Sambud Sp. z o. o.

Opinie o Sambud Sp. z o. o.

Nikoś

Tu nie jest tak źle. Każdy dostaje umowę na cały etat. Osiem godzin pracy. Wcale nie jest najniższą krajowa i jeszcze można cos dorobić w soboty.

Konan

Czy na produkcję w Sambudzie wymagane są jakieś uprawnienia lub doświadczenie? z góry dzięki za jakieś wskazówki

Olek
@Konan

Nie są wymagane. Trzeba zrobić tylko badania lekarskie i do roboty.

Konan
@Olek

No i dobre, dzięki

Koktail

Moim zdaniem tą firme powinien zarządzać ktoś zrównoważony. Sprzedać to w dobre ręce a nie robić małpiego gaju i myśleć że wszystko się uda. Są ludzie którzy wiedzą coś na temat dystrybucji stali i chcą to kupić.

Szejk
@Koktail

Nieoficjalnie zakupem tej przetwórni interesuje się sam Lakshmi Narayan.Ale czy to prawda To tylko prezesi wiedzą.

Konkurencja

Na święta wielkanocne podobno mają być jakieś paczki dla magazynu. Prawda to?

@Konkurencja

A dla produkcji ta obiecana 13-wypłata. Miejmy nadzieję że będzie, przecież dyrektor Wojtek to poważny człowiek który potrafi dotrzymać słowa.

@13

Nic na żadnym zebraniu nie wspominał o trzynastkach ani o paczkach więc nie pisz bzdur. Firma ledwie dyszy przez magazyn więc część z renomowanych pracowników powinna dostać paczki na adres Montelupich 7. Kod pocztowy: 31–155. Email: as_krakow@sw.gov.pl. Wojtek jest spoko tylko część robotników jest bezczelna i nie mają umiaru w pobieraniu świadczeń.

afryka

To sobie przypomnij za jakiego dyrektora zostały wprowadzone w życie te niby swiadczenia.Wagony pełne taniej siły roboczej i karuzela kelnerow,barmanów,kucharzy i cudów afrykańskich,niepowarznych decyzji oslepiajacych głowy tej niby już poważnej firmy.

magazynier

Na początku był tylko magazyn i to dzięki starszym magazynierom ta firma jeszcze istnieje na rynku. Magazyn stawiał ta firme od fundamentów i nigdy się nie zbuntowal tak jak produkcja. Jakby nie magazyn to by to już dawno padło. I jeszcze chciałem podkreślić że pomimo dużej lojalności magazynierów jesteśmy słabo obdarowywani środkami wspomagającymi.

Hahaha
@afryka

A jeżeli chodzi o ściąganie tu taniej siły roboczej to też jest jakiś przekręt bo w ogłoszeniu jest napisane że niby do pracy prze zbiorach a trafiają do sambudu I ten żółty hotel niby gratis

Nic śmiesznego
@Hahaha

Szkoda że hindusi nie znają języka polskiego. Może im zostały zabrane paszporty i są zmuszani do pracy w takich warunkach? Nikt tego tak dokładnie nie wie. Też nie mam pojęcia czy w Polsce jest jakaś hinduska ambasada żeby tych chłopaków wyciągnąć z tego bagna żeby zdrowi wrócili do swoich rodzin.

Unia
@Nic śmiesznego

Jak jest jakiś poważny problem to dzwoń na 112 policja od tego jest żeby pomagała ludziom.Czasy komunistycznych gangsterów prowadzących firmy jak pijani kierowcy powoli się kończą.

Kierowca
@Konkurencja

Do załadowania na samochód

Firma Sambud Sp. z o. o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcyjno - magazynowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
apel

oj Panowie Panowie.. czy to wszystko jest takie potrzebne? wchodze tu i śmiech mnie ogarnia bo na internecie wszyscy cwani, a w rzeczywistości nikt się nie odezwie. teraz nie wiadomo jak patrzeć na ludzi których się mija, czy to oni tu wypisują takie wyzwiska czy może to ktoś inny? serio, chcielibyscie też byc tak traktowani? troche rozsądku...

Rozsądny
@apel

Nie było by potrzebne gdyby nie mściwość przełożonych odzywasz się to wylot lub po premii 3 miechy gdzie tu rozsądek nie mozna traktować pracownika jak (usunięte przez administratora)...

@apel

Dla niektórych jak widać nie ma żadnych świętości, kultury czy jakichkolwiek zasad. internet to internet i wszystkim się wydaje że można tutaj wszystko wpakować. a szkoda że to tak wygląda

@apel

Tu się już nie ma z czego smiać

@eh

No to jest racja, tutaj trzeba płakać nad losem tych ludzi, dla których rozrywką jest obrażanie innych

@eh

Ale w sumie teraz też nie jestem lepszy oceniając to wszystko.. nic mi do tego, ale dołączam się do apelu. dajmy sobie spokój z takimi tekstami, jak nam źle to się trzeba zwolnić i tyle. wylewanie żali tutaj jeszcze nikomu nie pomogło

@Migel

sam się już trochę zamotałeś. nie ważne, oby było tak jak mówisz i tyle w temacie

@Migel

i pozdrawiam Ciebie i wszystkich innych rozważnych pracowników, którzy nie chcą być łączeni z takim zachowaniem

Byly Gangster
@Migel

A jakie moga być zasady jak tu większość miesięcznego wynagrodzenia jest wydawana pod biurkiem? I każdy patrzy żeby pracować na jak najlepszym agregacie żeby koperta była syta. To samo dotyczy magazynu, każdy chce pakować lub ściągać towar który jest dobrze płatny jak walki Walka albo żebro, też Walka. Tu pieniądze robi się na określonych materiałach a nie na ciężkiej pracy z której nie ma nic. Ja też ubolewam że tak to wszystko wygląda i mało tego.Zastanawiam się jak to wszystko funkcjonuje i jeszcze w dodatku trzyma sie kupy.

W jakich godzinach jest praca? prosze o poważne odp.

Poważnie
@Michał

Produkcja 3 zmiany 6-14,14-22,22-6 Magazyn 2 zmiany 6-14,14-22

Kodi
@Poważnie

czy produkcja i magazyn są w tym samym miejscu pod jednym adresem???

Poważnie
@Kodi

Tak pod tym samym adresem.

Dziękuję bardzo

?
@Poważnie

to musi to być naprawdę duży budynek i dużo ludzi zatrudnia. jest tak faktycznie??

Arab
@?

Z całego świata jeszcze tylko eskimosów brakuje fajna firma

Kazek
@Arab

Ja też nie narzekam można wiele języków podszlifować i poznać wiele ciekawych zwyczajów różnych narodów.

Neo
@?

Budynek spory i zadaszenia wystarczy by zkoszarowac z krajów afrykańskich pracowników np konga oni za wikt i opiekunek będą pracować na cwaniakow w białych koszulach .A jezykow to w firmie można tyle poznać że śmiało za tłumacza można dorabiać bo za tą pensje to nie wyżyjesz.

Zwolniony
@Neo

U mnie w Santorini też są miejsca znam prawie wszystkie języki będzie dobrze i czasami tramwajem podwioze

Reju

rozumiem zamysł ale nie musimy jeszcze tutaj się dodatkowo wyzywać.. niczego raczej dobrego to nie wnosi

LUNAPARK

Niestety żyjemy w takich czasach że musimy sprytnie przeprowadzać jakieś tam swoje plany, kręcić, mieszać, motać. Jesteśmy w końcu Polakami, którzy słyną z tego typu zachowań i takiego sposobu na życie. A w tej firmie to jest jak w wesołym miasteczku. Jeden zarabia 3000zl.łacznie z kopertami a drugi potrafi nawet wyciągnąć 6000zl.i on wcale nie jest lepszy od tego co mniej zarabia.

@LUNAPARK

Moim zdaniem najfajniejsza atrakcja w lunaparku to jest diabelski młyn.

Aaa
@LUNAPARK

Kazdy zarabia tyle na ile sie ceni. Mamy kapitalizm. Mozesz zarabiac i 10tys. Nie ma problemu. Mozesz tez nic nie robic, mozesz lezec i ogladac TVP. W systemie kapitalistycznym jest wolny. Skoro wyciagasz 3 tys to znaczy ze albo na tyle sie cenisz, albo ciebie tak oceniaja. Zyski sa najwazniejsze. Mamy wulgarny kapitalizm. Firma prywatna to nie kasa zapomogowa. Macie ciagle komunistyczna mentalnosc ze Wam sie nalezy....i dlatego nie ogarniacie zmian

Albo
@Aaa

Albo jesteś dyskryminowany że tak mało zarabiasz.

Wszechwiedzący
@LUNAPARK

Racja dlatego olałem ten system bo kłamią ...

Matematyka
@LUNAPARK

Ciekaw jestem czy prezesi połkneli haczyk po ostatnim przeglądzie.

Matematyka
@LUNAPARK

Ciekawy jestem czy prezesi połkneli haczyk po ostatniej wizytacji tych swoich hal.

Hak
@Matematyka

Tak połknęli zaraz w konferencyjnym, że już nawet nie musieli taniej siły roboczej pracujacej prawie za najniższą krajową i swoich hal odwiedzać. Bo poco ? Może by się w końcu ktoś odważył i wygarnąl całą prawdę na temat tej farsy produkcyjnej.

Sprzedawczyk
@Hak

Takich co by wygarnęli to już niem lub są zbyt uwikłani w wały wałka ostatnim czasem bubu ratował godnosc firmy ale teraz ma zbyt wiele etatów do stracenia i boi się że nie odnajdzie się na rynku pracy wiec woli siedzieć cicho i udawać greka ale on jest jest jak chorągiew naszej Flagi Państwowej. Byle być na szczycie...

uwikłany
@Sprzedawczyk

Chyba wszyscy tu pracujący są już uwikłani w proceder pobierania świadczeń i bonusów. Tak że wszyscy jedziemy na tym samym wózku.

@uwikłany

Tylko że niektórzy pobierają świadczenia astronomiczne a część ma takie koperty że wystarczy im tylko na zakup kilku zgrzewek coca-coli.

han
@magazynier

To bierz sie do roboty a nie wypisuj jak ci żle nieudaczniku!!!!!

@han

Za najniższą krajowa to sobie sam rób tępy dzidzie

Sprzedawczyk
@uwikłany

Oj widzę że udeżyłem w czuły punkt bubusia i opinia została szybko usunięta ale niektórzy mają wózek ze złota a inni ze wózka ze kartonu.

Niesamowite

Ten kto wymyślił odśnieżanie dachu biurowca w czwartek to powinien sobie kupić nowoczesną pralkę z opcją odśnieżania mózgu i wypróbować na sobie czy pomoże mu ten program w plamach mózgowych.

Biuro
@Niesamowite

Budynek mogl się zawalić pod naporem śniegu.Bardzo dobra decyzja z tym odsniezaniem.Biuro jest najważniejsze.

Produkcja

Zastanawiam sie czy róznego typu krytyczne opinie będą miały miejsce za 3-4 miesiace jak sytuacja ulegnie poprawie jak to bywa w tym sektorze budowlanym?szukacie źródła obecnej sytuacji w osobach które nie sa niczemu winne więc proponuje głęboki reset mózgu i obiektyną ocene sytuacji.

Vito

Dobrze powiedziane!

Torun
@Produkcja

Wszystko jest przemyślane wiec prosze sie wziaxazc do roboty. Panowie radio z Torunia powinno wam określić drogą i kierunek.

Fff
@Produkcja

A kto jest winien że nie ma wsadu pracownicy ? Chyba nie a dział zaopatrzenia od czego jest przejść po halach i wyjarać fajke nieporozumienie

@Fff

Jak to łatwo tak oceniać pracę innych i udawać ze pozjadało się wszystkie rozumy nie mając pojęcia o całej sytuacji

Walcownik

Tylko za nim sie pojawisz to strzel coś bo na trzeźwo słabo Ci idzie.

Młyn

Też bardzo jest to dziwne że dzìś zwolniono nastepnego wieloletniego pracownika w trybie natychmiastowym. Moim zdaniem powinna powstać wewnetrzna komisja żeby wyjaśnić jak najszybciej niewyjaśnione przypadki masowych zwolnień dyscyplinarnych i zdefiniować przeczyny zagrożeń i skutków dalszej egzystencji Ta firma powinna być już od dawna jak lotniskowiec typu"Gerald R. Ford"i śmiało tlumić konkurencję!! Mam takie wrażenie że żyje w czasach (usunięte przez administratora) i co nowy dyrektor to robi"czystki"ze swoimi potencjonalnymi wrogami. Prezesi mają już takie lata że powinni zmądrzeć.

Zakład Zoologiczny
@Młyn

Na początku wałek wszystkich okradł później magazynierzy zaczęli walka okradać na tym cudownym urządzeniu jakim jest regnator. No i Jeszcze produkcja się dołączyła do tego wszystkiego. I jak to wszystko wygląda w oczach kogoś normalnego. To już nie jest cyrk tylko zoo.

Nik
@Zakład Zoologiczny

Magazyn to zawsze brał profit od kierowcy lub klienta jak potrzebował coś więcej wrzucić na pakę jaki dyro taka załoga ...

planeta małp
@Nik

Wagi pilnuje Kozioł z kryspinowa więc nie ma możliwości żeby auto zabrało więcej ładunku niż jest to na papierach. Czasami zdarzają się takie przypadki ale on wtedy interweniuje bo po to tam jest. To jest prawdziwy szeryf i każdy się z nim liczy.

...
@Młyn

... znowu zwolnienia ??? ... ... Ja przyjmę wszystkich, bezrobocie otwarte dla każdego - zawód nie ważny " hehehe ... Głowa do góry i " Pamiętajcie " Nie tą pracą to inna ja mam masę Asów w rękawie , bo nawet Łukasz Bawół to mi powiedział, i szanujcie go bo nie jest złym człowiekiem ...

Ciekawy

Do Was jak do ściany, jak do ściany...eh

tak
@Ciekawy

nuda w domu po pracy to trzeba sobie poklepać w klawiaturke dla rozrywki i zrobic z siebie dekla

Fu
@tak

No prawda ale dekle przykrywają z regóły studnie ścieku macie tam oczyszczalnie czy jak

Eksperyment.

Co ma być to będzie. Ludzi mądrych już tu prawie wcale nie ma. A jak ludzi w miarę kumatych jest poniżej normy to chyba jest logiczne że koniec nadchodzi. Ostatni dziwny pomysł dyrekcji to jest przejście na system 4-brygadowy. Tylko że dziwne eksperymenty w końcu muszą zakończyć się czymś niespodziewanym w skutkach. Wiosna nadchodzi to szukać roboty a nie tu komentować i poddawać się eksperymentem.

Gapa

Tonie?! Jak będzie za burtą, to trzeba brzytwę rzucić. A tak na serio to czekam na info, przyjadę pod firmę pomachać. Taka świecka tradycja.

Obcy

Sygnalista widać jak bardzo jesteś za Bódką przejdz całkowicie na jasną strone mocy.Twego rozumu już nikt nie uleczy a szkoda.

Katastrofa

Z dniem 1 kwietnia 2020r.ta firma niaświadomie sama się rozłożyła nawet o tym nie wiedząc zwalniajac niesłusznie 19-tu dobrych i doświadczonych pracowników i to chyba dyscyplinarnie. Bo się słusznie sprzeciwili się obniżeniu pensji o 20% i to na stałe. I to dziwne zachowanie wcale nie było związane z Covid-19 ale z rychłym wzbogaceniem się. I teraz po roku są widoczne rezultaty tych niekonwencjonalnych działań i skutki nie przestrzegania społecznych zasad. Teraz tą firmę można porównać do pędzącego parowozy, który jest na częściach 3 klasy i wlecze się nie wiadomo gdzie. Nie zapomnijmy kto do tego doprowadził.(usunięte przez administratora)

Ciekawy

W życiu realnym też jesteście tacy cwani pod względem wyzywania siebie nawzajem czy tylko ta anonimowość dodaje wam dodatkowej mocy?

realnie
@Ciekawy

A Tobie anonimowość też dodała mocy że piszesz tu takie bzdury

Szal
@Ciekawy

Każdy nowy dyrektor co tu przychodzi to robi zebrania z pracownikami i opowiada jakie tu wszystko będzie usprawnione jakie nowoczesne,a zarobki na poziomie najwyższej krajowej. I tak unowoczesnili że nikt w tej firmie nie zna regulaminu bo zmieniany jest co chwilę. Każdy podpisuje wszystkie papiery jakie mu dadzą do podpisania nie pod tekstem ale na osobnych kartkach a zarobki tak wzrosły że zbliżamy się do najniższej krajowej. Kiedyś Edyta Bartosiewicz napisala słowa do pasującej tu piosenki" ogarnął mnie dziki SZAŁ"

BenyBeny
@Szal

Jeszcze 2 miesiące i dowidzenia S2. Wszystko zmierza w złą stronę, do tego pensja, że na opłaty nie starcza.

Turban
@BenyBeny

Za dwa miesiące to robunio i kozacz będą jechać na turku jak na grzbiecie muła i poczują smak swej nieudolnosci chyba zapomnieli ze my pracujemy na nich noi dawać tu tych z czysciwem na głowie .

Pomocy

Ktoś powinien napisać maila do Agenci Bezpieczeństwa Wewnętrznego z prośbą o pomoc i monitoring napływających do tej firmy przeróżnego kalibru uchodźców,pracowników i taniej siły roboczej różnej maści z wszystkich zakątków świata. Jeszcze tu islamu tylko brakuje. Niech nam ktoś w końcu pomoże !!!

Ludwik

Ale dlaczego akurat w tej firmie przeprowadzane są tego typu doświadczenia? Jest wiele podobnych firm zajmujących się dystrybucją stali to ktoś z PO akurat wybrał Sambud na eksperymenty a pracowników z Polski na króliki doświadczalne. Czemu Maxstal cz inne podobne firmy nie mieszają się w takie praktyki?

Robol
@Pomocy

Za granicą mówią tak samo o Polakach. Zostawiam do przemyślenia.

Yeti

Tylko że kolego zarząd tej firmy jest podobno tylko na papierze. Kazdy z tej piątki wspaniałych dostaje odpowiednią kwotę na konto bankowe i dlatego nie wracają się. A fizycznie prawdopodobnie zarządza ktoś inny.

Ja nie narzekam. Przelew w terminie, koperty są, koryto jest. Czego można chcieć więcej?

Czy jestem w stanie uzyskać tutaj jakieś konkretne informacje dotyczące warunków pracy czy wszystkie dyskusje wyglądają w taki sposób?? bo nie wiem czy opłaca się pytać

informator
@Piotr

Przychodz tu do roboty a nie pytaj. Precyzyjnych informacji dowiesz się w trakcje roboty. Każdy dział ma inne tajemnice więc nie wiadomo gdzie trafisz i na jaką zmianę. Umowa o pracę słabiutka ale są inne kanały zasilające i motywujące.

Bros
@Piotr

A co konkretnie cie interesuje bo zbrojarnia dobrze płaci polecam

Info
@Piotr

Jakby to było 2 lata temu to w ciemno mógłbyś przyjść ale na chwilę obecną to tylko stracisz kupę nerwów skoro firma zatrudnia obcokrajowców to sam pomyśl jaka atmosfera panuje jeśli chodzi o inne kanały to będziesz czuł się jakbyś grał w rosyjską ruletkę dostaniesz albo nie .opinie z paru lat poczytaj i zobaczysz że coś w nich jest prawdy ...

@Info

Wszyscy by chcieli domy pobudować w 3 miesiące. Ale jednak to nie jest takie proste.

Prawo
@Info

Zamknąć tą firmę i każdemu pracownikowi wypłacić 3 miesięczna odprawę. Zgodnie z prawem.

Ogrodnik

Nie chcę krakać ale ta firma zbliża się do niebezpiecznego zakrętu. Czy z niego wyjdzie to się niebawem okaże. Ta firma ma już swoje lata i różnymi preparatami była podlewana żeby rosła. Ostatni preparat narobił chyba największego spustoszenia(ze Śląska go podobno sprowadzili)bo według mnie nikt nad niczym nie panuje. Wczoraj hallo się zdenerwował i o mały włos znowu mielibyśmy policje w zakładzie.

Onet
@Ogrodnik

Wszyscy nad wszystkim panują.

Prawny
@Ogrodnik

A na co sie Krzynio tak zdenerwowal?

moto

w jakich godzinach praca? na ile zmian?

Info
@moto

Praca biuro 2 zmiany produkcja na 3 zmiany może 4 brygady jak sobie dyrektor załatwi naiwnych ogólnie na produkcji dzis rano jutro noc bo brak ludzi i organizacji magazyn 2 lub 3 zmiany nocki płatne extra ha ha ha. Jak opowiadają to żal..

Benek

Na litość Boską, RODO Panowie, RODO!

@Benek

Nie żebym mnie to dotyczyło, ale żeby potem nie było, że nie ostrzegałem

@Benek

Potem dostanie wezwanie jeden z drugim i będzie zdziwko.

Barbi

Pracy brak.

Mi? Odnoszę inne wrażenie

Prawda

To dopiero wierzchołek góry lodowej za coś się trzeba było pobudować.

Zostaw merytoryczną opinię o Sambud Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sambud Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sambud Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sambud Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sambud Sp. z o. o.