Opinie o Pekabex S.A. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pekabex S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pekabex S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pekabex S.A. w Poznań

Student

Który poziom LoD stosuje firma Pekabex w implementacji BIMu?I jakie oprogramowanie do tego stosuje?

@Student

Dzień dobry, w Pekabeksie używamy trzech oprogramowań projektowych, które pozwalają na uzyskanie poziomu LOD 350. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Projektowym, który chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Możemy już przestać prać nasze wewnetrzne firmowe brudy poza firma? Załatwmy to u siebie, robimy tylko posmiewisko z siebie, jakby nam było za mało problemów...

Magda

Z kim chcesz prać te brudy wewnątrz firmy ? Z kierownictwem czy prezesostwem? Liczą się tylko liczby a nie szeregowy pracownik. W Social media wygląda wszystko idealnie- firma marzeń. (usunięte przez administratora)

SzopPracz

tych brudów nie dopierzesz, trzeba wszystko wymienić na nowe ;)

Przemek
@Magda

Z tą firmą marzeń to racja. Kontrast pomiędzy tym co pokazują na fb i innych tegotypuu miejscach, a tym co się dzieje w środku firmy jest ogromny. Ci którzy się zgodzili na pracę u nich przeżywają niemały szok jak zobaczą jak ta firma działa i wygląda od środka. Pekabex chyba wygrywa wśród polskich firm najkrótszym przeciętnym stażem pracownika w firmie, niektórzy nawet kilku tygodni nie mogą tam wytrzymać, jak się tylko poznają z tym prawdziwym pekabexem :)

Ambitny

Nie znacie się. Pekabex to super firma dla ambitnych ludzi i z profesjonalnym zarządem! Love PKX!!

@Ambitny

Sarkazm na poziomie :)

Aleksandra

Witam. Chciałabym coś napisać o pracy w firmie Pekabex. Mianowicie jest ona obarczona ogromną ilością stresu, a mam porównanie, doświadczenie i wiedze o pracy w innych firmach z branży budowlanej. To zdecydowanie nie jest praca dla ludzi o słabych nerwach, tam trzeba być twardym i nie pokazującym jakiejkolwiek słabości, bo jeśli jest się słabym to firma potrafi wycisnąć z takiej osoby maksimum energii życiowej. W tej firmie pracuje się niejako 24h/7 dni w tygodniu, mimo, że fizycznie spędza się w pracy oczywiście mniej czasu, ale to zdecydowanie nie jest 40h w tygodniu tylko w niektórych przypadkach dużo dużo więcej. A ma się takie odczucia dlatego, że praca jest tak intensywna i każdy pracownik ma tak dużo na głowie, że po pracy nie jest w stanie przestać o niej myśleć, dlatego ma się wrażenie pracy, a właściwie czegoś w rodzaju "służby" dla firmy przez 24h/7 dni w tygodniu. Osoby o słabych nerwach i wytrzymałości fizycznej i psychicznej nie powinny moim zdaniem patrzeć w kierunku tej firmy, bo może to się skończyć uszczerbkiem na zdrowiu. I to nie jest przesada, znam osobiście takie przypadki, które dużo zapłaciły za pracę w tej firmie. Nie polecam zdecydowanie.

Aleksandra
@Aleksandra

i jeszcze jedno: śledziłam ostatnio wpisy, które tu się pojawiały, wydźwięk był bardzo negatywny, teraz widzę, że GoWork usunął część z nich, zapewne dlatego, że były tak złe i być może graniczyły z tym z czym GoWork zaczął walczyć niedawno. Ja uważam, że te negatywne komentarze nie były bez przyczyny, praca w tej firmie naprawde wygląda bardzo źle, dlatego niektórym puszczają nerwy, bo nie wytrzymują tego co się tam dzieje, radze się 10 razy zastanowić przed podpisaniem umowy z pekabexem, ta firma nie ma skrupółow.

Walduś
@Aleksandra

Pani sobie sama odpowiada? To chyba już nie jest problem Pekabexu tylko schizofrenii...

Kierownik
@Walduś

Panie Waldemarze, zalecam następującą kolejność działań: najpierw przeczytanie, następnie zastanowienie się i dopiero na końcu udzielenie komentarza, kolejność odwrotna nie jest zbyt dobrze widziana. Przykro mi, że nasi pracownicy w ten sposób reagują na konstruktywną krytykę. Pozdrawiam.

