Opinie o JWW INVEST S.A.

Monter125

Ta firma to jakiś dramat, kierownictwo nie potrafi się zachować. Wywyższają się jak króle świata i wydaje im się, że mogą wszystko. Mobbing na porządku dziennym co jest potwierdzone wieloma konwersacjami z nowymi jak i starymi pracownikami.

Dominika

Bo może po prostu napisz konkretnie, jak się to przejawia. Przeczytałam dokładnie Twoje komentarze, a dalej nie wyobrażam sobie co takiego sie dzieje.

Jarek

Hej, patrząc jak innym idzie przy COVIDzie to JWW dobrze sobie radzi. Kasa na czas i praca na kontraktach możliwa. Fajnie bo da sie z nimi dogadać i pomagają z testami na koronowirusa. Jak Wasze opinie? Jarek

@Jarek

cześć, jest ok. Jeżdżę z nimi na kontrakty od pół roku. Raz na kwaterze było nas dużo, ale po prośbie nas przenieśli, bo znaleźli inną. Na jakim kontrakcie z nimi jesteś? Ja aktualnie we Frankfurcie.

Lissu
@Jarek

potwierdzam ludzie z JWW mają wszystko na czas jak gadałem z chłopakami, a ja muszę walczyć od podwykonawcy o 200euro które mi zabrał nie wiadomo czemu

Spawacz

Na jaką stawkę może liczyć spawacz tig na umowie o pracę?

@Spawacz

Dzień Dobry, stawki są uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji. Zachęcamy do kontaktu z działem personalnym tel. +48 539 986 401- z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy JWW Invest

Aktualność
My

Spawacze na działalność czekają na pieniądze po 2 miesiące. Kąbinuja byle tylko opóźnić wypłatę

@My

Szanowny Panie, Jeśli zaistniała sytuacja, że Pana FV została opłacona z opóźnieniem bardzo za to przepraszamy. Stale jesteśmy w kontakcie ze wszystkimi spawaczami na działalności i z niejednym Panem współpracujemy już od kilku lat. Cenimy sobie uwagi i stale dokładamy wszelakich starań, aby współpraca układała się pomyślnie. Zachęcam do kontaktu jeśli coś wymaga wyjaśnienia. Z wyrazami szacunku, Kierownik działu personalnego.

@My

Ja z JWW Invest pracuje już 5lat i wszystko z wynagrodzeniem mi się zgadza. Wystawiłeś FV w terminie i przesłałeś gdzie trzeba ? Ja polecam - stawki są lepsze lub takie same, a prace mają stałe. Andrzej

wojtek

Witam zamierzam kandydować na montera jakie dają stawki na kraj i na export.

Obserwator
@wojtek

Export w ogłoszeniu Spawalnictwo.com 10.5E

on
@wojtek

Wszystko zależy jakie masz doświadczenie - płacą adekwatnie do posiadanego doświadczenia

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie JWW INVEST S.A. na Inżynier? 13 czerwca ogłoszenie na Lento.pl.

JWW INVEST S.A.

Dzień Dobry, Przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę do 10 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu przepracowanym. Przy współpracy na działalności 30dni od prawidłowy wystawionej FV. Pozdrawiam JWW INVEST S.A.

Nie wiem, czy w ostatnim czasie przeglądaliście sobie stronę internetową firmy JWW INVEST, ale tak się właśnie składa, że trwa tam rekrutacja. Szukają między innymi monterów z doświadczeniem w branży budownictwa energetycznego: https://www.jwwinvest.pl/pl/375-praca Podpowiedzcie mi, czy warto jest spróbować tam swoich sił?

No jest to bardzo lakoniczna opinia - nic mi ona nie mówi na temat pracy w firmie JWW INVEST. Przydałoby się w związku z tym jednak trochę więcej szczegółów z Twojej strony. Dlaczego masz tak złe zdanie o tym pracodawcy? Jesteś niezadowolony z zarobków?

Witam Pracuję w tej firmie 8 lat. Po względem uczciwości jest jedną z najlepszych firm. Mam wypłatę zawsze na czas, opłacony ZUS od pełnego wynagrodzenia. Ustalone warunki są respektowane. Dyrekcja i kierownictwo traktują pracownika bardzo przyjaźnie, można się z nimi dogadać w każdej kwestii. Negatywne opinie wynikają zapewne z nieróbstwa, malkontenctwa oraz przyzwyczajenia do starego systemu, w którym czy się stoi, czy się leży wynagrodzenie się należy. Kto pracować nie chce narzekać będzie.

@anonymous

Zgadzam się w 100%

@pracownik

W czym konkretnie zgadzasz się z @anonymous? Może zechesz dodać coś od siebie? Na forum jest ważne, żeby każdy użytkownik dzielił się swoją wiedzą i opinią na temat JWW INVEST, dzięki temu osoby zainteresowane pracą w firmie, będą miały wgląd na jej sytuację wewnętrzną z różnej perspektywy.

