzi co zgadzali się za 12, 13 14 euro na godzinę wyjechać, a na miejscu mówili ,że nie będą się wysilać, bo mają za mało, to chyba coś nie po kolei w główce. A odnośnie pijaństwa, jak to Polacy na exporcie, ale nikt nikomu nie wlewa, po prostu robisz swoje i olewasz gości. Czekam na atak.

smerf
@Realista

przepraszam kolege zainteresowany moj wpis tyczył sie kolegi realista

spawacz

Czy coś na Bełchatowie się robi? jeżeli tak to do kiedy kontrakt jest przewidziany? Zarobki dobre?

?

super

spawacz

panowie powiedzcie lepiej jak sytuacja z praca na bełchatowie wygrała nasza firma przetarg czy nie jak wygrała to kiedy zaczynamy pozdro

spawacz

ja nie powiedziałbym że jest z czego się cieszyć. Bać się o własną głowę i w razie w zwalanie winy na ciebie.

ryndi

Tak, nie wypadków,ale dlaczego? na jednym przykładzie złym kierowaniem pracą zginął człowiek. Oczywiście kopie się i zwala winę na leżącego.Czy ktoś jedzie do pracy na wakacje ? czy żeby stać? Musiał się w końcu zdarzyć wypadek żeby mieli nauczkę na przyszłość, jak traktować bezpieczeństwo pracownika. Tylko że akurat na tym człowieku. Ale to mógł być każdy.

schweissss

nie ma zadnych wypadkow

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JWW INVEST S.A.