Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

aki

Nie wiem kto jest tak malutki, żeby posługując się moim nickiem informowac tutaj o forum, założonym przeze mnie i nie dotyczącym Centrostalu Wrocław. Cóż, rodzina W do bystrych nie należy a prymitywnych intencji zrozumieć nie zamierzam. Czyżby lizanie [usunięte przez moderatora] już im się znudziło i intrygi wprowadzają do arsenału swoich działań? Pewnie tak, bo nic twórczego nie umieją. Ale jeśli ktos ma coś do powiedzenia na temat GCB (może ktoś powie coś dobrego?) to ja także zapraszam aki

aki

Ponieważ to forum służyć ma osobom szukającym pracy, wszystkim, którzy chcą coś w temacie powiedzieć proponuję forum, które założyłem i do którego nikt poza mną (a szczególnie Zarząd i Kierownictwo) dostępu mieć nie będzie. www.gcb.fora.pl

Myślę,że jako klient zainteresowany zakupami,Firma powinna zainteresowana być naszym dobrem i zaprzestać beznadziejną konkurencją z Brukową...Jesteście WY i ONI.Lepsi będą GURU... Nie najeżdżajcie na siebie na wzajem...

pracownica - 2011-01-31 20:25:13 Pan P jest ok, daje premie, awanse, jestem zadowolona z pracy Nie piszcie już o tym, jakim to świetnym MANAGEREM prezes P. był w Łodzi,a teraz jest we Wrocławiu, bo takie przedszkolne zabiegi i bezgraniczny zachwyt wręcz żenujące są i śmieszne. Każdy ma swoje zalety, ale i WADY również. A osobom z Łodzi więcej pokory życzę i szacunku do innych współpracowników i ich pracy. Uwierzcie mi, nie jesteście żadne gwiazdy, choć za takie się macie. Takie zachowanie bardzo źle o was świadczy (nie będę was obrażał, a być może powinienem, bo wam się to zdarza dość często).

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

hmmmm.... awanse? komu ? i za co ? :)

pracownica

Pan P jest ok, daje premie, awanse, jestem zadowolona z pracy

Anonim, tobie bajki pisać do snu państwa W z tatusiem:) Takie bzdury mógł wymyślić tylko ktoś z Łodzi lub delegat do tego miasta w Bydgoszczy:). A szczekają na Pana P., bo im się postawił:)(dla dobra Centrostalu Łodź nb., teraz jak tam rządzi Bydgoszcz to CŁ przestał się liczyć całkowicie, jak i CB).

pracownica - 2011-01-31 18:33:19 to niezły Giguś, dał bez zabezpieczenia, e tam chyba to nie On a Ty też dajesz bez zabezpieczenia ??? ;-)))

pracownica

to niezły Giguś, dał bez zabezpieczenia, e tam chyba to nie On

Co Wam powiem to Wam powiem ale Wam powiem, ten cały Wasz pan prezes Tomasz P. w GCB zrobił taki \"deal\" że to poprostu mistrzostwo świata, mianowicie zezwolił na sprzedaż do jednego z klientów na kilka ładnych baniek bez zabezpieczenia, ów klient w niedługim czasie się wykopyrtnął a GCB zrobiło buuu i tak się zaczęły ich kłopoty przez co do tej pory maja problemy, a bylo to w 2009r. Życzę Wam więc powodzenia i głowa do góry.

znawca

kandydat do pracy - 2011-01-12 16:31:10 szukacie pracowników, czy zarobię ze trójkę tia, chyba we dwóch buahahahahahaha

kandydat do pracy

szukacie pracowników, czy zarobię ze trójkę

handlowiec m - 2010-11-26 21:39:07 przeciez z Lodzi nikt nie przyszedl do nas za 1500 ludzie przejrzyjcie na oczy!!!!!! oni maja conajmniej 2x tyle a niektorzy to i 4x tyle (patrz panie m czy b) prezes Bogdan byl super gosciem ten obecny prezes Tomasz to lipa same bzdury, ech ludzie macie taką wyobraźnię

ikp - 2010-12-07 12:00:04 Człowieku - co za bzdury wypisujesz!!! Chyba nie jesteś z tej firmy. A skąd informacje o zabraniu jakichkolwiek premii??? Nie jesteś pracownikiem Wrocławia i nie wiesz, że za poprzedniego zarządu przez 1,5 roku nie było premii! Dopiero jak pojawił się obecny, to premie przywrócono. Dajmy nowym władzom trochę czasu - na ocenę nowego prezesa przyjdzie czas! i tu się zgadzam, piszą Ci sami, którzy w ogóle nie pracują w tej firmie i nie wiedzą, jakie są realia, jak to ludzie gadają, żeby se pogadać...

xxx - 2010-12-09 14:09:37 ZGADZAM SIĘ!!! To dobry fachowiec i menager. Zrobił kawał dobrej roboty w Łodzi. Sprzedaż była lepsza niż w Bydgoszczy, co często się niepodobało. Twardy gość - nie dał sobie w kaszę dmuchać. exactly!!!!!!

Łodziak - 2010-12-05 13:40:20 Hej Wrocławiaki, nie macie szans z tą kliką z Łodzi. Tak było w GCB, tak jest i u Was jak widzę. Nieważne, czy ktoś jest dobry, czy nie...te panie, ktore włażą prezesowi w [usunięte przez moderatora] będą zawsze forowane. Mierne, ale wierne. Współczuję.... U nas w końcu jest tak, że kto ma efekty jest doceniany...ale trzeba było poczekać na nowego prezesa. [usunięte przez moderatora] prawda:)tyle powiem, wyssane z palca

Zgadzam się s tą opinią!! Małżeństwo "W" i księgowy - weźcie się do roboty, bo plecy z Bydgoszczy kiedyś odejdą na emeryturę!!! ..... i będzie samemu ciężko się odnaleźć w rzeczywistości. No ale przecież na boku kręcicie wałki,poza GCB ....

xxx

aki

A wiecie dlaczego "audytorki" i inne anonimy wieszają psy na obecnym Prezesie? Bo wszyscy wartościowi ludzie poszli za nim z Centostalu Łódź. I nie ma kto pracować, bo nowy zarząd za bardzo nie umie:). Jakieś nieudaczniki z tatusiami w Bydgoszczy (tak tak, panie "w") teraz, nie umiejąc nic zrobić, próbują mu uprzykrzyć życie:). Fabryka kurzu:) Pewnie coś Pan o tym wiesz:) Bo raczej nie o biznesie:) Proponuję zastanowić się, dlaczego ci ludzie z Łodzi zgodzili się iść za nim. Czy tylko dla pieniędzy? Wątpię.

xxx

Nie pisz klamstw!! W gabinecie byłem raz i nic się nie zmieniło, tak jak za czasów Bogdana - nawet ten dziurawy fotel stoi ha ha ha!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw