Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

ciekawy

Cześć, możecie coś powiedzieć o Pani Edycie W. z BHP?

fau
@ciekawy

Brunetka w okularach

Obecnie największym oszołomem tej firmy jest Piotr Hołownia, (usunięte przez administratora)

Roki

Czy pracowal u was R S (usunięte przez administratora). Co mozecie o nim powiedziec

Roki

Witam czy pracowal u was Radoslaw Sa... Co mozecie o nim powiedziec

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym/Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
HSS Work Sp. z o.o.

Witam wszystkich co niewiedza jeszcze jak jest w faureci Grójec. Otorz pracowałem tam w latach 2011-2016 przez 5lat w tym dwa przez firmę pośrednicza i trzy przez faurecie. Niewiem jak jest teraz ale za moich czasów był dramat. Byłem na dziale niemieckim a dokładnie Na VW gdzie kierownikiem był Artur P(kto wie o kogo chodzi to wie do czego był zdolny.) Jego pupil to był Dylon(wielki mistrz) wiadomo od czego... Żałuję że tam pracowałem. Bo 5lat zmarnowane. Kręgosłup mi siadł. Od dźwigania i ciężkiej pracy. Zarobki bardzo słabe. Nie szanowali ludzi wogole tam. Traktowali jak pomiota. Jeden drugiego podpieprza. Masakra. Ludzie przestroga dla wszystkich. Idźcie do normalnej pracy. Omijać szerokim lukiem

Barbara

@Były pracownik Piszesz ogólnie o słabej atmosferze w Faurecia. A czy warunki zatrudnienia w tej firmie Ci odpowiadaly? Wynagrodzenie, premie, nadgodziny, benefity? Napisz coś na ten temat. Dziękuję.

KatarzynaDuda

Witam, piszę książkę poświęconą warunkom zatrudniania w zagranicznych korporacjach w Polsce. Zapoznałam się z Pana wpisem i zależy mi na rozmowie z Panem. Będę wdzięczna za skontaktowanie się ze mną i rozmowę o Pana doświadczeniach w Faurecii. Oczywiście zapewniam pełną anonimowość. Mój e-mail: katarzyna.duda1990@gmail.com Pozdrawiam, Katarzyna Duda

Byly pracownik
@Barbara

Nie nieodpowiadalo mi nic tam.pracowalem bo musiałem.a dlaczego musiałem? Bo miałem ciezka sytuacje.i dlatego musiałem.przyzwyczwilem się do tych spartańskich warunków.

ERRORNAME

Hej ! Jak dla mnie praca w tej firmie jest po prostu kiepska. Beznadziejna pensja 2800 brutto czyli 2068 zł do ręki . Jak ktoś chce są oczywiście nadgodziny w weekendy. Przy każdym weekendzie plus premia o ile wyrobisz normę (haha powodzenia) to 3000 będziesz mieć. Co do normy to są strasznie zawyżone choć ponoć powoli zaczynają pracę nad tym. Poza obsługa maszyny jest od groma obowiązków, trzeba zebrać profile z działu obok , komponenty które też są w innych miejscach do tego doszło złomowanie wadliwych sztuk, zmień narzędzie i przy okazji wyrób normę :) Co do kierowników i SPECJALNIE uzdolnionych z biura którzy POPRAWIAJA naszą pracę to powiem tak, miej (usunięte przez administratora) a będzie Ci dane , jak nie to (usunięte przez administratora) Cie strzeli. Całość ratują tylko ludzie którzy tam pracują, ale z nich nie opłacisz rachunków :)

Masakra

Omijać szerokim łukiem ta firmę........ NIE POLECAM !!!!!!!!!!

taki
@Masakra

(usunięte przez administratora)To co się obecnie wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie obniżyli pensje zmniejszyli obsady no i popodnosili normy i tak mocno wyśrubowane ,i czekają ile ludzie wytrzymają a idzie lato i na hali w maseczkach trzeba pracować. Kierownikom i mistrzom tak głowy zlasowali żeby jak najwięcej od ludzi wycisnąć tu teraz jest jedno hasło norma ponad wszystko .A śmieszny pan dyrektor produkcyjny tylko chodzi i obserwuje ludzi aby im jeszcze w zęby prowadnice wsadzić aby jak najwięcej zrobić i dokopać tym ludziom co na tego konowała muszą ciężko pracować.

