KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.

Opinie o KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Cieszymy się, że korzystacie z naszej nowej platformy komunikacyjnej. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie oraz ciekawi pytań, które do nas kierujecie. Cenimy każdą pozytywną ocenę, jak i konstruktywną krytykę, którą wyrazicie, ponieważ to właśnie dzięki niej wiemy co poprawić, aby nasi Pracownicy  czuli się w Rawlplug jeszcze lepiej niż do tej pory.

Liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi z Waszej strony oraz uszanowanie godności innych osób. Wpisy o charakterze obraźliwym i niezgodnym z prawdą nie będą tolerowane. Każdy komentarz naruszający Regulamin Serwisu będzie archiwizowany przez Administratora.

Serdecznie zachęcamy do dzielenia się opiniami na temat pracy w Rawlplug, wierzymy że rzetelna komunikacja pomoże nam w dalszym rozwoju firmy.

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu oraz zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy.

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Rawlplug S.A.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.?

Jakie godziny pracy obowiązują w KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

Zależy w jakim dziale, na magazynie i produkcji system 3-zmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00). a pracownicy administracyjni pracują w ruchomym przedziale 7:00-17:00.

Nowy Nowy wpis

W najbliższym tygodniu mam rozmowę w sprawie pracy jako magazynier. Jest coś co powinienem wiedzieć na temat pracy w tamtym dziale?

Jakie są warunki zatrudnienia w KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.?

Jola

Warunki zatrudnienia są jasne dla wszystkich, umowa o pracę na okres próbny, potem czas określony i kolejna na nieokreślony. Zależy jakie stanowisko to jest podstawa + premia wynikowa lub podstawa + premia zadaniowa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Aktualność
Dzisiaj będziemy wędrować na … Kilimandżaro :)

Będzie nam w tym towarzyszyć Agata, Starsza Graficzka, która na co dzień tworzy projekty związane z naszymi produktami. Jej finezyjne grafiki mieliście okazję oglądać nie raz, wchodząc na naszą stronę internetową  http://www.rawlplug.com lub oglądając e-learningi Rawlplug Academy.

A co dzieje się, gdy Agata wyłącza komputer? Wyrusza w świat! Zwiedziła Afrykę i Azję, a Europę zna jak własną kieszeń. Na okrągłe urodziny postanowiła zdobyć szczyt Kilimandżaro i jak zapowiedziała, tak zrobiła - czego serdecznie jej gratulujemy!

Przed Wami odsłona akcji #WeAreRawlplug – ludzie z pasją, poprzez którą chcemy Wam pokazać, z jak wspaniałymi ludźmi pracujemy na co dzień.

Chcielibyście dowiedzieć się jak wspomina swoje wyprawy? Czego jej nauczyły? W jaki sposób jej doświadczenia podróżnicze wpływają na jej styl pracy? Zachęcamy do obejrzenia wywiadu, który znajdziecie w zakładce #WeAreRawlplug.

Memuar

Praca w firmie zapowiadała się obiecująco. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko było ok. Konkretne pytania i odpowiedzi. Bardzo podobało mi się moje stanowisko. Można było liczyć, że dzięki niemu rozwinę swoje umiejętności i będzie możliwość awansu. Po przyjściu do pracy okazało się, że mam innego szefa, a w sumie dwóch i zupełnie inne obowiązki. Osoba wprowadzająca mnie do pracy nie miała pojęcia o stanowisku. Przepływ informacji i możliwość szkoleń zerowa. Praca wymagająca, często dyspozycyjność w weekend, odbieranie maili w nocy. Co tydzień minimum 50 godzin w pracy. Na plus: jest bardzo dużo fajnych osób, ale skutecznie to niszczy Zarząd. Nie polecam tej firmy dla osób po studiach. Niczego się tu nie nauczycie, stracicie tylko czas. Zerowa organizacja pracy, beznadziejny przepływ informacji, brak procedur. Ludzie w tej firmie znikają. Jednego dnia są na spotkaniu, a drugiego nie ma ich w systemie i nie ma możliwości na kontakt. Tak się nie robi.

KOLOS
@Memuar

Popieram to co piszesz, zwalniają bez słowa i zostawiają na ulicy bez niczego, mając rodzinę na utrzymaniu, pozbawiają wszystkich środków do życia. Firma dramat, bez szacunku do ludzi. Nie polecam, na moich oczach tak ludzi zwalniano. Bez argumentów, bez podstaw, po prostu stawali się zbędni, bez żadnej szansy na poprawę... Tak sie nie robi, mam nadzieje ze firma pojdzie kiedys po rozum do głowy.

Xy
@Memuar

Fajnie opisałeś działania jakie są stosowane po przyjęciu do pracy. Jednakże ta opinia mocno wpływa na moje nie, ale może to i dobrze:)))

Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Rawlplug S.A.
Solidarność Dolny Śląsk

Cześć, jeżeli maci problemy, sprawy i nie wiecie jak je rozwiązać, jak wynegocjować lepsze warunki pracy, czy chcecie bronić się przed niesłuszną karą? Skontaktujcie się z nami drz.wroc@solidarnosc.org.pl. Pomożemy Wam zorganizować się i założyć Związek Zawodowy, otrzymacie wsparcie ekspertów, prawników. Zapraszamy do rozmowy.

