Sambud Sp. z o. o.

Opinie o Sambud Sp. z o. o.

Wacek i Gacek

Czy w tej firmie jest dużo pociotków?

ZAKUPOWY

Wojtek powinien 2 razy w miesiącu płacić,ponieważ chodzi taka fama że jak sanepid zamknie jego i naszą działalność na pewien czas to nie będzie wiadomo kto ile sobót przepracował i może być tak że nie będzie wiadomo gdzie tych pieniędzy szukać za nadgodziny ani gdzie je można będzie odebrać i w jakim terminie.

omal
@ZAKUPOWY

Wszyscy powinni dostać za soboty na początku miesiąca to nie jest Amber Gold że pieniądze gdzieś wyparują pod postacią gazu.

Dada

Ta firma to porażka nie interesują ich kierowcy którzy przywoza towar życzę im upadłości

Bystry magazyn
@Dada

A co kogo obchodzą kierowcy to pionki bo to tylko robole i nieroby

La cosa nostra

Z dniem 1 kwietnia wszyscy jesteśmy w tej samej organizacji.

Firma Sambud Sp. z o. o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcyjno - magazynowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Produkcja

Panie dyrektorze wszystko jest ok ale żeby było jeszcze bardziej ok zróbmy jakaś wspólna imprezę,bal czy ogólnie jakieś fajne spotkanie firmowe.proponuję okres blisko świąteczny.

Robin Hood

(usunięte przez administratora)Produkcja wcale nie jest pepkiem tej firmy.

Czarna Perła
@Robin Hood

Wiadomo wokół czyjego pępka się wszystko obraca. A tak bez osobowo to pępkiem jest administracja bo ukończyli tyle szkół, mają tyle dyplomów żeby móc z finezją robić ludzi wiadomo w co.

@Czarna Perła

A właśnie że oni są bez żadnych szkół ani też bez żadnych dyplomów. Po prostu dopisało im szczęście. Jak ktoś z nich ma powiedzmy jakiś "dyplom" to tylko zdobył go za forsę jaką uzyskał w latach pokomunistycznych. W naszym kraju wiele rzeczy można sobie po prostu załatwić i dlatego ten kraj wygląda jak wygląda.

Miami Vice
@zalążek

A firma jaka jest to jest

Krawczuk

W latach 80-90 w Warszawie liderem był Pershing i nie tylko w Warszawie. św.pamieci Pershing był osobą energiczną,spontaniczną, grał wysoko i często zmieniał zasady gry stąd jego przydomek Pershing.Ta organizacja miała też wew.regulamin. Pierwszym punktem tego regulaminu była nietykalność i azyl w miastach turystycznych takich jak np. Zakopane. A wszyscy wiemy którzy znają temat w którym mieście s.p.Pershing zakończył swoją podróż. Dlatego w tej firmie nigdy nie będzie żadnego regulaminu póki są dwie wypłaty a nawet trzy i też nasza trzecia wypłata nie może być zależna od zbrojarnji tzn.ile oni w danym miesiącu złomu wyprodukują.

To nie żarty

(usunięte przez administratora)pieniądze powinny być wypłacane od razu na początku miesiąca, ponieważ cowid19 rozwija skrzydła i może być tak jak w zakładach meblarskich w Janikowie.Przeprowadzone testy potwierdziły tam 104 przypadki zakażenia koronawirusem. Dochodzenie epidemiologiczne jeszcze się nie zakończyło. Ale podobno koperty dla pracowników gdzieś się zawieruszyły.

@To nie żarty

Pracuje na produkcji od niedawna w ciężkich warunkach i niebezpiecznych, wiadomo, to jest przemysł ciężki i praca nie jest lekka. Mój przelew na konto wyniósł dokładnie 1920zl.i kilka groszy za miesiąc wrzesień. Z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej z tymi prawdziwymi wyplatami. Są za bardzo przeciąganie.