Pracownik Produkcji

Aplikacja CV, telefon, rozmowa w siedzibie firmy. Ok 40 minut, przez ten czas przedstawienie jak się robi płytę betonową. W trakcie rozmowy do biura wchodził inny kierownik z pytaniami "czy kupić dystanse za 10gr czy za 11gr " rozmowa stawała się coraz bardziej agresywna, nie mogłem się dowiedzieć konkretnej stawki za jaką będę pracował, oraz konkretnych godzin pracy.

Poprzednie zajęcia, ile chce zarabiać, czy nie boje się dźwigać ciężkich elementów

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Słup

Pekabex jest bardzo zła firmą. Nie karze za niekompetencje, nie nagradza za kompetencje, (usunięte przez administratora), dba tylko o komórki w excelu żeby się kolorowały na zielono... Ehh to nie jest firma dla ludzi o otwartych umysłach, trzrba mieć klapki na oczach żeby tam wytrzymać, żal...

@Słup

Tak exele są najważniejsze...zwłaszcza przed publikacją danych na giełdę i na początku roku podczas kontroli rachunkowej... wtedy jest moc !

Były

Szanowni Państwo, nie warto się tak wyżywać i wylewać swoje gorzkie żale na tę firmę. Szkoda nerwów, bo niestety nic nie jest w stanie zmienić sytuacji w firmie, będzie prawdopodobnie tak źle jak było, może powoli będzie trochę lepiej, ale rewolucji proszę się nie spodziewać, na to prawie nikt nie ma wpływu, tym bardziej nie uzyska się jej poprzez pokazywanie złości w tym miejscu. Pekabex jaki był taki najprawdopodobniej będzie, cóż, to jest biznes a on ma swoje prawa, więc zawsze na pierwszym miejscu będzie wynik finansowy. Jeśli ktoś tam nadal pracuje, to można się tylko modlić o lepsze... Bóg z Wami.

Jan
@Były

Najlepszą metodą na walkę z tym poważnym problemem jest "zagłosowanie nogami" i zmiana firmy, to jest zdaje się, że na razie jedyny sensowny i realny sposób, żeby sobie pomoc będąc pracownikiem pekabexu. Oczywiście nie namawiam do tego, bo każdy zrobi jak będzie chciał, ale osoby czujące się upokorzone i bardzo zmęczone z racji pracy w tej firmie prawdopodobnie dojdą do takiego właśnie wniosku, a im dłużej tam się pracuje tym bardziej takie rozwiązanie problemu się nasuwa. Rotacja pracowników zdaje się to potwierdzać.

@Były

Jako firma nieustannie się rozwijamy i zmieniamy na lepsze. Staramy się słuchać naszych Pracowników i wprowadzać w życie ich sugestie – chcemy, aby Ludzie, którzy pracują w Pekabeksie, czuli się dobrze. Ze wszystkimi problemami i pomysłami rozwiązań poprawiających warunki pracy zawsze można zgłosić się do naszego Działu Personalnego – jesteśmy otwarci na rozmowę i wspólne rozwiązywanie problemów.

@Pekabex S.A.

Szanowny przedstawicielu Grupy Pekabex, problem leży u podstaw firmy, nie da go się rozwiązać doraźnymi środkami w postaci zbierania opinii. Potrzeba powszechnego pospolitego ruszenia w całej organizacji aby problem zniknął, a jak zapewne wszyscy się domyślają musi to być poparte i przede wszystkim zrozumiane przez najważniejsze osoby w firmie, a tutaj się właśnie pojawia problem i opór, nie da się tego zrobić ewolucyjnie, potrzeba rewolucji, na którą najważniejsze osoby się nie zgadzają, bo prawdopodobnie nie mogą ale też na pewno nie chcą zrozumieć.

@Pekabex S.A.

Chęci nie pomogą... Jest to dobry znak, ale pewnie jak zawsze w tej firmie wszystko skończy się na obietnicy, chęciach i nic nie dającym gadaniu... Ludzie odchodzą z tej firmy jeden za drugim, dziwię się że dział kadr nie jest najliczniejszym w tej firmie bo pracy mają ogromną ilość... Dopóki nie nastąpi wymiana decydentów nic się nie zmieni... Dlatego wszyscy zastanawiający się nad praca w tej firmie powinni się wczytac dobrze w te komentarze i odpuścić sobie to(usunięte przez administratora) które ich tam spotka. S(usunięte przez administratora)

@Pekabex S.A.

"Staramy się wysłuchać naszych pracowników " brzmi jak dobry żart...zwykły, szeregowy pracownik w tej firmie nie ma nic do powiedzenia. Wyższy szczebel może i ma ale zależy pod jakiego prezesika podlega.

@Magda

dokładnie, szeregowy pracownik jest nikim w tej firmie, a wysłuchiwanie opinii to niestety ale typowa prosta i tania zagrywka, która na zewnatrz wyglada i brzmi pieknie i wspaniale, tak jak profile w serwisach spolecznosciowych, a rzeczywistosc jes czyms z gola odmiennym. Słowo "propaganda", mimo, ze ma bardzo negatywny wydzwiek i kojarzy sie z szara przeszłościa dawnego ustroju, jest idealnym wyrazem który opisuje te dzialania. Za tymi dzialaniami nic nie idzie, maja tylko na celu uspokojenie pracownikow i nakarmienie ich nadzieja, po to zeby ich zachowac w firmie. To jest tak oczywiste, kazdy pracownik to zauwaza, a firma nadal w to brnie... Naprawde wladze tej firmy nie widza, ze sie ośmieszają? Brak słów...

W mojej opinii pekabex jest bardzo nieprzyjazną firmą dla pracowników. Z tego co zaobserwowałam firma stara się bronić swoich interesów przed pracownikami, tak jakby oni byli zagrożeniem i nie byli w interesie firmy. Dziwne podejście, dlatego tak wielu pracowników szybko rezygnuje z pracy, bo odczuwają niechęć że strony pracodawcy. A jednak szukają nadal ludzi, strasznie dziwne...

A ja tam polecam firme. Fajne chłopy baby też. Jest z kim wyjść na fajkę a po robocie na kielicha. Hajs na czas. Także polecam poznań. Jak macie pytania to śmiało piszta,moge powiedzieć wiecej.

Jak
@Andrzej

Nikt tutaj nie podważa fajności kolegów czy koleżanek. Probleme Pekabexu jest bardziej złożony niż wyjście na papierosa czy alkohol...

@Jak

Problem jest fundamentalny. Firma jest oparta o założenia, zasady, wartości i poglądy bardzo mocno odbiegające od dzisiejszego świata, dlatego jego rozwiązanie jest bardzo trudne, skomplikowane i praktycznie niemożliwe do osiągnięcia bez ingerencji w fundamenty firmy Pekabex. Firma jest skazana na ogromną rotację pracowników, niezadowolenie większości pracowników i co za tym idzie również na bezwładność organizacyjną i wegetację. Pekabex potrzebuje wstrząsu i szoku, żeby zrozumieć jak mocno firma nie pasuje do polskiego i europejskiego rynku pracy.

Witam. Jakie są zarobki w pekabeks

@12345

Dzień dobry, wynagrodzenie uzależnione jest od kilku czynników: stanowiska/zakresu odpowiedzialności, doświadczenia i umiejętności kandydata. Szczegóły dotyczące pensji omawiane są z przełożonym podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz znajdujący się na stronie: https://pekabex.pl/pl/kariera/oferty-pracy.

Były projektant

Oj tam, nie narzekajcie tak. Pekabex jest dość przyzwoitą firmą, co i tak jest dużym komplementem, bo w tej branży dobrych, czy bardzo dobrych firm raczej nie ma w naszym kraju. Fakt, większość pracowników jest obciążona zbyt dużą ilością pracy, to jest, a przynajmniej była, bo już tam nie pracuję, największa bolączka tej firmy. Pekabex nie jest przystosowany do zatrudniania i zapewnienia rozwoju dla najlepszych ludzi na rynku, to też jest spory problem. Pekabex w oczach inżynierów nie jest niestety firmą marzeń, do tego miana potrzebna jest jeszcze spora ilość pracy w firmie. Ale jeśli komuś się chce wziąć na barki budowanie takiego wizerunku, to myślę, że firma nie będzie miała nic przeciwko temu. Tylko firma musi też zauważać i wynagradzać wysiłek swoich pracowników, bo tu niestety ale Pekabexowi dolega ślepota... Pozdrawiam.

Ktos powie jak wyglada praca na produkcji? Ciesla/betoniarz moze nawet zbrojarz. Ile mozna zarobic, ile zmian, ile godzin, czy soboty czy nie? Zamierzam startowac mimo tego calego hejtu, bo widze ze wypowiadaja sie prawie sami zawistni ludzie ktorym nie wyszlo wiec bluzgaja teraz zamiast zajac sie nowa praca. To juz mowa nienawisci. Rozumiem ze moglo zniszczyc was to miejscie ale skoro az tak to po co tyle siedzieliscie tam? Mimo wszystko jak sam sie nie przekonam to sie nie dowiem. Pozdrawiam

@Nowy

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Praca na produkcji odbywa się w systemie 3 zmianowym. Przy wzmożonej produkcji praca odbywa się także w weekendy. Pracownik na stanowisku Cieśla-Stolarz zajmuje się przygotowywaniem i montażem nowych szalunków, rozbiórką starych szalunków oraz innymi pracami ciesielskimi związanymi z produkcją elementów prefabrykowanych. W przypadku stanowiska Betoniarz-Zbrojarz praca obejmuje przygotowywanie, montaż i rozbiórkę szalunków, zalewanie form betonem, montowanie zbrojeń w formach. Stawka ustalana jest indywidualnie w zależności od kompetencji i doświadczenia kandydata. Zachęcamy do aplikowania poprzez stronę internetową https://pekabex.pl/pl/kariera/oferty-pracy. Rozmowę rekrutacyjną przeprowadza przełożony, który szczegółowo opowiada o pracy u nas, a także umożliwia zwiedzenie fabryki.

Ale to proste chyba ze nie mozna sobie pozowlic prawda? Jezeli na prawde cos takiego mialo by miejsce poprostu wychodze i tyle. Nie wiem czemu ludzie robia tu z siebie ofiary. Pekabex dziekuje skorzystam ze stronki. Jeszcze jedno pytanie, czy nocki obowiazuja na kazdym dziale? Bo raczej nie chcialbym ich miec, a mam spore doswiadczenie i zastanawiam sie na ktore stanowisko aplikowac. Dziwi mnie tylko ze na tylu hejterow nikt nie potrafi nawet napisac o warunkach i udzielic kilku krotkich informacji. Swiadczy to tylko o tych ludziach ktorych wypowiedzi tu sa zbedne i calkowicie nie przydatne. Potrafia tylko bluzgac wiec nie dziwie sie ze taki klimat mieli w pracy.

Grupa Pekabex

Jeśli chodzi o nocki - wszystko zależy od stanowiska i działu. Przy stanowiskach Zbrojarz-Betoniarz i Cieśla praca jest w trybie zmianowym (z nockami). Natomiast w obszarze produkcji mamy także stanowiska biurowe, których praca zmianowa nie dotyczy. Jeżeli interesuje Pana inne stanowisko niż te wyżej wymienione - prosimy o wskazanie go lub o bezpośredni kontakt z Działem Personalnym.

To wszystko mogła pisać jakaś grupka obecnych pracowników, żeby wymusić na firmie zmiany z tych faktycznie niezbyt przyjaznych na lepsze... Może w ten sposób chociaż trochę będzie u nas lepiej... kto to taki przebiegły? przyznać się! haha

Ola

Ale żeś bajkę wymyślił. Nawet jeśli wpisy są powielane przez te same osoby to pokazują w 100% prawde i to jak wygląda praca w tej (usunięte przez administratora)firmie. Pomóc tu może tylko wymiana ludzi którzy decydują i kierują firmą i jej pracownikami, bo to oni odpowiadają za to jak wygląda praca,(usunięte przez administratora)

Tutaj wypowiadają się byli pracownicy,którzy z tą firmą nie chcą mieć nic wspólnego. Ja, jako były pracownik potwierdzam że Pkx daleko do standardów ogólnopolskich. Było w moim dziale kilka super ludzi, 3/4 odeszlo, została garstka.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Pekabex S.A.?

Grupa Pekabex

Dzień dobry, rozmowy kwalifikacyjne odbywają się, w zależności od stanowiska, w naszych siedzibach w: Poznaniu, Mszczonowie, Gdańsku i Bielsku-Białej lub w miejscu prowadzenia inwestycji. Natomiast szczegółowe informacje ustalane są podczas zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną. Zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Personalnym.