Xy
@Solidarność Dolny Śląsk

Dzień dobry właśnie wracam z rozmowy kwalifikacyjnej z firmy Rawlplug Wrocław i koniecznie muszę określić swoje oczekiwania finansowe na stanowisku elektrodrążenia przy czym moje doświadczenie jest bardzo duże Proszę o podpowiedź ile powiedzieć na start?

Gabriela
@Xy

A dali ci jakieś propozycje finansowe czy stanęło na tym że to ty masz rzucić stawką?

@Xy

Odpowiedziałbyś jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? O co pytali? Czy z wiedzy, czy bardziej dopytywali o doświadczenie? ;-)

Maly

Witam, pracowalem przez jakis czas w tej firmie, I nie polecam. Zaczynalem na bhp pozniej na pwt 10, to Co tam sie w tej firmie odpier...to jest horror, a do tego pan kierownik produkcji Pawel Z.zwykly (usunięte przez administratora) stanowisko dostal tylko ze na plecach Dominika urosl I dobrze wchodzi w (usunięte przez administratora) wlascicielom, dyrektorowi a tak na prawde jest leszczem, przeplyw informacje zerowy, traktowanie zwyklych pracownikow jak zero na kazdym kroku. Szczerze odradzam.

Patrycja

Ile jest aktualnie działów w firmie i do którego najlepiej się dostać ?

Kamil
@Patrycja

dział sieci elektroinstalacyjnych omijać z daleka, reszta działów ok.

Cześć, przychodzę do Was z pytaniem odnośnie nadgodzin. Czy zdarzają się one w Koelner Rawlplug? Nie każdy ma możliwość i może sobie pozwolić na to by zostawać po godzinach pracy więc chciałabym dowiedzieć się wcześniej jak to wygląda.

Jola

Jakich zarobków można się spodziewać w dziale BHP lub innej biurowej? Jaka atmosfera i wyposażenie stanowisk pracy? Wrocław. Z góry dziękuje za odpowiedzi

Pablo

Dział elektroinstalacji omijać szerokim łukiem. Uwaga bo pewna osoba lubią podsłuchiwać pod drzwiami hotelowymi o czym rozmawiają handlowcy. Dziwne ze pani kierownik dalej trzyma się swojej posady skoro przez rok z tego działu odeszło już ok 9 osób . Jeśli chodzi i inne działy to polecam, tam są wymagający ale normalni kierownicy .

Zosia

Naprawdę tam taka zła atmosfera jak piszą ?

Alwarez

Firma która ma bardzo duży problem z zapanowaniem nad złą atmosferą wśród ludzi , hamskie odzywki , wulgarne rodem z rynsztoku , podwyżki stawki podstawowej dopiero po 2 latach , trzymanie człowieka na jednym stanowisku , nawet gdy wyraźnie sygnalizuje umiejętności pracy na innych stanowiskach, brak odpowiedniej wiedzy i kompetencji u przełożonych , oraz brak znajomości podstaw kodeksu pracy , więc jeżeli ktoś się szanuje i nie pozwala się poniżej radziłbym omijać tą firmę szerokim łukiem.

Gregor

A jak przebiega rekrutacja w firmie? Jaka umowa jest preferowana przez firmę?

nikt

Witam. Pojawiła się oferta na przedstawiciela handlowego kuj.pomorskie i pomorskie. Chcę aplikować ale mam kilka pytań. Jakie są warunki finansowe? Czy samochodu można używać prywatnie? Plany realne?

Bross
@nikt

Stanowisko doradca techniczny bądź pH jest ok. Byle byś nie trafił do nowego działu elektroinstalacyjnego . Tam przełożona jest osoba która nie ma kompletnie pojęcia i doświadczenia w zarządzaniu ludźmi. Już dużo osób uciekło z tego stanowiska . PH średnio zarabia od 3-5tys. Autem bez problemu jeździsz prywatnie .

Jasiek

Czy to dobra praca jest przyczyna, że nikt tu nie zagląda?

Tomas

Starzy pracownicy są cwani,będą ci swoją robotę dorzucać ,na patykach ciagle to sam bubel idzie ,oczopląsu mozna dostać,oglądając przez 8 h te patyczki ,dodatkowo trzeba je pakować a,waga ciagle złe wazy.nie ma opcji zapakować 100 worków idealnie ,bo zmienia materiał i juz inaczej waza,przyjdą z jakości i za jeden worek się doczepia i trzeba w wolnym czasie przebrać cały karton ( nie kartonik ,karton wielkości jak dwie palety ,wypełniony metr na wysokość .Chora praca ,naprawdę trzeba byc jakiejś niedorozwojem po podstawówce ,żeby cieszyć się taka praca.Baby są chamskie i tylko patrzą jak wyzyskać nowego ,maja układy z kierownikiem .Mozna wytrzymać miesiąc jak ktoś potrzebuje mieć ciągłość finansowa. A na dłuższa metę to szkody zdrowia

party

to prawda, z samopoczuciem w firmie nie ma problemów, są też podobno organizowane np. wyjazdy integracyjne czy imprezy

Zostaw merytoryczną opinię o KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.?

KOELNER RAWLPLUG IP Sp. z o.o.