Opinie o Enco sp. z o.o. w Pyskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enco sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Enco sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enco sp. z o.o. w Pyskowice

Pracownik Fizyczbt w ENCO

16,50 na łapę ? Na Autobus mi zabraknie.Dziękuję

@Alicja

Wszystko prawda z tym 16.50.Możesz mieć 22 zł i też niewiele więcej bo 2800 zł ????

AAA

Mam obawy patrząc na ciągłą rekrutację. Domyślam się że rotacja musi być wyjątkowo intensywna. Czy ktoś wie czy oni płacą a raczej ile ?

@Alicja

Nic się nie zmieniło z tego co mi wiadomo. Młodych jak nie było tak niema. Ale zaklinają rzeczywistość i opowiadają bajki jak w firmie jest dobrze, jak się rozwija. Czasy gdzie mogło być a nie było to już mineły.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Enco sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

ENCO Sp. z o.o. Nowy wpis

Przelew wynagrodzenia następuje do 10ego dnia każdego miesiąca za miesiąc poprzedni

AAA

ENCO
@AAA

Witam, rekrutację są prowadzone ponieważ firma się rozwija i zwiększa ilość wakatów na stanowiskach min. produkcyjnych.

@ENCO

Gdzie się rozwija....? Ha.. Ha, idzie na dno 30% premii bajka na papierze, jak by tak było to nikt by się nie zwalniał. A ludzi jak na lekarstwo.

@Leon

do dziś odkąd o tym pisałeś warunki się zmieniły czy nie bardzo? pytam, bo może jakieś plany od nowego roku są, orientujesz się? i co do tej premii to napiszesz jak ostatecznie z nią sytuacja wygląda?

pracowałem
@ENCO

Jak może się rozwijać jak przychodzą i zaraz odchodzą hehe

@ENCO

Firma chyba się zwija, bo napewno się cofa. Kadra fachowców już była, teraz są tylko rzeźbiarze, odznaczani za buble i reklamację przez prezesa.

Leon Nowy wpis

Arek

Niestety młodzi nie przywiązują się do firm dlatego są rekrutacje!!

Leon Nowy wpis
@Arek

Co za bajki... Młodzi by napewno pracowali by dano im czas i szansę nauczyć się specyfiki tej pracy a po drugie płacą na najniższej krajowej ich nie przyciągnie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Enco sp. z o.o.?

Odpowiedź

Umowę o pracę? zależy na jakim stanowisku. Zwykle po miesiącu pracy na umowie zlecenie.

Leon

Umowa zależy od nie obiektywnego i nie znającego się na produkcji kierownika. Sam dopiero raczkuje w temacie produkcji a wymaga od nowicjusza-młodego by po 3 tygodniach wszystko umiał.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Enco sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Pyskowice
Netto Sp. z o.o.
Pracownik Fizyczbt w ENCO

16,50 na łapę ? Na Autobus mi zabraknie.Dziękuję

@Pracownik Fizyczbt w ENCO

Skąd pewność, że tyle na rękę, nie wkręcasz? To takie gołe samo czy coś ponad też się dostaje?

ekonomista_praktyk
@Pracownik Fizyczbt w ENCO

autobus kosztuje 8 zł, można tez na rowerze przyjechać, jest darmowy parking dla pracowników. NIE PRZESADZAJ 16,5 X 8 = 132 zł/dniówka - 8 zł = 124 zł. Licząc średnią dni roboczych w miesiącu 21 X 124 = 2604 zł - tyle do autobusu nie dopłacisz.

@ekonomista_praktyk

No widzisz a chciał tak ładnie wyolbrzymić. Z drugiej strony za to rowerem ile kcal spalisz to by ciekawe było. ;) Odnośnie roweru to w innej firmie widziałam benefit, że za 1 km bonus pieniężny wpadał. Tu na jakie ewentualnie można liczyć?

Kierowca autobusu
@ekonomista_praktyk

Bilet za 8 zł to chyba u was w Warszawie, tak samo jak płatne parkingi dla pracowników. A za 2604 zł netto miesięcznie to u was nawet sprzątaczka nie chce podejmować pracy. W KFC student pracujący dorywczo ma 19,7 zł netto na godzinę.

Tramwajarz
@Kierowca autobusu

Ale wiecie że nie musicie Pracować w tej firmie jak Wam nie odpowiada? Idź do KFC, zobaczymy ile Tobie zaproponują jestem bardzo ciekawy! to nie jest wina firm że teraz studenty mają brutto= netto

Kierowca autobusu
@Tramwajarz

W tej firmie pracują tylko ci co muszą bo zmusiło ich do tego życie i podeszły wiek. Nikt kto ma konkretny zawód nawet tam nie zajrzy a o młodych (nie tylko studentach) możecie jedynie pomarzyć.

stolicboy
@Kierowca autobusu

to jedź do warszawy, kup mieszkanie za 500 tyś albo wynajmij za 3000 zł 2 pokoje, idź do pracy za 4,5 tyś i żyj tam skoro tak dobrze tam mają tylko zanim się wybierzesz zapytaj czy w KFC płacą 4,5 tyś/miesiąc

@Alicja

Czy rozmowa rekrutacyjna w Enco sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tymoteusz

Może trzeba lepiej pracować żeby zarabiać więcej? Dla mnie firma jest ok!

@Tymoteusz

Możesz orać i tak cię nie docenią. Oni mają swoją filozofię prowadzenia firmy. Najpierw im się musi kasa zgzdzać, a pracownikom ochłapy.

odpowiedź

podstawa + premia 30%. Na okresie próbnym brak premii

@odpowiedź

30% to bajka, są normy wzięte z nieba których nikt nie da rady w 8 godzinach zrealizować. Niema też osoby która by się znała na produkcji i obiektywnie oceniła.

Jakie są zarobki w tej firmie na produkcji lub jako spawaczy czy zbrojarz

Młody

Bardzo niskie. Na premie też nie ma co liczyć, szefostwo cały czas szuka pretekstu żeby obciąć premie.

Jakub
@Młody

Bardzo niskie czyli jakie? Jest może trójka na rękę?

Leon

Głodowe, a premia zależy od prezesa jak ma dobry humor to da 200zł. Za stacje kasuje po 200 tyś a wypłaty????

Czy w Enco sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Enco

Witam, w firmie w zależności od stanowiska odbywają się szkolenia zewnętrzne.

Leon

Nie słyszałem, by szkolenia zewnętrzne były w Pyskowicach, chyba bhp

zadowolony

Świetna firma, ciągle rozwijająca się a przy tym dobrze się pracuje więc polecam pracę.

@zadowolony

Świetna ale kasa dla właściciela, praca i firma bez przyszłości, nie rozwija się a wręcz cofa nie polecam. Praca dla drobnych pijaczków.

Szczesliwy

100% prawda. Zakład to żenada. pieniędzy nie ma na nic, ludzie zarabiają grosze za ciężka prace.Dyrektor to nieporozumienie, facet kompletnie na niczym się nie zna, prezesik z warszawki kawał cwaniaka. Zresztą rotacja ogromną,kto mądry ucieka jak najszybciej.czasy PRL w tym zakładzie to norma. Nie polecam nawet w 1 %

Dorota
@Szczesliwy

Skoro zarobki wam nie pasują to nie da rady jakoś porozmawiać o podwyżkach? Czy na to też kasy firma nie ma?

Czy w Enco sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Enco

Tak

@Enco

A jest ich tu dużo? Jakie byłyby mniej więcej proporcje względem polskich pracowników?

Czy w Enco sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

ENCO

Czasem dla pracowników fizycznych jest to 2 tyg. zlecenie żeby mogli zapoznać się ze specyfikacją pracy na zakładzie, a potem już 3 miesięczny okres próbny. Dla Pracowników biurowych jest od razu 3 miesięczny okres próbny na podstawie umowy o pracę. Wszystko zależy od wspólnych ustaleń na rozmowie.

A co to się stało, że znowu poszukiwany jest Dyrektor Zakładu? Nie ma już osób, którym by można dodać obowiązków za free to trzeba poszukać dyrektora?

ciekawe

Były pracownik, chyba srasznie tęsknisz za tym enco jak tak trollujesz

Jak wygląda rekrutacja w Enco? Chciałabym wiedzieć jak się do niej dobrze przygotować. O co najczęściej jest się pytanym? Interesuje mnie to jakie wymagania względem pracownika ma pracodawca. Proszę o trochę więcej informacji na temat całego procesu rekrutacyjnego.

Jaka umowa obowiązuje w Enco sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

ENCO Sp. z o.o.

Dzień dobry, w zależności od stanowiska preferujemy umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, lub na początek 2 tygodniowy okres umowy zlecenia żeby pracownik mógł zapoznać się ze specyfikacją pracy ( dotyczy pracowników fizycznych) Nie są to twarde wytyczne, jesteśmy otwarci na preferencję kandydata. Pozdrawiam.

pytek

Podobno dyrektor zakładu w Pyskowicach też odszedł, Dlaczego? i trochę z biura? Jakie są zarobki na hali i w biurach? Teraz jest lepiej czy gorzej niż przed przejęciem

romann
@pytek

Miałem przyjemność brać udział w rekruracji,,,podobało mi sie. Niestety na tym chyba koniec bo poki co brak odzewu

zadowolony
@pytek

a odszedł i następce też wywalili, elektrycy sami odeszli. Lepiej już było i nie wróci więcej.

Ziom

Pracuje w ENCO już od dłuższego czasu i polecam jak najbardziej. Może i dużo osób narzeka dla mnie jest ok wypłata na czas i nawet premia jest

Zly

Firma schodzi na dno brak terminowych wypłat dziś 5 a na koncie wypłaty brak A terminowy okres wyplat to ostatni każdego miesiąca dno nie polecam firma narusza podstawowe zasady kodeksu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Enco sp. z o.o. - Pyskowice

• Jak się pracuje w Enco sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Enco sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enco sp. z o.o.?

Enco sp. z o.o.