Produ
@taki

Dokładnie niby pracy nie ma a norma wyższa ????????w podziękowaniu wszystkie zwolnią

jaaaaa
@Produ

Kto tym kieruje??? Ja również nie polecam !!!!!! nigdy więcej !!!!!!!!!!

@taki

A wiecie chociaż kiedy macie urlopy, bo w Wałbrzychu cisza.

Justa
@Gość

Wiemy. W piatek powiedzieli ze od poniedzialku przestoj bo ma kazdemu zostac 4dni urlopu max

Już niedługo
@Justa

Niewolnik na plantacji bawełny był lepiej traktowany niż pracownik w tym zakładzie.

Stokrotka
@Masakra

Ja myślę tak samo tą firma to totalne (usunięte przez administratora) A mistrzów trzeba zwolnić bo nie mają zielonego pojęcia o pracy tylko kto pierwszy strzeli z ucha to lepszy.Bo żeby być mistrzem to trzeba mieć jaja A nie wydmuszki i być takim podłym człowiekiem jak mistrz (usunięte przez administratora) to są karierowicze i zero pojęć o pracy.Poprosto cyrkowe pajace.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Faurecia?

Zatem jeśli ją cenisz to zaniechaj planów podjęcia zatrudnienia w tym miejscu. Ludzi bywają różni sa tez jednostki bardzo w porzadku zreszta jak wszędzie zalezy na kogo trafisz, ale moja rada jest taka uwazaj na wszystko i na kazdego na kazde slowo itp.sciany maja uszy, a nie kazdy kto wydaje sie okej taki jest. Hipokryzja i dwulicowosc moglyby byc imionami wielu ludzi z tej firmy.

Odpowiedz 2
@Odpowiedz

Bądź miły, uśmiechaj się ale musisz mieć do tego duży dystans.. i pamiętaj tu nie znajdziesz przyjaciół.. co najwyzej fałszywych kolegów, ktorzy tylko patrzą jak kogoś pod pieprz yć żeby podlizac sie szefowi

Stokrotka.

Atmosfera w tym zakładzie jest fatalna.

Pracownik Faurecia Grójec

Widzę, że Faurecia znów wznowiła rekrutację dla stażystów dlatego piszę opinię, aby przestrzec młodych ludzi, tuż po studiach. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ. Jeśli chcecie zdobywać doświadczenie, uczyć się i szkolić to ta firma nie pomoże wam w tych dążeniach. Na rozmowie rekrutacyjnej zaoferują liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje, ale w rzeczywistości ich nie otrzymacie. To jest istny wyzysk, karzą pracować dużo, pod presją czasu, płacą minimalną krajową (mniej niż operatorom) i zero docenienia wykonywanej pracy. Na wszystkim tną koszty. Wieczne niezadowolenie i zła atmosfera płynąca z kadry kierowniczej (porywczość, nieumiejętność panowania nad złymi emocjami, wulgaryzmy) przenosząca się na pracowników niższego szczebla. Kompletny brak szacunku. Motto tej firmy : "pracuj szybko, dobrze za psie pieniądze". Jeśli chcecie mieć zszargane nerwy po paru miesiącach to jest to idealne miejsce. Każda propozycja innowacji, polepszenia standardu pracy kończyła się odrzuceniem od strony kierowników : bo przecież nie ma na to pieniędzy. Na każdym kroku podcinanie skrzydeł i zniechęcanie do kreatywnych pomysłów, bo po co? skoro na wszystko nie ma funduszy.. Stanowiska pracy niedostosowane do wykonywanych obowiązków, jeden komputer na 2-3 pracowników. O żadnych podwyżkach i zawarciu normalnej umowy (niestażowej) nie było mowy. Studenci i osoby ambitne przestrzegam przed zawarciem umowy w tej firmie. Pozdrowienia dla osób życzliwych z działu Pras, dużo zdrowia dla operatorów.

@Pracownik Faurecia Grójec

Miła

Ostrzegam Wszystkim przed wzięciem udziału w rekrutacjach na Stażystów. Poszukują do wszystkich działów w jednym celu - pracujesz za innych na 2-3 miesiące po czym dostajesz wypowiedzenie. Jeśli chodzi o pensje - stanowiska produkcyjne są lepiej wynagradzane! W dziale HR panuje totalny chaos, brak zorganizowania. Na rozmowie siedzisz godzinę, (usunięte przez administratora) zadaje pytania co najmniej na stanowiska specjalistyczne, po czym nie raczy poinformować o wyniku rekrutacji. Przedziwni ludzie, niemający szacunku do pracowników. Z całego serca odradzam!

@Miła

Kuba

Cześć, jakie zarobki dla konstruktorów w dziale r&D?

marcin
@Kuba

bez doswiadczenia 5brutto, z doswiadczeniem np 2-3letnim 7,5-8 brutto

JohnyDobraRada
@Kuba

Nie polecam wysyłania tam swojego CV nikomu. Ludzie pracujący w dziale HR to raczej małpy, a nie ludzie, ponieważ nie potrafią słuchać ze zrozumieniem. Najpierw dzwonią, wstępna rozmowa przez telefon, pytają o stawkę, wydaje się, że jest w porządku. Jedziesz na rozmowę i mówią Ci, że wszystko świetnie, ale na to stanowisko przewidują 1000PLN brutto mniej. Więc już na początku widać, że to idioci bo pomimo tego, że znają oczekiwania kandydata tracą jego czas. Wracając do małolatek z działu HR, które zapytane o zalety pracy w tej firmie mówią "Yyy mamy stołówkę z pysznym jedzeniem i dopłatami" i opowiadają jakieś nieistotne informacje. Pani Maria na rozmowie rekrutacyjnej ma minę jakby była Miss Jabłoni w lokalnej miejscowości. Sam szef działu R&D również nie jest zbyt przyjemnym człowiekiem i zachowuje się arogancko jakby robił łaskę, że przyjmuje kandydata na rozmowę kwalifikacyjną. Ogólnie facet chyba zapomniał, że szuka kogoś do pracy w dziale konstrukcji, a nie do zbierania jabłek w swoim sadzie. Praca zdalna możliwa jest dopiero po kilku miesiącach czego też nie mówią na początku. Reasumując nie warto tam wysyłać CV, strata czasu i nic więcej co do zarobków z 3-letnim doświadczeniem nie są w stanie zaoferować 9000 PLN brutto. Pojawiają się komentarze na GoWork od profili Julita, Grażyna itd. są to właśnie owe dziewoje, które chcą polepszyć opinie firmy, która już na samym początku czyli etapie rekrutacji pokazuje, że zatrzymała się w czasie.

Jakub
@marcin

a możecie mi powiedzieć jak wygląda proces rekrutacyjny, jak się do niego przygotować?

@JohnyDobraRada

transfer7

Witam na początku się ucieszyłem że tam pójde bo pomyślałem odbębnie przy maszynie 8 godzin i do domu do tego 4 brygadowa ekipa czyli 20 dni pracujących tydzień wolnego gdzie niby można dorobić :) takie miałem plany ale cóż ekipa z 7 (transfery) od razu pokazała że to nie miejsce dla mnie i dziwi mnie że wytrzymałem tam aż 6 długich dni :D na początku przyjemnie i nawet miło ale z każdym dniem dogadywanie że za wolno że samemu już powinienenm to robić a człowiek się starał !! Pokazy że można szybciej tak przez 15 minut każdy potrafi(usunięte przez administratora). w owy dzień kiedy odszedłem już przez ostatnie dwie godziny olewałem sprawe bo jak można mieć chęć do pracy kiedy lider mówi tekst do Ciebie kiedy idzie sie na przerwe czy(usunięte przez administratora) mi z (usunięte przez administratora) idzie bo jakiś blady jestem a mistrz stoi i pogania i krzyczy że przez takie ruch nie będzie premii z mojej winy !!!! do tego wsiadasz do autobusu przed toba siada lider i sie śmieje mając Cie w (usunięte przez administratora) i nawet słowa czy mi się podoba czy coś podobnego a o podaniu ręki można zapomnieć jednym zdaniem szefostwo działu na którym pracowałem to wielkie (usunięte przez administratora) co w głowie zamiast mózgu piłeczka od piponga a zamiast buzi megafon żeby Cię zgnoić i poganiać w ręku brakuje tylko bata !!!! nie polecam zwłaszcza zmiany u Pana A.B. może u innych jest inaczej ale ten człowiek sprawia że po pierwszym dniu odbiera Ci chęć do pracy i Wolisz siedzieć w domu !!! wole ciężką prace na budowie niż z taką atmosferą i buractwem za przełożonych !!! Życzę wytrwałości nowym osobą co tam trafią ja wiem jedno była to dzięki Bogu moja krótka i jednorazowa przygodnia z tym zakładem !!!! wolę zbierać złom i butelki niż tam pracować !!!! Pozdrowienia dla mistrza Andrzeja i lidera Irka !!! Poganiać to możecie sobie krowe na polu a nie człowieka co ma więcej rozumu i człowieczeństwa od Was !!!

Pfffy
@transfer7

W biurach wcale nie jest lepiej... banda ludzi nie potrafiacych sie komunikowac ze soba... ludzie to co sie dzieje w faureci wola o pomste do nieba -_-

Ultima 500
@Pfffy

Podejmując pracę na owym stanowisku powinieneś liczyć się z tym że będziesz musiał pracować sam. 6 dni to wystarczający okres by już wyrabiać normę. Ale jeżeli miałeś kompletnie wywalone i absolutny brak chęci to teraz najlepiej obsmarować lidera i mistrza. Bo jeśli miałbyś takie podejście do tej pracy jak do tego co napisałeś... Wierz mi pracował byś do dziś. I zapamiętaj chłopaki nie płaczą ????

@transfer7

Drogi Mateuszku praca w faureci jest dla twardych ludzi. Nie które kobiety mają większe jaja od ciebie. Ta 15 minutowa pokazowka kolego to tylko było żeby pokazać Ci jak można ułatwić szybkie dojście do wprawy ale jak Mateuszku myślałeś że przebimbasz sobie zimę paląc głupa to się pomyliłeś. Tylko zwykłe buraki opisują swoje żale na forum zamiast powiedzieć w twarz Mistrzostwi czy liderowi co o nich myślę! Trzeba było się przyznać iż nie jesteś w stanie wyrobić na danym stanowisku i odejść jak na porządnego obywatela przystało, MIĘCZAKI odchodzą nie informując przy tym nikogo. Tylko twierdząc innemu pracownikowi iż dostałem "katarku" więc mnie nie będzie a tutaj strzał bo trzeba być sławnym na necie ???? wszyscy wiedzą jak pracowałeś. Miałeś płatne tak jak inni i nikt nie wykonywał by za ciebie pracy. No ale jak myślałeś że dostaniesz kobiece stanowisko ???? trzeba było się odpowiednio do niego przygotować. Jakieś przebranie ???? a co do podawania ręki to chodziły pogłoski iż nie myjesz rąk po skorzystaniu z łazienki więc sam kochany rozumiesz skąd takie a nie inne podejście do ciebie. Pomyślałem sobie "odbębnie" hahhahahah samo już to mówi za siebie że jesteś zwykłym leniuchem który chciał zarobić a się nie narobić ale tak się nie da. A jeśli miał byś w sobie ten ROZUM I CZŁOWIECZEŃSTWO nie ośmieszał byś na forum ????????????????

@Artystka ????

Błędem to było podjęcie tam jakiej kolwiek pracy w tym zakładzie sto razy wole pracować w zimnie i na dworzu za normalną stawkę z normalnymi ludzimi ktorzy mają kulturę osobista :) a stwierdzenie że nie myję rąk po toalecie tylko świadczy o tym jakie macie małe mózgi oraz to jakimi jesteście ludzimi :) życzę szczęścia i czytając to co ludzie pisza tylko pokazuje co to za zakład i kto tam pracuje :) robienie karjery przez krzyk i podp....... wole zbierać butelki i złom niż być niewolnikiem który niewiadomo jak by pracował i tak usłyszy od Was ze jest nieudacznikiem !!!! I jeszcze jedno czy ja podpisałem umowę z faurecia czy adecco że musiałem mówić że od jutra mnie nie będzie ? moja decyzja i nikomu nie musiałem jej przedstawiać poprostu postąpiłem w tak sam hamski sposób jak wasze codzienne odzywki !!!! Życzę szczęścia i dożywocia w tej firmie !!!

@transfer7

Święta racja tam tak jest:D

@transfer7

Widzisz skarbie z twoim podejściem do pracy to i na budowie długo nie napracujesz. Dam Ci dobra radę! Zacznij pisać bajki bo to chyba najlepiej Ci wychodzi!!!! Wtedy nie będziesz musiał pracować fizycznie bo lalko nie nadajesz się do takiej pracy ???????????? a jak już napiszesz jakąś książeczkę z bajkami to ja poproszę z twoim autografem,,,, chętnie sobie poczytam bo fantazję masz naprawdę boska ????????????

@transfer7

Codziennie odzywki powiadasz??? Twoim zadaniem zwrócenie ci uwagi o przestrzeganie zasad BHP czyli załóż okulary twoim zadaniem to chamska odzywka. Jeżeli była awaria powinieneś sam z siebie podstawić komponent a nie liczyć że ktoś będzie skakał przy tobie. Czy nawet zwrócenie ci uwagi żebyś utrzymał porządek koło siebie to dla ciebie jest (usunięte przez administratora) To jest zakład pracy do którego musisz mieć zaangażowanie i chęci a nie piaskownica.(usunięte przez administratora) Żeby pokazać innym że dam radę ale widocznie jesteś zbyt słaby na pracę w naszej firmie.

@Artystka ????

Przestań juz płakać tylko weź się za robote bo normy nie będzie !!!! Drążysz i drążysz temat i pokazujesz że .... życzę szczęścia !!! DOWIDZENIA NA ZAWSZE !!!!!!

@transfer7

Ja nie płacze tylko ty opisujesz swoje płaczki na forum!!!! Dla dobrych i zaangażowanych pracowników norma to żaden problem :) jeśli ode mnie by to zależało to kotku Oskara byś dostał za takie bajko pisanie.

Arbiter
@Artystka ????

Droga Pani, Czytając te wpisy kompromituje Pani firmę Faurecia. Pomijam fakt, że nie ma Pani odwagi napisać swojego imienia, natomiast bardzo często wymienia imię autora opinii. Rozumiem, że jest Pani pracownikiem produkcji, ale nie zwalnia to Pani z zasad pisowni języka polskiego. Zwracając się do Pana Mateusza poprzez zwroty "Ci" "Twój" itp. używamy wielkiej litery. Niestety jest Pani kolejnym przykładem prymitywnych ludzi pracujących w tej firmie. Z wyrazami szacunki A.

Operator
@Arbiter

Drogi Profesorze od pisowni języka polskiego Firma FAURECIA powinna bardziej zwracać uwagę na to kogo przyjmuję do pracy.

Artystka ????????????
@Arbiter

Na wielką literę z przodu trzeba sobie zasłużyć. Gorszą kompromitacją dla tej firmy jest przyjmowanie takich osób jak owy Pan....

Misiek
@transfer7

Mistrz A. B. Taki sam (usunięte przez administratora) jak jego szef M. K. zwany potocznie jako "ordynator". Różni ludzie tam pracują. Ale takiej patologii jak na dziale Uap6 nie ma nigdzie. Banda idiotów. Ordynator przewodzi tej grupie

@transfer7

Podobno w faurecii Grójec jest ktoś zarażony koronawirusem ?

