Opinie o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TESKO STEEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESKO STEEL SP. Z O.O. w Rybnik

Ekonomista

Proponuję żeby tym co tu jojczą i narzekają (szczególnie tym nazywanym inteligentnymi) prezes oddał premie i potrącił straty jakie firma wygenerowała w tym czasie. Ciekawe jaki będzie wynik i kto komu będzie musiał oddać a kto dopłacić.

Biedny "guzik marynarki"

Zepter nareszcie Ktoś na poziomie. Ja również nie chciałem nigdy pisać na tym portalu,ale jak zrobiło się zamieszanie na firmie po Twojej opinii pstanowiłem dodać coś od siebie. Wszystko co ująłeś w swojej wypowiedzi to cała prawda. Jaki jest pan Prezes każdy wie i to samo o nim mówią tylko boją się o swoje posady i dlatego postanowili go tu bronić pisząc te swoje brednie. Co do Dyrekrora "Dżej"wszyscy z nas począwszy od biura(główny biurowiec) po hale produkcyjne,a nawet ludzie zajmujący to samo pomieszczenie co on myślą tak samo. Jego prostactwo i brak odpowiednich kompetencji co do zajmowanego stanowiska jest powszechnie powtarzane z ust do ust. "Siwy" nie pisz tu,że ktoś się chowa za portalem , bo sam to robisz.I kto tu jest dyletantem? Wypowiedzi Zeptera są inteligentne i to was zabolało, a rynsztok i (usunięte przez administratora) to odpowiedź "Pracownika", który sam sięgnął dna i przekopał się prawdopodobnie do Chin , znalazł się w epicentrum pandemi i jak to pisze jego kolega po fachu "Pracuś", to właśnie was powinien pan Prezes zamknąć na kwarantannie i to dożywotnio , bo takich głupot co piszecie to jeszcze nie czytałem . Wyjaśnienie: Dbanie o pracownika i jego rodzine w dobie pandemi, to nie odsuwanie go od Nich na całe wakacje bez urlopu włącznie z weekendami(przymus pracy). Nie polega ono na straszeniu czy może bardziej STRACHU przed tym, że zaczyna się sezon urlopowy i nie będzie miał kto pracować kiedy trzeba nadrabiać straty.W tym czasie trzeba zmotywować pracownika jak to w innych firmach (wspomnianych wczesniej) ekwiwalentem pieniężnym,oddać co się zabrało i podzielić tym co się dostało. Niestety dla Naszego pracodawcy większość z Nas chodzi do pracy żeby zarabiać i żyć,a nie jak wy "żyć żeby pracować" .Wszyscy w firmie wiedzą jak jest i nie macie co jej bronić. Pan Prezes nie zwolnił nikogo, bo ludzie sami się zwalniają z powodiu Dyrekcji (tak jak niesłusznie oskarżony tutaj kolega M) , a nie pracy. Firma mogłaby być jedną z najlepszych w regionie ale z takimi ludźmi jak wy nie umiejących przełknąć konstruktywnej krytyki , będzie zawsze stała w miejscu. Dlatego to Wam, powinien przyjrzeć się Wasz wspaniały pan Prezes. Pozdrawiam .

Anonimowy Konfident

Odpowiednie służby się zajmą tą firmą, a jak nawet trzeba będzie to sądownie. Co my do (usunięte przez administratora) jesteśmy NIEWOLNICY?? te czasy się skończyły... a skoro nasz kochany pracodawca nas tak traktuje to chyba mu zakład karny po głowie chodzi. Po to jest urlop by wypocząć i wrócić do pracy, no ale nie możesz, bo albo wymaz albo 2 tyg bezpłatnego urlopu, a po bezpłatnym zostaniesz wbity jak gwóźdź do trumny. Pracodawca wymaga to niech opłaci wymazy (moim obowiązkiem to nie jest) pracowników co to dla niego, kasy ma w ciul a aut mu nie brakuje, sprzedaj BMW i już masz na wymazy i każdy będzie robił. Co do waszego pier... na temat bezpieczeństwa, to ten wasz audyt zewnętrzny, co ma być, to chyba bez ludzi na halach? (chyba że wymazy na czole będą mieli) Wy z tego biura skończcie bronic firmy,prezesa. bo każdy pracownik powie jak jest. Chyba ze dobre premie za te pier... sypie co napiszecie w obronie. Żałuję że się wypowiedziałem ale tego się już nie da wytrzymać. Dziennie nowe wymysły Roberta, Pracodawca powinien rozmawiać z ludźmi a nie wysyłać swoich podwładnych, i to oni mają wysłuchiwać i zbierać (usunięte przez administratora) DRAMAT

Nikt
@Anonimowy Konfident

Dramat to ty masz na imię a nie strasz na nazwisko. I żałuj bo naprawdę tego twojego pier......czytać się nie da. Nikt nikogo nie broni ale bezpieczeństwo to bezpieczeństwo a zasady to zasady. Ktoś je wprowadza i uważam że dobrze a podobać się to wszystkim nie musi. Zasada zawsze jest prosta nie podoba się (bo nie każdemu musi) Idę gdzie indziej a nie jęczę i straszę tylko kogo i czym?? Firma się sama broni i nikt jej bronić nie musi a będzie jeszcze lepiej jak takich jak ty w tej firmie nie będzie w ogóle. I oby jak najszybciej bo tego naprawdę nie da się już czytać. Na twoje miejsce jest pięciu innych może byś je komuś zwolnił skoro tak ci tu źle (usunięte przez administratora) Masz jaja to je pokaż i po męsku zmień robotę od zaraz na lepszą skoro ta ci nie odpowiada ale przestań jęczeć i biadolić bo to jest żałosne!