MM
@Nowy

To świadczy źle o pracodawcy a o tobie też skoro za takie pieniądze pracujesz w takim przemyśle jak masz takie złe wynagrodzenie to szukaj czegoś bezpieczniejszego czegoś gdzie nie stracisz żadnej kończyny czy zdrowia czasu nie cofniesz

NWO
@MM

Polska gospodarka upadnie tak jak z resztą większość państw w Europie i połowa świata. Dyrektor wie o tym. Radujcie się że w ogóle pracujecie na umowach o pracę a nie umowy zlecenia. Jutro będą ostatnie koperty. Sambud to nie jest bankomat i nie będzie płacił potrójnie.

OWM
@NWO

Dyrektor to wie ale tylko to ile mu zostaje w kieszeniach z waszych pensji a on już przewidział wielki kryzys w Małopolsce i coś mu nie wyszło tera nawet nie wspomina co przewiduje bo go po prostu wstyd ale owieczki nadal słuchają bajek pt"co to będzie"

Uciec ale dokąd

Nasz dyrektor jest mądra osoba. Na L4 nie uciekniesz bo prawie najniższa krajowa na umowie. Zwolnić się też nie da rady bo okres wypowiedzenia 3 miesiące. Na produkcję uciekać? (usunięte przez administratora)

Produkcja he he

W poniedziałek wróci z urlopu to wpadnie w szał że uciekło mu dwoch ladowaczy na produkcję i jeden złożył wypowiedzenie z pracy.

@Uciec ale dokąd

Dzień dobry moje pytanie czy place i warunki się poprawiły czy nadal firma płaci tyle ile jej nakazuje ustawa tj. n.krajowa i czy są szanse na awans proszę o odpowiedź ale tylko pracowników

...

Co to za mało inteligent to napisał ???

Nie ma na to dowodów.

Nurek

Jestem zadowolony z pracy w S-2 Firma ma dwa parkingi, dwie szatnie w tym jedna jest klimatyzowana. Od listopada do marca catering przywozi ciepłe posiłki są też prysznice żeby po ciężkiej pracy można poczuć się rześkim. Weekendy są wolne od pracy. Można oczywiście dorabiać sobie w soboty ale to nie jest jakiś przymus i mamy w końcu nowoczesnego dyrektora który dba o robotników z produkcji i z magazynu. Ja wiem że tu nie powinno pisać się dobrych opini ale serce kazało mnie tak uczynić.

Ekonomia
@Nurek

Czym więcej będzie tu dobrych komentarzy to będzie coraz więcej ludzi chetnych do pracy a jak jest więcej ludzi do pracy to automatycznie zarobki spadną. Ja proponuję zachować standardy i pisać tu tylko komentarze takie jak po 1 kwietnia.

Obcy

Koledzy o koperty trzeba zgłosić w urzędzie skarbowym i w zus oni zrobią z tym porządek tylko trzeba się im ujawnić swoim nazwiskiem,A nie narzekać.

Obcy

Musisz kolego sam zgłosić imiennie .

Epidemia
@Obcy

Tylko że w połowie września może przyjść druga fala epidemii,tym razem mocniejsza. Dyrektor pewnie wie o tym i chce nas ratować. Moje zdanie jest takie, jak jest okazja pracować w soboty i w niedzielę to trzeba pracować. Jak ktoś coś daje to się bierze.

Chłopiec co placu broni
@Epidemia

O Ela straciłaś przyjaciela!

@Epidemia

Ten co pracuje w niedzielę to się nigdy niczego nie dorobi .Pamiętaj ab yś dzień święty święcił.To nie jest system 4 brygadowy .

On
@Chory pacjent

A kto pracuje?

@On

A Ty pracujesz

Persona
@Obcy

Zgłosić to nie problem bo firma zapłaci a ty masz z czego oddac kasę więc bez szaleństwa

Taki jest świat
@Persona

Nikt nie będzie nic zgłaszał teraz nam się wszystkim dobrze powodzi. A poza tym prawie wszystkie firmy okradają ten kraj i jakby ruszyła jakas akcja to nawet urzędników by nie starczyło przez kolejne 5 lat kontroli. To jest taki naród że wszyscy jak tylko jest możliwość to kradną. Czy przed wojną, czy za komuny, czy w terazniejszych czasach. Nic się nie zmieniło. Ważne żeby tylko banknoty były w portfelu. A reszta uczciwych to niech sobie radzi.