Gap
@Marek

Tak to prawda. Jakiś majster

Faurecia Automotive Polska
@Marek

Dzien dobry, obecnie prowadzimy ciągły monitoring naszych pracowników i nie mamy żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania na COVID-19. Sytuacja jest bardzo trudna dla nas wszystkich, dlatego prosimy dzielić się potwierdzonymi informacjami. Jeśli natomiast wiedzą Państwo o takim przypadku, bardzo prosimy o przesłanie imienia i nazwiska tego pracownika na adres komunikacja@faurecia.com w celu jak najszybszego wdrożenia procedur bezpieczeństwa. Z poważaniem Zespół Faurecia

Faurecia Automotive Polska
@Gap

Dzień dobry, obecnie prowadzimy ciągły monitoring naszych pracowników i nie mamy żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania na COVID-19. Sytuacja jest bardzo trudna dla nas wszystkich, dlatego prosimy dzielić się potwierdzonymi informacjami. Jeśli natomiast wiedzą Państwo o takim przypadku, bardzo prosimy o przesłanie imienia i nazwiska tego pracownika na adres komunikacja@faurecia.com w celu jak najszybszego wdrożenia procedur bezpieczeństwa. Z poważaniem Zespół Faurecia

strach
@Faurecia Automotive Polska

Szanowna Faurecio, w jaki sposób prowadzony jest nadzór i monitoring? Boimy się o siebie i swoje rodziny

Just married
@Faurecia Automotive Polska

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie? Funkcjonuje normalnie? Możliwa jest praca zdalna?

Just married

A jak jest w księgowości w Faureci? Są nadgodziny? Jacy są przełożeni? Czy całe wynagrodzenie jest na umowę o pracę? Duży zespół?

robol

Jak wygląda tam praca na magazynie przez firme zewnetrzą?Ta praca polega na jezdzie wózkiem,gdzie potrzebne są uprawnienia?

Niedoszly pracownik

Nie wracaja z feedbackiem dotyczacym rekrutacji. Swiadczy o niskim poziomie zwlaszcza jak sami zaczepiaja kandydatow na linkedin.

Komu nie przedluzyli umowy? Dlaczego teraz, w dobie kryzysu :(????

pytanie

To aż tak źle się dzieje w tej firmie ?

N.M.A

Czy nadal nie przedłużają umów?

Ilin
@N.M.A

Tylko patrzeć jak to całkowicie zamkną

marcin

Czy będą jakieś oferty z r&d? jak wyglada sytuacja w dobie koronawirusa?

jan

Czy będziemy rezygnować ze współpracy z kolejnymi Pracownikami? Nie chcemy, aby do tego doszło. Dlatego też, w celu zmniejszenia kosztów, przy braku sprzedaży a tym samym pracy, uzgadniamy z Pracownikami: wykorzystanie zaległych urlopów, odbiory nadgodzin, korzystanie z opieki na dziecko do 8 roku życia oraz 2 dni opieki na dziecko do 14 roku życia. Dalej prosimy każdego Pracownika o wykorzystywanie minimum 1 dnia urlopu w każdym tygodniu postoju: w zależności od posiadanego limitu urlopu – przy urlopie 26 dni, chcemy, żeby Pracownicy wybrali w kolejnych tygodniach w sumie 8 dni a dla limitu 20 dni – 6 dni). Czy wymuszanie na pracowników wzięcia urlopu jest zgodne z obowiązującym kodeksem pracy, nikt nie konsultował ze mną jako pracownikiem takich rozwiązań. Czy jeżeli mam informację że mam sobie w danym tygodniu wybrać dzień w którym pójdę na urlop jest to zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami, czy pozbawienie mnie nadgodzin i zaległego urlopu i połowy premii w przypadku gdy duża część pracowników po prostu miała wolne bo nie pracowali w nadgodzinach i też nie mają premii jest uczciwe wobec pracowników ? na odpowiedź nawet nie liczę tak samo jak na pasek płacowy za miesiąc marzec

Słabo

Na ten moment kilkadziesiąt osób (z addecco, trenkwalder) zostało z inf, ze na kwiecień nie dostaną umów z związku z przestojem. Takze zostaje bruk! Praca z 4brygad zostaje zmieniona na 3zm więc ludzi z firmy maja. Praca na prasach mimo przestoju cały czas idzie na 1zm. Wszystko ma teoretycznie ruszyć ale kiedy niewiadomo bo zamówienia sa wstrzymane do 20 kwietnia i tylko dlatego firma stanęła. Pytanie czy ludzie z pośrednictwa będą mieli dokąd wrócić po tej przerwie skoro nawet ukraina jest wysłana do domu..

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia