Wik World Optic Group

Opinie o Wik World Optic Group

1974 2009-08-10 22:47:44
TO JAKAŚ BZDURA PRACUJE W TEJ FIRMIE OD 2 LAT I JESTEM ZADOWOLONY JAK RÓWNIEŻ KLIENCI
Wiktor 2009-11-26 11:40:25
Wik World Optic Group to bardzo dobra firma , wspópracuje z nią od ponad 5 lat i jestem zadowolony , takich firm spotyka się bardzo mało , życze każdemu takiego kontrachenta.
oszukany 2010-02-18 18:33:24
Jaka jedna z największych. Chyba tragedii. Weż się ocknij bo nie wiem na jakim świecie żyjesz albo bierz połowe bo te ilosci ci szkodzą.
anonim 2010-05-14 00:17:56
Szanowni Panstwo!

Firma Wik W.O.G. informuje , ze wszelkie oskarzenia kierowane pod naszym adresem sa nieprawdziwe .
Opinie osób anonimowych , umieszczone na portalu gowork.pl , wymagaja glebokiej refleksji .
Wszelkie bezpodstawne oskarzenia naszej firmy , zostana skierowane do organow scigania , oraz na droge postepowania sadowego.
Jakiekolwiek pytania , mozecie Panstwo kierowac pod numer telefonu +48 22 435 76 44 lub listownie na e-mail wik@worldoptic.pl

Z poważaniem

Dyrekcja Wik World Optic Group
również oszukany 2010-05-30 20:00:46
Dziękuję za namiary - ciekawe czy aktualne. Podeślę je do mojej formy windykacyjnej bo zdaje się mamy nierozliczoną fakture i to z 2006 roku.

Uważajcie na nich -(usunięte przez administratora)
pruszkowiak 2010-06-25 00:22:54
Generalnie to chyba Wam wszystkim szkoły brakuje , z polaka PAŁA! , oskarżacie i obrażacie tą firmę , oraz jej właściciela - ANONIMOWO! , a przecierz możecie się bez problemu skontaktować bezpośrednio , jeśli tylko macie rację , ale jeśli NIE! , to Wy jesteście (usunięte przez administratora)
kolejny jeleń 2010-07-09 23:34:20
jak ktos pisze "polak" z małej litery a "PAŁA" widzi z wieeelkiej to dużo nam mówi o "dyrekcji" i jej środowisku.
Co do organów ściagania - powiadomcie,tylko co? zlożycie na siebie doniesienie????
Ja wam z chęcią przed sądem udowodnie że jestem (usunięte przez administratora)y-
przez was...
WIK WORLD (usunięte przez administratora)GROUP
ADAM 2010-08-23 21:16:17
CHYBA SZUKASZ PROBLEMÓW!(usunięte przez administratora)
Aga 2010-08-23 21:20:50
Super optyk , super obsługa , jestem bardzo zadowolona z jakości jaką otrzymałam , mam extra okulary. Polecam!
kolejny jeleń bądź też łoś 2010-11-13 00:09:07
(usunięte przez administratora) Szkoda zdrowia, czasu i pieniędzy, których nie zobaczycie.
jsb 2010-12-25 17:49:37
zgadzam sie. jezeli chcesz tyrac za psi grosz i miec ucieta premie za humor prezesa to zapraszam.
anonim 2011-05-27 13:43:41
Nie polecam.(usunięte przez administratora)\"
Otóż myli się Pan.
Zwracam się do osób które zamierzają pracować w firmie Wik,aby zwracały uwagę czy wszystkie świadczenia regularnie wpływają do zus-u,bo zapomina celowo,tłumacząc się że to wina księgowej.Pieniądze też nie są na czas.
DYREKCJA WIK WORLD-hehe dobre.Trzeba przyznać że poczucie humoru To Pan ma.(usunięte przez administratora)
anonim 2011-06-22 09:40:55
Ze strony firmowej tejże firmy :\"Firma WIK World Optic Group sieć salonów optycznych...\" - sprawdziłem, tych salonów jest aż 2 !
Imponująca sieć :-)
Ika 2011-10-15 18:07:32
wik wolrd optic group to firma krzak!!!ktoś kto zdecyduje sie na prace w tej pożal sie firmie niech bacznie obserwuje własciciela czy odprowadza mu składki do zus'u,(usunięte przez administratora)
Piotr 2012-06-15 00:28:29
Super firma polecam , ogromny potencjał rozwoju , szkolenia i wiele innych plusów Pozdrawiam Piotr
Piotr 2012-06-15 00:32:41
1974 - 2009-08-10 22:47:44