Dosyć

Jak ksiądz jest podejrzany o coś to go przenoszą na inna parafię. Jak w rządzie ktoś zawalił do dostaje inny stołek. Jak w sambudzie ktoś z magazynu za dużo wystukał sobie premii to też ratuje się ucieczka na produkcję. Albo odwrotnie.Wszyscy płyniemy na tym samym statku. Policjant policjanta nie zda ani lekarz lekarza nie ruszy a tu jest jak w cyrku pomieszanym z zoo.

Nurek

Jak ktoś lubi swoją pracę to nie przepracuje w niej ani jednego dnia, ponieważ będzie miał wrażenie że jest na urlopie. Nie wiem kogo jest ten cytat ale jest to prawda.

Laluś
@Nurek

Właśnie dlatego jest zamiar przejść na system 4 brygadowy na lp5 bo tam każdy kocha to co robi a czwarta zmiana utworzyła się z ochotników z tak zwanej kadry kierowniczej bo to rogate mądrusie

Lp5
@Laluś

Jestem za. Chłopaki tzw.kierowniki radzą sobie, raz im idzie lepiej raz gorzej, ale pomysł niezły z tymi czterema brygadami. Nas by to odciążyło ,przynajmniej bym miał pewne że co czwarty dzień mam wolne i mogę sobie coś zaplanować. Nie tak jak teraz robota od poniedziałku do soboty i kiedy odpocząć ?

filia PIS
@Lp5

Jak się czujesz źle albo jesteś osłabiony to możesz w każdej chwili udać się do swojego lekarza rodzinnego ale musisz wiedzieć o tym że z dniem 1 kwietnia Twoja umowa o pracę została zmieniona. Przypuszczam że masz najniższą krajową albo prawie najniższą więc za cały miesiąc choroby pracodawca zapłaci Ci grosze. Mądry ten wasz dyrektor. Pewnie kiedyś studiował prawo.

Balon
@Lp5

To niech nie zapomną obniżyć pensję tym tzw. kierownikom do naszej i zobaczymy jak będą zasuwac na lp5 jeżeli potrafią sobie dorabiać i się lansować.. Brawo mądry rogacz.

ktoś
@Balon

Nikt nikomu nie broni sobie dorabiać. Jak ktoś ma ochotę to niech sobie dorabia.

Z. Haizer

Jakież to żałosne kiedy fałszywe komentarze jak to w firmie jest pięknie i pachnie fiołkami są mile widziane. Prawda niestety kole w oczy. Nie ma co wybielać, to co pływa bielsze nie będzie.

@Z. Haizer

Nie prawda że tu są fałszywe komentarze. I nie prawda że tu pachnie kwiatami. Mnie to tu pachnie dalszymi zmianami. Niech tylko Dyrektor dojdzie do siebie po tym waszym buncie z kwietnia to co poniektórzy poczują specyficzny zapach. Buntownicy którzy zostali niech się tak nie cieszą, bo banknoty wkrótce im się skończą. Wszystko kwestia czasu.

Laluś
@zalążek

I w dodatku lizusostwo, banknoty wszystkim się skończą i tym co mają ich za dużo i tym co wyciągają po nie ręce. Bankomat na Łowińskiego nie będzie działać wiecznie. Doczekamy chwili kiedy i spece od ciepłego wizerunku na forum też będą organizować pucz.

Bankomat
@Laluś

Póki bankomat jest pelny to trzeba z niego korzystać. Zachęcam wszystkich do pracy w soboty i niedziele.