Anonimowy Konfident
@Nikt

A kto powiedział że się nie podoba?? (usunięte przez administratora) sie panie dramat w cyban. Odróżnij (produkcja/magazyn) od "zarządu" to są dwa inne znaczenia, robota (produkcja/magazyn) jak najbardziej na plus, po co zmieniać? :) kogo byś nie zapytał, robota polecana w 101% no ale.... traktowanie nas przez zarząd to jest dopiero "biadolenie żałosne" Jaja? mam ze stali, ale co mi z tego że się sam postawię jak następnego dnia nie będę miał wstępu, ty będziesz gadał za plecami jak jest źle, a też nic nie powiesz bo się boisz, rodzina do wykarmienia... kredyt do spłacenia. Więc skończ mylić pojęcia bo jesteś "Nikim" tak samo jak każdy z nas kto by się tam postawił. Taka jest prawda. Naubliżaj mi bardziej, czekam z niecierpliwością bo to ty właśnie, jesteś żałosny.

Nikt
@Anonimowy Konfident

A od czego jest dyra jeden z drugim?? Też mam rodzinę do wyżywienia kredyty nie kredyt i też robota dla mnie jest okey! Przyjdę kiedy potrzeba i robię tak samo jak niejeden w tej robocie! Ale jak chcemy coś poprawić czy zmienić to sądzisz że tu to zrobimy?? Nie trzeba się moim zdaniem stawiać i masz rację sam nic nie zrobisz bo tylko gwoździa na koniec ktoś wbije i masz po robocie. Czas może spróbować z nimi konstruktywnie rozmawiać a masz kilka wpisów że na zebrania szkoda chodzić i szkoda czasu. No to do kogo te pretensje jak na spotkaniu nikt dzioba nie otworzy albo nie przyjdzie! Panowie podstawą jest rozmowa i dialog inna droga to droga do nikąd. Może poprosić zarząd i prezesa o spotkanie przez któregoś dyrektora i usiąść i pogadać! Mobilizacja wszyscy na spotkaniu i gadajmy. Przy rozsądnych argumentach nie sądzę żeby nas olali! Może warto spróbować?? A nie skakać sobie tu do gardeł a i tak będzie jak było! Zmieni to coś??? Raz na hali z Prezesem zamieniłem słowo i nie odnoszę wrażenia że z tym goście merytorycznie nie można porozmawiać. Może powiedzmy co nas boli zobaczmy co zarząd boli i coś z tego może razem ukulamy?? Może czas coś rzeczywiście zmienić a nie biadolić tutaj gdzie góra i tak pewnie tego nawet nie czyta i niczego nie zmienimy tylko naskaczemy sobie do gardeł a będzie jak było! I g.......z tego!

Zepter

Jego słowo jest naprawdę nic nie warte. Jako najświeższy przykład (już chyba szaleństwa Pana prezesa) streszczę treść ostatniego zebrania, gdzie Pan prezes grzmiał z ambony. Strasząc pracowników, że nie wolno chodzić na urlopy wakacyjne. Osoba, która po takim urlopie wróci ma obowiązkowo wykonać test na COVID 19 (który miłosiernie Pan prezes dofinansuje). Jeśli pracownik się nie zgodzi wtedy ma obowiązek pójść na dwutygodniowy urlop bezpłatny, a w przypadku „przyniesienia” wirusa do firmy Pan prezes wytoczy mu sprawę z powództwa cywilnego. Droga ekipo gowork’a czy możecie jakoś zdementować lub potwierdzić czy taki procedury są zgodne z prawem? Choć pytanie wydaję się naprawdę retoryczne to chciałbym to „usłyszeć” od kogoś postronnego. Miałem pisać o kadrze kierowniczej, a w szczególności o człowieku naprawdę „wyjątkowym”, czyli dyrektorze „J” (czyt. dżej), ale już szkoda mi życia, żeby to opisywać. Powiem tylko, że osoby tak niekompetentnej z zerowymi umiejętnościami interpersonalnymi jeszcze w życiu nie spotkałem. Motyw dlaczego taki człowiek, został dopuszczony do pracy z Homosapiens na stanowisku dyrektora produkcji i magazynu pozostaje nieznany... Reasumując pracownicy firmy Tesko „Steal” to ludzie, którymi bardzo łatwo jest manipulować, a jeszcze łatwiej ich zastraszyć. Każdy kto ma odrobinę „oleju w głowie” nie zagrzeje tam miejsca długo. Ludzi, którzy tam pracują można podzielić na dwie grupy. Tych o których wspomniałem wcześniej oraz tych, którzy aktualnie poszukują pracy, a ta firma to zło konieczne, które aktualnie przechodzą. Firma miałaby naprawdę wielki potencjał, ale niestety z takim podejściem do ludzi może się zaskakująco szybko skończyć lub też pozostanie w tej stagnacji jeszcze przez lata podczas gdy „cywilizowane” firmy pójdą naprzód. Wszystkimi siłami odradzam jakąkolwiek formę współpracy z tą firmą. Omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam

zniesmaczony
@Zepter

Mateuszku pozdrawiamy. Twój czas tutaj dobiegł końca. Wódz nie przyjął cię z produkcji do biura to żale wylewasz publicznie a takie bzdury piszesz , że głowa mała. Będziesz mógł pokazać swoją "inteligencję" i umiejętności tam gdzie znajdziesz nowa pracę i rozwiniesz skrzydła i nie (usunięte przez administratora)głupot o COVIDZIE i nadgodzinach bo ludzie częściowo zostali wycofani z COVIDU ale ty do tej grupy nie należysz i rozumiem ,że tu ci się ulało i zabolało. Poza tym skąd informacje o milionach dofinasowania i pieniądzach które firma przytuliła. Co ty prezesem finansowym jesteś?? a może głównym księgowym?? tu się kłania elementarny brak wiedzy i poziom wypowiedzi który szkoda nawet komentować. I skąd w ogóle wiedza że cokolwiek firma dostała??? kolejny przemądrzałek i płaczek . to może ty wodza lub dyrektora zastąpisz jak takiś światły i wykształcony. No cóż widać sodówka po skończeniu studiów odbija do głowy. O reszcie argumentów szkoda w ogóle dyskutować bo każdy może mieć swój punkt widzenia i ocenę i firmy i przełożonych. Dyrektorek wreszcie poszedł po rozum do głowy i cię spuścił (za późno) więc dostałeś to na co pracowałeś sam już od jakiegoś czasu. Firma stawia na tych co chcą pracować a nie na tych co tylko o tym mówią i czekają i myślą co zrobić żeby się nie narobić a zarobić. na zebrania nie chodzisz to też (usunięte przez administratora) pociskać. i przejrzeli to oni ciebie nie ty ich taka prawda. a wystarczyłoby trochę szacunku po tylu latach , bo sam się go domagasz a w ogóle go nie masz ani dla spółki ani dla swoich współpracowników i przełożonych. jest takie mądre powiedzenie "jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie" i to się pokrywa niestety idealnie nie tylko w tym przypadku. Każdy jest mądry w teorii a jak przychodzi do tego żeby coś zrobić to nie ma żadnego.

Bus
@zniesmaczony

Zepter napisał inteligentnie i mądrze ty znów pocisles kogoś a nie masz pewności że on to napisał ????

Siwy
@Bus

to niby skąd wiesz o kim piszą?? a co może andrzejek cos skrobnął?? i gdzie tu mądrość i inteligencja o której piszesz?? runął świat jak kurtyna poszła w górę i pokazują się prawdziwe twarze które się chowają za tymi portalami. a odwagi brakuje żeby wstać i coś powiedzieć na zebraniu albo bezpośrednio przełożonemu. Dla mnie on jest dyletantem jak i większość tych którzy chowają twarze za tym portalem. Łaska Pańska na pstrym koniu jeździ i nic dodać nic ująć.

Hela

Tys prowda jak by powiedzioł Kwicoł. Lepiej puścić szczura i zobaczyć co wróci. I od kogo.a wy się ekscytujecie i dajecie się podpuszczać. Jeden drugiemu wilkiem i sami kwasicie atmosferę pisząc te bzdury a później płacz że jest jak jest. Rynce opadają A do tych u góry i tak nic nie dochodzi i robią swoje. Macie przełożonych to z nimi trzeba gadać jak coś nie pasuje a nie płakać w rękaw że tata dał klapsa i teraz d....pa boli. Tu i tak nikt nie zareaguje więc o co ta cała burza w szklance wody?? Nie rozumiem tego kompletnie. Co to komu daje że tu się wypłacze. Pojęcia nie mam.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
Leszno
Zepter

