Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

Człowieku, na parterze nie został już prawie nikt z poprzedniej kadry. Wszyscy odeszli do konkurencji. Podpowiem Ci, przyjrzyj się pierwszemu piętru... To tam jest centrum intryg, plotek, podsrywania, słomy... Nie wierzysz ? Umów się w sekretariacie na spotkanie, a szybko się przekonasz ha ha ...

klient Centrostalu

prawda o PW Centrostal Wrocław jest nieco inna, bo tak prawdę mówiąc to cały parter ten firmy to ludzie, którzy udają, że pracują, a faktycznie to tylko plotkują i knują miedzy sobą zamiast robić sprzedaż i wyniki, niestety ta firma ma wyrażnie charakter handlowy i w tym jest jej siła i przyszłość, a nie w kumoterstwie i udawaniu, że się dobrze pracuje.

PW

Geneza tego poróżnienia narodziła się ponad 10 lat temu. Kto pamięta o co chodzi, ten wie. Kto nie, niech zapyta starszych. Jak widać GCB i jego wychowankowie są jak wirus... Kogo zainfekują, ten choruje, a na końcu... patrz Bydgoszcz.... Inna sprawa to pewne naleciałości tzw. kultury biznesowej GCB... czyli słoma w butach, bufonada, lekceważenie, podsrywanie... coś, czego wcześniej we Wrocławiu nie było...a teraz jest dla nas chlebem powszednim. Niektórzy popukali się palcem w czoło i zostawili ten syf. Reszcie brakuje odwagi (mnie też), albo weszli w ten zakłamany i zgniły układ.

andre

W Łodzi będzie 250 mln u was bracia pewnie nie mniej - razem wypisz wymaluj GCB . Tak się poróżnić WSTYD !!!!

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kolega

tylko tyle??? tzn że pozostali się kiepsko starali i tak mało im wyszło..... a tak na poważnie to chyba śladem niektórych trzeba zacząć szukać roboty

hahacz

bo we wrocku był ruski szampan na dwie głowy, a w łodzi po pińcet złotych do wypłaty haha

kolega

A skąd wiesz o premiach dla łodziaków bo my słabiutko?

ciekawski

ale fajne forum się zrobiło, jak na takie badziewie jak Centrostal, ciekawe czy jakieś premie na te święta nowy wypłacił? podobno wrocławska łódź została hojnie obdarowana i się z wrocławskiej ekipy wyśmiewają, tak [usunięte przez moderatora]. z pana również jak zawsze zresztą hahahahaha

obserwator

Jak pokazują przykłady nikt nie zna dnia ani godziny.........

teren

Coś bliżej może. Mamy się już bać ?

teren

Co tam słychać w centrali ? Jakieś wieści? Będzie chyba gorąco na najbliższym zebraniu..znowu strata...Kogo dzisiaj nie było w pracy ? Ostatni dzień miesiąca przecież.

znawca firm

jak na wrocławskie i ogólnie polskie warunki na dzisiaj nie jest to znowu najgorsza firma, ale to już nie ten sam Centrostal co za Prezesa Bogdana, wtedy pracować w tej firmie to był zaszczyt, na dzisiaj tylko obowiązek.

xxx

po co piszecie bzdury, wcale nie jest źle, premie jak zwykle, atmosfera ok, firma jak firma

REDAKTOR

TAK TAK ZARZĄDZANIE TEJ FIRMY JEST NA POZIOMIE 0 NIE DZIWI MNIE WCALE ŻE NAJLEPSI HANDLOWCY NA CZELE Z [usunięte przez moderatora]ODESZLI TO BYLI FACHOWCY I ZNALI SIĘ NA SWOIM FACHU.I TO SAMO PEWNIE ZROBI [usunięte przez moderatora].TYM BARDZIEJ ŻE MA OFERTĘ Z FIRMY KTÓRA POŁKNIE WSZYSTKICH W PREFABRYKATACH CZYLI AR.MI. NAPEWNO NA BIEŻĄCO BĘDĘ PISAŁ POZDRAWIAM

GNÓJ SIĘ ROBI CORAZ WIĘKSZY. NIEUDOLNE ZARZĄDZANIE ROZWALI TĄ FIRMĘ. NAJŚMIESZNIEJSZE JEST TO ZA TĄ NIEUDOLNOŚĆ OBWINIANI SĄ ZWYKLI PRACOWNICY. WCALE MNIE NIE DZIWI, ŻE ZBROJARZE UCIEKNĄ. PRZY TAKIM PROSTACKIM ZARZĄDZANIU KONIEC JEST BLISKI. TRAKTOWANIE LUDZI JAK PAROBKÓW, BUFONADA... SŁOMA Z BUTÓW PO PROSTU. KIEROWANIE FIRMĄ NIE POLEGA NA STRASZENIU LUDZI. TRZEBA PODEJMOWAĆ DECYZJE OSOBIŚCIE, A SWOJE BŁĘDY BRAĆ NA KLATĘ JAK MĘŻCZYZNA, A NIE ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK DUPEEK. CZY WŁAŚCICIELE TEGO NIE WIDZĄ?

REDAKTOR

INFO 99 PROCENT ZBROJARZY MA TEŻ PODOBNO JUŻ NIE BYĆ NA CENTROSTALU WIĘC ZBROJARNIA DO WZIĘCIA .PAN[usunięte przez moderatora]MA OFERTĘ Z ARCELOR MITTAL A WIEDZĄC JAK ROZKRĘCIŁ TOM 2 W SZCZECINIE I CENTROSTAL I JAKO MAJSTER RZĄDZIŁ I ROZDAWAŁ KARTY W HANOVERZE TO SIĘ NIE DZIWIĘ ŻE WALCZĄ O NIEGO .ALE NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH.A MOŻE DOBRZE SIĘ STANIE ŻE TAK BĘDZIE.PEWNIE KASA LEPSZA I TYLE POZDRAWIAM WSZYSTKICH.PARTNER S TEŻ WALCZY PODOBNO

czy to prawda , że otwieracie oddział w Bydgoszczy , na zgliszczach bydgoskiego Centrostalu? Szukam pracy. Były pracowmik GCB.

gontrom

Pędź się wrocławski cieniasie. Boli cie to, że nowi pracownicy zatrudnieni przez nowego Prezesa są po prostu lepsi od was? Nie podoba się? To wiesz gdzie możesz iść? Do Partner S. Lepiej zrób to zawczasu, bo inaczej...

Kierownik

Do Gontrom: wiesz, i właśnie na tym polega różnica. Różnica kulturowa pomiędzy naleciałościami miasta (sic!) robotniczego, a miasta inteligenckiego (jak i również kultury korporacyjnej GCB i PW). Opluwasz, bo po prostu nie widzisz różnicy, nawet nie zdajesz sobie sprawę z jej istnienia...To nie jest Twoja wina. Brak podstawowych zasad kultury osobistej, szacunku do drugiego człowieka, prostackie i butne podejście do otoczenia... Wiele można by wymieniać.. Tylko po co ? I tak nie jesteście w stanie choć trochę zrozumieć. Wyrazy szczerego współczucia... Prezes BW miał twardą rękę, ale i powszechny szacunek. Choć niewiele go znałem, ale powiem wam, że to był zwykły człowiek, lecz wielki duchem. Naprawdę mali jesteście...

wielbiciel

a [usunięte przez moderatora] z jakościowej jeszcze pracuje w Centrostaliku czy już w Partnerze ??

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw