Centrostal Wroclaw

Opinie o Centrostal Wroclaw

xxx

Dostałeś propozycję, bo wszyscy stąd zwiewają ha ha. Powodzenia.

xxx

Trochę niska cena za bycie nikim.

wiesiek

Przez rok pracowałem w konkurencyjnej firmie, teraz dostałem propozycje pracy w centrostalu, zaproponowali mi 3000 plus premia, ale po tym co tu czytam nie wiem czy warto (?)

znawca

pan (usunięte przez administratora) to nie wybór idealny, ale przy ludziach z(usunięte przez administratora) to wręcz genialny, bo oni Łódż za moment też położą tak jak Bydgoszcz

Pracownik Produkcji

Jednoetapowa rozmowa kwalifikacyjna. Na starcie zostałem poinformowany, że firma posiada komplet pracowników, ale mogą mnie przyjąć (zaskakująca polityka). Po kilkunastu minutach opisywania mi pracy w samych superlatywach zadałem pytanie o zarobki. Zostałem poinformowany, że zarobki to 2800 brutto + premie...czyli w sumie 3800brutto. Zdecydowałem, że to zdecydowanie za niska stawka. Nie było możliwości negocjacji stawki, więc odpuściłem.

Pytań do mnie nie było, wszystko o mnie zawarte było w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ania

Przesada , firma ma znakomite wyniki .Popieram Pana(usunięte przez administratora)

macho man

popieram, zapodawaj chłopie, zapodawaj

ciekawska

napisz, napisz. bardzo jestem ciekawa co takiego pan(usunięte przez administratora) zdziałał ?

ktos kto cos niecos wie

Ale traf ! Strzał w dziesiątkę. Żal Ci dupsko ściska stary. Bądź mężczyzną i daj spokój. Padło już na wszytstkich których nieawidziłeś. A jak nie przestaniesz pisać ... to wiedz, że ja coś wiem i nie omieszkam się tego napisać na forum! Masz stary wiele na sumieniu.

To również sztandarowy tekst Pana (usunięte przez administratora)" do garów baby " No cóż dziś kobiety są wykształcone, mądre, inteligentne, potrafią połączyć życie osobiste z życiem zawodowym, są matkami. I takie właśnie pracują w Centrostalu. Niestety niektórych facetów boli to jak kobieta jest mądrzejsza :) Pana (usunięte przez administratora)ewidentnie to bolało. Dla uściślenia jestem facetem i chciałbym podkreślić że ten (usunięte przez administratora)BEZ STUDIÓW nie umiał sobie z tym poradzić.

haha

ona już tam na wieki wieków zostanie bo kto ją inny przyjmie z takimi kwalifikacjami do zarządzania i psucia atmosfery hehe

jedyny taki

niestety pracuje i chętnie bym zobaczył upadek tej gwiazdeczki, DYZMA w spudnicy

haha

a (usunięte przez administratora) tam jeszcze pracuje czy nie? ale jej to i tak nikt nigdzie indziej nie przyjmie bo od razu atmosfera się w każdej firmie zepsuje hahahaha

była

Z tego co wiem, wszyscy handlowcy dostali u konkurencji 4-5 tys. brutto plus premia. Kierownicy, którzy odeszli pewnie mają dużo więcej.... To jest normalna pensja nieosiagalna w Centrostalu. Szukaj więc dalej. Nie powinno być z tym problemu, bo inni szukaja takich handlowców.

witamy, witamy szanowne kierownictwo :-) już w tesco płacą więcej więc musicie się bardziej postarać żeby ludzi nadal mamić obietnicami, traktować jak (usunięte przez administratora) do roboty samemu czerpiąc z tego korzyści w firmie z branży dostałam propozycję 2500 brutto + premia

xxx

ja też byłam na rozmowach, dawali mi na początek 1500 brutto, nie przyjęłam wydaje mi sie to za malo, mam maturę

kolega

Ciekawe gdzie wtedy pójdzie stara i nowa świta pana prezesa??? :-) A ja byłam na dwóch rozmowach i jestem miło zaskoczona warunkami, nie wierzyłam że inne firmy tyle płacą a to jednak prawda :-).

ekonomista

jeszcze góra rok i cała ta firma będzie szukać roboty bo zwyczajnie padnie przy takim poziomie zarządzania i tak dużej konkurencji na rynku, cudów zasadniczo na rynku nie ma i jak coś żle działa to pada, tylko kwestia tego kiedy i jak duży ma zapas kapitału, żeby dokładać do interesu

kolega

W końcu ktoś to powiedział. BRAWO!!! Ja szukam roboty co i innym polecam. Oczywiście(usunięte przez administratora) niech się nadal koryta trzymają.

staw

Pozdrawiam wszystkich pracowników Centrostalu :)))))

klient

może i masz rację, ja już u Was od pół roku nie kupuję, bo mam innego dostawcę, ale kiedyś było tak jak opisywałem, dzisiaj nie wiem jak jest i mnie to nie interesuje, bo wracać na zakupy do Centrostalu nie zamierzam, stąd widzicie, że firma mocno traci klientów i jej przyszłość może być podobna do(usunięte przez administratora) czyli marna

Zostaw merytoryczną opinię o Centrostal Wroclaw - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrostal Wroclaw?

Zobacz opinie na temat firmy Centrostal Wroclaw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrostal Wroclaw?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrostal Wroclaw?

Kandydaci do pracy w Centrostal Wroclaw napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrostal Wroclaw