Rawlplug SA

Wrocław

Opinie o Rawlplug SA

admin 2015-08-12 08:00
Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Rawlplug SA!
leopold staff 2016-09-17 18:52
Większość komentarzy wykupionych w ramach usługi gowork...
Żal...
Mirek 2016-09-17 20:47
Przyjmujecie teraz do pracy czy w tym momencie jakaś posucha?
Anonim 2017-01-18 16:57
Pracowałem w narzędziowni jako operator maszyn przez spory okres czasu. Na dziale, w którym pracowałem był problem z zarządzaniem, manager działu Pan Adam lubi kierować się własnymi sympatiami i nie potrafi być neutralny. Działu narzędziowni nie polecam ze względu na słabe zarobki w okolicach 2500-2700 brutto i wspomniane wcześniej zarządzanie a raczej jego brak.
Weronika 2017-03-01 14:26
@Anonim, a od jak dawna już nie pracujesz na tym stanowisku?
Tomek 2017-04-16 22:52
Prawdę mówiąc to z zarządzaniem w wielu działach jest źle.
Jakość - jak im się wydaje, że jest dobrze - to dobrze.
Narzędziownia- jak i m wyjdzie dobrze - to dobrze.
Utrzymanie ruchu - najlepiej w sobotę
Panowie pracują (he he) jak za komuny- czyli wystarczy "po prostu być".
Dziwię się Dyrektorowi, że wciąż zatrudnia tych Panów. Efekty ekonomiczne mogły by być lepsze.
Niestety, zero zaangażowania kadry kierowniczej, firma bazuje tylko na pomysłach pracowniczych zarówno w zakresie BHP ( którego poziom urąga wszelkim zasadom) jak i organizacji pracy.
Szkoda bo jest potencjał jest.
Zostaw swoją opinię o Rawlplug SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rawlplug SA