Opinie o Faurecia w Grójec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Faurecia. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Faurecia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faurecia w Grójec

Pracownik z 22 letnim stażem pracy, otrzymał dziś 2060,00 zł wynagrodzenia, nie był na zwolnieniu lekarskim.

Wiktoria
@Gość

Dlaczego tylko tyle? Nagle taka mniejsza stawka? Z jakiego powodu?

Dzień dobry. Czy ktoś z was pracował w tej firmie jako koordynator transportu? Podzielcie się opinia jakie warunki pracy i ile płacą

Kamil
@Adam

Słyszałem że w granicy 5 brutto, ale nie wiem czy to prawda.

Ambitny

Witam. Mam pytanie do Was. Pracował u Was Grzegorz K. Obecnie od ok 3miesiecy pracuje u nas jako dyrektor ,a z tego co opowiadał to właśnie najprawdopodobniej pracował w waszej firmie. Możecie coś powiedzieć o nim? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź. Pozdrawiam

White
@Ambitny

(usunięte przez administratora) Pożegnaliśmy się z nim bo zaczęli się przez niego ludzie zwalniać z 20 letnim stażem zwalniać a ponadto miał sprawę o mobbing co w części wyroku przeciw faurecia zostało to zapisane. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po radomskiej szkole niższej która zaczął robić normalnie a inżyniera obronił jak ukończył 30 rok życia. Nie zna się na niczym(usunięte przez administratora)

Alwaro
@White

wszystko to się zgadza... ciekawe kiedy zacznie mobbować???? Bedzie pewnie zabierał premie za wszystko.... Miejcie nadzieje że długo nie porobi i poznają się na nim....

Damian
@Alwaro

Znasz Faurecia od środka z tego co widzę, powiedz mi w takim razie jak kształtują się tu pensje? Ile można zarobić na początku i czy firma szuka też osób bez doświadczenia? Liczę na Twój wpis, daj znać.

Kłos
@Ambitny

Pantoflarz , bez wychowania Kiedy nie wie co ma zrobić wydziera się na podwładnych Zwolniony w trybie natychmiastowym nawet z biurka nic nie mógł zabrać. A jak się nazywa wasza firma?

Hansolo
@Ambitny

Człowiek ten ma na swoim koncie przegrane sprawy w sądzie o mobbing. Zwolniony w trybie natychmiastowym (usunięte przez administratora)

Bezdomny
@Ambitny

Grzegorz klosiewicz kawał (usunięte przez administratora) Resztę już pewnie sam sobie o nim zdanie wyrobiles

onn
@Ambitny

pracował. trzeba pytać w sądzie pracy co nawywijał i dlaczego nie mógł już dłużej pracowac. Ogólnie (usunięte przez administratora) hamskie odzywki, kłamstwa i wiele, wiele innych

Zainyeresowany

Witam . Mam takie pytanie związane z zatrudnieniem . Czy w firmie jest takie stanowisko jak technik jakości ( pomoc inżyniera) bądź podobne stanowisko ?

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Grójec
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym/Grójec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Projektant instalacji sieci sanitarnych
HSS Work Sp. z o.o.
marrco

Dnia 30.12 .2021 o godzinie 14.30 , po 3 tygodniowym zapewnieniu o warunkach pracy i płacy w faurencji - grójec przez instytucje poszukujących pracowników , został wysłany przez kierownika zasobów ludzkich z faurencji list intencyjny o dacie zatrudnienia warunkach płacy , o godzinie 15.20 złożyłem wypowiedzenie u dotychczasowego pracodawcy , o godzinie 16.30 zostałem wiadomość z ponownym listem intencyjnym z innymi warunkami płacy o których nie było rozmowy i na które bym się nie zgodził, potencjalnie zostałem bez pracy a ze strony faurencji żadnych wyjaśnień , taka jest rekrutacja w faurencji . PS . Nie zostawię tego jak ze mną postąpili i będę domagał się odszkodowania za straty moralne i finansowe.

wiki

witam, chciałbym plikowac do firmy do działu BHP? możecie coć powiedzić o firmie i atmosferze. Widziałem ogłoszenia na pracuj.pl na kierownika, specjalistę i nawet młodszego specjalistę. Co tam się zadziało? Firma się rozrasta?

Bubu

Było czworo zostaje jeden, no może dwoje bo jeden już się 5 razy zwalniał

Tutu
@wiki

Została jedna osoba. Dwie osoby się zwolniły a jedna wyleciała za zachowanie. Generalnie aplikuj. To duzy zakład i bardzo duzo pracy jak również bardzo duża odpowiedzialność. Przed Toba wiele nauki i doświadczeń niekoniecznie tych pozytywnych. Po roku będziesz mial dosyć ale po dwoch latach zaczniesz się przyzwyczajać. Nie mniej doświadczenie jakie zdobędziesz po takim zakładzie otworzy Ci później wiele drzwi kariery.... albo do psychiatry, jeśli sobie nie poradzisz.