Kopalnia
@Laluś

Pucz już był dokonany z poprzednim dyrektorem. Z obecnym na taki manewr już nie ma szans a poza tym nic w tej firmie dwa razy się nie powtarza.

historia się powtarza
@Kopalnia

To chyba krótko pracujesz. Powtarza się oj powtarza. Nie docenianie przez Właścicieli osób pracujących a wieczne przecenianie tych, którzy nic nie zdziałali, ale nakreślili im świetlana wizję. Oni kochają te wizje i omamy. Dlatego niejeden dyrektor jeszcze przyjdzie i odejdzie w atmosferze skandalu :)

O Błędny Rycerz
@Kopalnia

Powtarza, powtarza, błędy się powtarza.

prawda
@historia się powtarza

Tak to prawda, organiczna praca właścicieli nuży... Musi być gogantyczna wizja i koniecznie krytyka wszystkiego co było wcześniej. Jak to mówił Krzyś... przed nim było zabagnione. Przyszedł i co - i bagienko go wciągnęło.

Energia w Pigułce
@prawda

Krzyś był spoko. Wiedział doskonale że pod bagnem płynie ropa tylko nie umiał się poruszać w takim nie czesto spotykanym terenie i dlatego musiał odejść.Przeforsował drogę obecnemu dyrektorowi. Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie.

Pawlo

Produkcja nie może wyprodukować zleconej ilości ton przez magazyn. Kilka razy dziennie trzeba się prosić o pustą przyczepę albo o zrobienie miejsca.Magazynem powinien się sam Dyrektor zainteresować.

@Pawlo

Co ty myślisz że magazyn nie ma nic innego do roboty tylko Ci przyczepy i miejsce robić żebyś swoją normę wyrobił zastanów się gościu? Jak na magazynie będą zarabiać tyle co ty i będą płacić za podstawianie przyczep to na pewno będziesz miał na czas. A jak na razie jest jak jest wy na produkcji nie jesteście pępkiem tej firmy tak jak wam się wydaje.Bo bez magazynu to byś nawet połowy swojej normy nie wyrobił tak że nie narzekaj????

Hehe
@Pawlo

No i się zainteresował zabrał produkcji i dał magazynierom.

Cwany Gapa
@Hehe

Czyżby Wojciech coś zmądrzał? Na stare lata? Na pewno szykuje kolejne knowania. W tym akurat dyrektorzy są dobrzy, bo nie byli by nimi bez opanowania tej perfidnej sztuki.

Gumiś
@Cwany Gapa

Dyrek wcale taki stary nie jest. A jeżeli chodzi o sztukę zarządzania to chyba już nikt nie narzeka. Bunt został opanowany. A co teraz szykuje to nikt tego nie wie. Żeby tylko robotnicy byli zadowoleni, bo prezesi mają już aż nadto.

@Gumiś

Nie prawda że prezesi mają za dużo. Prawdziwy prezes który liczy się na światowej arenie ma prywatny odrzutowiec. A tu żaden z prezesów nie ma odrzutowca czyli moim zdaniem jak już bunt jest za nami to trzeba przyjąć że już jest normalnie i robić dalej ciecia żeby firma była najpoteżniejsza w całej Polsce.

Odrodzenie

Tylko magazyn trzyma ściany żeby nie popękały. Magazyn tak naprawdę tą firmę rozkręcał i w każdej chwili może ją przekręcić albo zakręcić. Bunt produkcji z kwietnia był sterowany i stery w dalszym ciągu trzyma magazyn albo lejce jak już kto woli. Magazyn jest fundamentem który liczy prawie 30 lat. To ten dział jako jedyny nie zbuntowal się bo wiedział że kiedyś nastąpi taki moment że wypłynie z dna na zaglówkę a może i kiedyś na jacht.

Bankomat
@Odrodzenie

To nie jest zagranica żeby ludzi przyzwyczajać do pieniędzy. Jaki Polak teraz będzie miał ochotę na wyjazd za granicę? Jak w S2 można podobnie zarabiać. Angela Merkel na pewno nie jest zadowolona tym faktem i pewnie Donald Tusk już o tym wie.

Persona
@Odrodzenie

Gratulacje dla żeglarzy słodkich wód co rządzą firma tylko dlaczego tak mało zarabiają .To że w kwietniu sprzedali ludzi to brawo jest to powód do zadowolenia i zachwytu dumą i honor sambud 2 jak będą dawać medale za ten czyn to może braknąć dla tylu wspaniałych i wyjątkowych ludzi

porządek

Spora część magazynierów w końcu z dna się wygrzebuje. Po tylu latach. Aż ciężko w to uwierzyć.

