Opinie o Vitafarm Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vitafarm Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Vitafarm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitafarm Sp. z o.o. w Lipno

@ potencjalny kandydat nakupca Nowy wpis

Jak wygląda praca w zakupach? Warto aplikować jest opcja zarobić około 7000 netto? Jak często są rotacje biurowych pracowników?

Magda Nowy wpis
@@ potencjalny kandydat nakupca

Również będę wdzięczna za informacje. Jak z warunkami pracy i stabilnością w zespołach? Opinie poniżej mocno ograniczają chęć wysłania CV

Były Pracownik Nowy wpis

Nie życzę nikomu pracować w takiej atmosferze. Współpracownicy mają się za postawionych wyżej a Ci postawieni wyżej bardzo to podkreślają. Bardzo źle są przyjmowane nowe osoby i kierownictwo zawsze stara się wyciągnąć jakiś zysk wy dużo pracujecie a mało zarabiacie. Premie niby są ale są uznaniowe, więc dostają je tylko stali pracownicy. Co roku na święta zatrudniani są Nowy pracownicy na i ich się wcale nie szanuje. Przełożona nic nie robi po za darciem się i obgadywaniem innych pracowników czy znajomych.. Zawsze ma coś do czego z łatwością się przyczepia, niczego nie potrafi nauczyć ani nie wyciąga wniosków ze swoich błędów tylko obraca je na waszą niekorzyść. Jeśli spróbujesz się postawić jest to traktowane jako bezczelne pyskowanie takie osoby od razu są skreślone i traktowane z najgorszą pogardą. Za słowami pracownik nie robi "nic" kryją się słowa, pracownik robi wszystko co zabiera czas innym pracownikom, by oni mogli wypracować ten limit który jest tylko dla nich.. Jeśli nie umiesz to musisz umieć, w innym wypadku wypomni wam wykształcenie i kim trzeba być by mając średnie wykształcenie nie radzić sobie na produkcji.. Szef wydaje się w porządku lecz nie on kieruję firmą, przełożeni kłamią mu w twarz i w dniach kiedy on się pokazuje to wszystko jest cacy. Nie bierzcie tej pracy pod uwagę w żadnym wypadku najgorsze wprowadzenie i niekorzystna atmosfera w takiej pracy idzie zarobić jedynie problemy z własną samooceną i wątpi się w ludzi.

Były pracownik Nowy wpis

A i jeszcze jedno ..niech szefostwo nie liczy na to że ktokolwiek z ludzi tam pracujących przyzna się do tego jak tam jest bo każdy najzwyczajniej się boi że go zwolnią . Nie ma opcji . Gdyby było inaczej już dawno by to do szefa doszło

Hmm ..jest tego tyle że niewiadomo od czego zacząć . Kasa -smieszna ale oczywiście lepsze coś już nic . A wymagania jak na stanowisku na którym się zarabia co najmniej 5 tys. Współpracownicy - totalna masakra. Zero uprzejmości ,zero pomocy. Chamstwo ,zazdrość jakby co najmniej chciało się im cały dobytek zabrać. Nowy pracownik ma obsługiwać maszyny ,gdzie ktoś przyjdzie ,i na szybko powie jak działa i tyle,bo ,,powinno się to umieć najlepiej zanim przyjdziesz ". Albo wytykane jest wykształcenie gdzie sami nie mają czym się za bardzo pochwalić. Bez dwóch zdań mogę napisać że jest tam (usunięte przez administratora) Jak się nie spodobasz ,,przełożonej" to masz jednym słowem (usunięte przez administratora)Śmiem nawet stwierdzić że są celowo podkładane kłody pod nogi .,,wybrani " mogą wszystko. A nowy pracownik jest niczym. Oczywiście pierwszy miesiąc super. Z czasem dotarło do mnie że jest to tylko na pokaz. Kiedyś pracowała tam jedna dziewczyna. Przełożonej coś się nie spodobała i to jak ja traktowała to po prostu jest kary godne. Dziwię się że nie wyszła stamtąd od razu . Swoją drogą zero szacunku do ludzi. Pomiatanie nimi . Jak można do innych pracowników obrażać byłe pracownice . I to w tak okropny, obelżywy sposób. Do swojej winy nikt tam się nie potrafi przyznać. Ciągle zrzucanie winy na innych . Nie da się wybronić bo przecież potem będzie uznane to za ,,pyskowanie ". Błędy stałych pracowników są zamiatane pod dywan ,a tych mniej lubianych już nie . W żadnej pracy nie było tyle fałszu co tutaj. Przełożona non stop ze swoją ,,ulubienica " szepczą po kontach i obgadują kogo się da. Wstyd . Naprawdę wstyd . Współczuję żyć z takim charakterem . Mimo starań , choćbyś się (usunięte przez administratora)to i tak niewiadomo pod jakim kontem dają umowy . Nie polecam tam pracy. Nie traćcie czasu. Nie jest to stała praca bo wraz z końcem sezonu i tak z dnia na dzień zwalniają. Mimo że inaczej było to przedstawiane. I jestem wdzięczna losowi że już tam nie pracuje ,bo w takiej atmosferze nie da się pracować . Kierownictwo moze się obijać o ściany i plotkować całe dnie ,niestety Wy na to nie liczcie. Stanowczo odradzam jeśli nie chcecie być traktowani jak (usunięte przez administratora) . Szef jest okey,ale też styczności wiele z nim nie ma. I nie wie w zasadzie co tam się dzieje . Ale nie jest dobrze. Poza tym myślę że kierownictwo powinno przejść porządne testy psychologiczne jak zarządzać pracownikami ,jak szanować innych pracowników ,motywować a nie demotywowac bo ewidentnie sami swoim zachowaniem pokazują że są strasznie nieszczęśliwi i sfrustrowani swoim beznadziejnym życiem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vitafarm Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Dzień dobry, Mam kilka pytań na temat specyfiki współpracy z firmą. Czy spotkanie rekrutacyjne odbywa się z domu? Czy odpowiednią decyzją jest podjąć się zatrudnienia w tej firmie? Czy w firmie jest szansa na premie? Dziękuje szczerze za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Vitafarm Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Vitafarm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vitafarm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitafarm Sp. z o.o.?

Vitafarm Sp. z o.o.

Vitafarm Sp. z o.o.