MP
@Tutu

A z czego wynika to, że po roku ma się dosyć pracy w bhp w tej firmie?

Jancio
@MP

Poczytaj opinie jak jesteś inteligentny to sam się domyslisz.

Doradca

Sami odeszli (kierownik i specjalista) , resztę sam sobie dopowiedz

Czy warto aplikować na program stażowy w tej firmie?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Faurecia? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

moje zdanie

Trochę dziwne pytanie... To zależy od każdego człowieka indywidualnie. Czasami ludzie rezygują sami z siebie bo się wypalają albo stwierdzają, że się nie nadają do tej pracy, a czasem to firma nie przedłuża umów np. z powodu tymczasowego kryzysu lub zwalnia w hardkorowych przypadkach...

Witek

Co z tymi zwolnieniami? To prawda ze jeszcze sto osób wyleci?

Szajwan
@Witek

Pracujcie dalej za te grosze , I bierzcie urlop z banku godzinowego

Czy rozmowa rekrutacyjna w Faurecia odbywa się również w języku angielskim?

Angela

Zależy od stanowiska. Główna cześć odbywała się po polsku, ale był segment sprawdzający znajomość języka.

bhp

Napisze ktoś coś o BHP? Szukają Młodszego, Starszego BHP i Menadżera BHP Co się tam stało z działem bhp?

Wasa

Będzie Kawęczyn w tym roku?

Onaaaa

Najgorszy pracodawca , Pensje głodowe

Jak wygląda rozmowa po angielsku w tej firmie?

Jak wygląda rozmowa telefoniczna po angielsku

Firma (usunięte przez administratora) zero poszanowania dla pracowników z długim stażem pracy. Tępe polaczki dorwały się do władzy. Jeszcze ten pseudo związkowiec który działa na korzyść zakładu pracy, poniżając pracowników!!!

BOLEK

O KOGO CHODZI ? BIAŁEGO?

Dawid

A jakim wymiarze godzin pracujecie ? Czy jest on dla was wystarczający?

Bubu
@Dawid

W takim jaki jest potrzeby zakładowi. Jak są zamówienia to 7 dni w tygodniu, jak nie ma to wysyłania na urlopy podcierając się kodeksem pracy

banany prutas

Siemandero, Pracuję jako stażysta. Koncze studia w miescie gdzie na co 3 rogu mozna spotkac chytra babe, wiec ciesze sie ze w ogole mnie przyjeli na 'aprenisa'. Atmosfera panujaca u nas jest po prostu super. Koordynator Jacek S. (bez wchodzenia w (usunięte przez administratora) mowie jak jest) - ziomek z poczuciem humoru, dystansem do siebie i ma sporą wiedzę na temat IT i jak czegoś nie wiem to zawsze pomoże,doradzi. Maciej G. ziomek najdłuzszy stazem ze wszystkich ma gigantyczny zasob wiedzy i zawsze na sniadanie je ciastka 7 zboz Bella Vita bardzo pomocna mordka. Hubert W. ziomek robi dobry sos pikatny z papryczek chilli czy tam jakis innych ostrych papryczek. Dostalem za darmo sporą butelke i dodawalem do wszystkiego co jadlem. Poszlo 200ml sosiku w dwa tygodnie. Stara się czasem docinac ale mam wyj**** jajca i nie przejmuje się. Kasa jak to kasa kokosow nie ma - biore co daja i nie narzekam. Pracy jest pelno az czasem nie ma w co rak wlozyc ale spokojnie nikt nie gania. Nie liczę na to, że mnie firma zatrudni ale kazdemu polecam odbycie stażu przynajmniej w dziale IT nie wiem jak to w innych jest. Czyli podsumowujac: +atmosfera, szacunek do człowieka +cieplo w biurze, dach nad glowa to na glowe nie pada +roznorodnosc obowiazkow +owocowe czwartki +przez wirusa mozna sobie pracowac w strefie komfortu czyt. z domu -dojazdy są meczące troche bo zapieprzam z miejscowsci oddalonej o 73km i nie mam auta Pozdro

Pinket

Ja tam pracowałam tylko miesiąc bo już nie przedłużyli ze mną umowy. I bardzo dobrze bo i tak miałam odejść. Atmosfera słaba, klimy w lato żadnej. Człowiek chodził przez 8 g. cały spocony. I dźwiganie tego żelastwa. Nie polecam kobietom.

Operator

Najgorszy pracodawca na mazowszu. A może i w całej Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Faurecia - Grójec

• Jak się pracuje w Faurecia?

Zobacz opinie na temat firmy Faurecia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faurecia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faurecia?

Kandydaci do pracy w Faurecia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faurecia