Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

ikp

Człowieku - co za bzdury wypisujesz!!! Chyba nie jesteś z tej firmy. A skąd informacje o zabraniu jakichkolwiek premii??? Nie jesteś pracownikiem Wrocławia i nie wiesz, że za poprzedniego zarządu przez 1,5 roku nie było premii! Dopiero jak pojawił się obecny, to premie przywrócono. Dajmy nowym władzom trochę czasu - na ocenę nowego prezesa przyjdzie czas!

tutajpracuje.pl

Opinie o Centrostal Wroclaw - Wrocław na: http://www.tutajpracuje.pl/Praca-Opinie-Zarobki/Centrostal-Wroclaw-SA-Wroclaw/

aki - 2010-11-24 00:41:30 Miałem styczność z Prezesem (usunięte przez moderatora). za jego rządów w Łodzi i uwierzcie mi, to dobry menager. Wyciągnął firmę z dołka po poprzednim zarządzie i zaczął wyprowadzać na prostą. Ponieważ jednak nie zgodził się być marionetką, nowa władza w Centrostalu Bydgoszcz odstrzeliła go z rozpoczęciem rządów (nie tylko jego, miernoty pozbywają się wartości, żeby nie czuć się zagrożonymi). I teraz Łódź leci na pysk. Podobnie jak sama Bydgoszcz. Nie pochwalam takich posunięć jak z gabinetem, ale może to nie jego pomysł? (nie jest właścicielem, tylko zarządcą!) A co do zachowań- może po prostu Pan(usunięte przez moderatora)czuje się niepewny? Może obawia się wpływów ludzi byłego Prezesa Centrostalu Wrocław, którzy z kolei, z obawy o ciepłe posadki, nie są do niego dobrze nastawieni? Jedno jest pewne- nie ma co najeżdżać na Forum bez rozmowy z Panem(usunięte przez moderatora) Pewnie to on powinien zacząć tą rozmowę, ale może właśnie ci ludzie (usunięte przez moderatora) człowieku głupoty że sie nawet czytać nie chce. To był menager chyba fabryki kurzu.

łodziak? chyba lodziak:)

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Łodziak

Hej Wrocławiaki, nie macie szans z tą kliką z Łodzi. Tak było w GCB, tak jest i u Was jak widzę. Nieważne, czy ktoś jest dobry, czy nie...te panie, ktore włażą prezesowi w(usunięte przez moderatora)będą zawsze forowane. Mierne, ale wierne. Współczuję.... U nas w końcu jest tak, że kto ma efekty jest doceniany...ale trzeba było poczekać na nowego prezesa.

yaro

he he he, ktoś z Łodzi bardzo chce zaszkodzić prezesowi P:). Pewnie (usunięte przez moderatora)a teraz chce się pozbyć niesmaku i przypodobac nowej władzy, plując na starą.

znawca Łodzi

ot i tak Łódż (usunięte przez moderatora) Wrocław i gitarra hahahaha

nemo

Ojcze Tadeuszu, twója opinia jest celna

Pawlak

a taka fajna firma była hamerykancka buahahahahahha

Wania z Poznania

wot i paszła firma w (usunięte przez moderatora)

ciekawski

ciekawe tylko jak długo ten nowy prezio porządzi w firmie ? ma jakiś kontrakt czy cuś ?? no i jakie ma "przełożenie" w zarządzie, bo jak słabe to jego kariera będzie raczej krótka

handlowiec m

przeciez z Lodzi nikt nie przyszedl do nas za 1500 ludzie przejrzyjcie na oczy!!!!!! oni maja conajmniej 2x tyle a niektorzy to i 4x tyle (patrz panie (usunięte przez moderatora) prezes (usunięte przez moderatora)byl super gosciem ten obecny prezes (usunięte przez moderatora) to lipa

Prezes (usunięte przez moderatora) to byl gosc!!! Prezes (usunięte przez moderatora) to lipa!!! kiepski z niego szef jest jak marianotka!!!! i nie piszcze ze jest super bo nie jest to jest czlowiek ktory nie liczy sie ze zdaniem innych ludzi tylko tych co sciagnal z Lodzi to widac na codzien w pracy!!!! premie pozabieral ale na mieszkania sluzbowe kadry z Lodzi to znalazl srodki

pięterko

EL MUNDASO - 2010-11-24 21:32:01 PISZECIE GADACIE A NIKT NIE ROBI ZADNYCH KROKOW ZEBY BYLO LEPIEJ WIDOCZNIE WSZYSTKIM JEST SUPER I TYLKO MOZECIE SOBIE POGADAC 1500 ZL TO CHYBA SZCZYT WASZYCH MARZEN TAK TRZYMAC I CZEKAC NA ODWILZ MOZE WAM ODMROZA PREMIE za taką pracę nawet te 1500 to o wiele za dużo

Pięterko

EL MUNDASO - 2010-11-24 20:49:12 CALY TEN PARTEREK W NIEBIESKIM BUDYNECZKU TO JEDNA WIELKA ZBIERANINA LUDZI KTORZY (usunięte przez moderatora) W STOLECZKI I STRZELAJA Z PEPESZY JEDEN NA DRUGIEGO POZDRAWIAM WSZYSTKICH NYGUSOW dobre, dobre i do tego prawdziwe hahahahaha

Pięterko

EL MUNDASO - 2010-11-24 20:49:12 CALY TEN PARTEREK W NIEBIESKIM BUDYNECZKU TO JEDNA WIELKA ZBIERANINA LUDZI KTORZY(usunięte przez moderatora) W STOLECZKI I STRZELAJA Z PEPESZY JEDEN NA DRUGIEGO POZDRAWIAM WSZYSTKICH NYGUSOW dobre, dobre i do tego prawdziwe hahahahaha

EL MUNDASO

EL MUNDASO

CALY TEN PARTEREK W NIEBIESKIM BUDYNECZKU TO JEDNA WIELKA ZBIERANINA LUDZI KTORZY (usunięte przez moderatora)W STOLECZKI I STRZELAJA Z PEPESZY JEDEN NA DRUGIEGO POZDRAWIAM WSZYSTKICH NYGUSOW

poszukiwacz premii

FUJ - 2010-11-24 13:34:17 Pan (usunięte przez moderatora). z nikim niechce rozmawiać poza kręgiem ludzi ściągniętych z Łodzi za duże pieniądze / wynagrodzenie,utrzymanie mieszkań służbowych?, samochody służbowe? itp, itd ? aaa, to tam są premie zabrane zwykłym pracownikom firmy, bo utrzymanie nierobów sporo kosztuje.

realista

FUJ - 2010-11-24 13:34:17 Pan (usunięte przez moderatora). z nikim niechce rozmawiać poza kręgiem ludzi ściągniętych z Łodzi za duże pieniądze / wynagrodzenie,utrzymanie mieszkań służbowych?, samochody służbowe? itp, itd ? czyli firma wkrótce popłynie jak wiele innych w branży stalowej, scenariusz bardzo podobny i koniec pewnie też.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw