logo Sambud-2 K.Stępak i Wspólnicy Spółka Jawna

Sambud-2 K.Stępak i Wspólnicy Spółka Jawna

Kraków

Opinie o Sambud-2 K.Stępak i Wspólnicy Spółka Jawna

były pracownik 2009-12-13 15:51
firma do [usunięte przez moderatora] tylko obiecywac potrafia .
jasko 2011-01-21 19:42
Bylem ostatnio na rozmowie na handlowca do oddziału w zielonej górze. Przy pytaniu o zarobki (mam kilkuletnie doświadczenie w branży), powiedziałem że mógłbym się zgodzić na niecałe 2 tys. netto. Odpowiedź: że to dużo za dużo, nie tylko na początek, ale nawet po okresie próbnym... dramat.
Piotr W. 2011-01-31 11:23
Hey.Interesuje mnie coś blizszego na temat pracy w tej firmie np. w Wawie.z zewnatrz wyglada to całkiem nieźle.

pozdrawiam
Sąd 2016-10-14 14:55
No ja jestem zdziwiony tym, że Administrator Nieruchomości/ Specjalista ds. Eksploatacji Nieruchomości ma takiej wysokości pensje, bo mówiliście że około 4000 brutto, a ja słyszałem z innego źródła, że choci o przynajmniej 5800 a to duża różnica przecież.
kjm 2017-07-25 08:58
duzo obiecuja , niby wystawione szyldy szukamy pracownikow 3 znajomych juz "prawie " mialo prace a ostatecznie do nikogo sie nieodzywaja kierownik magazynu szuka jeleni z ukrainy po nizszych kosztach bo mu wujek kazal a sam nic nie moze ... patologia jednym slowem
obserwator trendów 2017-08-10 09:59
Fatalna atmosfera w pracy, ale cóż pożal się Boże deerektor, którego przygarnęli, kreuje atmosferę strachu.
Mile widziane donosicielstwo i głębokie uniżenie. Samodzielne myślenie to nieee tutaj. Ale to nie te czasy, oj nie, jednak od 20 lat nieco się zmieniło w zarządzaniu personelem Panowie.
Czas wejść w fazę traktowania ludzi po partnersku.
Zostaw swoją opinię o Sambud-2 K.Stępak i Wspólnicy Spółka Jawna - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sambud-2 K.Stępak i Wspólnicy Spółka Jawna