Mediator

Czytając Państwa komentarze nasuwa mi się jedna myśl. Trzeba odróżnić i rozdzielić pojęcie "firma", czyli właścicieli, zarząd, rada nadzorcza itd. od ludzi, czyli pracowników. To w jakie role wchodzą pracownicy w ogromnej mierze zależy od firmy i jej polityki. Jako były pracownik Pekabexu, który miał sposobność odwiedzenia większości fabryk, muszę stwierdzić, że największym problemem w Pekabexie jest właśnie "firma" i jej polityka. Z jednej strony rozumiem ostrożność, powściągliwość i dbanie o lojalność, bo ten biznes jest niezmiernie trudny, tym bardziej, że próbuje się przeforsować coś nowego i jednocześnie starego, co kiedyś było standardem dość kiepskiej jakości, a dziś jest już czymś zupełnie innym i lepszym ale niestety nazywanym przez wielu tak samo. Z drugiej strony pracownicy wg mnie są najcenniejszym zasobem tej firmy, są bardzo pracowici, w większości to bardzo dobrzy specjaliści, którym robota aż pali się w rękach, a ich głowy są pełne pomysłów, które chcieliby jak najszybciej wprowadzić. W dodatku atmosfera, przynajmniej ta, z którą ja się spotkałem, jest naprawdę świetna, ale niestety pracownicy nie są w stanie efektywnie funkcjonować w warunkach, które dyktuje "firma", stąd te wszystkie konflikty, trudności, przeciążanie pracowników zbyt dużą ilością pracy, która mogłaby przebiegać szybciej gdyby szybciej wprowadzano i inwestowano w nowe, usprawniające prace technologie. Ja mam nadzieję, że firma osiągnie ogromny sukces niedługo, bo niewątpliwie to się pracownikom należy, za ich ciężką pracę, którą wkładają w ten biznes. Mam też ogromną nadzieję, że gdy ten sukces przyjdzie, firma wynagrodzi to też WSZYSTKIM pracownikom, bo im się to należy jak psu buda :).

kandydat

Witam ponownie, dziękuję wszystkim osobą które odpowiedziały na moje pytania o dziale "utrzymania ruchu ". Zauważyłem że wszystkie odpowiedzi dotyczące mojego zapytania zostały skasowane (prawdopodobnie za dużo wyszło na temat w/w działu oraz osób w nim pracujących). Dobrze że zrezygnowałem z podjęcia pracy w tym dziale/- "Poznań". Należy się zastanowić co się tam dzieje....

były
@kandydat

No i dobrze robisz. GoWork usuwa pewnie treści, bo prawdopodobnie uderzają w konkretne osoby, tak mi się wydaje. Tylko, że na temat tej firmy nie da się za bardzo nic pozytywnego napisać. Wiadomo, ludzie narzekaja na wszystkie firmy, ale ja jako byly pracownik pekabexu i kilku innych firm i sluchajac opinii znajomych musze stwierdzic ze pekabex jest tu wyjatkowy. Ma wyjatkowa umiejetnosc niszczenia ludzi i robienia sobie wrogow, to jest samo zło, prace w tej firmie trzeba traktowac jak ponizenie, i jesli ktos lubi byc w roli ofiary to poczuje sie tam jak ryba w w wodzie, a ci ktorzy maja olej w glowie, rozumieja i widza wiecej to uciekaja z tej firmy czym predzej sie da. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.

Czy słyszeliście że zarząd chwali się że otworzyli w Gdańsku zrobotyzowaną fabryk rzekomo najnowoczesniejszą w Polsce?. Jak taka firma moze sobie na to pozwolić?

@Ania

Zaoszczedzili na wynagrodzeniach i innych świadczeniach dla pracowników, to się w końcu skarbonka uzbierała, przynajmniej tam będzie mniej zakładników :)

@Prawdziwa Ania :)

"zakładnikow" czyli pracowników zakladu, nie mylić z innymi "zakladnikami" :)

Ania,
@Prawdziwa Ania :)

Nie wiem dlaczego piszesz że jesteś prawdziwa... Musisz ich naprawdę nienawidzić skoro piszesz swoje posty o 5 rano...

@Ania,

Prawdziwa, bo to faktycznie ja, pisze w swoim imieniu co pewnie nie zawsze tu ma miejsce. A wpis pokazuje się o tej porze bo jestem obecnie w zupełnie innej strefie czasowej :). Pozdrawiam.

@Ania

Kredyt goni kredyt... do tego powiazania tzw spólka w spółce itd...