Haha
@porządek

Wystarczy powoli i spokojnie to przeanalizować czemu ładowacze dostali większą dawkę tlenu?A kto teraz paczki transportuje z Herrwossa???

Tlen
@Haha

Jakby nie tych trzech co uciekło na produkcję to by żadnego tlenu nie dostali. Dalej robiliby za czapkę gruszek.

Panowie są firmy co istnieją i działają, są co próbują zaistnieć i są co myślą że mogą wszystko i tak tu właśnie jest w negatywnym tego słowa znaczeniu...

HISTORIA

Trzeba zacząć od początku. Na poczatku firmy nie było żadnej produkcji. Był dział magazyn i dział handlowy i wszystko ładnie się zapinało. Później dopiero powstał dział Produkcja. Po kilku latach niestety produkcja wyprzedziła magazyn prawie pod wszystkimi względami i magazyn z roku na rok zostawał coraz bardziej w tyle aż w końcu został na samym końcu jeżeli chodzi o zarobki. Przełom nastąpił dopiero w kwietniu obecnego roku po tzw.buncie pracowników z produkcji. Nastąpiło wiele zmian, sporo roszad i kilka mądrych decyzji. Magazyn wstaje z kolan i za niedługo będzie traktowany jak produkcja czyli dobrze. Ja już nie chce pisać kto magazyn prawie doprowadzil do klęski i zapaści.

Max-Kolanko
@HISTORIA

Wszyscy nie mogą wstać z kolan. Nie można do tego dopuścić, jak się to stanie to firma stanie się mało rentowna. Nie ma szans zarabiać tyle co dyrektor. :(

Jogi
@HISTORIA

Więc tak jeśli chodzi o wstawanie z kolan to magazyn wstaje ale z ławki którą wytarli tyłkami bo z nudów zechcieli mieć większą wypłatę .Za przełom powinniście dziękować produkcji bo tylko oni mieli jaja upomnieć się o swoje a firma zrobiła z nich męczenników i buntowników wy zamiast zmobilizować się i pokazać że nosicie spodnie pokazaliście swe tchórzostwo. Mam pytanie skoro mag.przez tyle lat mieliście tak źle to czemu żaden z książąt magazynu nie przeszedł na produkcję .to ja odpowiem bo trzeba się spocić i ubrudzić a dopiero gdy wam pensji nie wystarcza próbujecie się przenieść zapraszam św. Krowy

Fakt
@Jogi

Faktycznie magazyn źle wypadł na tym słynnym w Krakowie buncie ale produkcja też nie ładnie zrobiła, bo wykiwali swoich kolegów i część przyszła do pracy. Co innego mówili a co innego zrobili.

Nabuchodonozor
@Jogi

Na magazynie się nie spocisz i nie ubrudzisz ? No chyba że na podstawce jesteś jak co poniektórzy co opanowali to stanowisko.

Olsen

Od kwietnia wszyscy jedziemy na tym samym wózku z tą różnicą że dyrektor trzyma kierownicę a magazyn i produkcja jeszcze kontroluje uklad hamulcowy. Jak się rozbijemy to wszyscy naraz.

Elzbieta
@Olsen

Wózek mu porzyczyli prezesi i ma go oddać przed końcem roku w idealnym stanie.

Chory pacjent

Nie masz kolego racji tu możesz pisać co chcesz.Jeżeli chodzi o urząd skarbowy to musisz osobiście zgłosić ten fakt i podać im kto to zgłasza,A wiadomo że Ty tego nie zrobisz bo się boisz o swoją pracę.

Iwona Hejman

Fakt: załadunek w kilku halach, ale bardzo sprawnie, miła obsługa w biurze, na załadunku także, trafiłam na najlepszą ekipę ????

