Opinie o Wik World Optic Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Wik World Optic Group. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wik World Optic Group o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wik World Optic Group w Warszawa

Ika

wik wolrd optic group to firma krzak!!!ktoś kto zdecyduje sie na prace w tej pożal sie firmie niech bacznie obserwuje własciciela czy odprowadza mu składki do zus'u,(usunięte przez administratora)

Ze strony firmowej tejże firmy :\"Firma WIK World Optic Group sieć salonów optycznych...\" - sprawdziłem, tych salonów jest aż 2 ! Imponująca sieć :-)

Nie polecam.(usunięte przez administratora)\" Otóż myli się Pan. Zwracam się do osób które zamierzają pracować w firmie Wik,aby zwracały uwagę czy wszystkie świadczenia regularnie wpływają do zus-u,bo zapomina celowo,tłumacząc się że to wina księgowej.Pieniądze też nie są na czas. DYREKCJA WIK WORLD-hehe dobre.Trzeba przyznać że poczucie humoru To Pan ma.(usunięte przez administratora)

jsb

zgadzam sie. jezeli chcesz tyrac za psi grosz i miec ucieta premie za humor prezesa to zapraszam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Wik World Optic Group? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kolejny jeleń bądź też łoś

(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy, których nie zobaczycie.

Aga

Super optyk , super obsługa , jestem bardzo zadowolona z jakości jaką otrzymałam , mam extra okulary. Polecam!

ADAM

CHYBA SZUKASZ PROBLEMÓW!(usunięte przez administratora)

kolejny jeleń

jak ktos pisze "polak" z małej litery a "PAŁA" widzi z wieeelkiej to dużo nam mówi o "dyrekcji" i jej środowisku. Co do organów ściagania - powiadomcie,tylko co? zlożycie na siebie doniesienie???? Ja wam z chęcią przed sądem udowodnie że jestem (usunięte przez administratora)y- przez was... WIK WORLD (usunięte przez administratora)GROUP

pruszkowiak

Generalnie to chyba Wam wszystkim szkoły brakuje , z polaka PAŁA! , oskarżacie i obrażacie tą firmę , oraz jej właściciela - ANONIMOWO! , a przecierz możecie się bez problemu skontaktować bezpośrednio , jeśli tylko macie rację , ale jeśli NIE! , to Wy jesteście (usunięte przez administratora)

również oszukany

Dziękuję za namiary - ciekawe czy aktualne. Podeślę je do mojej formy windykacyjnej bo zdaje się mamy nierozliczoną fakture i to z 2006 roku. Uważajcie na nich -(usunięte przez administratora)

Szanowni Panstwo! Firma Wik W.O.G. informuje , ze wszelkie oskarzenia kierowane pod naszym adresem sa nieprawdziwe . Opinie osób anonimowych , umieszczone na portalu gowork.pl , wymagaja glebokiej refleksji . Wszelkie bezpodstawne oskarzenia naszej firmy , zostana skierowane do organow scigania , oraz na droge postepowania sadowego. Jakiekolwiek pytania , mozecie Panstwo kierowac pod numer telefonu +48 22 435 76 44 lub listownie na e-mail wik@worldoptic.pl Z poważaniem Dyrekcja Wik World Optic Group

oszukany

Jaka jedna z największych. Chyba tragedii. Weż się ocknij bo nie wiem na jakim świecie żyjesz albo bierz połowe bo te ilosci ci szkodzą.

Wiktor

Wik World Optic Group to bardzo dobra firma , wspópracuje z nią od ponad 5 lat i jestem zadowolony , takich firm spotyka się bardzo mało , życze każdemu takiego kontrachenta.

1974

TO JAKAŚ BZDURA PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 2 LAT I JESTEM ZADOWOLONY JAK RÓWNIEŻ KLIENCI

Zostaw merytoryczną opinię o Wik World Optic Group - Warszawa

Wik World Optic Group