@Karolina

Z tym, że raz ustalonych warunków każdy się tutaj trzyma. To się chwali.

@Paweł

Czy od JWW INVEST możecie liczyć na pozapłacowe benefity? Pracodawcy mają szerokie pole wyboru pomiędzy świadczeniami i inicjatywami. Czy w związku z tym firma przydziela Wam jakieś? Popularne są dofinansowania na dojazdy do pracy, prywatną opiekę medyczną lub do pakietu sportowego.

Leszek
@anonymous

Widać że opinia kogoś z biura już nie wytrzymują presji że już upadają.

Twkkkkkkkkk

Jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z tym najmniejszego problemu, jedynym problemem jest Marek (usunięte przez administratora)który jest osobą nie z nośną, wiele osób go nie lubi, włącznie z tymi którzy pracują tam od lat ale trzeba znosić jego osobę i tolerować jego obraźliwe żarty oraz mobbing który stosuje ponieważ jest pracownikiem który pracuje tam zanim w ogóle ta firma zmieniła nazwę na JWW, zna się z Panią Prezes i ludźmi którzy mają jakikolwiek wpływ i z tego wzgledu nie zostanie nawet zwrócona uwaga na jego osobę, na pewno na tą opinie również ponieważ nikt z osób nie zaatakuje osoby która widnieje w firmie od zawsze i w kotle spędził 30lat. Jestem osobą z natury spokojną ale zapewniam że ten Pan jest w stanie każdą osobę wyprowadzić z równowagi do skraju załamania nerwowego. Pomijając tą osobę to do firmy nie mam żadnych zarzutów, firma wywiązuje się ze swoich obowiązków i nawet jeżeli ktoś chce się przyczepić na siłę to nie będzie miał punktu zaczepienia. Nigdy nie komentowałem i nie wyrażałem swojego zdania w internecie, jest to pierwsza moja opinia i mam nadzieję że znajdzie się osoba która chociaż przeczyta to do końca i się zastanowi nad postępowaniem (usunięte przez administratora)a nie widzę sensu żeby wymyślać tutaj nie prawdzie historie bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się i nie mam czasu siedzieć w internecie a na pewno pisać komentarze tak rozległej treści. Pozdrawiam PS : Pozdrowić chce jeszcze (usunięte przez administratora) którzy również są pracownikami tej firmy ale w nich jest nadzieja że można jeszcze wierzyć w firmę z profesjonalnym podejściem do swojego pracownika i którzy zapewnią im warunki których nie zapewnia inna firma, a myślę że naprawdę nie dużo brakuje. Dobranoc :) Moje sugestie dla JWW INVEST S.A.: Jeżeli chodzi o wypłaty to nie ma z tym najmniejszego problemu, jedynym problemem jest(usunięte przez administratora) który jest osobą nie z nośną, wiele osób go nie lubi, włącznie z tymi którzy pracują tam od lat ale trzeba znosić jego osobę i tolerować jego obraźliwe żarty oraz mobbing który stosuje ponieważ jest pracownikiem który pracuje tam zanim w ogóle ta firma zmieniła nazwę na JWW, zna się z (usunięte przez administratora) i ludźmi którzy mają jakikolwiek wpływ i z tego wzgledu nie zostanie nawet zwrócona uwaga na jego osobę, na pewno na tą opinie również ponieważ nikt z osób nie zaatakuje osoby która widnieje w firmie od zawsze i w kotle spędził 30lat. Jestem osobą z natury spokojną ale zapewniam że ten Pan jest w stanie każdą osobę wyprowadzić z równowagi do skraju załamania nerwowego. Pomijając tą osobę to do firmy nie mam żadnych zarzutów, firma wywiązuje się ze swoich obowiązków i nawet jeżeli ktoś chce się przyczepić na siłę to nie będzie miał punktu zaczepienia. Nigdy nie komentowałem i nie wyrażałem swojego zdania w internecie, jest to pierwsza moja opinia i mam nadzieję że znajdzie się osoba która chociaż przeczyta to do końca i się zastanowi nad postępowaniem Marka a nie widzę sensu żeby wymyślać tutaj nie prawdzie historie bo najzwyczajniej w świecie nie chce mi się i nie mam czasu siedzieć w internecie a na pewno pisać komentarze tak rozległej treści. Pozdrawiam PS : Pozdrowić chce jeszcze (usunięte przez administratora)którzy również są pracownikami tej firmy ale w nich jest nadzieja że można jeszcze wierzyć w firmę z profesjonalnym podejściem do swojego pracownika i którzy zapewnią im warunki których nie zapewnia inna firma, a myślę że naprawdę nie dużo brakuje. Dobranoc :)

@Twkkkkkkkkk

Zrób poprawkę już nie płacą w terminie i z kasą bardzo bardzo ciężko raczej wygląda to na resztki kasy i firmy zostali tylko (usunięte przez administratora) i ludzie którzy na niczym się nie znają nawet nie wiedzą czy faktury są dobrze wystawione żałosne, obiecują kontrakt na miesiąc a nawet półtora na miejscu roboty tylko na 2-3 tygodnie tylko abyś pojechał ja już nie polecam szkoda czasu i nerwów może gdyby to facet prowadził to nie było by problemów.