Zepter Długo zabierałem się do napisania tu opinii. Zawsze było mi szkoda czasu, ale obecna sytuacja w firmie urosła do takiego poziomu, że czuję się obywatelskim obowiązku, aby ludziom, którym przeszło przez myśl zatrudnienie się w tej firmie czym prędzej obrócili się na pięcie i obrali zdecydowanie inny kierunek. Choć nie będzie to opinia pochlebna to naprawdę postaram się zachować obiektywizm i przede wszystkim będę opierał się na faktach. Jest tak wiele tematów, że nie wiem od czego zacząć. Więc zaczną od rzeczy najświeższych. W trakcie pandemii kiedy rożne firmy wchodziły w tarczę lub były w jej połowie, Pan prezes postanowił „zafundować” swoim pracownikom „darmowe” obiady na rannej zmianie. Jednocześnie oznajmiając przez swoich dyrektorów parę dni przed wypłatą, że obcina premie do zera. Na szczęście dobrotliwie przedłużył okres dokarmiania pracownika o kolejny miesiąc przeznaczając nasze premię na wsparcie lokalnej gastronomii, która dowoziła obiady z iście cateringowym rozmachem. W tym, że czasie rząd RP dał możliwość pójścia na opiekę pracownika która całkowicie była pokrywana przez ZUS, a nie pracodawcę. Więc, logicznym jest to, że pracodawca powinien być zadowolony z faktu, iż nie ponosi żadnych kosztów z tego tytułu. Jednakże, jak się okazało korzystanie z takiej opieki nie było mile widziane przez Pana prezesa. Dlaczego? Ponieważ Pan prezes miał plan. Chciał wejść w „tarczę” i „przytulić” parę milinów złotych, a taki niedobry pracownik na „opiece” nie generował kosztów dla firmy (jak i rzeczone wcześniej obiady) i Pan prezes nie mógł urwać z tarczy tyle ile mu się wyśniło. Ale w końcu udało się. Prezes podpisał tarczę i mogliśmy się czuć bezpiecznie. No niestety niekoniecznie. ok 25 maja dowiedzieliśmy się, że weszliśmy w tarczę 11 maja... a więc podpisaliśmy dokument ze wsteczną datą mówiący o tym, że będziemy pracować 32h tygodniowo za 80% wynagrodzenia (oczywiście bez premii). No i zaczęły się wariacje. Najpierw idea była taka, że pracownik 3 tygodnie pracuje, a czwarty tydzień ma wolny. Ale nie cały zakład lecz na zakładkę, no bo gospodarka ruszyła i pracy było coraz więcej, a tu nagle pojawiła się tarcza tam gdzie inni już z niej wyszli to w Tesko miała oficjalnie trwać do 10 sierpnia. Nie trwał jednak długo system 3+1. Bo nagle Pan prezes zauważył, że pracy mnóstwo, a ludzi mało. Więc ktoś wpadł na pomysł, żeby jednak pracować cały czas, ale po 6h z wyjątkiem środy(8h). Nie trwało to jednak również długo, bo chyba tydzień później Pan prezes (lub któryś z jego „łebskich” dyrektorów do których nawiąże później) stwierdził, że jednak zamówień na materiał jest więcej niż jest w stanie wyprodukować w trybie 32 godzinnym pracownika i postanowił cześć firmy wyprowadzić z tarczy, ale nie całą bo jednak jakiś grosz by się z „rządu” przydał. Z tego miejsca warto dodać, że pracownicy, którzy rzekomo wyszli z owej „tarczy” nie dostali absolutnie, żadnego pisemnego potwierdzenia tego faktu, ale po 8 godzinek już sobie pracują. Można, więc domniemać, że chłopaki robią na pełen wymiar, a Pan prezes „spija pełną smietanę”. Tak, więc część firmy pracuję z „tarczą”, a część na „tarczy” ;) Następnym hitem jest to, że za jakiś czas Pan prezes wysłał swojego pachołka (nazwijmy go dyrektor J), żeby po nagabywał pracowników i namawiał ich na nadgodziny w weekend. Zadając przy tym wiele niestosownych pytań i używając niedorzecznych argumentów, ale z tego dyrektor J słynie. On twierdzi, że jest człowiekiem prostym, ale myli człowieka prostego z prostakiem (charakterystykę kadry zarządzającej zostawię na koniec). No i parę osób dyrektor J nazbierał. I tak oto okazało się, że pracownik w tarczy który podpisał odpowiedni dokument o 32 godzinnym trybie pracy w dobie strasznego kryzysu firmy może sobie „przyrobić” w sobotę i niedzielę po 8h. To chyba nie to końca legalne, ale co ja tam wiem. Zatrzymując się jeszcze przy temacie „tarczy” to w firmie Classen czy też Eko-okna pieniądze z tarczy zostały przeznaczone na wyrównanie pensji pracowniczych po ich obniżeniu. Na koniec chciałem napisać parę słów nt. Pana prezesa i resztę kadry kierowniczej. No więc Pana prezesa przejrzałem po pierwszym zebraniu (i zarazem ostatnim na jakim byłem). Po człowieku, który piastuje taką funkcję w jakby nie patrzeć sporej firmie o pokaźnym kapitale spodziewałbym się choć odrobinę klasy i obycie. Nic bardziej mylnego. Już po paru zdaniach wylał się rynsztok i drobnomieszczaństwo (co tłumaczy dobór kadry kierowniczej, „pod siebie”). Mianowicie arogancja, krnąbrność, a nawet pospolite przekleństwa delikatnie mówiąc nie przystają takiej osobie. No, ale nie suknia czyni kapłana, czy w tym wypadku nie („przymaława”) marynarka czyni człowieka inteligentnym. Człowiek ten nie posiada żadnego szacunku swoich pracowników z racji tego, iż jest niesamowicie niesłowny i to w każdym aspekcie. Czy to gróźb, czy to jakichkolwiek obietnic. Cd w następnym poście

@Zepter

ja no widać lebrów jedni szli na opieka bo im państwo dało taki przywilej a inni za tych nierobów musieli w firmie (usunięte przez administratora). i skakali po halach bo ludzi mało. ja bym was od razu zwolnił . moja była na opiece a ja w robocie a inni szli na opieka siedzieli w doma a kasa też dostali tylko później był płacz bo premii brak. ale niby za co?? cały miesiąc siedzieli niektórzy na opiece a ja się pytom co ta baba robiła?? leżała i woniała?? i co za matoł pisze o tym że na urlop nie można iść przeca było powiedziane chcesz idź ale wracosz to się badosz a jak sie nie badosz to 14 dni kwarantanna (ze względów bezpieczeństwa ciulu) i jak żeś je zdrowy to wracosz a jak nie to kwarantanna!! tu naokoło wszędzie gruby ludzie chorzy śląsk zainfekowany a bezpieczeństwo dla reszty którzy zostali w robocie nie jest ważne??!! czego ty chłopie nie kumosz?? koronawirus ci mózg zżera?? zamiast być wdzięcznym ,że dbają o bezpieczeństwo tych co zostają i ich rodzin to jeden (usunięte przez administratora) z drugim bzdury piszą. a jak się ruszyło i ludzi z COVID-u cofnęli to też źle?? ja pier……….i bądź tu normalny wśród nienormalnych rynce opadają i to do samej podłogi. lepiej było ich zwolnic od razu albo jeszcze lepiej nie przyjmować. co za naród.

@Zepter

Jak komuś tu klasy zabrakło to tylko tobie. Ja jeszcze w życiu nie słyszałem wyzwisk i przekleństw od Prezesa a tym bardziej na żadnym zebraniu. i o klasie się nie dyskutuje bo albo się ja ma albo nie. Ty jej na pewno nie masz więc jak chcesz oceniać innych??? Niekiedy prezes walnie prawda między oczy to prawda i to nie wszystkim musi się podobać a niektórych wręcz boli ale nie mnie to oceniać. ja wolę kawę na ławę a nie rzucane słów na wiatr lub obietnic bez pokrycia. opinia nie musi być pozytywna ale musi być merytoryczna i prawdziwa a tu tak nie jest w ani jednym zdaniu. Kolejny zwolniony lub przyłapany na lewym L-4 i "pokrzywdzony" nie mający ani wiedzy ani klasy ani tym bardziej rzeczowych i prawdziwych argumentów. Ktoś już dobrze napisał ,że trzeba być totalnym ignorantem i bucem żeby negować procedury bezpieczeństwa w dobie pandemii jeszcze będąc w samym jego centrum. nie musi się to wszystkim podobać ale dobrze ,że ktoś zdroworozsądkowo podszedł do tematu i zadbał o nasze bezpieczeństwo i tym samym bezpieczeństwo naszych rodzin. Reszta to hejt i ani to merytoryczne ani prawdziwe. Niektórzy na tym portalu z produkcji osiągnęli już poziom dna inni zaczynają kopać głębiej. a ty już jesteś 100 metrów pod ziemią i kopiesz dalej. gdybym był na miejscu prezesa nie trzymałbym cię ani minuty dłużej szkoda czasu i kasy. firma ma ogromne perspektywy i rozwija się najlepiej w regionie ale musi postawić na tych którzy chcą się rozwijać razem z nią i trzymają jej poziom a nie na tych którzy się na niej ciągnęli i ciągną a nic od siebie nie dokładają tylko próbują ją doić. cóż nie zawsze we wszystkim musimy się zgadzać ze sobą ale poziom i styl twojej wypowiedzi jest poniżej wszelkiej krytyki a rzetelność tych informacji praktycznie żadna. zastanawiam się na którym ty zebraniu byłeś i z kim bo to co piszesz to jakieś niedorzeczności. słuchanie chyba ze zrozumieniem się kłania!! albo kompletny brak inteligencji. szkoda że nie napisałeś ilu pracowników Eco Okna i Classen jak się zaczął kryzys zwolniło od razu a ilu zwolnił tutaj prezes. tak dla przypomnienia tutaj przez kryzys nie zwolnił on ani jednej osoby a szkoda ,bo mógł. no cóż może czas zweryfikować swoje stanowisko a nie niańczyć maruderów i płaczków.

ANKA
@Pracuś

"Ta baba" od tego chłopa co to na opiece siedział, to ona pewnie nie leżała i nie woniała tylko mówiąc Twoim językiem "d..u..pała" w robocie..... Dziękuję ci bardzo za taką możliwość,że idę na urlop, wracam i badania lub kwarantanna, którą nie nakłada na mnie sanepid tylko pracodawca.Ciekawe czy będziesz taki mądry jak wylądujesz na tej kwarantannie po urlopie...kto ci za to zapłaci?Kto zapłaci za badania?..... A dziś przed urlopem to Ty nie masz możliwości się zarazić? Ciekawe czy dziś nie ganiasz po sklepach, po znajomych i się narażasz i kolegów z pracy pośrednio również....

Hahaha
@Pracuś

Od tego Państwo daje ten przywilej żeby z niego korzystać, a wam nic do tego, zwalnianie to powinni zacząć od was, bo przerażający jest wasz tok myślenia, jeszcze tego brakuje żebym się tłumaczył z opieki czy l4.

@ANKA

Nie nie ganiam bo mam w domu też teściów więc dbam o siebie i rodzinę. Moja baba też była w robocie a nie miesiąc plaszczyła cztery litery na opiece bo jej się należało bo po tym okresie by jej podziękowano. Od kiedy to chłop siedzi z dziećmi a baba pracuje??? Widział ktoś normalny coś takiego??

Młody

Witam, czy warto składać ofertę w firmie na stanowisku magazyniera lub na produkcji? Jak wygląda współpraca z przełożonymi i czy warto się w to pchać?

lanselot
@Młody

tu się prawdy nie dowiesz trza przyjść popracować i samemu ocenić jednym pasuje innym nie jak to w robocie

Bogacz
@Młody

Jednym pasuje jednym nie. Raz jest lepiej A raz gorzej.

kermit
@Bogacz

Kierowca

Rozładunek porazka

Kiero
@Kierowca

Trza przyjeżdżać w swoje okienka to rozładunek nie trwa więcej niż 5 min.

Czy w firmie TESKO STEEL SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

Byly pracownik

Pracowałem tam dwa lata i niczego takiego sobie nie przypominam

Driver

Jak przechodzić taki kryzys to tylko w tej firmie. Raz z nimi już to przeżyłem kilkanaście lat temu i nie żałuję i po tych doświadczeniach nie wyobrażam sobie pracy nigdzie indziej. Nie ma co hojraczyć i pluć jadem w tej sytuacji bo będzie mam nadzieję za chwilę lepiej jak przejdziemy ten COVID-19 a wtedy wszystko wróci do stanu sprzed tej padaki. Tak już kiedyś było i tu zarząd ma głowę na karku i liczę że i tym razem nie będzie inaczej mimo przejściowych problemów.

fantoams

Agent Tomek to Agent Tomek gość ma swój świat opływający kasą , trudno się przejmować innymi ludzmi jak się potocznie nią s.a. Brak R . Ale jak to mówią przyjdzie kryska na matyska i okaże się że ten wspaniały handlowiec będzie musiał stawić łyse czoło wyzwaniom rynku a nie lizaniom (usunięte przez administratora) y innym .