Roman
@Iwona Hejman

Ostrzegam przed kupowaniem firmie Max Stal Łódź materiałów stalowych. Robiąc zakupy zostałem zaatakowany wybuchem agresji ,wulgarnie przez jednego z pracowników któremu nie spodobał się mój ubiór , na dworzu był upał 30 stopni ponieważ miałem rozpiętą koszulkę i odsłonięty brzuch wykrzyczał mnie że wyglądam jak świnia Dodaj jeszcze parę wulgarnych słów napluł w moją stronę i powiedział wychodząc że takiej świni na pewno nie będzie obsługiwał Proponuję przy zakupach w tej firmie ubierać się w garnitur żeby nie narazić się na agresję ze strony tego pracownika. Roman Ptaszyński

Magazynier
@Iwona Hejman

Dla tych którzy nie szanuja magazynierów .Praca na Magazynie wyglada tak . Ładujesz często na kilku halach musisz miec 6 zmysł aby wiedzieć ktora nava nastepna jest wolna trzeba wiedzieć do kogo zadzwonić. Radia sie już tak nie nosì bo slabo slychać i przeszkadza 2.Zrobić załadunek tak.aby uzbierać +- 24t.,stały kontakt z biurem Zlecenia nieraz są tak wypisywane że naprawde trzeba użyć głowy 3.Jeśli jest skomplikowany załadunek musisz.3 razy przemyśleć jak załadować tak żeby było dobrze . 4.Często sie zdaża że paczki sa zakopane gdzieś pod całym slupkiem,więc trzeba przełożyć. 5.Nie wszystkie paczki maja lokalizacje . 6.Trzeba wymieniać przyczepy podstawiac kręgi między czasie i upychać towar oraz wywozić 7 .praca na polu też nie należy do luksusowych (2 STRONA) Co więcej magazynierów jest coraz mniej . To tylko część rzeczy ale to nie srona na takie rozpisywanie się .Pozdrawiam Magazyn

TOM

Dzìekuje (:

Olsen
@Magazynier

Niepotrzebnie napisałeś prawdę. Teraz może nie być chętnych do pracy na magazynie a brakuje nam ludzi.

Malaria
@Magazynier

Ilu to już magików miało pomysły na usprawnienie pracy magazynu?

Matematyka

Po pierwsze trzeba znać definicje, co oznacza słowo "dużo" po drugie nawet jak sobie zabrał 4 butelki(czego nie wiadomo)co łącznie ważą 6 kg.To i tak żadnej szkody dla firmy nie zrobił. Raczej powinno się pilnować tirów co przez wagę przyjeżdżają, bo taki tir potrafi mieć nawet 24tony ładunku i to nie wody. Tak więc nie róbcie z Halo jakiegoś kozła ofiarnego.

Mgz
@Matematyka

Wystarczy namiastka inteligencji żeby ocenić pojęcie "dużo "jakiegokolwiek produktu użytku dziennego i do tego nie potrzebne są jakieś definicje ale jak masz z tym problem to to jak Ty sobie poradzisz w tych ciężkich czasach?W mojej ocenie będziesz miał problem z "namiastką"wiec poszukaj definicji.No właśnie takich 4 butelek brakowało ostatnio na lp5 pojęcie "duzo"całkowicie zmienia postać rzeczy. .

4 butelki
@Mgz

Ludziska o jakich wy butelkach wody piszecie??? Mnie z dniem 1 kwietnia skradziono 20% pensji i od radcy prawnego dowiedziałem się że sam się na to zgodziłem moim podpisem bo to nie było żadne porozumienie tylko nowa umowa o pracę.

przyszłość
@4 butelki

E tam przejmujesz się. Taka umowa jest nie ważna tym bardziej że została ona stworzona pod przykrywką covid-19. Wasz dyrektor za bardzo się pospieszył, teraz pewnie to do niego doszło że każda sprawa w sądzie jest przegrana. Z tymi waszymi umowami to jest coś podobnego jak przy pokazach garnków czy zestawów pościeli, mających jakoby cudowne właściwości lecznicze. Nie ma co się martwić wrócicie do tych prawdziwych umów o pracę i to po pierwszej rozprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Sambud Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w Sambud Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sambud Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sambud Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sambud Sp. z o. o.