Super firma polecam , ogromny potencjał rozwoju , szkolenia i wiele innych możliwości Pozdrawiam Piotr
Tomek 2012-06-18 21:00:36
(usunięte przez administratora)Dziwię się że ta firma istnieje. Ale w Polsce jest oczywiście prawie 40 milionów ludzi wiec jest kogo (usunięte przez administratora). Perspektywa jest jedna. Zmień firmę. Dobra rada
masz racje 2012-07-21 13:19:48
pruszkowiak - 2010-06-25 00:22:54

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ich mało, kupiłam okulary źle wykonali badanie , odstąpiłam od umowy na piśmie do tej pory ani widu ani słychu sprawa trafia do prokuratury (usunięte przez administratora)
adam 2012-11-16 15:10:24
salony optyczne World Optic Group , uważam za bardzo profesjonalne , a na dodatek tanie ! , zachęcam do ich odwiedzenia wszystkich moich znajomych i nieznajomych .
Kupiłem tam super okulary i jestem zadowolony SUPER POLECAM !
tadek 2014-02-27 18:03:43
Na innym forum przeczytałem, że wik world optic group to dobry optyk, podobno praca tez jest ok, ale niech lepiej to ktoś jeszcze potwierdzi.
Eryk 2014-03-24 23:30:22
W ogóle to większość komentarzy o wik world optic jest pisana przez klientów, a nie pracowników, to powątpiewam w wysoka mozliwość znalezienia tam zatrudnienia.
Mirek 2014-05-18 17:00:44
@Eryk, nie koniecznie, bo na stronie Wik World Optic Group jest podany kontakt do rekrutacji, mail oraz telefon, także próbować można.
Mirek 2014-05-30 17:04:22
Może dla pewności którys z pracowników wik world optic group napisze, czy przez firmę przewijają sie jakies nowe osoby?
anonim 2014-08-12 11:22:00
odradzam pracę w tej firmie, istna porażka, wypłaty nie na czas aż 1230 strasznie dużo jak na tą branże, na pewno nie chcielibyście się dowiedzieć co tam się dzieję za dużo pisania
Piotr 2014-09-07 11:34:02
Ja tam nie narzekam , zarabiam ok. 3000 zł , to Ty chyba tam za te pieniądze sprzątałaś ?
Anonim 2014-09-07 11:37:17
Ja niestety ma mniej , raz lepiej raz gorzej , ale nie narzekam , całkiem OK!
Karol 2014-09-15 17:03:21
Faktycznie firma "krzak", niestety przekonałem się na własnej skórze. Właściciel nie posiada nic, brak możliwości windykacji a długów mnóstwo. Aktualnie kolejka się ustawia. Nie polecam współpracy.
danka 2015-01-24 18:53:49
a wiecie ile można zarobić w Wik World Optic Group w ciągu miesiąca? i na jaką umowę zatrudniają? bo widzę że mówicie tu różne rzeczy, mniej lub bardziej ważne ale tego tematu nikt nie poruszył, a dla mnie np. jest bardzo istotny. A no i czy jest jakaś rozmowa kwalifikacyjna przed samym zatrudnieniem?
tekla 2015-03-30 14:04:33
Tyle pytań a tak mało odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć, że Wik World Optic Group z Warszawy oczywiście, to sieć salonów optycznych. Więc chcąc się tam zatrudnić pewnie trzeba wiedzieć coś w temacie a przynajmniej trochę się orientować. Mają oni swoje salony w Warszawie, Rzeszowie, Tarnowie, Legnicy i Wrocławiu.
były prac. 2015-05-14 19:01:22
Nie polecam brak wynagrodzeń
ola 2015-06-12 18:02:43
nie na czas wypłaty potwierdzam
były klient 2015-06-30 17:53:40
Zakupiłem grupon do tej sieci optycznej. Po umówieniu terminu badania wzroku okazało sie ze regulamin wewnętrzny mówi o tym ze grupon moze być wykorzystany przy oprawkach powyzej kwoty 500 zł. W ofercie gruponu oczywiscie były rózne inne warunki ale o tym nie było mowy. Równie dobrze jak ktos kupi grupon mona byłoby mu przedtswić, że musi kupić oprawki powyżej 5 tyś zł. Szczerze nie polecam tej sieci salów optycznych za takie podejscie do klienta. Dodatkowo złoże także oficjalną opinie na temat tej firmy w serwisie grupon (Oczywiscie grupon zwrócił mi pieniądze)
Były 2016-08-03 23:41:11
Omijać szerokim łukiem. Firma niewypłacalna.
sop 2016-08-04 23:25:59
Pewnie, ze najlepiej samemu próbować @3ed, ale to @Były o jakich średnich zarobkach można teraz mówić? Chętnie bym się załapał, bo doświadczenie u nich zdobyte jest dość cenne i potrzebne, a to się przydaje na rynku pracy. Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Wik World Optic Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wik World Optic Group