Opinie o Smarttech Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Smarttech Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Smarttech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - produkcja sprzętu fotograficznego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smarttech Sp. z o.o. w Łomianki

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Łomianki. Interesują mnie średnie zarobki w wysokości 3800 PLN. Czy ktoś wie, czy mogę liczyć na takie w firmie Smarttech Sp. z o.o.?

Aneta

@Katarzyna tylko bezpłatne staże oferują?

@Aneta

Tak, tylko bezpłatne i trwające 3 miesiące

SMARTTECH Nowy wpis
@Aneta

Nie będę komentowała poprzednich wpisów bo wynikają one prawdopodobnie ze sporów wewnętrznych z byłymi pracownikami. Firma zawsze wywiązywała się ze wszystkich swoich zobowiązań i jest lojalna w stosunku do lojalnych pracowników :). Obecnie dla osób, które w toku studiów miały modelowanie CAD lub styczność z pracą ze skanerami 3D oferujemy staże płatne między innymi na stanowisko: Inżyniera Supportu, Testera czy Inżyniera do pomiarów (usunięte przez administratora) Bezpłatne są u nas praktyki studenckie w toku studiów, z osób po nich, składa się większość zespołu bo od początku stawiamy na długoterminową współprace. Dajemy możliwości rozwoju, szkolenia w kierunkach zgodnych z kierunkiem rozwoju firmy. Dla osób z komunikatywnym angielskim możliwość pracy za granicą, po uzyskaniu odpowiedniego doświadczenia w związku z planami otwierania nowych oddziałów między innymi w USA i Azji. Zapraszamy osoby z pasją, które lubią wyzwania i prace w dobrej atmosferze.

Pracownik Nowy wpis
@Anonim

To nie jest prawda. Staże są zawsze płatne, chociaż płaca jest niższa bo to obustronna inwestycja - takie sprawdzenie czy obu stronom pasuje taka współpraca. Bezpłatne są praktyki w toku studiów od 2 tygodni do miesiąca..

Niepoważne traktowanie pracowników - darmowy trzymiesięczny staż, później poniżej minimalnej stawki. Brak możliwości rozwoju w porównaniu do innych firm technologicznych.

Renata

Jak to darmowy, na jakiej niby umowie i podstawie? Chyba że tak mówisz bo mało płacą?

Aha, czyli wychodzi na to, że lata płyną, a nic się nie zmienia. Ta firma pod kątem wynagradzania to typowy Januszex.

Paulina Nowy wpis
@były pracownik

Januszex, w sensie że oszczędza? Ale to nie jest zbyt skrajnie opisane? Bo chodzi o to, że ludzie raczej by nie pracowali tutaj wtedy, gdyby warunki finansowe były aż tak złe

Nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich stanowiskach. Albo trafisz dobrze albo źle. Na początek 3 miesięczny staż za darmo, później zaczyna się praca. Kwestia czy najniższa krajowa Ci odpowiada i robienie za 2. Szefostwo w porządku, pracownicy nielojalni wobec nowych pracowników. Może za jakiś czas będzie lepiej. Po stażu mówią żeby uciekać.

mlody

Patryk to Ty tak napisałeś? bo w 2020 i 2021 roku nie było poza Tobą nikogo na stażu. Zresztą bezpłatny staż jest przez 1 miesiac, a pożniej jak sie wykażesz to od razu propozycja pracy odpłatnej. Wiec jest tu jakieś oczernianie. Tak było w moim przypadku. Godziny elastyczne, możliwość też pracy zdalnej. Uważam że jak najbardziej firma w porządku i praca z ciekawą technologią. Wiem że firma dalej rekrutuje.

heh
@mlody

Cóż, ja miałem z kolei miesiąc bezpłatnego stażu, potem kolejny miesiąc za zawrotne 1000 zł, kolejny miał być za 1500 ale stwierdziłem, że chyba jednak wolę mieć co jeść i poszedłem do mcdonald's xD

@mlody

Napisałeś, że po miesiącu bezpłatnego stażu dostajesz propozycje pracy odpłatnej. Na jakiej umowie? Zlecenie czy o pracę?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Smarttech Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Pracownik produkcji, mechanika precyzyjna? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Rozważam aplikacje na stanwsko mlodszego specjalisty. Jakie są możliwości rozwoju? Czy oprócz pensji firma posiada system motywacji pracownika?

pytek
@Kandydat

Wszystko się zmienia, zreszta nie wiadomo kto tu odpowiada i pisze opinie... same anonimy... nie lepiej spotkać się i osobiście sprawdzić?

Dobre miejsce żeby sie czegoś nauczyć zaraz po studiach. Jednak jak juz umiesz to uciekaj jak najdalej. (usunięte przez administratora) W przeciagu ostatniego roku zwolniło się ponad 80% osób. Po pewnym czasie wstyd sie przyznac ze się tam pracuje.

Neutral

Niestety ten kto to napisal dziala odwetowo - krzywdzi i obraza caly zespol ktory tutaj pracuje juz od tylu lat. (ja od ponad 5) Atmosfera jest bardzo dobra.Zgrany i fajny zespol. Praca ciekawa.

Maria
@Neutral

Witaj, super, że się tutaj wypowiedziałeś i napisałeś jak to faktycznie wygląda w firmie. Skoro zespół jest zgrany to czy nowej osobie łatwo będzie się do niego wdrożyć? Nowi pracownicy ciepło są przyjmowani i można liczyć na wsparcie od innych? Zawsze jest to trochę stresujące gdy zaczyna się pracę w nowym miejscu więc chciałabym się po prostu dowiedzieć jak to wygląda :)

to nie prawda, pracuje tu ponad 20 osób i większośc ponad 5 lat

Katarzyna

Dzien dobry, oferta stażu jest warta rozpatrzenia? Warto tam iść w trakcie studiów, jak zarobki? To prawda, ze staz trwa 2 miesiące jest bezpłatny?

@Katarzyna

Byłem na praktykach. Było ciekawie. Dużo można się nauczyć. Pierwszy miesiac staż bezpłatny. Jak jesteś w czymś dobry to od razu propozycja pracy płatnej.

student

polecam firme. ludzie z pasja, oby wiecej takich firm w Polsce

Tak to prawda można się dużo nauczyć w nowych technologiach. Ludzie fajni i i pomocni. Ci co działają z zagranicą mogą też zobaczyć trochę świata.

Zofia
@pracownik

Właśnie zastanawiałam się, jak to jest z możliwościami rozwoju zawodowego w Smarttech. Dlatego też nie ukrywam, iż ucieszyłam się, jak napisałeś o tym, że można się tam dużo nauczyć w nowych technologiach. Możesz mi powiedzieć, jakie mniej więcej wymagania stawia firma potencjalnym kandydatom do pracy?

Nowa

Polecam pracę w tej firmie. Ja spotkałam się z dużą otwartością i fajna atmosfera. Szefowa jest więcej niż pomocną i zawsze podchodzi "po ludzku". Fakt często nie ma czasu ale od tego jest kadrowa i kierownicy. Praca z nowymi technologiami i dla tych co lubią wyzwania i pasjonuje ich 3D naprawdę fajna, ale dla tych co chcą robić ciągle to samo za biurkiem 8h dziennie raczej się nie sprawdzi....

@Nowa

(usunięte przez administratora) Osobiscie nie polecam pracy w smarttech. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Smarttech Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Smarttech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smarttech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Smarttech Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Racławicka 30
    05-092 Łomianki