życzliwa

Fajnie się żyje na naiwności ludzkiej budując swoje życie kamienicznika i hodowanie modelki w domu . Nie mniej ludzie mają swoje przyziemne problemy z którymi w obecnych czasach muszą sobie poradzić , pracować i narażać życie za cwaniaków i bezdusznych ludzi kryjących się pod łysą maską .Fałsz i obłuda w dzisiejszych czasach jest modne i krycie się za plecami innych też . Mam nadzieję że Bóg rozliczy takich ludzi a na ich grobach nie będzie nikt płakał ,

Woodzu

Z końcem marca kończę swoją przygodę z firmą tesko steel logistik, zacząłem pracę w tej firmie dla "podstawy", pracę rozpocząłem w lutym zeszłego roku,pod koniec roku było zebranie kierowców na którym pan prezes przekonał nas, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd lub "błędnie" zrozumieliśmy warunki przedstawione nam przez panią Sonię, i on teraz mając przed oczami motto"słowo jest droższe od pieniędzy" a nie kartę plac!!! którą powinien przed podpisaniem przejrzeć,odkrywa dla nas , że to błąd,,,,, piszę to poto aby przeprosić panią Sonię,zato że w tedy nie miałem odwagi wstać i powiedzieć że takie zachowanie nie jest godne,,,, faceta,z uwagi na to że NIE podpisałem aneksu FIRMA rozwiązuje ze mną umowę,za niektórych kolegów się wstydzę,a panią Sonię proszę o wyrozumiałość, Jarek

Mały
@Woodzu

Cześć wodzu,ja też nie podpisałem aneksu i tak jak ty nie pracuje od 01,04,ale ja musiałem pracować do końca, a ty?wracając do Twojego wpisu chcę uzupełnić, że mieliśmy obiecaną premię roczną, na wiosennym spotkaniu ustalili od kwietnia dostęp do środków i urządzeń do dbania o kabinę, na jesień byliśmy u Krzysztofa w sprawie kurtek przeciwdeszczowych które jako kierowcą prawnie się należą i nic...koszty, mam wrażenie że koltrans uratował firmę, bo mart antypoślizgowa,klamry i deski rozporowe wszystko po koltransie ,biedny "bercik" sądził że biorąc nowe zestawy z 2 deskami na burtę wystarczy na wykonanie transportow ogólnych, na zewnątrz wszystko wypasione a w środku,,,,"bercik " ty się nie rób patiomkinem, piszesz o kierowcach, jak są "bogusie "które biegają do "bercika " z uwagami dotyczącymi diet, a potem ciul się tym chwali przed 4 hala, lub Marek i kilku najstarszych których "bercik "na każdym zebraniu chwali jacy są wyjątkowi, a za 20min obcina pensje i nawet powieka nie drgnie, to za nich też się wstydzę, dobrze że było kilku którzy się upomnieli i dzięki nim obniżka nie była tak wielka jak proponowali reszcie kierowców życzę aby kiedyś zarobki w firmie wróciły, a reszcie nie życzę aby "bercik "nie zajął się polityką ,,,,a tam by pasował

zmartwiony kierowca
@Mały

o czym ty piszesz?? po pierwsze nie używaj słów których znaczenia nie znasz nie znasz - Pationkina nie ma jest Grigorij Potiomkin i pokończ najpierw szkoły i czegoś się naucz ,bo widać ,że filozof z ciebie niezły ale niedouczony bo wykształcenia, wiedzy i podstaw kompletnie brak, chcesz niby błyszczeć tu na forach a niestety tylko swoja wypowiedzią potwierdzasz niekompetencje elementarny brak podstaw i wiedzy i między nami mówiąc to naprawdę jest żałosne. Zresztą czego się spodziewać po zwolnionym pracowniku. sam obnażasz siebie tym co piszesz a ocenę zostaw innym bo merytorycznie podstaw do tego nie masz żadnych wykształcenia i wiedzy również jak czytam więc o czym ty człowieku w ogóle piszesz , po drugie z wodzem możecie sobie ręce podać i dalej brać kasę pod stołem i nie godzić się na nic nie godzić ,bo tak często z filozofami i maruderami jest nie tylko tutaj ale wszędzie , po trzecie nie Koltrans uratował TSL tylko odwrotnie i gdyby nie spółka matka Tesko Steel to stałbyś już dawno pod halą nr 4 i szukał roboty.

Mart

Czy warto iść jako kierowca do tesko na kraj. Jaka atmosfera bo widać po komentarzach że nie dobrze? Dzięki za opinię Pozdrawiam

cheritto
@Mart

też już pytałem o pracę jako kierowca ale bez odpowiedzi. Podobno paru kierowców się zwolniło bo im pensje zmniejszyli, ale ile w tym prawdy. Dzwoniłem na centrale dowiedzieć się cz potrzebują kierowcy to mi pani dała inny numer ale nie umiałem się dodzwonić

smutas

Czas zakończyć picie Kawy i przejść na lanie wody

@smutas

Niestety, nie mam pojęcia, o czym piszesz. No ale tak czy inaczej mam nadzieję, że powiesz mi coś o pracy w TESKO STEEL. Zastanawiałam się ostatnio, jak to tam jest z zatrudnianiem osób z orzeczeniem. Przyjmują do pracy takie osoby czy niekoniecznie?

maska

Witam mam pytanie czy jedna maska wydana kierowcom to jest wystarczające zabezpieczenie ,juz na 2 zal zrobila sie szara i widac że nie została użyta tylko raz .Stwazamy pozory, czy naprawde chcemy aby tesko stanęło.A ludzie poumierali ,wstyd .

