RAWLPLUG S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RAWLPLUG S.A.

Stefan

Czy tylko narzeka potraficie??

Fred

Witam polecam dzial chemi pwt 70 praca marzenie

EX Chemiczna
@Fred

Chyba żeby się nawciągać styrenu xD

Makkaa111

Czytając tę wszystkie opinie , nie zgadzam się, jest to firma jak każda inna są wzloty i upadki,ale niema żadnego mobbingu , pracuję na pwt 30 i uważam że jak i pracownicy,brygadziści czy szefowie zmiany są normalnymi ludźmi,a zarobki jak wszędzie na produkcjach jeżeli rynek pracy podnosi stawki to i w zakładach zmienia się pensja.Jeżeli ktoś chce uczciwie pracować,to polecam tą firmę,a pracownicy z kilkuletnim stażem nie wykorzystują nowo przyjętych osób,wręcz przeciwnie pomagają mu się wdrożyć w to wszystko.Firma spoko.

Słówko

Nie polecam pracy na stanowisku Pakowacz. Brygadzista i szef zmiany ludzie, które nikogo nie szanują. Narzędzia do pracy tylko do wyrzucenia. Nikt nie przyjmuję się ludźmi. Tylko normą obchodzi szefa. Wszędzie brudno. Brygadzista A. bardzo nie miła osoba. Odradzam wszystkich.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Koelner S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pracuś

Ta firma to jedna wielka prowizorka i melina ukraińska..

Gogol

Czy tylko narzekać potraficie, może trzeba przyłożyć się do pracy?

polkio

aj tam, marudzicie że wysokie normy i to wina menagerów ? Podziękujcie starym pracownikom którzy za 100zł premii windowali normy do tak abstrakcyjnych poziomów, że nikt normalny nie chce tam pracować, podobnie jest w innych produkcyjnych ...

kandydat

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w tej firmie??? Jakie zarobki (podstawa) i jaka premia (od czego uzależniona)?

Iwona

Na pewno w takiej branży są jakieś warunki, które mogą powodować dyskomfort przy pracy @.........., skoro pracujesz w Koelner S.A. to możesz odnieść się do moich wcześniejszych pytań? Wiem, że wiele rzeczy może was denerwować ale kwestia premii i nocek, to rzeczy konkretne, do których każdy niezwiązany z firmą będzie mógł się odnieść po swojemu.

...................

Hałas straszny to co teraz jest to masakra trzy działy były na jednej hali to jeszcze teraz kombajn dostawili i jest nie do wytrzymania hałas

Iwona

@wsdxyz a czy do zmian nocnych są jakieś dodatki? Czyli, jak dobrze rozumiem - praca w Koelner S.A. jest trzyzmianowa? Brak przerw na papierosa to aktualnie dość częsty trend na polskim rynku pracy, a ile trwa przerwa dla pracownika?

wsdxyz

Nie idź tam pracować kimkolwiek jesteś. Zap...lać także w nocy za tak marne pieniądze, lepiej iść na dworzec żebrać. Jeszcze te cholerne gorące kombinezony, pot po tyłku, nie wolno wyjść zapalić, łazi za tobą menedżer i tylko drze ryja. Nie polecam, zwłaszcza za te pieniądze. W dodatku każą rypać bardzo szybko, jakby się pod tyłkiem paliło albo nie wiem. Po sprawdzeniu ile gotowe produkty kosztują otwiera się scyzoryk w kieszeni, firma wyzyskuje na maksa...

Iwona

Dla pracownika każda powinna się liczyć @........., w niektórych miejscach nie ma co liczyć na jakakolwiek premię, wiec dobrze, że w Koelner jest chociaż i taka. Czy później pracownicy mogą starać się o jakiś awans?

żal

Hmm jak nie złożysz wypowiedzenia to podwyżki nie dostaniesz smutne

............................
@żal

jakiej podwyżki 100 zl brutto to podwyżka

Iwona

@Xxxadam czyli brałeś ostatnio udział w procesie kwalifikacyjnym do firmy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego, czego można spodziewać się na rozmowie o pracę? Co poradziłbyś komuś, kto właśnie się do niej przygotowuje?

Xxxadam

Mam okazje się przyjąć do koelnera na dział etykiet-blistrów ogulnie drukowanie. Chciałem się dowiedzieć z prawdziwego źrudła od pracowników jak wygląda praca na tym dziale czy po 8 godzin czy może dłużej? Bo czesto w firmach ściemniają na rozmowie a puzniej się okazuje że trzeba tyrać jak osioł.

Xxxadam

Mam pytanie czy w koelneze są robione nadgodziny

kot
@Xxxadam

sa

Xxxadam

Mam pytanie czy w koelneze są robione nadgodziny?

Iwona

@były a Ty pracowałeś na produkcji w Koelner S.A.? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy tego działu? Jakie są plusy i minusy pracy? @były pracownik pracy w jakim dziale firmy dotyczy Twój komentarz? Wspominasz, że w firmie panował mobbing. Co dokładnie masz na myśli? Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w firmie?

Pracowalem tam 2000 brutto a zapierniczasz jak byś zarabiał/ła min 4000 netto szefowie zmian hmmmmm przemilcze to ciągły mobbing skracanie czasów podnoszenie norm no i jeszcze manager pan Z masakra jednym słowem do tego jeszcze trzeba się meldować na każde wyjście czy to do toalety czy by się napić a szef Zmiany i brygadzista wychodzą zapalić kiedy chcą nikomu nic nie mówiąc gdzie brygadzista ma takie same warunki jak inni

Zostaw merytoryczną opinię o RAWLPLUG S.A. - Wrocław

RAWLPLUG S.A.