Witold

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie jaka umowę proponują na początek?

duszek
@Witold

oby nie zlecenie - ktoś powie?????

Janek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

@"obibok" Dlaczego nie zgadzasz się z pozytywną oceną atmosfery przez pracownika @Pracownik JWW? Czy pracownicy w firmie wzajemnie sobie pomagają? To ważny aspekt pracy, który poprawia jej komfort. @Pracownik JWW Czy Spawacz w firmie JWW INVEST S.A. ma szansę na zdobycie nowych uprawnień i rozwijanie swoich umiejętności?

@Karolina

Nie słyszałem żeby komuś odmówili, każdego dopuszczono do próbek na kontrakcie.

TIG
@Pracownik JWW

Jak w każdej innej firmie, jak jest rynek pracownika to nikomu nie odmówią i na tym się kończy dobrodziejstwo

Waldi

Dobra firma to pewnie dobrze się pracuje?

spawacz smg111

Ja mam zamiar sie zatrudnić w tej firmi na stanowisko spawacza ale nic nie wiem na jej temet słyszałem tylko że firma nawet mniej wiecej tzn ma swije plusy i minusy ale podobno wiecej plusów. Maja ciekawą robote w niemczech przy spawaniu blach. Ale ile płacą też nie wiem może mnie ktoś oświeci

"obibok"
@spawacz smg111

Do Niemiec jadą uprzywilejowani a Ty możesz trafić co najwyżej na Opole pod "fajnych" kierowników i równie "fajną"żonę jednego z nich albo na inny dupny kontrakt w Polsce

Firma JWW INVEST prowadzi obecnie rekrutacje na dwa stanowiska. Poszukują spawacza z ważnymi certyfikatami UDT grupa 5 i 6 z literką "U" oraz montera z doświadczeniem w branży energetycznej. Dla zainteresowanych dodaję link do zgłoszenia kandydatury: http://www.jwwinvest.pl/pl/375-praca Osoby, które już wysłały swoje CV, zachęcam do podzielenia się doświadczeniem związanym z tą rekrutacją.

Pracownik JWW

Pracuje w JWW już ponad 4 lata i nie powiem złego słowa. Wypłata na czas, koledzy w pracy są w porządku. Nie stało mi się tu nic złego, wszystko jest na wysokim poziomie. A ci co wypisują te rzeczy to pewnie byli obiboki, albo chodzili jak im pasowało. Każdy znał warunki zatrudnienia, a potem się dziwią bo nie tak sobie wyobrażał. Panowie pora dorosnąć!!!

Zefel

Potwierdzam

"obibok"
@Pracownik JWW

Błagam, daj spokój bo umrę ze śmiechu, "obiboki, chodzili jak chcieli" - zastanów się zanim znów kogoś obrazisz. Zwłaszcza ta atmosfera w pracy jest cudowna - śmiech na sali

@"obibok"

A kogo ja obraziłem?? Jak ktoś nie chciał gdzieś jechać w wyjazd to od razu na L4!!!!

Madzia

dodam, podobno porno z mężczyznami... na takiego wygląda

spawacz

Przestrzegam przed współpracą z JWW Invest nie płacą za wykonaną usługę. Pracowałem na Elektrowni w Opolu,nigdy nie zapłacili faktury w terminie co miesiąc przeciągali z tygodniowym opóźnieniem,trzeba było dzwonić i się prosić aby zapłacili,a teraz w listopadzie usługa wykonana w wrześniu i nie ma kasy do dzisiaj nawet tel. w księgowości nie odbierali.Nie polecam współpracy.

Goły
@spawacz

To smutna prawda

k
@spawacz

czyli to jednak prawda z tą wypłacalnością ... szybko się to roznosi po ludziach, a wydawało się ze JWW z kasą problemu nie ma

spawacz s.
@k

mi też nie płacili przez 3 miesiące, potem zapłacili połowę.... podałem ich do sądu...

spwalnik
@spawacz s.

A może Panowie Spawacze podacie swoją wadliwość na stykach, a nie bedzie cie pisać takie niestworzone rzeczy....... Szlachcice którzy myślą ze są nietykalni na budowach...

Zostaw merytoryczną opinię o JWW INVEST S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w JWW INVEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy JWW INVEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JWW INVEST S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JWW INVEST S.A.?

Kandydaci do pracy w JWW INVEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.