KW
@maska

A ty jesteś jakiś chory ze takie (usunięte przez administratora) piszesz? chciałeś zaopatrzyć całą rodzinę w produkt którego brakuje w całym kraju? Maski są zamówione , nie będziesz musiał chodzić w jednej cały rok. Jak dziecko ciśniesz na forum a przy biurku blatujesz

maska
@KW

jedna maska trudno obdzielić rodzine,a pracodwca powinien byc odpowiedzialny nie mówie juz o rekawiczkach i srodku dezynfekujacym. Smutne że tego nie rozumiecie,

Jongmen stary hanys

09.03.2020 przewidywanie państwowej inspekcji pracy (pip) poczawszy od odziezy roboczej ktora przysługuje pracownikowi w dniu przyjecia do pracy skonczywszy na biurach oraz czystosci halowej pyłowej na produkcji (usunięte przez administratora)

Jongmen stary hanys

Zacznijmy od tego ze co to (usunięte przez administratora) za firma w ktorej ogrzewania nie wlaczaja bo szkoda im kasy kierownik z dyrektorem grzejom (usunięte przez administratora) w cieplym biurze i maja w (usunięte przez administratora) pracownikow druga sprawa woda zimna pod przysznicem co to ma byc wieczne wymówki ze cos naprawiaja haha wy zacznijcie dbacie o pracownikow odradzam ta prace kazdemu robilem rok i o rok za długo kolega robi 7 miesiecy i niema calej premi dyrektor.produkcji powinien o wszystko zadbac Praca w systemie 3 zmianowym a ciepiom ludzi raz tak raz tak niema zadnego pozadnego kierownika co tego dopilnuje co do firmy na przyszłość dbajcie o pracowników tak jak powinniście bo sami byscie nie chcieli robić w takim mrozie to nie budowlanka tylko produkcja na kazdym kroku pip będzie wzywany serdeczne pozdrowienia.

Fuga
@Jongmen stary hanys

Hahaha pewnie magazynier z 2, 9 albo z kręgów bo tam nic nie robicie.... Na hali po 10 jest ja nie narzekam

Banan
@Fuga

Ta...wszystko się samo robi przecież, samo jeździ samo podkłada, samo tnie i samo odkłada

Fuga
@Banan

Stoicie na magazynie i gadacie gdy przechodzę przez hale to albo na 2 siedzicie w starym biurze albo przy stoliku gadacie 8 to samo stoicie i gadacie

Jongmen
@Fuga

Pracownik produkcji amatorka z firmy predzej czy później to sie rozsypie najgorsza firma na świecie bede wzywal pip co jakiś czas

Kolega detektywa

Dowiedziałem się że podobno teraz grafikiem zajmuje się ten co szuka kozy z nosie dajcie znać czy się poprawiło czy wręcz odwrotnie ;)

Kyrtek
@Kolega detektywa

To źle się dowiedziałeś i masz złych „kolegów informatorów” bo teraz wszystkim zajmuje się Jożin z Bażin zwanym „elektronickim mordulcem”. Proponuję zmienić kolegów bo są niedoinformowani.

@Kyrtek

Skończ pisać pierdoly bo dobrze wiem. Co się dzieje w tej firmie pracowałem tam. Dlugo i wiem że ta firma to żenada

Pracuś

pracowałeś ale już nie pracujesz! więc co ty wiesz o tym co się tutaj obecnie dzieje buhaha. i kto tu pierdoły wypisuje??? koledzy nawalili i prawdy nie powiedzieli buhaha. długo powiadasz pracowałeś hmmm?? moim zdaniem za długo i powinni dawno was "spuścić" bo to była żenada co tacy ludzie jak ty tu wyprawiali i dziwię się że wcześniej tego nie zrobili bo spółka marnowała na was czas i pieniądze. Firma działa bez was i to świetnie i obiboków płaczków i cwaniaków tu nam nie potrzeba. patrzyliście tylko co tu zrobić żeby się nie narobić a zarobić !!! To nie ta firma Panowie. Ta firma dobrych ludzi nie wypuszcza a pozostali którzy pracują mają warunki na jakie sobie zapracowali i my nie narzekamy i nigdzie się stąd nie wybieramy wręcz przeciwnie chociaż zawsze może być lepiej i na to liczymy ale przede wszystkim na to pracujemy. Może wreszcie poszedł z dyrektorów któryś po rozum do głowy ,że nie ilość a jakość. I tego tu brakowało więc teraz mam nadzieję ,że poszliśmy w dobrą stronę i zacznie być normalnie bez tych obiboków i płaczków choć jeszcze paru należy pożegnać i ich podmienić na takich którzy dorównają poziomem do starej ekipy bo czas bumelek i nieróbstwa pomału się kończy bo to wy byliście żenujący nie ta firma i wszyscy już pomału odetchnęli ,że to się wreszcie kończy miejmy nadzieję bezpowrotnie.

ocynk
@Pracuś

dobra pracus skoncz dupic fleki bo wszystko co jest napisane to prawda grafikiem zajmuje sie janusz ktory sciaga gacie na srodku hali i wiemy co sie dzieje w firmie wiec skoncz ich bronić !