Inwestor

pewnie pan Maciej się zlitowal i ofiarował jakies drobne z portfela :)

Ludzie przestancie sobie robić jaja i zacznijcie pisac merytorycznie, nie wiem czy to konkurencja pisze, czy wewnetrzni sabotażysci ale to juz zaczyna byc nudne, (usunięte przez administratora). A znowu GoWork widze ze tez usuwa sporo tresci i to akurat tych ktore troche tej merytorycznosci mialy. Pekabex nie jest zbyt przyjazna firma po prostu i tyle. Sa specyficzni, maja wyrobiony pewien sposob pracy, ktory normalnym ludziom nieodpowiada, no ale coz maja do tego prawo, a to ze przez to ich malo kto lubi to juz ich sprawa, skoro lubia sobie robic wrogow to niech tak dalej robia. Ten biznes jest po prostu trudny. Mało rentowny, bardzo skomplikowany i wymagajacy duzo nakladow czasowych i materialnych, takie jest budownictwo niestety.

Ja myślę, że ludzie wiedzą, nawet jesli nie słyszą, to odczuwają to codziennie.

nie należy im współczuć tylko namawiać, żeby stamtąd jak najszybciej uciekali, tkwienie w tej firmie grozi poważnymi problemami w życiu poza pracą, to jest skrajnie niebezpieczne miejsce, o którym chyba nie wszyscy sobie zdają sprawę. Widzę, że firma stara się działać intensywnie w mediach społecznościowych czy pojawiają się co jakiś czas artykuły na portalach branżowych, ale to jest tylko robienie sztucznego hałasu, żeby się tylko mówiło. Bierze udział w jakiś akcjach czy wydarzeniach, które wymagają bardzo małych nakładów finansowych, a dają jakiś rozgłoś i teoretycznie "pozytywny" przekaz. A niestety wielu się na to nabiera i np. podejmuje pracę w tej firmie, a potem jest tylko płacz i zgrzytanie zębów. Trzeba uświadomić ludzi, że człowiek jest czymś (no właśnie - czymś - nie kimś) o najmniejszym priorytecie i znaczeniu w tej firmie, właściwie wszyscy ludzie poza zarządem. Gdzieś tu padło stwierdzenie, że pracownik jest w tej firmie paliwem do ich maszyn i to jest absolutna prawda.

ja jestem za, ktoś chętny?

Dziecko

Marcin, a jak Ty się znalazłeś po tej traumie. Czy znalazłeś już robotę? Pomysł ze stroną jest fajny tylko czy Ci się będzie chciało?

adaś

spadajcie stąd wy nazekacze! ja tu pracuje i mi tu dobrze. jest robota kasa wplywa a wy byscie tylko nazekali. jak wam sie niepodoba to wypad z tej firmy! roboty jest gdzieindziej wbrud!

POZNANSKI PEKABEXOWIEC

sama se wez korepetycje!! my tu robimy beton a nie piszemy wiersze jak tu ludzie wypisuja!! wyksztalciuchy sie znalazly. to jest powanzy biznes nie dla dzieci. spadajcie stad bo siejecie ferment!!

@POZNANSKI PEKABEXOWIEC

To se rób ten beton dalej, siedź tam dalej i nie obrażaj ludzi... wypowiadają się tutaj ludzie, w większości byli pracownicy którzy w porę odeszli z Pkx. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Niestety większość z nich ma absolutną rację. Ja z pracy z Pkx dobrze wspominam tylko atmosferę w moim dziale... choć i ta po odejściu kilku osób też już nie była ta sama. Cała reszta to... i tutaj padłyby niecenzuralne słowa....

@POZNANSKI PEKABEXOWIEC

Też mi się wydaje to nie na miejscu. Niektórzy chyba nie czytali opinii, bo taką postawa tylko dowodzicie ich treści. Trochę rozwagi i mniej nerwów.

Bardzo proszę o powstrzymanie się od takich komentarzy! Wiem, że jeśli już tam nie pracujecie to się z tego bardzo cieszycie, ale osoby, ktore tam nadal pracują mogą czuć się bardzo źle czytając to! Wyobrażam sobie, że niektórzy mogą bardzo przeżywać swój ciężki los po ciężkim dniu pracy, bo nie widzą dla siebie alternatywy, to nie są żarty.

#Spawacz/Ślusarz

Cześć, jak wygląda sytuacja na dziale Spawacz/Ślusarz ??

Zostaw merytoryczną opinię o Pekabex S.A. - Poznań

• Jak się pracuje w Pekabex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pekabex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pekabex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pekabex S.A.?

Kandydaci do pracy w Pekabex S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pekabex S.A.