Piotr Wolak

Dzwonię dzisiaj do firmy z zapytaniem się o pracę A pani która odebrała ode mnie telefon barszo nie uprzejma. Krzyczała po mnie. Ta firma jakąś patologia A nie firma normalna! Już widać jak są traktowani w tej firmie kierowcy itd .

Dejwid
@Piotr Wolak

Miałem podobnie, dzwoniłem na nr tel podany w celu uzyskania informacji to powiedziała że nie udziela informacji a jak poprosiłem o nr tel do osoby zajmującej się zatrudnianiem kierowców to powiedziała że nie udziela informacji. ???? Ogólnie miała (usunięte przez administratora) nic nie można się dowiedzieć

Paker traker
@Dejwid

A są przyjęcie w tej firmie za kierowce? Bo dodzwonić się nie można .?Jak z zarobkami jest realnie ? Bo kierowcy mówią ze po 7k biorą na kraju ?

Mick
@Piotr Wolak

Nie wystarczy wam co tu czytacie po kiego (usunięte przez administratora) się tam pchacie w ten (usunięte przez administratora)

poprzednie pokolenie

Córka zapytała swojego Taty: - jak żyliście kiedyś? bez dostępu do technologii, bez internetu, bez komputera, bez telewizora, bez odżywek, bez telefonów komórkowych? Tata odpowiedział: - tak jak żyje dziś Twoje pokolenie: bez rozmów, bez współczucia, bez honoru, bez szacunku, bez wstydu, bez skromności, bez czytania. My , którzy urodziliśmy się jeszcze w poprzednim wieku, jesteśmy błogosławieni. Nasze życie jest na to żywym dowodem. Nie mieliśmy nic, ale mieliśmy wszystko co nam trzeba. Podawaliśmy sobie ręce nie podcinaliśmy nogi. Podczas zabawy i jazdy na rowerach, nigdy nie mieliśmy kasku. Po szkole graliśmy do zachodu słońca. Rzadko oglądaliśmy telewizję. Mieliśmy prawdziwych przyjaciół, a nie z Internetu. Jeśli kiedyś byliśmy spragnieni, to piliśmy wodę ze studni, a nie wodę z plastiku. Z jednej szklanki sok piliśmy i nikt nie chorował. Nasi rodzice i dziadkowie nie byli bogaci, ale mieli wszystko. Dali nam miłość, nauczyli nas doceniać duchowe, a nie materialne potrzeby, dali nam prawdziwe, ludzkie wartości - szczerość, lojalność, szacunek, pracowitość. Nigdy nie mieliśmy telefonów komórkowych , komputerów, czatów internetowych, ale mieliśmy prawdziwych przyjaciół i komunikację na żywo. Nasze wspomnienia były na czarno-białych zdjęciach, ale były jasne i kolorowe, z przyjemnością oglądaliśmy rodzinne albumy i portrety naszych przodków. Nie wyrzucaliśmy książek do śmieci, staliśmy za nimi w kolejce, a potem czytaliśmy dzień i noc. Nie żyliśmy dla czyjejś recenzji i nie rozmawialiśmy z takim entuzjazmem o czyimś życiu, jak ty - pokazując swoje życie na Instagramie. Owoce jedliśmy z drzewa, a nie z plastikowego opakowania. Jesteśmy wyjątkowym pokoleniem, ponieważ jesteśmy ostatnim, które słuchało rodziców. Dodatkowo, jesteśmy pierwszym pokoleniem, które też słucha swoje dzieci i to my jesteśmy nadal mądrzejsi i pomożemy Ci jak korzystać z technologii, której nigdy nie było w tamtym czasie, kiedy byliśmy w Twoim wieku. Dziś macie wszystko, ale nie macie tego co Wam trzeba. Ucz się od nas. Doceń nas. Zanim świat zmieni się całkowicie.

Bambino
@poprzednie pokolenie

Idąc tym tokiem rozumowaniu człowiek nigdy nie zszedł by z drzewa.

Realista

Zaczynamy wrzucać łańcuszki z fb?

Bambino

Słucham? Ten tekst to nic innego jak bóldupny przykład konfliktu pokoleń, Stare nie ogarnia Nowego a Nowe nie widzi sensu w starym, ja mam problem ze zrozumieniem ? Powrót do nostalgii owszem jest spoko, pod warunkiem że nie jest użyty jako argument dla tłumaczenia swojego położenia. Na obiad tylko zimniok i woda ? Spoko...kiedyś jedli piach, serio nie ogarniesz przekazu? każda wymiana pokolenia rodzi taki konflikt, albo jesteś na to odporny albo nie. Przekładając to na język tesco ? Narzekają gnojki a kiedyś to z lampami naftowymi walili za zupe i groch. Masz ludzi za (usunięte przez administratora) czy co ?

KAT
@Realista

Nie wiem czy to by coś zmieniło:-)ale można spróbować:-)

@poprzednie pokolenie

Fajne to!! Z dobrym przesłaniem:-) dzięki za fajną lekturę:-)

smerf
@poprzednie pokolenie

my świata nie zmienimy ale możemy zacząć zmiany od siebie. wtedy mamy szansę na to że zmienimy coś wokół nas a to już pierwszy krok do tego aby pomału zacząć zmieniać choć w małej części ten nasz jakże pogubiony świat a w nim zagubionych ludzi:-)

Zostaw merytoryczną opinię o TESKO STEEL SP. Z O.O. - Rybnik

• Jak się pracuje w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TESKO STEEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESKO STEEL SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TESKO STEEL SP. Z O.O.
3.7/5 Na podstawie 225 ocen.
  • Brzezińska 8A
    44-203 Rybnik